Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 38. (Read 44130 times)

sr. member
Activity: 798
Merit: 277

Dönercinin önünde bekliyoruz  Cool
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
5,990 Shares olan birine kaç tane mnc veriyorlar bir bilgisi olan var mı ?

Akşama bunun cevabını hepberaber görmüş olacağız. Beklemede herkes. Önceden kestirilebilir birşey değil kaç share'a kaç MNC verileceği. Hesaplayacaklar. Ona göre dağıtımı yapılacak. Döner ayran parası gelir en kötü Smiley

bence büyük beklenti içine girmeyin, çerez parası ancak gelecektir, ama proje sağlam ve ileride bu coinler daha çok yükselirse o zaman dişe dokunur bir gelir olabilir. size önerim hemen satma yollarını aramayın Smiley
sr. member

Akşama bunun cevabını hepberaber görmüş olacağız. Beklemede herkes. Önceden kestirilebilir birşey değil kaç share'a kaç MNC verileceği. Hesaplayacaklar. Ona göre dağıtımı yapılacak. Döner ayran parası gelir en kötü Smiley
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
full member
Activity: 252
Merit: 105
Başlangıç olarak düşük olsada bu iyi bir şey ufaktan toplanır bence güzel bir proje sadece ismini beğenmiyorum.
sr. member
Son 9 saat, hazır mısınız? diye yazdılar ana konu başlığında...

legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Bir borsaya girdimi acaba arkadaşlar,benımde 8000 share vardı sosyal medyadan ama pek ümitli degilim açıkcası
ailecek bi iskender ısmarlasa yeter zaten

Henüz bir borsada değil. Bittrex ve diğerleri diye yazıyorlar.
Telegramda 23 hazirana ertelendi diye açıklama yapmışlar takım geliştiricileri. 22-23 saat sonra diyorlar. yani yarın sabah muhtemelen https://minexbank.com/ aktif hale gelecek. bountylerde hesaplara yüklenecektir.

bekleyip göreceğiz. borsaya adım atarsa hayırlısı ile yolu uzun olacak bir proje. Wink
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bir borsaya girdimi acaba arkadaşlar,benımde 8000 share vardı sosyal medyadan ama pek ümitli degilim açıkcası
ailecek bi iskender ısmarlasa yeter zaten
sr. member
hesaplamalar henüz yapılmamış bugun olacaktı degilmi arkadaşlar
gerçi hiç birşey belli degil galiba,borsası veya ico fiyatı nedir bilen varmı

Fiyatı budur. 0.00230755 BTC
Bekliyoruz bakalım bugün bountyler dağıtılacaktı güya. Ortalık sessiz Smiley
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
hesaplamalar henüz yapılmamış bugun olacaktı degilmi arkadaşlar
gerçi hiç birşey belli degil galiba,borsası veya ico fiyatı nedir bilen varmı
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
benimde ilk bounty m oldu. twitterdan katılmıştım. yarın kullanıma açılacak derken nasıl olacak mnc leri çekebilecek miyiz?

bide amount kısmında 240 yazıyor bu 240 mnc demek mi. Anlayamadım valla

yani ico fiyatıyla 240x0,0023 : 0,55 btc mi yapıyor. böyleyse çok gibi sanki.

Kafamda deli sorular aydınlatırsanız sevinirim

287 btc toplandı zaten onuda bountye dağıtması çokda mantıklı gelmedi Smiley

balance kısmında 2,040 shares diyor heralde 2 mnc yapıyor amount kısmı mnc sayısı olsa millet köşe olurdu heralde  Grin
2 mnc biraz insafsiz olmus muhakkak daha coktor ama 2040 degildr 20-50 falan hesaplanir diye dusunuyorum,zaten sosyal medya cok birsey vermez.Cay icersiniz yaninda simit alirsaniz sanslisiniz.

ben onu bile vermezler diyordum twitterda takipçim vs yoktu yeni hesaptı, ondan kasmadım bi sefer kaydoldum baktım sadece,hesaplanacağını bilsem daha çok rt falan yapardım  Smiley
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
benimde ilk bounty m oldu. twitterdan katılmıştım. yarın kullanıma açılacak derken nasıl olacak mnc leri çekebilecek miyiz?

balance kısmında 2,040 shares diyor heralde 2 mnc yapıyor amount kısmı mnc sayısı olsa millet köşe olurdu heralde  Grin
2 mnc biraz insafsiz olmus muhakkak daha coktor ama 2040 degildr 20-50 falan hesaplanir diye dusunuyorum,zaten sosyal medya cok birsey vermez.Cay icersiniz yaninda simit alirsaniz sanslisiniz.
sr. member

sr. member
Activity: 784
Merit: 259

sr. member

sr. member
Bugün geçmez artık Smiley Sanki ev araba parası alıcam yaa. İşte bi döner ayran parası gelecek gelirse o da Smiley Bi heyecan bi heyecan sormayın Smiley Yarın açıklanacağını bildiğim halde yenileyip duruyorum bounty sayfasını Smiley

herhalde ilk bounty kampanyanız ondan böyle oluyor. ilk bounty için heyecanlanmak normal ama bu bountylerde insan daha çok üzülüyor. girmediğin bir kampanya çok fazla ödül dağıtınca üzülmemek elde değil.
şunun şurasında perşembeye ne kaldı ki Grin Grin Grin

2011'den beri bilmeme rağmen, 2014 başından beri de bu sitede olmama rağmen. Kaçan trenleri siz düşünün artık. Bir üyemiz var buradan. Aynı zamanlarda üye olduk. O NEM'e yatırım yaptı mesela. O zamanın parası taş çatlasın 1000 TL'si şu an 2 milyon TL oldu Smiley Ben bountylerle uğraşıyorum Smiley

Okuduğum kadarıyla sağlam para veren bountyler var bir deneyelim istedim. şansımıza döner ayran parası çıkar burdan da zaten Smiley
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Bugün geçmez artık Smiley Sanki ev araba parası alıcam yaa. İşte bi döner ayran parası gelecek gelirse o da Smiley Bi heyecan bi heyecan sormayın Smiley Yarın açıklanacağını bildiğim halde yenileyip duruyorum bounty sayfasını Smiley

herhalde ilk bounty kampanyanız ondan böyle oluyor. ilk bounty için heyecanlanmak normal ama bu bountylerde insan daha çok üzülüyor. girmediğin bir kampanya çok fazla ödül dağıtınca üzülmemek elde değil.
şunun şurasında perşembeye ne kaldı ki Grin Grin Grin
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Çok başarılı bir bounty kampanyası yurütüyor adamlar
ekibi tebrik etmek gerekıyor,forumda jamal gibi öküzler oldugu sürece
en mantıklısı bu şekilde otomatik stake yöntemidir,hiç birşey gelmesede tebrik ederim
sr. member
Bugün minexcoin den gelen mail.

Minexcoin INFO

Dear Minexcoin community!
1. We have converted BTC to MNC for all investors.

2. Shares of bounty campaign will be converted to MNC on June 22.

3. Release of Minexcoin and MinexBank will be on June 22.

Thank you for participation!
tesekkurler hocam. Ben bakmamistim maillere. 22 haziran gelmez artik. Herkes o gune.odaklandi. Smiley bounty huntercilar en merak ettigi proje su an. Borsaya girecek mi bankasi nasil olacak

Coininiz bol olsun

legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Helal olsun diyorum alavare dalaveresiz işlerini yaptılar baksana ico yatırımcıları ile bountyleri aynı zamanda falan yapmaları bancor iyice elini yüzüne bulaştırdı.
hocam bancorda para çok toplandı. kuşkusuz bancorun sistemi daha güzel buna göre daha gelişmiştir. proje takımı güçlü en azından.

ama burada hem az para toplandı hemde genç ve istekli bir ekip var. biraz daha fazla ilgileniyorlar onun için. bancorda geliştiriciler aldıkları payları görünce hesaplayınca sanırım boşladılar biraz. kendi aldıklarını aldılar. bounty cilere de ne kadar az veririrz dağıtırızın derdine düşmüşler.

Smiley umarım minexcoin geliştirdiği platformu devamını sağlayacak desteği bulur.

kolay değil; Banka, Market, Borsa hepsini tek bir platformda toplamak.   Wink
Pages:
Jump to: