Pages:
Author

Topic: [ICO][Bounty]: SONM Bounty Kampanyası [GÜNCELLENDİ 18.07] - page 4. (Read 17342 times)

hero member
Activity: 560
Merit: 501
Baya katılmayı isterdim. Güzel projeyi kaçırdık.

Yeni projeleri ilk anda yakalamak çok zor...

hangi proje güzeldi neyi kaçırdınız anlamadim ? sonm için bahsediyorsaniz eğer ico fiyatının yüzde 60 aşağisinda sanirim şuanda cok daha karlı bir şekilde projeye katilabilirsiniz eğer bir süre sabredebilirim diyebilirseniz belli olmaz gerçi haftaya bittrex vs girerse biraz toparlayabilir piyasa zaten oldukça kötü durumda beklemek gerekli şuanda yapacak bişi yok
full member
Activity: 163
Merit: 100

hocam hiç okumadan direk yazdığın belli. kaçırdığın bir şey yok. İCO fiyatı 4000 sat iken şuan fiyat 1700 sat. yani şuan girsen zaten çok daha fazla avantaja sahipsin. sadece post kasmak için konuyu bile bilmeden yorum yaptığın çok ortada.
sr. member
Activity: 355
Merit: 250
blockchaintr.net

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Bountyler konusunda hala hareket yok. Adamların canı istediği bi vakit bi miktar verir sonra da ortadan kaybolurlar gibi bir izlenim oluşturdu. Ana konuda dahi hiç güven vermiyor ve her şeyi aksatıyorlar. Bakalım ilerleyen günler ne gösterecek

şimdi ana konuya baktım ve orada ayın 15 inde bounty ödemeli yapılacak diye bir duyuru var. ama nedense hiç güven vermedi bana.

Bu adamların hiç bir şeyine güven olmaz gibi verdikleri sözlerin hiç birinde durmuyorlar milleti süründürüyorlar resmen.
full member
Bountyler konusunda hala hareket yok. Adamların canı istediği bi vakit bi miktar verir sonra da ortadan kaybolurlar gibi bir izlenim oluşturdu. Ana konuda dahi hiç güven vermiyor ve her şeyi aksatıyorlar. Bakalım ilerleyen günler ne gösterecek

şimdi ana konuya baktım ve orada ayın 15 inde bounty ödemeli yapılacak diye bir duyuru var. ama nedense hiç güven vermedi bana.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Altcoinler zaten düşüyor bunlar da iyi ce koyu verdi, fiyat diplerde sürünüyor.
Es kaza dağıtılırsa dibin dibini görecek bence.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
hero member
Merit: 550
Benim gibi bu coin sahiplerinin yüzü hiç gülmeyecek sanki. O kadar para topladı bittrex' e bile giremedi .

Pazartesi günü 2 tane video gelecek, büyük bir güncelleme olacak falandı fistandı derken fiyat 2500satlara çıktıktan sonra videoların gelmemesiyle doğal olarak çakıldı. Gelen tek şey twitter'dan ekibin masa başında çalışırken(!) fotoğraflarıydı. Videoların erteleneceği duyurusu bile halen yapılmadı. Yatırımcıları üzerinde ilginç bir strateji izliyorlar. Merakla takip ediyoruz.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

Benim gibi bu coin sahiplerinin yüzü hiç gülmeyecek sanki. O kadar para topladı bittrex' e bile giremedi .
hero member
Activity: 756
Hadi geç ödersin anlarım ama verilen tarihte ödenmemesi ne demek iyice suyunu çıkardılar bunlar. Bounty için akıllı kontrat yazılması lazım adam gibi.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Adamlar bizle resmen dalga geçtiler. 5 gün bitti bounty dağıtımı başladı dedikten sonra. Güveni sıfıra indirdiler. Alınca dumplarmak istiyorlar anladığım kadarıyla
sr. member
Merit: 270
Bunlar kadar laubali bir ico görmedim açıkçası dağıtılacak next week demekle bu iş olmuyor resmen kuşa döndü birde piyasalar iyice yok edecek herhalde.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
piyasa son 2 haftadır her gün %15 düşüş yaşıyor, bountyler gelene kadar piyasa eksiye düşecek üste bizden para isteyecekler  Grin
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
Hiç güven vermiyor. Azcık güven verse bu coine gireceğim ama işte güven vermediği için cesaret edip buralardan alabilen kişiler ileride çok mutlu olabilirler. Baaklım neler olacak ama bir işler döndüğü kesin.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
İlk defa bu kadar kötü yönetilen bir ico gördüm. Adamlar bile bile ayaklarına sıkıyorlar. Acaba bizi öldürmeyen acı güçlendirir kafasını mı yaşıyorlar. Bunu anlamanın tek yolu var beklemek. Daha bounty gelmediği halde fiyat çok düşük.

Fiyat ico fiyatına ulaştığında ico katılımcısından kat kat kazanacak bir kesim var.
Fiyatın çekildiğini gören, ico aşamasında sıkıntı yaşayan bir kesim elinden çıkarmış ve şimdi topluyor da olabilir.

Bir işler döndüğü kesin. 28 den satmadığıma yanıyorum. maliyetimi çok düşürmüş olacaktım.
hero member
Activity: 854
İlk defa bu kadar kötü yönetilen bir ico gördüm. Adamlar bile bile ayaklarına sıkıyorlar. Acaba bizi öldürmeyen acı güçlendirir kafasını mı yaşıyorlar. Bunu anlamanın tek yolu var beklemek. Daha bounty gelmediği halde fiyat çok düşük.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Bu somn resmen ekip kendisini fudluyor. Sürekli saçma hatalar yapıp takvim dışına çıkıp vaadlerini gerçekleştirmeyip coini dumplatıyorlar. Icodan sonra sattıkları coinleri geri almaya başlamış bile olabilirler. Büyük vurgun olacak bu somn da

Bu takımdaki herkezi kafamızın bir köşesine yazmamız ve başka bir proje daha yapacaklarsa girmememiz lazım bence.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Bu somn resmen ekip kendisini fudluyor. Sürekli saçma hatalar yapıp takvim dışına çıkıp vaadlerini gerçekleştirmeyip coini dumplatıyorlar. Icodan sonra sattıkları coinleri geri almaya başlamış bile olabilirler. Büyük vurgun olacak bu somn da
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Dişimi sıkıp 1 sene bekleteceğim bountyden gelenleri. Ne zaman 1 snm = 1 dolar eder o zaman erkenden satabilirim ama. Arkadaşlar acele etmeyin. Acil paraya ihtiyacınız yoksa bounty den ve icodan da gelen paraları bekletin.Geçmiş tecrubelere bakınca ico 5500 satosi, 1 sene sonra en az 10bin satoshi yapma ihtimali daha da düşme ihtimalinden yüksek bana göre.
full member
Yani madem dağıtmayacaksın niye öyle duyuru yapıyorsun, fiyata da yansıdı. Resmen yatırımcılara daha çok zarar vermek için iş yapan bir takım izlenimi veriyorlar.

ya bu SONM muhabbeti tam yalan rüzgarı oldu. her gün bir yeni bir yalan yeni bir aksiyon:) allah ico suna katılanlara yardımcı olsun. 4k aldıkları fiyat bugün 2k böyle söylentiler devam ederse bu fiyat daha uzun süre böyle kalır.
bide bounty dağıtıldıktan sonra bence fiyat 1.5k noktasına düşer. hade hayırlısı

ico fiyatı 4k olsa ve şuanda 2k olsa heralde satip cikardim Smiley ico fiyati 5500 sat. şuan ki fiyatlar 2k fakat satmaya girişsem düşer o 1500 lere.satmam tabi ki bekletebildigim kadar bekleticem bunu. deli zarardayim şuanda çünkü eğer bounty vs dağitirlarsa biraz daha normale gelirşe inşallah zararsiz cikicaz bakalim kismet.  bittrex söylentisi vardi bi. eğer o olmazsa işimiz zor da bittrexe girerse toparlar . öyle liquide 80 btclik hacimle takilacak proje değil sonm ama adamlar bi ilgisiz.

Şu anda kesinlikle bozdurulmaz yalnız niye herkes satmak istiyor anlamış değilim bence bu proje scam falan olmaz ama bu şekilde diblerde'de kalmaz bana göre atılım yapacaktır.

ben de bu projeden umutluydum ama bence sonu taas gibi olacak. taas ekibi de bu bounty konusunda bayağı yordular insanları ve proje birçok büyük projeye yatırım yapmasına rağmen havayı yakalayıp çıkış yapamadı. bunda da her gün bounty konusundaki muamma ve pre-sale muhabbeti olayı adeta bitirdi. neyse hayırlısı olsun bakalım.
belki kendini toparlar ama bence bu toparlanma için 6 ay gerekir. yada 1 ağustos muhabbetine alt coinlerde olumlu bir dalgalanma olursa burada da etkisini görürüz. yoksa oda ters teperse yandı gülüm keten helva.
Pages:
Jump to: