Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 34. (Read 44130 times)

legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
minexcoin için scam dedikodusu cok yapildi fakat adamlar ekip olarak iyi calişiyor o ayrı fakat benim aklima yatmayan yinede cok şey var. ekip iletişim olarak cok iyi  en azından 40 küsür milyon toplayan sonm gibi değiller. gerekli güncellemeler  dedikleri vakitlerde cogu zaman gerçekleştirildi. bize hiçbir zaman exchange için kesin bi tarih vermediler   fakat minexbank'in cikacagi tarih için kesin süre verdiler test aşamasindan bahsediyorum ve hakkatten dedikleri tarihte teste başladi yaklaşik bi 50 kişi vardir sanirim teste katilan..  önce ki calişmalarinda zaten yeterli yatırım aldilar vs deniliyor fakat onunla ilgili bir bilgi bulamadim ben preico su yapilmiş  olsa gerekli bilgiler olurdu heralde ben baktim bulamadim bulan varsa koyarsa bilgileri bizde kontrol ederiz. minexbank sanki roadmap te projenin dedigine göre mnx coinlerinin dağitimi ve exchange girişi yapildiktan sonra minexbank test aşamasi arka planda yapildiktan sonra  sunulacakti hizmete. şimdi ama  siteden sadece coinlerinizi görüyorsunuz o kadar.2 hafta sonra exchange girecekleri söylendi muhtemelen temmuz ortasinda girecektir zaten test aşamasi da o aralar bitecekti ..yani bir projenin vaad ettigi calişmayi yapmaya başlamasi ne bileyim testine geçmesi felan tabi ki arka planda yatırımcılarını etkiler fakat aktif olarak dahil edermi ? yada etmelimi. bir sürü insani minexbank testine soktular yani beni  neden ilgilendirsin ? ben yaptim arkadaşim yatirimimi sen aldin yatirimini  ver benim coinlerimi gir borsana tamam diğerleri sonraki iş bence ama anlamadim bunlar neden böyle yapti.
Bitcoin klonu bir proje minex, Önce kodun ve sistemin çalıştığından emin olmaları gerekiyor. Düzgün çalışmayan bir sistem üzerinden dağıttıklarını varsay yatırımcılara. 2 gün sonra sorun çıktı, hardfork yapıldı vs, ne olacak sonra? Tekrar geri topla, yeniden dağıt vs.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
minexcoin için scam dedikodusu cok yapildi fakat adamlar ekip olarak iyi calişiyor o ayrı fakat benim aklima yatmayan yinede cok şey var. ekip iletişim olarak cok iyi  en azından 40 küsür milyon toplayan sonm gibi değiller. gerekli güncellemeler  dedikleri vakitlerde cogu zaman gerçekleştirildi. bize hiçbir zaman exchange için kesin bi tarih vermediler   fakat minexbank'in cikacagi tarih için kesin süre verdiler test aşamasindan bahsediyorum ve hakkatten dedikleri tarihte teste başladi yaklaşik bi 50 kişi vardir sanirim teste katilan..  önce ki calişmalarinda zaten yeterli yatırım aldilar vs deniliyor fakat onunla ilgili bir bilgi bulamadim ben preico su yapilmiş  olsa gerekli bilgiler olurdu heralde ben baktim bulamadim bulan varsa koyarsa bilgileri bizde kontrol ederiz. minexbank sanki roadmap te projenin dedigine göre mnx coinlerinin dağitimi ve exchange girişi yapildiktan sonra minexbank test aşamasi arka planda yapildiktan sonra  sunulacakti hizmete. şimdi ama  siteden sadece coinlerinizi görüyorsunuz o kadar.2 hafta sonra exchange girecekleri söylendi muhtemelen temmuz ortasinda girecektir zaten test aşamasi da o aralar bitecekti ..yani bir projenin vaad ettigi calişmayi yapmaya başlamasi ne bileyim testine geçmesi felan tabi ki arka planda yatırımcılarını etkiler fakat aktif olarak dahil edermi ? yada etmelimi. bir sürü insani minexbank testine soktular yani beni  neden ilgilendirsin ? ben yaptim arkadaşim yatirimimi sen aldin yatirimini  ver benim coinlerimi gir borsana tamam diğerleri sonraki iş bence ama anlamadim bunlar neden böyle yapti.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Tezosun 100milyondan fazla parayı 1 günden kısa surede toplaması,minexcoin gibi çok yönlü bir iconun harika görseller ve deli reklamının yapılmasına ragmen toplanan para bu kadar az olunca bu cyrpto dünyasını anlamanın çok zor olduğunu görebiliyoruz
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
wallet ile minexbankı aynı anda zorunlu kullanım gerektiğini düşünmüyorum , ben walleti indirdiğimde minexbankım yoktu ama yinede waleti indirdi , neyse bu cyrpto işindede banka gibi vadeli mevduat çıktı ya çok enteresan.
banka diyor hocam sonuçta illa ki faiz veyahut vadeli mevduat tarzı garanti yatırımcıları çekecek sistem olacaktır.

20 adet civarı banada verilmiş bountyden arkadaşlar bunları ne yapıyoruz
sitede bırakalım mı yoksa yukarıda verılen linkten cüzdanamı çekelim.Veya borsaya girmesini bekleyerek direk borsa cuzdanınamı transfer edelim
hayırlı olsun MNX leriniz.
henüz test aşamasında olduğu için test.bank a çekmeye gerek yok hocam. borsaya girsin bakalım hayırlısı ile ondan sonra bakalım. Wink
kolay gelsin.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
20 adet civarı banada verilmiş bountyden arkadaşlar bunları ne yapıyoruz
sitede bırakalım mı yoksa yukarıda verılen linkten cüzdanamı çekelim.Veya borsaya girmesini bekleyerek direk borsa cuzdanınamı transfer edelim
newbie
Activity: 17
Merit: 0
wallet ile minexbankı aynı anda zorunlu kullanım gerektiğini düşünmüyorum , ben walleti indirdiğimde minexbankım yoktu ama yinede waleti indirdi , neyse bu cyrpto işindede banka gibi vadeli mevduat çıktı ya çok enteresan.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Ben ico suna katilmistim , 600 tl civarinda btc yuklemistim karsiligi 32 minexcoin geldi . Bounty den 5000 shares yapmisim ordanda 6 minexcoin geldi. Bakalim ben en az bir sene bekleyecegim gorelim neolacak. He hicbisey okmazsa ben zaten o parayi yakmistim problem degil.

Bence kurduklari wallet programini indirip kullanin bence yakinda ico ve bounty de olanlari oraya aktarmamiz gerekebilir. Ben indiridim nasil yapilacagi youtub videosu var.
Wallet nerede hocam, doğrudan sitesinde de ico sayfasında da göremedim?
http://test.minexbank.com/index.php bu bağlantıda üye olun ve daha sonra sayfanın en altında "Download and Install XCoin Wallet" bağlantısını tıklayın.

Google drive üzerinde :https://drive.google.com/file/d/0B1dlB9NaqPEEV2Jmd1hLdE5CZWM/view?usp=drive_web

Yakında mobile uygulaması da çıkacakmış. Smiley dört gözle bekliyoruz.

Bu park olayı değişikmiş vadeli hesap gibi Smiley valla aşırı profesyonel imaj çiziyorlar çok umutluyum.
legendary
Ben ico suna katilmistim , 600 tl civarinda btc yuklemistim karsiligi 32 minexcoin geldi . Bounty den 5000 shares yapmisim ordanda 6 minexcoin geldi. Bakalim ben en az bir sene bekleyecegim gorelim neolacak. He hicbisey okmazsa ben zaten o parayi yakmistim problem degil.

Bence kurduklari wallet programini indirip kullanin bence yakinda ico ve bounty de olanlari oraya aktarmamiz gerekebilir. Ben indiridim nasil yapilacagi youtub videosu var.
http://test.minexbank.com/index.php bu bağlantıda üye olun ve daha sonra sayfanın en altında "Download and Install XCoin Wallet" bağlantısını tıklayın.

Google drive üzerinde :https://drive.google.com/file/d/0B1dlB9NaqPEEV2Jmd1hLdE5CZWM/view?usp=drive_web

Yakında mobile uygulaması da çıkacakmış. Smiley dört gözle bekliyoruz.

sr. member
Activity: 322
Merit: 250
blogcular iyi kazanmış o zaman bir blog yazarak 1800tl civarı kazanmış oluyorlar o zaman
oldukca iyiymiş açıkcası
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

hero member
Activity: 698
Merit: 506

Hocam 600 liraya 32 MNX geldiyse borsaya düştüğünde iyi para yapacak desenize. Şahsen ben o kadar beklemiyordum hiç ummadığımız coinlerden güzel şeyler çıkabiliyor. Smiley
newbie
Activity: 17

sr. member
Activity: 672
Merit: 254
hocam 10x olmaz ama borsaya girdikten sonra daha sağlam adımlar görürüz, her coin gibi bu da kazandıracaktır. süreç çok uzun tam anlamıyla projenin çalışması için 2018 son çeyreğine kadar geliştirmeler devam edecek. yani 2019 a kadar 10x değilde 5x olabilir. çünkü arada dalgalanmalarda olacaktır(düşüşler). şu an için borsaya girmesini beklemek en mantıklısı. Smiley
kolay gelsin.

Bence bu sene bitmeden 10x görür. Para vermedik ya bekleriz. 2019'a kadar böyle bir coin ortada kalmayabilir. Grin
newbie
Activity: 38
Borsaya ne zaman girer acaba? çok yok ama en azından 3 - 5 waves alırım
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Eger oyle bir rakam olacaksa bendede 4 adet var dursun o zaman bu coinleri nereye cekecegiz hic bir bilgi yok degilmi
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
50 derken arkadas latife yapmis 50$ olsa kafidir diye dusunuyorum.20 adet var bende bountyden kazandigim 50$ bile muthis bir rakam olur.

Latife değil hocam. White Paper'da yazanı söylüyorum ben Smiley Adamların öngörüsü bu yönde ama gerçekleşir gerçekleşmez bilemeyiz Smiley 2020lerde bi daha görüşelim durumu  Cool
legendary
İyide kendisi borsa değilmi illaki borsalara düşecekmi diye düşünüyorum. Bence kendileri'de bu işi yapabilirler. Banada az miktar düşmüş bekletmek lazım.
hocam kendi borsaları MinexExchange 2018 in ikinci yarısından itibaren açılacak sanırım. yol haritasında o şekilde gösteriliyor.

2019 nedir ya hangi borsadan bahsediyorsunuz siz. Bloomberg izleyip %1 kovalıyorsunuz heralde  Smiley
hocam ben mi yanlış yazdım dedim de. %5 değil 5x yani şu an MNX 6 dolar civarında ise 2019 da 30 dolar olabilir dedim.

proje geliştirme aşamasında olduğu için düşüşlerde olacaktır muhakkak. tamam haklısınız Bloomberg takip ediyorum. Türkiye borsalarını da çok yakından takip ediyorum azımsanmayacak yatırımlarım da var. %1 kazanmak için uğraşacak vaktim yok. Wink
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
975.19802140 MNX ben bekleteceğim siz satın  Smiley

300 küsür MNX de bende.
Satan satsın ben 10x bekliyorum acelem yok. Wink
hocam 10x olmaz ama borsaya girdikten sonra daha sağlam adımlar görürüz, her coin gibi bu da kazandıracaktır. süreç çok uzun tam anlamıyla projenin çalışması için 2018 son çeyreğine kadar geliştirmeler devam edecek. yani 2019 a kadar 10x değilde 5x olabilir. çünkü arada dalgalanmalarda olacaktır(düşüşler). şu an için borsaya girmesini beklemek en mantıklısı. Smiley
kolay gelsin.
2019 nedir ya hangi borsadan bahsediyorsunuz siz. Bloomberg izleyip %1 kovalıyorsunuz heralde  Smiley
full member
Activity: 266
Merit: 242
50 derken arkadas latife yapmis 50$ olsa kafidir diye dusunuyorum.20 adet var bende bountyden kazandigim 50$ bile muthis bir rakam olur.
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
975.19802140 MNX ben bekleteceğim siz satın  Smiley

Uffff. Paraya bak Smiley Tanesi 50 küsür bin dolar olacakmış hocam zaman içerisinde, Sakla sakla. Bu mesajımda burada bulunsun. Bir gün 50bin dolar olursa tanesi, çalarım kapını Smiley

Biz de 9 tane ile bekleyip duralım Smiley Yazık walla. Biraz paylaşımcı olalım lütfen. O 975 için neler yaptınız acaba? Merak ettim  Huh

50 bin nasıl olacakmış baya iddialı söylemler bunu kim diyorsa artık. Kaldı ki tanesi 500 dolar olsun yeter arkadaşın parayı kırması için Smiley
Pages:
Jump to: