Pages:
Author

Topic: [ICO][Bounty]: SONM Bounty Kampanyası [GÜNCELLENDİ 18.07] - page 3. (Read 17343 times)

full member
Activity: 210
Merit: 100
fiyatlar cok guzel bence alma zamani
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
5inde dagıtıyorlardı ne oldu son durum? Ekip youtube da canlı yayın yapmış. Umitli bir konusma olmusmu?
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Ben çok düşeceğini sanmıyorum açıkçası.Scam iddaları ayyuka çıktı (en azından eskisi gibi değil).Bugün canlı bağlantı yapıp soruları yanıtlayacaklar.Bounty dağıtımından sonrada bittrexe girecektir.Zaten taban 2k bu coinde bundan sonra gelecek her olumlu haber fiyatı yukarı taşıyacaktır.Ben İco maliyeti 5.5k nın biraz altında çıkmayı düşünüyorum.Bana göre bittrexe girdiği gün 5k ya gelir.

Bountyler dagitildiktan sonra fiyatta ki duruma gore bir miktar btc ayirdim. Aslinda simdi ki fiyatin cok da altina dusecegini bende sanmiyorum ama bekle gör izle politikasi. Ya bu 1 agustos muhabbeti biraz elimi kolumu bagladi gibi hissediyorum. Gecse de kurtulsak. Bazi projeler sirf 1 agustos muhabbetine bence sanssizlik yasadilar. Ters zamana denk geldiler.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Şu videoyu özetleyebilecek olan var mıdır?

https://www.youtube.com/watch?v=ppnSTx0eLks
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Ben çok düşeceğini sanmıyorum açıkçası.Scam iddaları ayyuka çıktı (en azından eskisi gibi değil).Bugün canlı bağlantı yapıp soruları yanıtlayacaklar.Bounty dağıtımından sonrada bittrexe girecektir.Zaten taban 2k bu coinde bundan sonra gelecek her olumlu haber fiyatı yukarı taşıyacaktır.Ben İco maliyeti 5.5k nın biraz altında çıkmayı düşünüyorum.Bana göre bittrexe girdiği gün 5k ya gelir.

Benimde tahmin ettiğim gibi hemen çıkış yapalar diye düşünüyorum ama ekip o kadar vurdumduymaz ki şahsen ne olacağını kestirmek biraz güç olabiliyor.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
hero member
Activity: 700
Merit: 550
bu şekilde surunen coine girilir aslında alsammı dersiniz arkadaşlar,herkes şikayetci iconun %60 altında alım fırsatı varsa girecegim
nereden alım yapabilirim acaba,bittrex te varmı bu ico

Bittrex'e halen eklenmedi.

Buradaki borsaların birinden satın alabilirsiniz:
http://coinmarketcap.com/assets/sonm/#markets
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
bu şekilde surunen coine girilir aslında alsammı dersiniz arkadaşlar,herkes şikayetci iconun %60 altında alım fırsatı varsa girecegim

Hocam bu adamlar daha bountyleri dağıtmadılar o yüzden acele etmeyin derim bountyler dağıtıldıktan sonra büyük ihtimalle daha fazla düşer zaten düşmüş düşeceği kadar.
full member
Activity: 266
Merit: 242
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Baya katılmayı isterdim. Güzel projeyi kaçırdık.

Yeni projeleri ilk anda yakalamak çok zor...

hocam naptınız yaa neyi kaçırdınız,iyiki de kaçırmışsınız ico ya girenlere girdi şu an siz sanırım pos kasıyorsunuz ama bari karakterleri daha uzun tutun
ileride puanınızı etkiler,kısa mesaj yazmayın

Ya Hocam Bounty başlığı değil mi bu? Ben anlamıyorum ki niye herkes ICO'dan bahsediyor. Her Projede ICO ile Bounty'ciler bir ayrılsın bence artık. Bounty'de emek veriyorsunuz, emeğinizin karşılığını alıyorsunuz. ICO'da para veriyorsunuz, para karşılığı bekliyorsunuz.

ICO mantığı budur, yatırırsınız, proje tutarsa kazanırsınız. Bakıyorum herkes ağlıyor. Her proje %100 kazandıracaksa, para nereden gelecek? Birileri kaybetmezse piyasa mı döner?

Ben projeyi seviyordum ama o zamanlar forumla ilgilenemiyordum, görünce bi pişmanlık duydum BOUNTY KAMPANYASI'NA katılamadığım için.

Ben bounty avcılığı yapıyorum, web sitemizde yazılar paylaşıyoruz, 6k twitter takipçimiz var ve aktif kullanıyoruz. 4 arkadaş 1 hesap yönetiyoruz. Kimsenin ekmeğiyle oynamıyoruz. Tek hesaptan aldığımız bounty bonusunu 4 arkadaş paylaşıyoruz.

Yok fiyat düşmüş, yok hayaller yıkılmış.. Bu konunun başlığı ayrıdır hocam. Bounty kampanyası ile Bittrex'e bile gelmemiş coinin güncel fiyatının ne alakası var? Bittrex veya Polo'da olmayan coinden bir şey beklemeyin zaten henüz.

Ayıptır yahu...

İyi yukarıda size verilen tavsiyeyi hemen uygulamaya başlamış olmanız güzel Grin.Sonm kampanyasıyla ilgili asıl moral bozucu olan durum ise yönetim kadrosunun verdiği hiçbir sözü tutmaması.Benim gözümde güvenilirlik seviyeleri yüzde sıfır.Bu yüzden poloya da girse asla alım-satım yapmam bu coine
sr. member
Activity: 355
blockchaintr.net

hocam naptınız yaa neyi kaçırdınız,iyiki de kaçırmışsınız ico ya girenlere girdi şu an siz sanırım pos kasıyorsunuz ama bari karakterleri daha uzun tutun

Ya Hocam Bounty başlığı değil mi bu? Ben anlamıyorum ki niye herkes ICO'dan bahsediyor. Her Projede ICO ile Bounty'ciler bir ayrılsın bence artık. Bounty'de emek veriyorsunuz, emeğinizin karşılığını alıyorsunuz. ICO'da para veriyorsunuz, para karşılığı bekliyorsunuz.

ICO mantığı budur, yatırırsınız, proje tutarsa kazanırsınız. Bakıyorum herkes ağlıyor. Her proje %100 kazandıracaksa, para nereden gelecek? Birileri kaybetmezse piyasa mı döner?

Ben projeyi seviyordum ama o zamanlar forumla ilgilenemiyordum, görünce bi pişmanlık duydum BOUNTY KAMPANYASI'NA katılamadığım için.

Ben bounty avcılığı yapıyorum, web sitemizde yazılar paylaşıyoruz, 6k twitter takipçimiz var ve aktif kullanıyoruz. 4 arkadaş 1 hesap yönetiyoruz. Kimsenin ekmeğiyle oynamıyoruz. Tek hesaptan aldığımız bounty bonusunu 4 arkadaş paylaşıyoruz.

Yok fiyat düşmüş, yok hayaller yıkılmış.. Bu konunun başlığı ayrıdır hocam. Bounty kampanyası ile Bittrex'e bile gelmemiş coinin güncel fiyatının ne alakası var? Bittrex veya Polo'da olmayan coinden bir şey beklemeyin zaten henüz.

Ayıptır yahu...
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Bounty ye girenler pişman , ICO ya girenler bin pişman . Çok aşırı dandik bir yönetim ile güzelim projenin içine ettiler.
sr. member
Activity: 322

full member
Activity: 434
Merit: 101
Blockchain Marketing: tokensuite.io
15'inde bounty ödemeleri geleceği söylenmiş (o da gelirse tabi)
Ödülünü alacak olanlar ne yapmayı planlıyor?
Bu kadar düşük bir fiyat varken 15'inde satışlar gelirse iyice çakılacak gibi. Yatırım yapanlara iyi şanslar, benim çok bir beklentim kalmadı bu projeden. Umarım beni utandırırlar.

ben bounty'den geleni saklamayi dusunuyorum. bittrex'e girdiginda her turlu 5000 satoshi der. Hemen hemeen tum yeni cikan altlar boyle oldu. Luqiu'den Bittrex'e girmesiyle akip ettigi kullancii sayisi vs. de tabii artiyor.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
15'inde bounty ödemeleri geleceği söylenmiş (o da gelirse tabi)
Ödülünü alacak olanlar ne yapmayı planlıyor?
Bu kadar düşük bir fiyat varken 15'inde satışlar gelirse iyice çakılacak gibi. Yatırım yapanlara iyi şanslar, benim çok bir beklentim kalmadı bu projeden. Umarım beni utandırırlar.
sr. member
blockchaintr.net

hocam hiç okumadan direk yazdığın belli. kaçırdığın bir şey yok. İCO fiyatı 4000 sat iken şuan fiyat 1700 sat. yani şuan girsen zaten çok daha fazla avantaja sahipsin. sadece post kasmak için konuyu bile bilmeden yorum yaptığın çok ortada.

Affedersiniz, bu arkadaşa sinirlenip yazmıştım. Yanlış alıntı yaptık. Size kolaylıklar dilerim.
sr. member
blockchaintr.net

hangi proje güzeldi neyi kaçırdınız anlamadim ? sonm için bahsediyorsaniz eğer ico fiyatının yüzde 60 aşağisinda sanirim şuanda cok daha karlı bir şekilde projeye katilabilirsiniz eğer bir süre sabredebilirim diyebilirseniz belli olmaz gerçi haftaya bittrex vs girerse biraz toparlayabilir piyasa zaten oldukça kötü durumda beklemek gerekli şuanda yapacak bişi yok
Biz sonrasında girdik ama keske kaçırsaydık diyoruz. icodan girenler bin pişman zaten. keşke ilk girişimizi şuan yapabilsek. ancak arada alıp maliyet düşürebiliyoruz.

Abi ne bu heyecan. Şu an düşmeyen mi var? Piyasa çökmüş, siz projeye laf atıyorsunuz. Bancor da aynı şeyi yaptı. Ama uzun vadede bunlar kaliteli projeler. Ben bounty kampanyasından bahsediyorum keşke katılsaydım diye. ICO'lara pek para atan biri değilim. ICO'lara zenginler yatırım yapsınlar, bizi aşar o.

Yazdığım postu, şov yapmak için sağa sola çekiyorsunuz. Madem olan olmuş, satın geçin. Hala posta yazıyorsunuz, ne bekliyorsunuz ki?
hero member
Activity: 560
Merit: 501
Bir daha icoya girerken daha ayrıntılı araştıracağım. Sonm ekibinin içinde TIME'cılar var. Sen daha ilk projende gelişme göstermemissin 2. proje senin neyine.

bilseydim kesinlikle girmezdim süper bilgisayar projesi dedik iyi olur dedik bilmem ne adamlarin topladigi o kadar yatırıma karşın gözle görülür hiçbirşey yok ulan scam dicem değil adamlara diyosun arada denklersen siz hayırdır scammisiniz diye öyle bir durum olsa neden preico katilimcilarinin refundlarini yapip bountyler için liste toparlayalim vs sonra düşününce mantıklı geliyo bilemedim şu bountyler de bi dağitilsin da sıkıntılar bi bitsinde bittrexe gireceklerdi oraya bi girerse toparlar başka caresi yok 1 yıl olsada beklicem çünkü çöpe gidecek aksi halde yatırım ilk defa başima böyle bişi geldi yani ya kafa kafaya cıkardım önceden yada karlı cıkardım ilk defa zarar gördüm üstelik yüzde 60 larda zarar. bu cumada video konferans tarzi bişiler yapip katilimcilarin sorulari cevaplanacakmiş bu bile bir mesajdir aslinda daha ölmedik buradayız der gibi
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Bir daha icoya girerken daha ayrıntılı araştıracağım. Sonm ekibinin içinde TIME'cılar var. Sen daha ilk projende gelişme göstermemissin 2. proje senin neyine.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150

hangi proje güzeldi neyi kaçırdınız anlamadim ? sonm için bahsediyorsaniz eğer ico fiyatının yüzde 60 aşağisinda sanirim şuanda cok daha karlı bir şekilde projeye katilabilirsiniz eğer bir süre sabredebilirim diyebilirseniz belli olmaz gerçi haftaya bittrex vs girerse biraz toparlayabilir piyasa zaten oldukça kötü durumda beklemek gerekli şuanda yapacak bişi yok
Biz sonrasında girdik ama keske kaçırsaydık diyoruz. icodan girenler bin pişman zaten. keşke ilk girişimizi şuan yapabilsek. ancak arada alıp maliyet düşürebiliyoruz.
Pages:
Jump to: