Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 39. (Read 44121 times)

hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
Helal olsun diyorum alavare dalaveresiz işlerini yaptılar baksana ico yatırımcıları ile bountyleri aynı zamanda falan yapmaları bancor iyice elini yüzüne bulaştırdı.
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
Bugün minexcoin den gelen mail.

Minexcoin INFO

Dear Minexcoin community!
1. We have converted BTC to MNC for all investors.

2. Shares of bounty campaign will be converted to MNC on June 22.

3. Release of Minexcoin and MinexBank will be on June 22.

Thank you for participation!
tesekkurler hocam. Ben bakmamistim maillere. 22 haziran gelmez artik. Herkes o gune.odaklandi. Smiley bounty huntercilar en merak ettigi proje su an. Borsaya girecek mi bankasi nasil olacak

Coininiz bol olsun

member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
Bugün minexcoin den gelen mail.

Minexcoin INFO

Dear Minexcoin community!
1. We have converted BTC to MNC for all investors.

2. Shares of bounty campaign will be converted to MNC on June 22.

3. Release of Minexcoin and MinexBank will be on June 22.

Thank you for participation!
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Çok fazla ICO vardı sanırım aynı dönemde. Ki diğerleri yüksek yatırımlar aldılar. Buna birşey kalmadı pek diye düşünüyorum:) Gerçi az da bi para değil de. Diğerlerine göre daha az kaldı diyelim.

Şu bountyleri alsak da cebimiz ısınsa derdindeyim:)
Diğerlerinin topladıklarını kendi açıklamalarından biliyoruz ve hiçbir doğrulama imkanı yok, muhtemelen de en az % 1000 sallama faktörü içeriyorlar. Minex aldığı her yatırımı kanıtlarıyla yayınladı, bu nedenle bana göre Minex'in topladığı 287 BTC, diğerlerinin topladığını beyan ettiği 1.000 BTC ile eşdeğerde, bunun yayında bir bankaya ICO'dan önce yaptığı söylenilen (doğruluğunu bilmiyoruz) blok satış faktörü de var.

Umarım beklenilen şekilde gerçekleşir herşey.  Cool
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Çok fazla ICO vardı sanırım aynı dönemde. Ki diğerleri yüksek yatırımlar aldılar. Buna birşey kalmadı pek diye düşünüyorum:) Gerçi az da bi para değil de. Diğerlerine göre daha az kaldı diyelim.

Diğerlerinin topladıklarını kendi açıklamalarından biliyoruz ve hiçbir doğrulama imkanı yok, muhtemelen de en az % 1000 sallama faktörü içeriyorlar. Minex aldığı her yatırımı kanıtlarıyla yayınladı, bu nedenle bana göre Minex'in topladığı 287 BTC, diğerlerinin topladığını beyan ettiği 1.000 BTC ile eşdeğerde, bunun yayında bir bankaya ICO'dan önce yaptığı söylenilen (doğruluğunu bilmiyoruz) blok satış faktörü de var.

evet hocam o bankaya satılan miktar ve birim fiyat sanırım borsaya çıktıktan sonra açıklanacak.

MNC marketcap e bir girse, borsada biraz işlem görmeye başlarsa o zaman her şey açığa çıkar daha da net görebiliriz. Smiley hayırlısı ile bekliyoruz.  Shocked Cool
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

legendary
arkadaşlar imza da kabul edilmeyenler ve eksik bilgi olanlar çıkartılınca 123 tekil kişi var.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/11GslCs5YGZ7RyRzhZqcRVW7RP0rKXU06MK3jqTTvF7Y/edit#gid=0

sadece imza kampanyasında 36 bin ya da 48 bin bounty vardı. kullanıcıların alacakları belirlenmiş ama MNC olarak hesaplanmamış. sanırım yarından sonra detaylı açıklama yapılır yeniden.

sosyal medya kampanyaları da farklı hesaplanacak.
toplanan para her kampanya için ayrı share oranı sunacak. MNC dağıtılacak zaten. onun değeri de 5-6 dolar seviyelerinde olacak sanırım.

kolay gelsin.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
en bu icoyu çözemedim gitti arkadaş,adamlar çok az para topladı neden böyle oldu.Bu kadar byük bir projenin bu kadar az toplaması neden,görselleri site tasarımları falan çok iyiydi.Neden büyük yatırımcılarla anlaşma yoluna gitmediler.Aklımda deli sorular

Bu tokenin fiyatını belirlemek için yapıldı normalde 1.5m dolara yakın bir yatırım aldı başta. Kısacası az toplanan bir şey yok ama daha fazla toplanması lazımdı bounty'de çok fazla kişi var çünkü.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
en bu icoyu çözemedim gitti arkadaş,adamlar çok az para topladı neden böyle oldu.Bu kadar byük bir projenin bu kadar az toplaması neden,görselleri site tasarımları falan çok iyiydi.Neden büyük yatırımcılarla anlaşma yoluna gitmediler.Aklımda deli sorular
sr. member
Activity: 392
marketcape kaç dolardan girecek?
MNC ler neden bu kadar az dağıtıldı? devamı gelecek mi?
hangi borsalarda işlem görmeye başlayacak?

borsaya girdikten sonra kendi düşüşündeki dalgalanmaları da müdehale edebilecek mi?

coininiz bol olsun. Smiley
legendary
Çatlayacağım valla merak ettim şu bounty sonucunu bi hesaplayamadılar gitti  Smiley
biraz daha sabredeceğiz hocam. perşembeye ne kaldı şunun şurasında. kaldı 2 gün. Cheesy  başka bir şey içinde yeni bir tarih verirler işi bozmuşlar demekktir. hayırlısı nasılsa öyle olsun. Smiley

icolarda farklı bir akım yaratacağa benziyor. bizi kandırmazlarsa.  Wink
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Çatlayacağım valla merak ettim şu bounty sonucunu bi hesaplayamadılar gitti  Smiley
legendary
Arkadaslar ico da yatirim yaptigimiz btcler MNC olarak hesaplanmistir.
Yatirim yapanlar kontrol.edebilirler. benim hesapta mnc balance da vermisler.
Kolay gelsin.
legendary
ekip gerçekten çalışıyor. imzaları halen bitiremediler sanırım. başlıklardaki mesajları da sayıyorlar anladığım kadarıyla benim hesabımda. 

forum activity kısmına shares eklenmiş. her gün bir farklılık görüyorum. 22 gerçekten patlama noktası olacak. her seyi o güne endexlemişler. hoşçakalın demezlerse proje uzun vadede iyi kazandıracak arkadaşlar.

alt yapıyı sağlam kurarlarsa ve o 2 milyon MNC nin akıbetini de açıklarlarsa çok iyi olacak. soru işaretleri hepsi gidecek. Wink
sr. member
Activity: 476
Yavaş ama sağlam çalışıyorlar. Dün yaptıklarını sıralamış yönetici. Madenci problemlerinin çözülmesi, işlem ücretleri ile ilgili hataların düzeltilmesi vs 3-5 madde sıralamış. Merakla bekliyoruz.
hero member
Activity: 602
Merit: 500
Valla iyi hoş ama exscudo gibi olacak diye korkuyorum umarım bizi şaşırtır. Bu arada hala stakeleri falan sayamadılar sanki merkez bankasını sayıyorlar.

daha stake sayimini birak hocam adamlar daha yatırımcıların tokenlerini serbest birakmadilar ki. ne yapacaz nereye çekecegiz oda belli değil.dün gece artik 22'sinde sanirim gün verildi dedim borsaya çekebilcekmiyiz ne borsasi biz kendimiz borsayiz zaten dediler . 22'sinde heralde kimin ne kadar yatirim yaptigina karşilik gelen token sayisi belli olacak.2 hafta sonra da sitemiz aktif olacak  vs dediler. inşallah iyi bişey cikar ortaya bakalim.

Bunu niye demişler bilmiyorum ama zaten Bittrex'e gireceği önceden belirlenmişti. Yöneticinin dün yazdığı da Bittrex haricinde Yobit, Livecoin vs. marketlerde yer alacağı. Yani kendi marketlerini de oluşturacaklar ama bu büyük marketlere girmeyeceği anlamına gelmiyor.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
bende bounty kampanyasına katıldım ama büyük beklentim yok. geçenlerde mail atmışlar sayım yapılıyor diye ama bloguma yerleştirdiğim banneri hala onaylanmadı. biraz zaman alacak kanımca.
sr. member
Activity: 322
Bountyler denilen gibi en erken temmuz ayinda gelir arkaadaslar hic aceleci olmayin.Zaten cok az gelecektir burdan gelenlerle bir yatirim falan yapilmaz.Cok fazla katilim oldu ozellikle twtdan cok az gelecektir.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
Valla iyi hoş ama exscudo gibi olacak diye korkuyorum umarım bizi şaşırtır. Bu arada hala stakeleri falan sayamadılar sanki merkez bankasını sayıyorlar.

daha stake sayimini birak hocam adamlar daha yatırımcıların tokenlerini serbest birakmadilar ki. ne yapacaz nereye çekecegiz oda belli değil.dün gece artik 22'sinde sanirim gün verildi dedim borsaya çekebilcekmiyiz ne borsasi biz kendimiz borsayiz zaten dediler . 22'sinde heralde kimin ne kadar yatirim yaptigina karşilik gelen token sayisi belli olacak.2 hafta sonra da sitemiz aktif olacak  vs dediler. inşallah iyi bişey cikar ortaya bakalim.
Pages:
Jump to: