Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 37. (Read 44130 times)

sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Arkadaş bir tanesi de sözünde dursun artık 22 sınde hanı hesaplamalar yapılacaktı bu adamların takvımı bızımkınden kaç gün geriden geliyor acaba.Birşey alacagımızdan degil meraktan sürekli girip bakıyorum

27'sinden önce olmayacağı duyuruldu sanki ama bounty dağıtımlarının. 28'i sabah, bayram ertesi işe gelir pcyi açar kontrol ederim artık. O kadar bekledik hocam araya da bayram giriyor hazır, noolacak biraz daha bekleyelim, 6-7 MNC gelecek zaten bana hesaplarıma göre. Taş çatlasın 40$...
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Arkadaş bir tanesi de sözünde dursun artık 22 sınde hanı hesaplamalar yapılacaktı bu adamların takvımı bızımkınden kaç gün geriden geliyor acaba.Birşey alacagımızdan degil meraktan sürekli girip bakıyorum
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
" Dear community,
We are pleased to announce that almost all of your activity in the campaign bounty has been calculated and ready for distrubuting to active wallets of participants. First of all, we want to thank all of you for your participation and assistance in promotion of such an incredible idea and a new word in the world of the blockchain technologies called "Minexcoin". To check below the given data of rewards, you are given a four days up to 27th June, 23:59. After that, we won't accept any objections from you. Below you can see the spreadsheets of all campaigns, and in some cases find out the cost of 1 share in Minexcoin. So, wish you good luck in calculations.
"

adamlar 27 hazirana kadar itirazınız varsa yapın diyorlar. hesaplamalar açık br şekilde paylaşılmış. güzel bi açıklama olmuş. Cheesy

ben bir şey anlamadım arkadaşlar bu sosyal medyadan kazandıklarımızı cüzdanlara mı aktaracaklar sonra mı gönderebileceğiz.
borsaya mı göndereceğiz MNX leri.? keşke eth tabanlı olsaydı. hızlı ve pratik bir şekilde kullanırdık coinleri.  Undecided

coininiz bol olsun. Smiley
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
merhaba arkadaşlar.
iki katını dağıtıyorlar (300 000 Minexcoin). evet sanırım talep çekmek için yapılan bir strateji. adamlar bu zamana kadar yapacağız dedikleri her şeyi hemen hemen yaptılar. borsaya hemen girmemesinin sebebi de projenin gelişimini gösterip parayı içerde tutup yeni yatırımcı çekmek olduğunu düşünüyorum.

sanırım bancor gibi bir süre bekmek gerekecek coinleri alıp satmak için.

herkes çok bir şey beklemedi; kimi döner ayran, kimi çerez kimi de viski olsun yeter dedi. sadece sistem işleyişi herkesin hoşuna gitti. sonunda batıracaklar mı, diye herkes merakla bekledi. Cheesy

umarım herkes için güzel bir alış-veriş olacak. Smiley kolay gelsin.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
300 BTC toplayıp 600 BTC bounty dağıtan tarihteki ilk proje olacak. (mı acaba?) Cheesy
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
sr. member
sabırsızlıkla bekliyorum sanki 0.1 btc alacagım toplasan 0.001 falan anca alırız gibi benım toplamda 6000 share var bundan ne çıkar hiç hesaplamyıroum da bu adamlar hanı hesaplayacaktı dun
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Biryerlerde bir yanlışlık yapıyor olabilir misiniz acaba?

Ben de hesaplıyorum 6,5 MNX çıkıyor sosyal medya kampanyalarından Smiley Nerde 100'ün üzerinde coin Smiley

bende hesap yapıyorum ve sosyal medyadan 13k balence görünüyor ve hesaplarımla toplam 13 MNX ediyor. siz nasıl sosyal medyadan böyle fazla çıkartıyorsunuz anlamadım ben.
bunun panelde görünmesi ne zaman olur acaba?
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Biryerlerde bir yanlışlık yapıyor olabilir misiniz acaba?

Ben de hesaplıyorum 6,5 MNC çıkıyor sosyal medya kampanyalarından Smiley Nerde 100'ün üzerinde coin Smiley
hero member
Activity: 560
Merit: 501
Yaptıkları hesaplamalar ilginç geldi. ICO'dan topladıkları paradan fazlasını bounty olarak mı dağıtacaklar şimdi? Kulağa pek mantıklı gelmiyor. Cheesy

Daha önce de toplamışlar ordan da veriyorlar demekki, icoya yatırdığım btcden aldığım minexin daha fazlasını sosyal medyadan kazanıyorum harbiden tuhaf hesaplamalar yanlış değilse Smiley

valla bende anlamadim var bi iş ama ico ya girdim 0.1 btc attim bonus ile birlikte 0.11 btc kabul edip 47 mnx verdiler twitter facebook ve bitcointalk activityden hesapladigim  en az 150 mnx coin gelmeli şu hesaba göre ya gerçekten süper karlı olacak yada bilmedigimiz başka bişi var Smiley
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Yaptıkları hesaplamalar ilginç geldi. ICO'dan topladıkları paradan fazlasını bounty olarak mı dağıtacaklar şimdi? Kulağa pek mantıklı gelmiyor. Cheesy

Daha önce de toplamışlar ordan da veriyorlar demekki, icoya yatırdığım btcden aldığım minexin daha fazlasını sosyal medyadan kazanıyorum harbiden tuhaf hesaplamalar yanlış değilse Smiley
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
full member
Activity: 448
Merit: 100
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Şu projeye hiç ısınamadım . Tamam önceden satmış olabilirler ama yinede çok az yatırım aldılar. Umarım Ico ya veya imzaya katılanlar için karlı olur.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Share hesaplamalarını duyurmuşlar.

Bu hesaplamaya göre yaklaşık 1k minex alıyorum 10 btc bekliyordum kısmet olmadı  Grin

Newsletter subscription

1 share = 0,03191149877 MNX*

Facebook

1 share = 0,00108049875 MNX*

Twitter

1 share = 0,00083948202 MNX*

BitcoinTalk signatures

1 share = 0,95701411595 MNX*
Spreadsheet: https://docs.google.com/spreadsheets/d/11GslCs5YGZ7RyRzhZqcRVW7RP0rKXU06MK3jqTTvF7Y/edit?usp=sharing

Translations

1 share = 3,06122448979 MNX*
Spreadsheet: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1F_0uHAaO3W2UXGEDjJ9ENKaRZjBpXg3EosQOshfQN44/edit?usp=sharing

Publication of information about the project on other websites

1 share = 1,75438596491 MNX*
Spreadsheet: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tHO4Cxc9bPa0oi3K54BEX5OLK2iKcBKz7AJzH7e8_t4/edit?usp=sharing

Creation of topics on other forums and maintaining their activity

1 share = 4.84652665589 MNX*
Spreadsheet: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nkfFEs02SMeYwFQDQKeFLzwgVzeOIuoKD5InS8QkbX8/edit?usp=sharing

Banner on the website

Individual amount of the reward is still calculating
Spreadsheet: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KfoBVc3n9xFHHe7kSBIpXbu-ZJp0Bj9p9VHGo06yFko/edit?usp=sharing

Video on YouTube

1 video = 50 MNX
Spreadsheet: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IEDXBE2bi_MZsCnmGlo3qoViso0N3bEzEaWfkTNnKDE/edit?usp=sharing

News referrals

1 share = 0.16068559185 MNX*
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Ben ufaktan icoya da girdim, karar verene kadar avantajlı fiyatları biraz es geçtim ama şu anda 37 küsur minex var, eğer bounty ile bundan daha fazlasını alırsam (ki, hiç zannetmiyorum) gerçekten çok gülerim, parayla kazanama, tıklamayla kazan... Cheesy
hero member
Activity: 560
Merit: 501

bence büyük beklenti içine girmeyin, çerez parası ancak gelecektir, ama proje sağlam ve ileride bu coinler daha çok yükselirse o zaman dişe dokunur bir gelir olabilir. size önerim hemen satma yollarını aramayın Smiley
Akşam gittim biraz çerez aldım acayip pahallanmış uzundur almıyordum
Çerez parasını çıkartırsa yeter zaten fındık ulkesinde 50tl fındık kilosu a.q

telegramdan ben ana kounuyu takip ediyorum da minex cok güzel planlanmiş bir ekip bence. gerçekten iyi calişiyorlar.  alişmişiz tabi  hayvani boyutta ico lara :d bu biraz canımızı sıktı fakat yine de kendilerine yeter düzeydeymiş topladiklari yatırım. millete oradan buradan cok fazla share dağitildi. twitter facebook felan girdim bana bile 8-9k ya yakın vermiş . tabi o aradan ne kadar token cekebilecegim bilmiyorum ama iyi olur umarım.

bu arada minex  " minexbank" i  gururla sunacak umarım saat  21-21.30 arasi diye hatirliyorum da işte o saatlerde  biz sadec dağitilan tokenleri görecez minexbank'tan 2 haftaki sonrasi süreçte sanirim al sat işlemleri yapilacak. iletişim cok iyi sürekli muhattap var birileri. o zamana nasil olur bilmiyorum ama ahahaha :d
sr. member

bence büyük beklenti içine girmeyin, çerez parası ancak gelecektir, ama proje sağlam ve ileride bu coinler daha çok yükselirse o zaman dişe dokunur bir gelir olabilir. size önerim hemen satma yollarını aramayın Smiley
Akşam gittim biraz çerez aldım acayip pahallanmış uzundur almıyordum
Çerez parasını çıkartırsa yeter zaten fındık ulkesinde 50tl fındık kilosu a.q
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
5,990 Shares olan birine kaç tane mnc veriyorlar bir bilgisi olan var mı ?

Akşama bunun cevabını hepberaber görmüş olacağız. Beklemede herkes. Önceden kestirilebilir birşey değil kaç share'a kaç MNC verileceği. Hesaplayacaklar. Ona göre dağıtımı yapılacak. Döner ayran parası gelir en kötü Smiley

İftar saati gelmeden belli olsada dönerleri yesek bari Tongue
Pages:
Jump to: