Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 35. (Read 44130 times)

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Tek ümidim viski parasıydı 16mnx vermişler bi jack alırız işte  Grin
hocam çıkmazsa üstünü tamamlayacaktım. unutmadık, aklımızdasın.  Cheesy 2 hafta daha bekleyeceğiz bakalım hangi borsalara düşecek MNX imiz.  Wink

150 bin satıldı, 300 bin de bountyde dağıtılıyor. Zannediyorum borsalara girdiğinde sirkülasyondaki miktar 450 binden fazla olmayacaktır. Dolayısıyla bittrex'e falan girerse güzel rakamlar görebilir diye düşünüyorum. Az para toplasa da her yerde reklam yaptıkları için hemen hemen herkes biliyor.
hocam sürkülasyona katılacak 2 000 000 adet daha MNX var. bunlar hakkında net bilgiler olmamakla beraber sirkülasyona dahilde edilebilir.
bir bankanın aldığı söyleniyor, bankayla yapılan sözleşme/protokol içeriğini bilmediğimiz için bekleyeceğiz. (belki de 2 milyon bir kaç yıl kilitli kalacaktır, satış yapılmayacaktır. o zaman sizin dediğiniz gibi 450bin MNX sirkülasynda olmuş olur.)
Smiley

İyide kendisi borsa değilmi illaki borsalara düşecekmi diye düşünüyorum. Bence kendileri'de bu işi yapabilirler. Banada az miktar düşmüş bekletmek lazım.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
hocam çıkmazsa üstünü tamamlayacaktım. unutmadık, aklımızdasın.  Cheesy 2 hafta daha bekleyeceğiz bakalım hangi borsalara düşecek MNX imiz.  Wink

150 bin satıldı, 300 bin de bountyde dağıtılıyor. Zannediyorum borsalara girdiğinde sirkülasyondaki miktar 450 binden fazla olmayacaktır. Dolayısıyla bittrex'e falan girerse güzel rakamlar görebilir diye düşünüyorum. Az para toplasa da her yerde reklam yaptıkları için hemen hemen herkes biliyor.
hocam sürkülasyona katılacak 2 000 000 adet daha MNX var. bunlar hakkında net bilgiler olmamakla beraber sirkülasyona dahilde edilebilir.
bir bankanın aldığı söyleniyor, bankayla yapılan sözleşme/protokol içeriğini bilmediğimiz için bekleyeceğiz. (belki de 2 milyon bir kaç yıl kilitli kalacaktır, satış yapılmayacaktır. o zaman sizin dediğiniz gibi 450bin MNX sirkülasynda olmuş olur.)
Smiley
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
legendary
975.19802140 MNX ben bekleteceğim siz satın  Smiley

300 küsür MNX de bende.
Satan satsın ben 10x bekliyorum acelem yok. Wink
hocam 10x olmaz ama borsaya girdikten sonra daha sağlam adımlar görürüz, her coin gibi bu da kazandıracaktır. süreç çok uzun tam anlamıyla projenin çalışması için 2018 son çeyreğine kadar geliştirmeler devam edecek. yani 2019 a kadar 10x değilde 5x olabilir. çünkü arada dalgalanmalarda olacaktır(düşüşler). şu an için borsaya girmesini beklemek en mantıklısı. Smiley
kolay gelsin.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277

Uffff. Paraya bak Smiley Tanesi 50 küsür bin dolar olacakmış hocam zaman içerisinde, Sakla sakla. Bu mesajımda burada bulunsun. Bir gün 50bin dolar olursa tanesi, çalarım kapını Smiley

Biz de 9 tane ile bekleyip duralım Smiley Yazık walla. Biraz paylaşımcı olalım lütfen. O 975 için neler yaptınız acaba? Merak ettim  Huh
sr. member
Activity: 672
Merit: 254

300 küsür MNX de bende.
Satan satsın ben 10x bekliyorum acelem yok. Wink
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
7 mnx fakir etmez ama belki zengin eder ilerde dursun köşe de Cheesy
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
legendary
98 MNX gelmiş fena sayılmaz. Blogda yazmıştım oradan iyi gelmiş cüzdanda tutsak mı hemen satsak mı karar veremedim daha. fiyatı ne olur acaba?

Bana da hemen hemen aynı miktarda gelmiş. Aslında ico fiyatı 230 bin sat olduğu için fena bir miktar sayılmaz. Ancak tabii borsaya ne zaman girer, girerse o parayı bu coine kim verir bilemiyorum.
borsaya girdikten sonrası zor dönem olacak. proje çok kapsamlı olduğu için illa ki sorunlar yaşanacaktır.  bu da coinin değerini etkileyecektir.

uzun vadeli olduğu için kimse beklemek istemeyecektir. ters yapıp millet sattıkça yükselmeye de başlayabilir.

ama 5-6 dolar seviyelerinde güzel bir para günümüz şartlarında 50-100 mnx normal bir kampanyanın ortalama getirisi. bence her ne kadar güzel bir ico olmasada dağıtılan pay güzeldi. hakkaniyetli bir sistem üzerinden yürütüldü tüm kampanyalar.  Wink
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
98 MNX gelmiş fena sayılmaz. Blogda yazmıştım oradan iyi gelmiş cüzdanda tutsak mı hemen satsak mı karar veremedim daha. fiyatı ne olur acaba?

Bana da hemen hemen aynı miktarda gelmiş. Aslında ico fiyatı 230 bin sat olduğu için fena bir miktar sayılmaz. Ancak tabii borsaya ne zaman girer, girerse o parayı bu coine kim verir bilemiyorum.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
18k share ile 20 adet aliyorum cok sacma olmus 1 blog yazsak demekki 100 alacakmisiz face ve twitterlar bosuna ugrasmisiz.Bu sistem cok sacma olmus.

twitter ve facebook'ta çok fazla rekabet olduğu için hiç bir şey kalmaması normal.

ama yine de sinir bozucu, o kadar retweet atıyorsun, karşılığı neredeyse hiç bir şey.

haklısın ama yinede twitterda geleni retweet atıyoruz sadece. blog makalesi yada diğer şeylerde çok daha fazla uğraşılıyor. benim merak ettiğim sanırım bu minexcoinleri hemen elden çıkartamayacağız. borsaya girmeden işlem yapılamayacak
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
18k share ile 20 adet aliyorum cok sacma olmus 1 blog yazsak demekki 100 alacakmisiz face ve twitterlar bosuna ugrasmisiz.Bu sistem cok sacma olmus.

twitter ve facebook'ta çok fazla rekabet olduğu için hiç bir şey kalmaması normal.

ama yine de sinir bozucu, o kadar retweet atıyorsun, karşılığı neredeyse hiç bir şey.
full member
Activity: 266
Merit: 242
newbie
Activity: 152
Merit: 0
twiter ve facebook katılımı teşekkürler
3,820 Shares | 4.57952351 MNX
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
100 Mnx almışım bende blog falan vardı benimde ne kadar yapıyor bilmiyorum ama herhalde o kadar iyi yapmaz diye düşünüyorum. Bence sadece face ve twitter ile iyi gelecek diye bir şey yok.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
signature bountysine girenlere yanında twitter ve facebook ile birlikte iyi token verdiler ana konuda ve telegramda da bununla ilgili bi adaletsizlik oldugu düşünülüyor yani adamin 30k share var işte 80 mnx vermişler diğerinin 9200 share var 200 mnx almiş felan böyle olaylar var. ya milletin dedigi gibi bi sorun var share convertler ile ilgili yada signature bu kadar etken oldu dağitimda.

Oradaki share değerinin hiçbir önemi yok. Twitter shareleri binlerce ama blog shareleri 150, share ağırlıkları farklı olduğu için alınacak ödemeler değişiyor. Sırf RT yaptı diye yüksek MNX almayı bekleyenler bi zahmet daha çok beklesinler. Cheesy
member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
signature bountysine girenlere yanında twitter ve facebook ile birlikte iyi token verdiler ana konuda ve telegramda da bununla ilgili bi adaletsizlik oldugu düşünülüyor yani adamin 30k share var işte 80 mnx vermişler diğerinin 9200 share var 200 mnx almiş felan böyle olaylar var. ya milletin dedigi gibi bi sorun var share convertler ile ilgili yada signature bu kadar etken oldu dağitimda.

Ben sadece facebook ve twitter kampanyasına katılmıştım ve 19,110 Shares | 24.35072739 MNX gözüküyor şu an. Asıl sorum bounty ve icoda yatırdığımız minexcoinleri nereye ve nasıl aktaracağımız ?
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
hocam ama hesaplamalar farklı demişlerdi. önemli olan shares değil ki. Facebook, Twitter, Signature bunların hepsi ayrı kampanyalar. total shares e bakarsanız yanılırsınız. aslında toplam kısmını yanlış yapmışlar. adaletsizlik olduğunu düşünmüyorum. zaten açık bir şekilde de hesaplama metodlarını göstermişler. Wink

coininiz bol olsun. Smiley
Pages:
Jump to: