Pages:
Author

Topic: Koineks.com - Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Borsası - page 11. (Read 58001 times)

full member
Activity: 475
Merit: 127
Eğri oturup doğru konuşalım koineks gibiler komisyon konusunda son yazdıklarınızı yapıyor  Grin
full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader
Üstteki bir kaç yorumu okudum.Eğri oturup doğruları yazalım ne borsayı tutuyorum nede yalan yanlış yazana taraftarım.
Öncelikle benim anladığım borsayı kullanmayı bilmeyende atıp tutuyor konularda ağzı olan konuuyor hesabı.
Yada hesabı olmayanda kasıtlı yorum yazanda var.
Konineks ben sms kod ile giriyorum.Geçen 1-2 kere giremedim ama panik yapmadık sonra 10 dakika geçmedi girdik sisteme.
Bankadan havale edersen paralar geçiyor.Akbank ve ziraat hesabına eft yapılıyor...Hatta borsadan şu ara hesaba para çeksende 30 dakikada hesabına..
Geçen borsadan eth yolladım diğer mev cüzdana ama zarttttt diye gitmiyor önce onay olayları var yanlış hatırlamıyorsam önce cebe sms geldi üstüne maile onay geldi linke okey verince transfer ediliyor...

Şimdi anlamayan şunu diyecek onla uğraşıcam  Shocked ne uzun iş işte o uzun iş biri senin hesabı olduki girdi en azından sms-cep olayını atlatıp üstüne mailinide patlatırsa Grin hesabını boşaltır yoksa zittin sene boşaltmaz görünen bu  Grin
Ve paranıda çekemez Borsada coinleri bozdursa kendi hesabına aktaramaz sebebi isim senin hesap olması lazım. ; Cool isim tutacak . Sanırım olay anlaşıldı.

Gelelim konienks e tavsiyeye işte dünyanın sayılı borsaları hack haberleri yapılıyor.
İşte göreviniz gereği tedbirlerinizi üst düzey alıyorsunuzdurda genede dahada sıkılaştırın ve kimseyi mağdur etmeyin derim
.üstte ne yazdık kimse sizin hesaptan coin çalamaz transfer edemez üstteki denediğim sistemde ama işte borsa sunucusu yada bağlı olduğu  host hack yerse orası iş değişir.

Not:Önceden sitede açılan konular vardı adam içmiş sıçmış 8-10 saat ne mok yediğini hatılamıyor sonrada benim hesabı boşalttılar diyordu.Tanımadığın adamı arkadaşım diye evine alıp kendi bilgisayarında işlem yaptırıyorsan artık bişey diyemeyiz.
onu yapan sen sızmışken çaktırmadan sanada bişey yapabilir. Huh Huh
newbie
Activity: 52
Merit: 0
Koineks de hesabım var ama işlem yapmadım hic bugune kadar nolur nolmaz lazım olur diye hesabı tutuyorum öyle. Gecen gün cep telefonumu değiştirmem icab etti. 2FA  kodunu güncelleyeyim diye siteye girdim o da ne sitede kodu değiştir diye bi secenek yok  Grin sonra destekle konustum durum böyle telefon degisecem kodu nasıl değişirim diye. Kimlik+ kagıda 2fa kodum kaldırılsın diye selfi cekip yollamam lazımmıs.

Size hayatta basarılar beybi star işim olmaz böyle ilkel sistemle.  Herseye işimiz gücümüz yok selfi mi cekicez  Grin

bu işlemi yapan sen değil başka biri de olabilirdi. 2fa iptal ettirirken uğraştırması ilkellik değil doğru yapıyor. bana kalsa 2fa iptali daha da zorlaştırılmalı.

Pardon kardeş ama adam benim hesabıma kadar girip paramı konimi herseyimi alabilecek durumdayken ,ne diye 2fa yı değiştirmek isteyebilir bana mantıklı 1 tane sebep söylermisin?

2fa yı phishingle bir defalığına alabilmiştir. ikinci 2fa yı alamayacağı için kapatmak ister?
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Koineks de hesabım var ama işlem yapmadım hic bugune kadar nolur nolmaz lazım olur diye hesabı tutuyorum öyle. Gecen gün cep telefonumu değiştirmem icab etti. 2FA  kodunu güncelleyeyim diye siteye girdim o da ne sitede kodu değiştir diye bi secenek yok  Grin sonra destekle konustum durum böyle telefon degisecem kodu nasıl değişirim diye. Kimlik+ kagıda 2fa kodum kaldırılsın diye selfi cekip yollamam lazımmıs.

Size hayatta basarılar beybi star işim olmaz böyle ilkel sistemle.  Herseye işimiz gücümüz yok selfi mi cekicez  Grin

bu işlemi yapan sen değil başka biri de olabilirdi. 2fa iptal ettirirken uğraştırması ilkellik değil doğru yapıyor. bana kalsa 2fa iptali daha da zorlaştırılmalı.

Pardon kardeş ama adam benim hesabıma kadar girip paramı konimi herseyimi alabilecek durumdayken ,ne diye 2fa yı değiştirmek isteyebilir bana mantıklı 1 tane sebep söylermisin?
newbie

sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Başlarda kullanıyordum ama daha sonrasın da hacim git gide azalmaya başladı açıkçası. Buna bir çare bulmaları gerekiyor para çekme işlemleri çok uzamaya başladı.
Bende kullanırdım hatta ilk açıldıkları zaman haftasonuda ödeme yapıyorlardı artık uğramıyorum bile buraya ne halleri varsa görsünler
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Başlarda kullanıyordum ama daha sonrasın da hacim git gide azalmaya başladı açıkçası. Buna bir çare bulmaları gerekiyor para çekme işlemleri çok uzamaya başladı.
newbie

koineks cüzdana ETH transfer işlemi yapalı 1 saat oldu
timestamp 1 saat önce , işlem başarılı,
(277 block confirmations)

Aşağıda verdikleri cevap gerçekçi bir cevap mı?
acemi olduğum için soruyorum

---
ETH ağında ki block gecikmesinden kaynaklı tutar hesabınıza tanımlanmamaktadır.
Teknik ekibe iletildi. En kısa süre de çözüm sağlandıktan sonra bilgi verilecektir.
İyi günler

edit1: eth hesaba geldi 09.30pm

hep böyle. koinekse eth göndermek sorunlu 300 onay falan hak getire.
newbie
Activity: 18

koineks cüzdana ETH transfer işlemi yapalı 1 saat oldu
timestamp 1 saat önce , işlem başarılı,
(277 block confirmations)

Aşağıda verdikleri cevap gerçekçi bir cevap mı?
acemi olduğum için soruyorum

---
ETH ağında ki block gecikmesinden kaynaklı tutar hesabınıza tanımlanmamaktadır.
Teknik ekibe iletildi. En kısa süre de çözüm sağlandıktan sonra bilgi verilecektir.
İyi günler

edit1: eth hesaba geldi 09.30pm
jr. member
Activity: 34
Merit: 1
ilk açıldığı günden beridir kullanıyorum. ama giderek kullanım hacmim azalıyor.

kendilerine de yazdım. şu aşamada iki büyük eksiği olan bir borsadır.

1. Yapılan tradeler görünmüyor. Yani manipülasyona açık bir sistemi var. Gerçekleşen işlemlerin görünmesi lazım.

2. Api si sadece ticker destekliyor. Oysaki emir verebilmeyi, emir tablosunu vs okumayı desteklese türkiye'de profesyonel manada bu işi içerisinde olanların altcoin çeşitliliği nedeniyle 1. tercihi olabilecek hacimlere sahip. BTCTurk'deki api altyapısı burada olsa tadından yenmezdi.
full member
Activity: 475
Merit: 127
Koineks güvenilir bir borsa btc dışında diğer coinler al sata müsait hacimde fakat hacim yapamalarının sebebi alıp sattığınız fiyatları göremiyorsunuz ısrarla yeni temalarına entegre etmeleri gerektiğini söylediğim halde etmediler ne kadar kar zarar ettik görünmüyor.

Komisyonlarda düzenleme yapmadığı taktirde koinekste al sata hayır.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Kucoin'de de tokenler sekiz saatte geçiyor. Koineks'i hiç kullanmadım ama kırk yılda bir başınıza gelen bir gecikme için de borsaya bu kadar yüklenmek anlamsız.
sr. member
Activity: 434
Merit: 278

member
Activity: 224
Merit: 12
Borsaları kullanmadan önce forumda ki sayfalarını kontrol ediyorum. İyi ki de etmişim koinekste işlem yapacaktım ama Btctürk'e yöneldim.
member
Activity: 98
Merit: 10
koineks sorunları devam ediyor rahatsız olan sayısı arttı
full member
Activity: 672
Merit: 110
9 saatte hesabım agecen ethereum lar sayesınde tesekkurler ulkenın en dandık borsasına.haklı olan uzak dursun resmen tasak gecıyorlar amk yerınde 1600 onayda hesab agecıyorlar rezıllık hat safhada
member
Activity: 294
Merit: 11
bidaha koınekste ıslem yaparsam anamızı s....... ne bu arkadas 4 saattır ethler sıteye gecmıyor.blogunuzu sıkeyımmm .ne cuzdanı kullanıyor bu mallar merak edıom
edit : 7 saat oldu hala hesaba grcmedı.kullnmyın sakın bu siteyiii

Koineks pişmanlıktır. Birkaç kere başıma geldi sonra bıraktım pahalı da olsa gider btcturkden alırım dedim iyi ki öyle yapmışım.
full member
Activity: 672
Merit: 110
bidaha koınekste ıslem yaparsam anamızı s....... ne bu arkadas 4 saattır ethler sıteye gecmıyor.blogunuzu sıkeyımmm .ne cuzdanı kullanıyor bu mallar merak edıom

desteğe yazdınmı sorunu? ne cevap verdiler? benimde daha önce başıma geldi yatırımlar uzun sürüyor nedense ethereum olunca.Hayır 1000 confirmation falanmı bekliyorlar orasınıda anlamadım.
1400 onay aldı. verdıklerı cevap cuzdanlarının bloklara gerı kalması olarak dıyorlar.nasıl bır cuzdanda ıslem yapıyorlarsa 1500 onaya ragmen hesaplara yansımıyor ya da tasak gecıyorlar anlamadım gıttı.ne zaman gecer dıyorum bızde beklıyoruz zamanı bellı degıl dıyorlar şakka gıbi i

ETH ağında yaşanan blok gecikmesi nedeniyle transferlerde aksaklıklar yaşanmaktadır. Bloklar eşitlendiğinde transferiniz cüzdanınıza tanımlanacaktır.
neense bır tek bunlarda var bu sorun
sr. member
Activity: 812
Merit: 260

desteğe yazdınmı sorunu? ne cevap verdiler? benimde daha önce başıma geldi yatırımlar uzun sürüyor nedense ethereum olunca.Hayır 1000 confirmation falanmı bekliyorlar orasınıda anlamadım.
member
Activity: 224
Merit: 12

Daha önce de forumda aynı sorun ile karşılaşanlar oldu, bir kaç işlem için ben de kullandım ama herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.
Pages:
Jump to: