Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 149. (Read 59431 times)

sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Normal koşullarda Hyundai Dac'ı tavsiye ederdim ama son haftası olduğu için yemek parası bile alamazsınız, başka kampanyalara bakmakta fayda var.
full member
Activity: 854
Merit: 113
Sirinlabs buaralar gözüme iyi gözüken, az yukarıda da paylaşılan btx de güzel haftada 60 dolar ediyormuş fena sayılmaz, go networkten çıktıktan sonra bakıcam ben de duruma göre, burdaki paylaşımlardan birine girerim gibi, güzel fikirler geliyor.
full member
Activity: 463
Merit: 107
Arkadaşlar bir sorum olacak, bu docs googledan bounty başvurusu yaparken neredeyse hepsi ETH wallet diyor. Normal bittrex eth wallet de olur mu bunlar için? Ayrıca stakes nedir?  Teşekkürler
full member
Activity: 602
Merit: 118
en faydalı bölüm olmuş düşünen arkadaşın eline koluna sağlık bereketli kazançlar dilerim. ben yeni bir kampanyaya girdim. burdan da çok faydalanacağıma eminim. sık kullanılanlar bölümüne ekliyorum
hero member
Activity: 756
Merit: 500
sirinlab güzel duruyor şu anda. haftada 15 mesaj isstiyor ve ödemeleri sabit stake/coin üzerinden yapıyor. en düşük jr member istiyor.
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
daha öğrenme aşamasındayım bide rütbem yok galiba ilerleyen zamanlarda bende kovalarım imza.
full member
Activity: 280
Merit: 103
Bitcore (BTX) İmza kampanyası : https://bitcointalksearch.org/topic/finbitcore-btx-signature-avatar-campaign-members-2561179

Full Member ve üstü üyeler katılabiliyor, hem avatar hem de imza kampanyasına katılmak mümkün, Full Member üyeler haftada 1.8 BTX imza için 1.4 BTX de avatar için ödeme alıyor, bu da coinin şu anki fiyatına göre haftada $60 ediyor. Henüz hiç bir imza kampanyasına katılmamış olanlar değerlendirebilir.

Kural : Haftada spam olmayan en az 20 post (Off-Topic, Games & Rounds ve imza kampanyası ana konusu hariç.)

Bu imza kampanyası güzele benziyor, siizinde imzanıza bakılırsa bu kampanyadasınız, ödeme aldınızmı hiç imza kampanyasından?
full member
Activity: 602
Merit: 122
Bitcore (BTX) İmza kampanyası : https://bitcointalksearch.org/topic/finbitcore-btx-signature-avatar-campaign-members-2561179

Full Member ve üstü üyeler katılabiliyor, hem avatar hem de imza kampanyasına katılmak mümkün, Full Member üyeler haftada 1.8 BTX imza için 1.4 BTX de avatar için ödeme alıyor, bu da coinin şu anki fiyatına göre haftada $60 ediyor. Henüz hiç bir imza kampanyasına katılmamış olanlar değerlendirebilir.

Kural : Haftada spam olmayan en az 20 post (Off-Topic, Games & Rounds ve imza kampanyası ana konusu hariç.)
full member
Activity: 490
Merit: 105
konu güncel tutulursa herkes faydalanır genellikle zaten hardcap yapan coinler iyi veriyor projesi iyi olup ekibi sağlam coinlerin imzası iyi gelir tabiki hardcap yapmak şartıyla damlaya damlaya göl olur genede
full member
Activity: 266
Merit: 148
Akche nin imza kampanyasına katıldım. Ekip yabancı sayılmaz içimizden birileri, destek olunması gerektiğini düşünenlerdenim işlerini ciddiye alırlarsa önleri açık bizimde yapmamız gereken onlara bu şansı vermek. Herkese güzel kazançlar dilerim..
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Hdac iyi gibi imzada biraz geç kaldım ama en azından güvenilir bir proje bounty sine girdim güzel yerlere gelecek ve yatırımcısını üzmeyecek diye düşünüyorum. Birtane imza hakkımızın olması ne kadar kötü Smiley
full member
Activity: 770
Merit: 103
diğer başlık güncelliğini yitirdikten sonra böyle bir başlık güzel oldu ama keşke ilk sayfadaki konuyu devamlı olarak diğer başlıktaki güncellesiniz.
böyle biraz karışık gibi geldi bana. ama yine de iyi niyetiniz ve emeğiniz için teşekkürler
full member
Activity: 322
Merit: 112
Bende hdacı önereceğim ama liste baya kalabalık ve ICO bitmesine 2 hafta falan kaldı.Yönetici stakeleri haftalık olarak güncelliyor.Uzun süreli imzaya girenleri haftalık heesaplama yapanlara girmesinde fayda var.sonra imza değiştirdiğiniz zaman, geçirdiğiniz zaman boşa gidiyor
full member
Activity: 658
Merit: 153
The Abyys İmza kampanyası beyler paylaşıldımı bilmiyorum ama girin bakın Deadley reis yönetiyor daha ilk imzasına girdim ama herkes iyi diyor INS'den sonra bakıcaz bakalım.
https://bitcointalksearch.org/topic/theabyss-signature-campaignclosed-2548048
full member
Activity: 476
Merit: 100
Go network önerirdim aslında ama önermiyorum, imzaya girmekle hata ettik muhtemelen. Ne excel paylaşıyor ne bişey sonumuz hayrolsun dedik, kampanyayı çok kötü yönetiyorlar bazen scam mı diye korkmuyor değiliz.
member
Activity: 532
Merit: 18
Pundi X in imzasına katıldım bende epey zamandır listeyi güncellemiyorlar. Scam projeler baya korkutmaya başladı. İyi kötü zaman geçiriyoruz vakit ayırıyoruz. Scam durumu üzüyor insanı.

Colorlessk konusunda herkes şikayetçi ama en sonunda ödemeyi yapıyormuş.Pundix konusunda imzaya katılanlar iconun sürekli ertelendiğinden yakınıyorlardı.
full member
Activity: 406
Pundi X in imzasına katıldım bende epey zamandır listeyi güncellemiyorlar. Scam projeler baya korkutmaya başladı. İyi kötü zaman geçiriyoruz vakit ayırıyoruz. Scam durumu üzüyor insanı.
Proje scam değil, yöneticisi Colorless. Biz o tecrübeyi worldcore'da yaşadık, stakeleri girmez girseler yanlış girerler böyle saçma sapan bir ekip. Kampanya yöneticileri diye bir başlık vardı orda da görebilirsin colorless hakkında milletin yazdıklarını. ama eninde sonunda alırsın hakkını, excelleri kendin kontrol et yanlışlık varsa düzelttir, telegramdan yazarsın yapmaz öteki gün bidaha yazarsın anca yapar falan öyle biri.
member
Activity: 448
Merit: 10
Benim girdiğim  stack token'ın daha ne kadar imza kampanyası var ne kadar sürecek bu baya önce başlamış yeni farkettim.
full member
Activity: 448
send and receive money instantly, w/no hidden cost
member
Activity: 98
Merit: 10
The future is your Genome
Sirinlabs sabit stake veriyor anladığım kadarıyla.Jr.Member olarak kampanyasına katılsam haftalık olarak ne kadar kazanırım bu işten anlayan varsa hesaplayabilir mi ona zahmet.  Smiley
Jump to: