Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 148. (Read 59431 times)

member
Activity: 196
Merit: 10
Çok faydalı bir başlık olmuş. Daha imza kampanyasına katılmadım ama katılacağım zaman kesinlikle yararlanacağım.
İlerleyen süreçte güvendiğim bir kampanya olursa da burada paylaşırım Smiley
sr. member
Activity: 478
Merit: 250
Hangi ödül kampanyasına girerseniz girin eğer şans sizinle değilse hiçbir şekilde karşılığını alamıyorsunuz. Biz Hyundai Dac'a girdik ama ödül için değil tamamen projeyi uzun vade düşündüğüm için saklamak için girdim, bozdurmayı düşünmüyorum zaten genelde elimdeki kriptoparaları bozdurmam ben.
Şans kesinlikle çok önemli bir faktör.
Worldcore güzel projeydi başına gelmedik kalmadı mesela. Amatör ve saçma davrandı hem bounty manager, hem ekip.
Şimdi pundix'teyim ne olacak göreceğiz.

Pundix çok yanlış bir seçim olmuş, satılan tokenlerin %2'sinin ödül programında dağıtılacağı söyleniyor ayrıca kampanya yöneticisi Colorless yani muhtemelen yine hakkın yenecek uyarmadı deme de...
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Hangi ödül kampanyasına girerseniz girin eğer şans sizinle değilse hiçbir şekilde karşılığını alamıyorsunuz. Biz Hyundai Dac'a girdik ama ödül için değil tamamen projeyi uzun vade düşündüğüm için saklamak için girdim, bozdurmayı düşünmüyorum zaten genelde elimdeki kriptoparaları bozdurmam ben.
Şans kesinlikle çok önemli bir faktör.
Worldcore güzel projeydi başına gelmedik kalmadı mesela. Amatör ve saçma davrandı hem bounty manager, hem ekip.
Şimdi pundix'teyim ne olacak göreceğiz.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
Vallaha iyi olmuş bu konu ama kim girdiği kampanyayı paylaşır burada onu bilemedim. Zaten açılan her kampanya zibille doluyor. Özellikle sosyal medya kampanyalarına çılgın rağbet oluyor. Abanıyorlar da abanıyorlar. Millet dertliyken burada güzel bir kampanya için paylaşım yapar mı?

member
Activity: 448
Merit: 17
Şu imza kampanyaları iyi güzelde biriside tam sözünde dursa çok iyi olucak para toplayan ödül miktarını degiştiriyor.
member
Activity: 294
Merit: 10
Borderless for People, Frictionless for Banks
Bence bu post harika olmus. Insan kendi fikirlerinin yani sira forumdaki diger kisilerin fikirlerini de gormek istiyor!
Tabi direk hazira konanlar olmayacak mi arastirma yapmadan eminim olacak.
full member
Activity: 280
Merit: 103

Şartlar:

Haftada en az 10 yapıcı mesaj
Mesajlar yalnızca İngilizce olmalıdır.
Jr. ve stü üyeler
Yazılar ALTCOIN bölümünde olmalıdır

https://bitcointalksearch.org/topic/bountysignaturepreico-sphere-signature-program-2467225

Yorumlar sadece ingilizce olmalıdır diyor. Bu önemli bir detay atlamamak gerek.

Şartlar kısmına yazmıştım
full member
Activity: 630
Merit: 102
Sphere imza kampanyası: https://bitcointalksearch.org/topic/annico-sphere-decentralized-social-networking-200000-users-2437581

Jr. Member   300 SAT
Member           400 SAT
Full Member   1000 SAT
Sr. Member   1600 SAT
Hero/Legendary   2400 SAT

SAT?20 SAT = $1

Sphere hesabına kaydolun https://sphere.social/tr/
 Rank ınıza göre imzanızı ayarlayın
 Formu doldurunhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScE4nIT1nMckbHG4Svpq8oVlKfdU60_JhT4pWV8Z-3i4eiJug/viewform?usp=sf_link

Şartlar:

Jr. ve stü üyeler

https://bitcointalksearch.org/topic/bountysignaturepreico-sphere-signature-program-2467225

Yorumlar sadece ingilizce olmalıdır diyor. Bu önemli bir detay atlamamak gerek.
full member
Activity: 280
Merit: 103
Sphere imza kampanyası: https://bitcointalksearch.org/topic/annico-sphere-decentralized-social-networking-200000-users-2437581

Jr. Member   300 SAT
Member           400 SAT
Full Member   1000 SAT
Sr. Member   1600 SAT
Hero/Legendary   2400 SAT

SAT?20 SAT = $1

Sphere hesabına kaydolun https://sphere.social/tr/
 Rank ınıza göre imzanızı ayarlayın
 Formu doldurunhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScE4nIT1nMckbHG4Svpq8oVlKfdU60_JhT4pWV8Z-3i4eiJug/viewform?usp=sf_link

Şartlar:

Jr. ve stü üyeler

hero member
Activity: 2002
Merit: 670
hocam ne zman katılabilirz kampayaya aydınlatırmısınız

Sen kendi forumuna gitsene burada ne işin var? Wink

-HDAC iyi görünüyordu ama çok kalabalık olmuş.
-Sirin Labs çok iyi (108m $) para topladı, imzada son haftası.
-United Traders (18m $) fena değil, onun da son haftası. Şu an sadece Legendary'ler girebiliyor.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
Bitcore'un imzası bence gerçekten dilencilik . Gözde olmayan bir ico'ya girmeyi düsünüyorum INS ' den sonra .

gözde olmayan bir ico değil aslinda sağlam olacak fakat imza listesi cok kalabalik olmayan proje bulmak lazim. yoksa hem gözde olmayacan hem para toplamayacak bir projenin imzasi da para getirmezki öyle düşünmek lazim adam ne toplamiş ki sana ne verecek. ama iyi para toplayacak güzel proje yakalayabilirseniz imza listesi de cok kalabalik değilse iyi para dağitir. yada ekstradan hayvan gibi para toplayacak bir proje bulmak lazim yakın zamanda sirinlabs 1oo küsürlerde yatırım topladi iyi ödül dağitacaktir.

INS ICO başladığında imzada 100 kişi vardı . Ancak dilenciler toplulugu baktı güzel para verecek durur mu ?  

olsun o da iyidir öyle düşünme o dedigin paranın yarısına aylık calışanlar var. cokta şey yapmamak lazim diye düşünüyorum. hatta ben daha önceden  de bahsetmiştim bu konuda girilen projelerde felan gelir gider hesabına girmeme taraftarıyım ben. bu dedigim benim aylar öncesinde yapilsaydi şuan gelirler de haliyle cok farkli olabilir diye düşünüyorum. daha önceden yapilan paylaşimlarda arkadaşlarin yaptigi paylaşimlardan bahsediyorum o kadar yaygara koparildi ki ekşisözlükten inciden her yerden insan aktı foruma. ne oluyo ya hayırdır burada para dağitiliyormuş diye gelenler  vardi yani. e tabi insanların iştahı kabardı. bu durum bile etkiledi gelirleri :d ben herşeyi ben alayim demedim hiçbir zaman fakat insanların anlayamadigi bir emek var burada ben öyle düşünüyorum ama dışardan gelenler hiç öyle bakmadi.

sonradan gelen edit : bak ben mesajı attım hemen benden önce birisi sormuş  hocam ne zaman katilabiliriz diye Cheesy cevapla bakim şimdi.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Bitcore'un imzası bence gerçekten dilencilik . Gözde olmayan bir ico'ya girmeyi düsünüyorum INS ' den sonra .

gözde olmayan bir ico değil aslinda sağlam olacak fakat imza listesi cok kalabalik olmayan proje bulmak lazim. yoksa hem gözde olmayacan hem para toplamayacak bir projenin imzasi da para getirmezki öyle düşünmek lazim adam ne toplamiş ki sana ne verecek. ama iyi para toplayacak güzel proje yakalayabilirseniz imza listesi de cok kalabalik değilse iyi para dağitir. yada ekstradan hayvan gibi para toplayacak bir proje bulmak lazim yakın zamanda sirinlabs 1oo küsürlerde yatırım topladi iyi ödül dağitacaktir.

INS ICO başladığında imzada 100 kişi vardı . Ancak dilenciler toplulugu baktı güzel para verecek durur mu ? 3 4 bin dolar alacagımız imzadan 1500 dolar para alırsak iyidir .
hero member

sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
full member
Activity: 602
Merit: 120
Arkadaşlar bende BTX imza kampanyasına katıldım eğer rütbesi kurtaran varsa tavsiye ederim yaptığım incelemelere göre şuanda bir BTX 20 dolar civarında ki gayet güzel bir rakamlarda artması da muhtemel bounty manager gayet ilgili baktığım kadarıyla.. Ama sınırlı alım var yani imza kampanyasına toplamda 40 kişi alınması planlanıyor ki çoğu rütbenin son noktasına yaklaşmış durumdalar bir an önce bakamnız da fayda var.. Benim rütbem de olan arkadaşlar 250 TL civarında para bırakıyor.. Az çok bilemem sizin durumunuzu  ama bana göre ayda 1000 tl güzel bir rakam.. Aklınıza takılan her soruyu buradan sorabilirsiniz BTX ' e ait çeviri ve konuyu da yakın zamanda eklemeyi planlıyorum..

Düzeltme arkadaşlar iki haftada 250 tl veriyor aylık 500 tl.. Ama ben WRC ye katılmıştım 2 ayda toplamda 250 tl anca oldu.  bekleme derdi yok iki hafta sonra BTXler gelecekmiş.

Bence hiç cazip değil, haftada 20 mesaj ve 125 tl oda en az full membersen..Kölemi arıyorlar anlamadım.Bu kadar cimri olacak ne var ki,Full member bir nicki meşgul etmeye değmez bence..
Evet biraz haklısınız sanırım.. Ama istedikleri şu şekilde 2 haftada 20 mesaj toplam olarak full member 'a 3,2 BTX veriyorlar oda yaklaşık olarak 60 dolar ediyor iki haftada 240 - 250 tl biraz az kalıyor.. Ama doğru imza kampnayasını bulmak da önemli Worldcore mahfetti mesela nereden baksan 2 ay kaldım ve gelen tokenler sadece 250 tl ediyor.. İki aya göre 250 tl de bir hayli az.
member
Activity: 212
Merit: 13
Arkadaşlar bende BTX imza kampanyasına katıldım eğer rütbesi kurtaran varsa tavsiye ederim yaptığım incelemelere göre şuanda bir BTX 20 dolar civarında ki gayet güzel bir rakamlarda artması da muhtemel bounty manager gayet ilgili baktığım kadarıyla.. Ama sınırlı alım var yani imza kampanyasına toplamda 40 kişi alınması planlanıyor ki çoğu rütbenin son noktasına yaklaşmış durumdalar bir an önce bakamnız da fayda var.. Benim rütbem de olan arkadaşlar 250 TL civarında para bırakıyor.. Az çok bilemem sizin durumunuzu  ama bana göre ayda 1000 tl güzel bir rakam.. Aklınıza takılan her soruyu buradan sorabilirsiniz BTX ' e ait çeviri ve konuyu da yakın zamanda eklemeyi planlıyorum..

Düzeltme arkadaşlar iki haftada 250 tl veriyor aylık 500 tl.. Ama ben WRC ye katılmıştım 2 ayda toplamda 250 tl anca oldu.  bekleme derdi yok iki hafta sonra BTXler gelecekmiş.

Bence hiç cazip değil, haftada 20 mesaj ve 125 tl oda en az full membersen..Kölemi arıyorlar anlamadım.Bu kadar cimri olacak ne var ki,Full member bir nicki meşgul etmeye değmez bence..
hero member
SirinLabs ne zaman başladi bilmiyorum ama iyi para topladi ico süreci hala devam ediyor en son baktigimda 58 milyon dolar para toplamişti ve bugun başladi sanirim ico başlangici. önceden girenler varsa iyi para kaldiracak gibi oradan şartlarini vs bilmiyorum neyin ne kadarını nasıl dağitacaklar bilmiyorum ama gerçekten şu devir de iyi para toplayan projelerden oldu. 75  heralde hardcap'i. 58'ini topladi bugun muhtemelen bu hafta biter o zaman imza olayı tabi biraz sıkıntılı olabilir ama bide öyle düşünmek lazim en iyisi siz bi araştirip karar verin.
full member
Merit: 120

full member
Merit: 122
Bitcore (BTX) İmza kampanyası : https://bitcointalksearch.org/topic/finbitcore-btx-signature-avatar-campaign-members-2561179

Full Member ve üstü üyeler katılabiliyor, hem avatar hem de imza kampanyasına katılmak mümkün, Full Member üyeler haftada 1.8 BTX imza için 1.4 BTX de avatar için ödeme alıyor, bu da coinin şu anki fiyatına göre haftada $60 ediyor. Henüz hiç bir imza kampanyasına katılmamış olanlar değerlendirebilir.

Kural : Haftada spam olmayan en az 20 post (Off-Topic, Games & Rounds ve imza kampanyası ana konusu hariç.)

Bu imza kampanyası güzele benziyor, siizinde imzanıza bakılırsa bu kampanyadasınız, ödeme aldınızmı hiç imza kampanyasından?

Kampanyaya yeni katıldım zaten imza kampanyası da yeni açıldı yani henüz ödeme almadım ama vermeme gibi durumları yok sorun çıkacağını sanmıyorum ben.
Jump to: