Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 13. (Read 13314 times)

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Şöyle bakıyorum 2-3 günde momentlerin piyasası %50-100 düştü. Sanırım insanlar adil dağıtılmayan paketlere tepki olarak sistemden çıkış yapıyorlarda diye düşünüyorum momentlerimi satınca bende paramın çoğunu çekmiş olacağım. Şuan 2 dolara bile 60k moment zor satılır oldu insanlar şuan 1 dolardan 60 k seri 3 satıyor. 14 şubatta 200 bin paket satıldı 17 şubatta yine 200 binden fazla paket satılacak kısa sürede bu kadar çok paket satışı moment fiyatların daha çok düşmesine sebep olacaktır.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
3 paket aldım, parasını rahat bir şekilde çıkarttım. Fena sayılmayacak şeyler çıktı maliyeti kurtardıktan sonra elimde tuttum kalanları. Fakat challenge beklentisi ile baskılanan fiyatlar challenge gelince yine düşmeye başladı. İnsanlar bir garip, son birkaç pakettir paketi açar açmaz gelenleri satmak en karlısı olabiliyor. Eskiden challenge gelir gelmez fiyatlar yükselirdi, şimdi tam tersi düşüyor.
Şu challenge falan bitsin bunların değeri iyice düşsün, birkaç tane Alperen alıp kenara atacağım. Koleksiyonluk da güzel bir parça bence Cheesy
hero member
5 paket aldim 2 rising star cikti 1 10 binlik seri cikti. Gerisi cop. 10binlik olan 6 dolar. Risingler 60 dolar ediyor. Kisacasi kar edemedim. Ben 60k lik serileri bilet yapip paket aciyorum. En azindan 2. Seri cikma sansi oluyor. Seri 3 60binlik seri tamamen cop bence
Seri 3 bir kaç moment dışında dediğiniz gibi tamamen çöp bu gün 2 dolardan bile seri 3 moment satmak zor ticket yapayım diyorsunuz bu seferde 4 verip 3 moment alıyorsunuz seri 2 gelirse ne ala gelmezse hepten zarar. Önceki satışla birlikte toplam 7 paket aldım ve 28 tane seri 3 60k moment verdiler artık bilerek yaptıklarını düşünüyorum benim bunlara güvencim kalmadı elimdeki olanları satıp paranın çoğunluğunu çekeceğim ve bu tarz paket satışlarınada girmeyi düşünmüyorum tamamen rezalet başka bir şey değil. Bu son paketlerle kendi hesaplarına rare holo yolladılar ellerine yüzlerine bulaştırdılar sistemden çıkan çok kişi olacaktır.
Sans onemli. Benim nba ogrettigim birisi 6-7 aydir paket aliyor. Forma numarasindan tut rare lere kadar 4binlik seri caylaklara kadar hersey cikti. Bana 5 paketten 0 ciktiginda adama 10binlik seri momentin forma numarasi cikti. Yaklasik 5bin dolar ediyor. Ekip istese bu kadar arka arkaya ii moment atmaz adama. Bu risingden 4 paket aldi 4undende rising cikti.
Ne diyeyimki önceleri yine zarar ettirmiyordu en kötü verdiğimizi alıyordum 28 moment 60k diyecek sözüm yok mail attım ama hata olduysa vs blogda paylaşırız gibi standart cevap vermişler. Benden dolayı sisteme giren bir çok kişiye güzel momentler çıktı bunun şans olacağını sanmıyor bu aralar bir şeyler dönüyor. Çünkü geçen seferki paketlerde elit paket ile 5 paketten 5 legendary çıkartan oldu. Seri 3 den sonra pek tadı kalmadı diye bilirim giderek moment çöplüğüne dönmeye başaladı daha nereye kadar böyle devam edecekki elbet bir yerde patlayacak. Sadece paket satmaya odaklanmışlar çok paket satalım derdindeler.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
5 paket aldim 2 rising star cikti 1 10 binlik seri cikti. Gerisi cop. 10binlik olan 6 dolar. Risingler 60 dolar ediyor. Kisacasi kar edemedim. Ben 60k lik serileri bilet yapip paket aciyorum. En azindan 2. Seri cikma sansi oluyor. Seri 3 60binlik seri tamamen cop bence
Seri 3 bir kaç moment dışında dediğiniz gibi tamamen çöp bu gün 2 dolardan bile seri 3 moment satmak zor ticket yapayım diyorsunuz bu seferde 4 verip 3 moment alıyorsunuz seri 2 gelirse ne ala gelmezse hepten zarar. Önceki satışla birlikte toplam 7 paket aldım ve 28 tane seri 3 60k moment verdiler artık bilerek yaptıklarını düşünüyorum benim bunlara güvencim kalmadı elimdeki olanları satıp paranın çoğunluğunu çekeceğim ve bu tarz paket satışlarınada girmeyi düşünmüyorum tamamen rezalet başka bir şey değil. Bu son paketlerle kendi hesaplarına rare holo yolladılar ellerine yüzlerine bulaştırdılar sistemden çıkan çok kişi olacaktır.
Sans onemli. Benim nba ogrettigim birisi 6-7 aydir paket aliyor. Forma numarasindan tut rare lere kadar 4binlik seri caylaklara kadar hersey cikti. Bana 5 paketten 0 ciktiginda adama 10binlik seri momentin forma numarasi cikti. Yaklasik 5bin dolar ediyor. Ekip istese bu kadar arka arkaya ii moment atmaz adama. Bu risingden 4 paket aldi 4undende rising cikti.
hero member
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Dün ki satıştan gece 01:40 da 2 paket aldım. Sabah açıp baktım 3 adet moment işe yarar durumdaydı. Bunları satışa koydum iki tanesi hemen gitti bir tanesi beklemede. Satılanlardan 35 dolar geldi. Şimdilik ufacık bir kar bırakmış durumda. Aslında uykusuz kalmamı işin içine koyarsam zarardayım. Vereceğiniz paketin sırası belli olunca adet bilgisini al isteyen beklesin isteyen yatsın. Arkadaş adamların gündüzü bizi gecemiz nedir bu çile.
legendary
full member
Activity: 571
Merit: 113
Banada 2 tane 17500 lük olandan 6 tane  60 k lık geldi paketin parası çıkar inşallah. Şu 60 k lık momentlerden İllallah ettik.
hero member
Puana gore 1 den fazla paket alinabiliyordu. O yuzden tutmamasi normal. Birazdan baslayacak satista ortalama her  1 kisi 3 paket aliyor diyebilirim. Gecenkinde o ortalama oldu

Puana göre maksimum 4 paket alınabiliyordu. Önümdeki 200 kişi de 90 bin puan üstünde büyük balina olacak da tüm paketleri bitirecek. Bu matematik olarak imkansız zaten mesajımda belirttim. Sıranın gelmesine 500 kişi kala 2kdan fazla paket satıştaydı paket sayısını son kontrol ettiğimde. Sonra bir anda sıra durdu ve paketler bitti. Bu mümkün değil.
Şimdiki paketin pek bir numarası yok oranlar çok düşük. 5 tane alır geçeriz ama rare çıkma ihtimali bile %50'den az oluyor 5 pakette.
Hocam bir şeyler dönüyor sistemde eski tadı kalmadı diyebilirim 3 paket aldım 12 tane 60k geldi bu kadarda olmaz diyorum. Ben elimdeki momentleri satıp WNBA açılana kadar pek paket alma taraftarı değilim bu şekil çıkma olasılığı olan paketlere artık yanaşmayacağım sadece garantili paketlere fiyatına göre içeriği değecek olan paketler olursa ancak öyle alırım. Bazı hesaplara hem rare hem golo çıkabiliyor nedense...Artık güvenim kalmadı 30 kişi kazanıyorsa 70 kişi zarar ediyor.
legendary
Puana gore 1 den fazla paket alinabiliyordu. O yuzden tutmamasi normal. Birazdan baslayacak satista ortalama her  1 kisi 3 paket aliyor diyebilirim. Gecenkinde o ortalama oldu

Puana göre maksimum 4 paket alınabiliyordu. Önümdeki 200 kişi de 90 bin puan üstünde büyük balina olacak da tüm paketleri bitirecek. Bu matematik olarak imkansız zaten mesajımda belirttim. Sıranın gelmesine 500 kişi kala 2kdan fazla paket satıştaydı paket sayısını son kontrol ettiğimde. Sonra bir anda sıra durdu ve paketler bitti. Bu mümkün değil.
Şimdiki paketin pek bir numarası yok oranlar çok düşük. 5 tane alır geçeriz ama rare çıkma ihtimali bile %50'den az oluyor 5 pakette.
Daha once benimde basima geldi. Siradan mesela 200 kisi paket alimina atiyor o sirada 250 paket kalmis oluyor sira 100 kisi kaldiysa aslinda 50 paket size kalmis oluyor. Siraya alanlarin paketlerini reserve edip sayidan dusmuyor.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505

legendary
Bugünkü All-Star Elite Pack release 1 satışında çok az sıra kalmıştı ki bir anda tüm paketler bitti. Yine bir oyunlar döndürüyorlar, sıradaki insan sayısıyla alabilecekleri paket sayısı kesinlikle uyuşmuyor. Birileri elite paketleri cebe indirdi gibi görünüyor. Bu şekilde hareketler yaparlarsa asıl para harcayan kitleyi kaybederler.
Değersiz base paketlerdeki sorunlar bir nebze kabul edilebilir ama para eden paketlerde şaibe olması platforma olan güveni azaltır.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Bugünkü All-Star Elite Pack release 1 satışında çok az sıra kalmıştı ki bir anda tüm paketler bitti. Yine bir oyunlar döndürüyorlar, sıradaki insan sayısıyla alabilecekleri paket sayısı kesinlikle uyuşmuyor. Birileri elite paketleri cebe indirdi gibi görünüyor. Bu şekilde hareketler yaparlarsa asıl para harcayan kitleyi kaybederler.
Değersiz base paketlerdeki sorunlar bir nebze kabul edilebilir ama para eden paketlerde şaibe olması platforma olan güveni azaltır.
hero member
Beş paket alıp 95 dolar harcadık zarar ettik. Grin Bu sefer çok kötü momentlar geldi hep düz common. 3 tane Rising Stars serisinden geldi ama paketin parasını çıkartacağını sanmıyorum ortalama oyuncular çıktı. Son dönemde TS baya iyi kazandırıyordu bu drop nazar boncuğu olsun ne diyelim.

Bu akşam şansım yaver gitti. 3 paket aldım ve 2 paketten rare geldi. Kartların ederi nedir bilmiyorum ama çok da ucuz olmadıklarını düşünüyorum.

Müthiş bir şans olmuş iki rare birden tebrikler. Zengin etmese de en kötü 200-300 dolar kâr ettirir temiz iş. Curry numara fena değil ama Oubre daha değerli olur tahminim.

Belki bir pump dalgasına gelir bir tık daha üzerine satarım diyorum. Curry'nin aynı seri ve aynı numaralarda sezon 2 kartı 800 dolar civarlarında satılmış. Belki bir çılgın gelir benimki de o fiyatlara alır bilemiyorum. Aslında daha büyük satışlara katılabilmek için puanı yüzünden tutmayı düşünüyorum.
Dedikleriniz de mantıklı ama ben olsam bu kadar kâr varken satardım. Daha önce böyle çok kârlı momentları ben de tutayım dedim ve fiyatları çok eridi. 9 dolarlık paketten çıkan moment 110 ediyordu. Satmadım ve büyük hata ettim. Geçen de 15'e sattım başka paket almak için. Bence sizinki de çok yüksek kâr şu anda, ben olsam satar geçerim kârımı alırım. Kafa da rahat olur.

@püsür Daha satışa açılmadı. Açıldığı zaman satışa çıkarmayı planlıyorum ama kararsızım. Yarın geriye kalan paketlerin de satışa çıkmasını bekliyorum.

@ZekiBeyy açıkcası ben satmayıp puan olarak saklamakla, satıp kar etme arasında kararsız kaldım. Fakat dedikleriniz de mantıklı. Bundan sonra fiyatını arttıracak bir şey olmayacak gibi duruyor.

Puan için tutmak hiç mantıklı değil puan için takım momentleri toplarsanız daha uyguna çok daha fazla puan yapabilirsiniz ama puanlı paket zamanları moment fiyatları yükselmiş oluyor. Yaz dönemiyle birlikte WNBA sezonu başlıyor hem WNBA fandom 30 common momentleri ise 20 puan yaz için WNBA toplanabilir hem puan hem etkinlikler için zaten 2 ay öncesine göre biraz fiyatlandılar belki daha çok fiyatlanacaktır.  Takım momentleri tamamladığınızda o takımın seri 2 momentleri (35000-40000) her biri 36 puan vermiş oluyor.
member
Activity: 447
Merit: 88
Beş paket alıp 95 dolar harcadık zarar ettik. Grin Bu sefer çok kötü momentlar geldi hep düz common. 3 tane Rising Stars serisinden geldi ama paketin parasını çıkartacağını sanmıyorum ortalama oyuncular çıktı. Son dönemde TS baya iyi kazandırıyordu bu drop nazar boncuğu olsun ne diyelim.

Bu akşam şansım yaver gitti. 3 paket aldım ve 2 paketten rare geldi. Kartların ederi nedir bilmiyorum ama çok da ucuz olmadıklarını düşünüyorum.

Müthiş bir şans olmuş iki rare birden tebrikler. Zengin etmese de en kötü 200-300 dolar kâr ettirir temiz iş. Curry numara fena değil ama Oubre daha değerli olur tahminim.

Belki bir pump dalgasına gelir bir tık daha üzerine satarım diyorum. Curry'nin aynı seri ve aynı numaralarda sezon 2 kartı 800 dolar civarlarında satılmış. Belki bir çılgın gelir benimki de o fiyatlara alır bilemiyorum. Aslında daha büyük satışlara katılabilmek için puanı yüzünden tutmayı düşünüyorum.
Dedikleriniz de mantıklı ama ben olsam bu kadar kâr varken satardım. Daha önce böyle çok kârlı momentları ben de tutayım dedim ve fiyatları çok eridi. 9 dolarlık paketten çıkan moment 110 ediyordu. Satmadım ve büyük hata ettim. Geçen de 15'e sattım başka paket almak için. Bence sizinki de çok yüksek kâr şu anda, ben olsam satar geçerim kârımı alırım. Kafa da rahat olur.

@püsür Daha satışa açılmadı. Açıldığı zaman satışa çıkarmayı planlıyorum ama kararsızım. Yarın geriye kalan paketlerin de satışa çıkmasını bekliyorum.

@ZekiBeyy açıkcası ben satmayıp puan olarak saklamakla, satıp kar etme arasında kararsız kaldım. Fakat dedikleriniz de mantıklı. Bundan sonra fiyatını arttıracak bir şey olmayacak gibi duruyor.

hero member

Seri 2 ile karıştırmayınız seri 2 mint sayısı 499 dur ayrıca puan olarak daha fazladır. Bu arada Seth Curyy seri momenti 192 dolar.
https://nbatopshot.com/listings/p2p/33a4a3a3-a32c-4925-a4e8-7d24e56b105e+7f8cb81b-8203-4881-bfe7-8ad405761fa9

200 ve üzeri fiyat görürseniz hemen satın derim sezon sonuna geliyoruz doğal olarak etkinlikler azalacağı için değerlenme şansı yok gibi bir şey.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638

legendary

min 350 dolar eder ıkısı.
baya sanslı olmussunuz
member
COMING SOON: Release 1️⃣ of the All-Star Elite & Standard Packs featuring 7️⃣  new Rising Stars Moments 🔥

🗓️ All-Star Elite Packs: 14 Şubat 2022 20:00 💫

Every pack includes 5 Moments. 4 guaranteed to be Series 3 Base Set with the 5th Moment being from the Common LE, Rare, or Legendary tier 👀. All-Star Elite Pack details ➡️ https://hoo.ps/all-star-elite-pack

🗓️ All-Star Standard Packs: 14 Şubat 2022 22:00 ✨

Every pack includes 4 Moments. 3 guaranteed to be Series 3 Base Set with the 4th Moment being from the Common, Common LE, Rare, or Legendary tier 🤝 . All-Star Standard Pack details ➡️ https://hoo.ps/all-star-standard-pack

🪂  Airdrops (Snapshot - 8 Şubat 2022 20:00) 🪂

3 All-Star Elite Packs each for the following complete sets:
Holo MMXX (Series 1)
Holo Icon (Series 2)

1 All-Star Elite Pack each for the following complete sets:
MGLE (Series 1)
MGLE (Series 2)
Rising Stars (Series 2)
2021 All-Star Game (Series 2)

1 All-Star Standard Pack each for the following complete sets:
Base Set (Series 1)
Base Set (Series 2)
Seeing Stars (Series 2)
The Gift (Series 2)

Full blog details @here 👉 https://hoo.ps/return-of-rising-stars-pack-drop

Yeni satış detayları belli oldu. Sanırım dün geceki test satışı gayet başarılı olarak geçti.
Dün gece satılan Elite ve Standart paketlerinin geri kalanlarının satışı yapılacak.
Umarım herkes için keyifli bir satış olur.
member

Pages:
Jump to: