Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 9. (Read 13314 times)

legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Bugün iki satış vardı, Holo Icon Release 2 için sıra gelmedi ama Premium Pack Release 3'ü priority olarak aldım. Şimdi normal sıra için lobi açıldı, bir saat sonra satış başlayacak. Sıra gelme ihtimali çok daha düşük ama şansımızı deniyoruz.
Premium pakette rare momentlar arasında Derozan, Lavine, Mobley, Alperen gibi isimler var.
Holo Icon paketinde ise Kyrie, Klay, Curry, Westbrook, Harden, Embiid gibi üst düzey isimler yer alıyor. Alma şansı olanlar için oldukça kârlı bir paket.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Saatler bizim yaşantımıza biraz ters düşüyor yoksa seyretmek oldukça keyifli oluyor tabi spikerlerinde bunda katkısı büyük Smiley

Bu arada yarın akşam 2 paket satışı olacak 999 dolarlık Holo Legendary paket ve 89 dolarlık Metalik Gold paketi.

Legendary paket için sırasıyla 25k+ skor puanı olanlar için 1000 paket, 7,5k+ skor için 1450 paket, genel sıralama için 300 paket satışı yapılacak.
https://nbatopshot.com/listings/pack/holo-s3-r2

Metalik Gold paket için sırasıyla 15k+ skor puanı olanlar için 3500 paket, 2k+ skor için 13000 paket, genel sıralama için 3500 paket satışı yapılacak.
https://nbatopshot.com/listings/pack/pp-s3-r3

Bu arada 5 Mayısta WNBA sezonu açılıyor bakalım nasıl olacak merakla bekliyorum.
https://blog.nbatopshot.com/posts/wnba-players-choice-challenge
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Beklediğimiz şeyler bunlar işte, NBA platformunda yer alıyoruz ve insan böyle küçük ödüller görmek istiyor. Maçların hepsini izleme imkanım elbette olmayacak ama League Pass sahibi olmak ayrıcalıklı hissettiriyor ve insanın maç izleyesi yoksa bile izlemeye başlıyor.
Ne zaman League Pass aldıysam o hafta ya da o ay NBA ile geçiyordu, hayırlısı Cheesy
hero member
NBATopShot mail göndermiş ücretsiz olarak NBA League Pass sahibi olacakmışız. 15 Nisana kadar redeem edebileceğimiz bir kodu mail atacaklar. Bu gelen bilgilendirme mailinde kaç günlük üyelik olduğu yazmıyor. Bütün play-offları kapsarsa güzel olur. Sadece NBA TV ve S Sport'a bağlı kalmadan tüm maçları izleme şansımız olabilir.
Kimlere davet gitti, işlem hacmine göre mi moment sayısına göre mi bilmiyorum. Şöyle yazıyor: "Thank you for being a great member of our global community. You're eligible to redeem an NBA League Pass subscription, compliments of NBA Top Shot!"

Banada mail geldi reedem ettim şu yanıt geldi. "NBA Top Shot'ın övgüsü olarak NBA League Pass aboneliğinizi başarıyla kullandınız." Gelen kutunuza göz kulak olun. 15 Nisan 2022 tarihinde veya öncesinde, kişiselleştirilmiş bir kullanım kodu içeren bir e-posta alacaksınız.

Sanırım sadece Playoff maçları için:) İzlemek güzel olur elbette ama genelde benim çalışma saatlerime uymuyor yinede güzel bir etkinlik.
legendary
NBATopShot mail göndermiş ücretsiz olarak NBA League Pass sahibi olacakmışız. 15 Nisana kadar redeem edebileceğimiz bir kodu mail atacaklar. Bu gelen bilgilendirme mailinde kaç günlük üyelik olduğu yazmıyor. Bütün play-offları kapsarsa güzel olur. Sadece NBA TV ve S Sport'a bağlı kalmadan tüm maçları izleme şansımız olabilir.
Kimlere davet gitti, işlem hacmine göre mi moment sayısına göre mi bilmiyorum. Şöyle yazıyor: "Thank you for being a great member of our global community. You're eligible to redeem an NBA League Pass subscription, compliments of NBA Top Shot!"
hero member
Bana pek iyi numara gelmiyor bence bu paket zarar ettirecek ama dediğiniz gibi çok bir zarar beklemiyorum tabi ki tahmini 4-8 dolar gibi zarar olacaktır diye düşünüyorum belki 1 paket alıp denene bilir bunun dışın bu paketten bir beklentim yok yani Smiley Sadece 50k paket olması güzel. Ayrıca bu pakette 30k ile sınırlı momentler gördüm sanırım alınan karar neticesinde 60k moment yerine yeni sistemde 30k olarak satılacak.

Sitede paket detaylarında tüm momentleri görsel olarakta eklemişler hemde hangi seri numaralar arasında çıkacağıda yazıyor detaylı olması güzel olmuş.
İçerik linki: https://nbatopshot.com/listings/pack/klay-game-recognize-game/moments

Paket linki: https://nbatopshot.com/listings/pack/klay-game-recognize-game

Not: Satış 07.04.2022 (Bu akşam) 21.00'da şimdiden bol şans.
legendary
19 dolarlık paketler bana zarar ettirmez gibi geliyor, çıkacak olan 3 tane moment 2 dolarlık olsa Game Recognize 13 dolar etse maliyeti kurtarıyor. Bir de iyi bir numara gelirse zaten direkt kar olur, risk almaya değer diye düşünüyorum. Düşse düşse 7-8 dolara düşer, o zaman da 5 dolar zarar etmiş oluruz en fazla. Bu yüzden sıraya girip alacağım, artık şansımız varsa bir şeylere yarayacak bir moment düşürürüz Smiley
hero member
Ben 10 moment olmasini bekliodum 9+ lebron ole olsaydi 2-3bin max ja morant olurdu. Bakalim
Tamamladik iki challange ida.
Simdi spice tamamlayanlara airdrop yapmalari lazim
Airdrop yapılır ama hemen gelmesini beklemiyorum airdrop ile 19 dolarlık paket verseler ne olacak ki geçen zaman zarfında setin değeri çok daha fazla düşecektir. Genel anlamda piyasanın eski cazibesi yok eskiden forma numarası ve 1 numara olan momentler binlerce dolara satılırdı şimdi 500-600 dolarlara zor satılıyor hem de 6,5k seri için oldukça düşük. Yeni kullanıcılar ve yeni özellikler gelmediği sürece kan kaybetmeye devam edecek gibi görünüyor.

Yarın 19 dolarlık Klay Thompson tarafından seçilmiş Game Recognize Game Paket satışı olacak Game Recognize Game momenti olarak 6 yeni oyuncu eklenmiş ve her pakette 1 tane çıkacak.

Açıkçası bu paket beni heyecanlandırmadı genel anlamada iyi bir seri gelmediği sürece zarar ettiren bir paket olacağını sanıyorum bu yüzden ben almayı düşünmüyorum şansına güvenen şansını deneyebilir ben genelde şansız biriyim o yüzden bu seferlik pas geçiyorum.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Ben 10 moment olmasini bekliodum 9+ lebron ole olsaydi 2-3bin max ja morant olurdu. Bakalim
Tamamladik iki challange ida.
Simdi spice tamamlayanlara airdrop yapmalari lazim
hero member
Sayı az olursa cidden değerli olacaktır ama nasıl bir challenge olacak sabırsızlıkla bekliyorum 😅 Bir seneyi geçti ilk defa bu gün bir challenge gördüm 47 moment ile tamamlanabiliyor, şaşırdım bu kadar çok moment neden istemişler merak ettim 😀

Aklınızda bulunsun bir moment eğer 4-6k arasındaysa genelde sonradan daha değerli olabiliyor çünkü satışta ne ne kadar az moment olursa arz talep kaynaklı fiyat artışı olabiliyor. Son paketten çıkan Exstra Spice momentlerin fiyatı sonradan artabilir, challenge sonrası ne olur bilemiyorum ama şuan market satışları oldukça az.

Edit: @cabsav hocam dediğim gibi kalan 9 moment ile Ja Morant challenge geldi.
legendary
Eğer Lebron'u dahil ederlerse bu challenge daha pahalı olacağı için tamamlayan sayısı az olacaktır bu sebeple Ja Morant fiyatı hepsinden pahalı olacaktır. Umarım dahil etmezler yoksa challengeye dahil edilmeyen 9 momentin fiyatı artmayabilir hatta düşüş bile olabilir Ja Morant challenge için beklettiğim Curry ve Lamelo momentim var Smiley
o ikisi allahın emri girecek. artı lebronu eklicekler rare momentlardan daha az sayıda basılır ja morant
hero member
Eğer Lebron'u dahil ederlerse bu challenge daha pahalı olacağı için tamamlayan sayısı az olacaktır bu sebeple Ja Morant fiyatı hepsinden pahalı olacaktır. Umarım dahil etmezler yoksa challengeye dahil edilmeyen 9 momentin fiyatı artmayabilir hatta düşüş bile olabilir Ja Morant challenge için beklettiğim Curry ve Lamelo momentim var Smiley
legendary
dun 6 moment hariç hepsini topladım challange acıklandıgında 9 tanenin 4ü tuttu. sansıma tüküreyim geri kalanlarınıda aldım sadece 2 tane kaldı. onlarında fiyat biraz düsünce alıcam. bu seri değerli olabilir airdrop falanda verirler buna. lebrondan sonra 1 challange daha olucak onda ja morant olucak tahminim ja 250 dolardan asağı etmez.
Bu challengede olmayan momentler bir sonrakinde olacaktır toplam 18 moment çıkmıştı 9 tanesini lebron momenti için istediler kalan 9 momentide ja Morant için isteyeceklerdir. Kalan momentlerde 2 pahalı moment var eğer challenge yapan kişi sayısı az olursa Lebron momentinden değerli olabilir ama ben 250 dolar yapcağını düşünmüyorum. Challenge zamanı Curry ve Lamelo momenti 120 doları geçerse challenge yapan sayısı az olacağı için 150-250 dolar arasında  fiyatı olabilir.

buyuk ihtimalle ja morrant icin lebronuda isticekler. hep bu zamana kadar bu sekilde yaptılar.ja en pahalısı olucaktır bu sayede.
hero member
dun 6 moment hariç hepsini topladım challange acıklandıgında 9 tanenin 4ü tuttu. sansıma tüküreyim geri kalanlarınıda aldım sadece 2 tane kaldı. onlarında fiyat biraz düsünce alıcam. bu seri değerli olabilir airdrop falanda verirler buna. lebrondan sonra 1 challange daha olucak onda ja morant olucak tahminim ja 250 dolardan asağı etmez.
Bu challengede olmayan momentler bir sonrakinde olacaktır toplam 18 moment çıkmıştı 9 tanesini lebron momenti için istediler kalan 9 momentide ja Morant için isteyeceklerdir. Kalan momentlerde 2 pahalı moment var eğer challenge yapan kişi sayısı az olursa Lebron momentinden değerli olabilir ama ben 250 dolar yapcağını düşünmüyorum. Challenge zamanı Curry ve Lamelo momenti 120 doları geçerse challenge yapan sayısı az olacağı için 150-250 dolar arasında  fiyatı olabilir.
legendary
hero member
Dediğim gibi challenge geldi en pahalısı Luka Doncicdi gündüz 50-52 dolara satılıyordu challenge başladığında fiyat 80-90 kadar yükseldi. 6500 seri sayı olrak bana az geldiği için fiyatların yükseleceğini öngördüm ayrıca ödülde iyi olunca momnetlerin fiyatlanmasını etkiliyor. Aslında bu challenge bile yapılabilir tahminen 3-4 bin kişi yapar ve Lebronun fiyatıda 130-200 arası olur.
legendary
Şu NBATopShot'tan kazanılan kolay para başka hiçbir yerde yok. Dünkü satışta altı paketi rahat rahat aldım hatta sonraki iki paketi de tam alıyordum çok az kala sıra bitti. Numaralar iyi olmasa da oyuncu olarak çoğu iyi moment çıktı ve akşamki yükselişte satıp geçtim kalanlar da bugün satılmış. 19 dolarlık pakete göre sıfır risk ve garanti kazançtı. En primsiz moment bile kâr etmenizi sağladı paket alan herkes kazandı. Buna rağmen ilginin az olmasının yeni seride milletin nasıl fiyatlanacağını öngörememesinden kaynaklı diye düşünüyorum. Tecrübeli olanlar bu fırsatı kaçırmadı.
legendary
Açıkçası bu pakette beni yanıltmadı zarar ettirmez diyordum en düşük 15-20 bandından satılır diyordum aynen de öyle oldu ben geceden satışa çıkarmadım sebebine gelince büyük ihtimal bu akşam challenge yapılacak belki momentleri 9/9 bölerek iki challengeyi aynı gün yapabilirler yada biri bitince diğerini başlatırlar. 6500 seri olmasından dolayı challenge olduğu zaman fiyatın yükselmesine sebep olacaktır beklentim bu yönde zaten şuan markete bakınca ortalama satıştaki moment sayıları 250-300 arasında challenge için ekstra 100 kişi daha alım yapsa fiyat 10-20 dolar artması anlamına gelir şayet artmazsa challenge tamamlarım Lebron ve Ja Morant momentinide almış olurum.

Bu akşam 20.00 - 21.00 gibi challenge hakkında mail gelir diye düşünüyorum ve fiyatlar yükselecektir göreceksiniz Smiley

Challenge tamamlamak mantıklı, son birkaç challenge geldiğinde fiyatlar aşağı saldığı için ben elden çıkartmak istedim. 2 tane challenge geleceğini önceden duyurdukları için alacak olan dün gece ilk satışlar olduğunda almıştır bence. Herkes bekliyor yükselmesini ve böyle olduğu zamanlarda tersini görebiliyoruz.

Umarım bu sefer ben yanılırım ve siz biraz kazanabilirsiniz Cheesy
hero member
Açıkçası bu pakette beni yanıltmadı zarar ettirmez diyordum en düşük 15-20 bandından satılır diyordum aynen de öyle oldu ben geceden satışa çıkarmadım sebebine gelince büyük ihtimal bu akşam challenge yapılacak belki momentleri 9/9 bölerek iki challengeyi aynı gün yapabilirler yada biri bitince diğerini başlatırlar. 6500 seri olmasından dolayı challenge olduğu zaman fiyatın yükselmesine sebep olacaktır beklentim bu yönde zaten şuan markete bakınca ortalama satıştaki moment sayıları 250-300 arasında challenge için ekstra 100 kişi daha alım yapsa fiyat 10-20 dolar artması anlamına gelir şayet artmazsa challenge tamamlarım Lebron ve Ja Morant momentinide almış olurum.

Bu akşam 20.00 - 21.00 gibi challenge hakkında mail gelir diye düşünüyorum ve fiyatlar yükselecektir göreceksiniz Smiley
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Uzun zamandır oldu topshot paketi almamıştım, yeni paket olduğu için şansımı deniyim dedim bir kaç paket satın alacaktım. Biraz geç kalmışım bilgisayar başına oturduğum zaman 20 bin civarlarında paket kalmıştı bu yüzden sadece bir paket satın alabildim. Pekte iyi bir an çıkmadı ama en azından paketin parasını çıkarmış oldum. Bir kaç paket daha alıp şansımı denemek isterdim biraz pişman oldum geç kaldığım için.
Pages:
Jump to: