Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 14. (Read 13314 times)

legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Beş paket alıp 95 dolar harcadık zarar ettik. Grin Bu sefer çok kötü momentlar geldi hep düz common. 3 tane Rising Stars serisinden geldi ama paketin parasını çıkartacağını sanmıyorum ortalama oyuncular çıktı. Son dönemde TS baya iyi kazandırıyordu bu drop nazar boncuğu olsun ne diyelim.

Bu akşam şansım yaver gitti. 3 paket aldım ve 2 paketten rare geldi. Kartların ederi nedir bilmiyorum ama çok da ucuz olmadıklarını düşünüyorum.

Müthiş bir şans olmuş iki rare birden tebrikler. Zengin etmese de en kötü 200-300 dolar kâr ettirir temiz iş. Curry numara fena değil ama Oubre daha değerli olur tahminim.
member
Activity: 447
Merit: 88

Bu akşam şansım yaver gitti. 3 paket aldım ve 2 paketten rare geldi. Kartların ederi nedir bilmiyorum ama çok da ucuz olmadıklarını düşünüyorum.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
8000 sira geldi 1600 kisi ilerledi ve bitti. Stres test oldugundan sonuclarina gore tekrar yapabilirler
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!

NBATopshot ekibi yeni bir stres testi satışını duyurdu. Detaylara henüz ulaşamadım fakat ulaşan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

Bekleme odası 21.00 da açıldı toplamda 183969 paket var sanırım ara ara stres testi şeklinde parça parça satılacak diye düşünüyorum. Tahminen 2-3 bin kişi alabilecektir çünkü

0 Collector Score: 2 packs

1,000+ Collector Score: 3 Packs

3,000+ Collector Score: 4 Packs

5,000+ Collector Score: 5 Packs

Çok şanslıysanız sıra gelir açıkçası sıra geleceğini sanmıyorum.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
NBA ALL-STAR STANDARD PACK (RELEASE 1) - $19.00

Sanırım bekleme odası 9'da açılacak.
19 dolardan 5000 adet paket satılacak. İçerisinde 4 moment çıkıyor, 3 tanesi seri 3 base moment. Geri kalan moment common, rare ya da leg çıkabilir.
Online olan herkes topshot hesabını açıp denesin derim. Adet sayısı çok sınırlı ama gelirse keyif verebilir Smiley
member

NBATopshot ekibi yeni bir stres testi satışını duyurdu. Detaylara henüz ulaşamadım fakat ulaşan varsa paylaşırsa çok sevinirim.
hero member
4 paketten 1 rare 1 recognize serisi 1 12k lık seri caylak cıktı. aslında 2 paket bos cıktı dıyebılırım. rare olanda cıkabilcek en kotusu cıktı zaten 140 dolara satabıldım recognize olanı 90 a sattım. yerıne archive set tamamlamaya devam edıyorum 10 kadar eksigim kaldı. algoritmalarında kesınlkle bır hata var cunku holo moment cıkan hemen hemen herkese 4bınlık seri caylakta cıkmıs. 1 paket gordum 1 holo 3 caylak cıkmıs. ımkansıza yakın. ısın sevındırıcı kısmı normal bır kullanıcıya cıkmıs bu paket. ılk kez paket acan bırısıne 1 holo 2 caylak cıkmıs.
Bana uzun zamandır hep 60k çöpler denk geliyor benim sayemde hesap açıp sisteme girenlerin çoğuna 10k regonize moment çıktı ben yine sıfır çektim 3 paket 3 de bomboş desem yeridir bu gün dapper a mesaj attım durumdan yakındım biraz dönüş olarak sistemsel bir hata yaşadıklarını belirttiler şirket çalışanlarının hesap açması yasak vs dediler ne olursa olsun içeriden bilgi akışı var set tamamlayana paket verileceği için 20 ocakta wnba common set 847 dolar 21 ocakta ise 947 dolar nasıl ama açıklama 29  ocakta gelmişti sanırım ve 24 ocak tarihine kadar yapanlar geçerli sayılmıştı işte önceden haberi alanlar 20 ocakta setleri tamamladı.
member
4 tane aldım son paketten fakat hepsi zarar yazdı. Hiç şansım yokmuş sanırım bu satışta.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
4 paketten 1 rare 1 recognize serisi 1 12k lık seri caylak cıktı. aslında 2 paket bos cıktı dıyebılırım. rare olanda cıkabilcek en kotusu cıktı zaten 140 dolara satabıldım recognize olanı 90 a sattım. yerıne archive set tamamlamaya devam edıyorum 10 kadar eksigim kaldı. algoritmalarında kesınlkle bır hata var cunku holo moment cıkan hemen hemen herkese 4bınlık seri caylakta cıkmıs. 1 paket gordum 1 holo 3 caylak cıkmıs. ımkansıza yakın. ısın sevındırıcı kısmı normal bır kullanıcıya cıkmıs bu paket. ılk kez paket acan bırısıne 1 holo 2 caylak cıkmıs.
hero member
Bana yine çıkmadı 3 paket aldım hepsi 60k seriden çıktı yani bana 30-40 dolar zarar yazmış oldu. Paketlerde bir ayarlamalar yapıyorlar kendilerine iyi momentleri çıkarmak isterken ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar. İçeriden haber alanlar önceden setleri tamamlayıp air droptan paketler alacaklar. Bu gün kendilerine mail atacağım ve momentleri satıp sistemden çıkacağımı söyleyeceğim çok ipleyeceklerini sanmıyorum ama yinede mail atacağım.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Dün akşamki satıştan açtığım 3 tane 60000 1 tane 10000 olan nft çıktı. 10k lık olan 75$ dan satışa koydum inşallah satılır. Epeyden beri ilk defa böyle bir nft çıktı bana. Aldığım paketin hep altında kalmıştım. Aslında elimdekiler satılsa buraylada uğraşmayacağım artık. Bunlar kime veriyor iyilerini bilmiyorum. Satışlar hiç şeffaf değil. Rastgele sıra ile dağıttıklarını söylüyorlar ancak gerçek böyle durmuyor.
member
Bu gece benim için tam bir hüsran oldu. 4 paket açtım fakat hepsi fiyasko. Yatırdığım parayı bile çıkarmıyor.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Paket dağıtımı hiç adil değil 19 dolar verip sadece 60klik momentlerin çıktığını görmek moral bozucu.

Bunlar anladığım kadarı ile belli kisielre değerli momentleri düşürüyordu bu sistemde geçen anormallik oldu ve ifşa oldular. Şimdide kendilerince toparlıyorlar

Diğer türlü nasıl oluyorda challenge gelmeden önce gelecek olan momentler değerleniyor. Birileri bunları topluyor
full member
Activity: 571
Merit: 113
Yine bir dapper klasiği olan sıra durdurma gerçekleşti. Bakalım saat 10 da başladı 12 k geldi sıram ama ne zaman alacağız en son nflall da saat 12 de başlayıp gece 4 te anca alabilmiştim
İyice soğutmaya başladılar perşembe gününden pazartesiye ertelendi olmadı yine beklemeye aldılar sanırım yine paketleri ayarlayamadılar sanırım başkalarına iyi bir şeyler gitti kendilerine gitmediyse demekki. Zaten kendilerine hep iyi momentler çıksın set tamamlamadan önce setleri tamamlayıp bedavadan alsınlar artık pek güven vermiyor açıkçası. 9 dolarlık satışlarda bu kadar duraklama olmamıştı.
Benim anlamadığım eskiden böyle birşey olmuyordu hiç herşey tık tık tık gerçekleşiyordu. Ne değişti ? İleriye gittikçe iyileşeceğine kötüleşiyor sistem.
legendary
Sıra ikinci kez durdu, zaten yüksek bir numara gelmişti iyice can sıkıcı olmaya başladı. Şu ana kadar paket açanlar arasından düzgün kayda değer bir şey de göremedim. Böyle olunca paketi almasam mı diye düşünmeye başlıyorum. Belki de kimseye düzgün bir şey çıkmadı bize çıkacak, kim bilir Cheesy
Yalnız sıranın ilerlememesi, paket satışlarının düzgün olmaması falan pek iyiye işaret değil. Challenge muhabbeti ile milleti aktif tutuyor olmasalar her şeyi bırakıp gidesi gelen çok kişi çıkabilir
member
Güzel kart gelecekse ben beklemeyi göze aldım. Beta sürümü olduğu için arada saçmalayabilir. Bu kadar büyük sponsorluk işlemlerini kartlardan gelen 3-5 k Dolar için riske atacaklarını sanmıyorum açıkcası.
hero member
Yine bir dapper klasiği olan sıra durdurma gerçekleşti. Bakalım saat 10 da başladı 12 k geldi sıram ama ne zaman alacağız en son nflall da saat 12 de başlayıp gece 4 te anca alabilmiştim
İyice soğutmaya başladılar perşembe gününden pazartesiye ertelendi olmadı yine beklemeye aldılar sanırım yine paketleri ayarlayamadılar sanırım başkalarına iyi bir şeyler gitti kendilerine gitmediyse demekki. Zaten kendilerine hep iyi momentler çıksın set tamamlamadan önce setleri tamamlayıp bedavadan alsınlar artık pek güven vermiyor açıkçası. 9 dolarlık satışlarda bu kadar duraklama olmamıştı.
full member
Activity: 571
Merit: 113
hero member
Millet çılgınca challenge etkinliğine katılım yapmak moment alıyorlar bazıları alım satım yapmak için moment topluyorlar ben genelde elde olanları satıyorum genelde kazanamıyorsun çünkü artan moment fiyatları challenge sonrası düştüğü için, verilen momentte bu düşüş kadar ederi oluyor düşük bir seride genelde çıkmıyor. Mesela Demar Derozan bu gün challengede olduğu için 24-25 dolardan satılıyor ve Demarın bu akşamki pakette 60k momenti çıkacağı için 40k momentinin fiyatı 10 doların altına düşecektir.

Geçen haftadan bu güne ertelenen 19 dolarlık KD CERTIFIED paket satışı 21.00 da

Paket linki: https://nbatopshot.com/listings/pack/kd-certified-pack-standard-tier

Paket İçeriği linki: https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQ4ubcZEwzeNl7xArHQgujheVZxgsyfbcdBSQ1NeKPh1SIh59n9vRMCPIKSV_gXIuwP-Dl9I-dl7-v3/pubhtml
legendary
challangeları sızdırsalar bısı olmazkı zaten ogun oynanan mactakı oyunculardan bırılerı cıkıyor. mesela suan aktıf  haftasonu challange ı var 9 momenttan 6sı bellı dıger 3 ununde kımler olacagı oynanacak maclarda bellı olucak. bu gece en cok sayı yapacak asıst yapacak oyuncuyu tahmın edebılıosan zaten bahıs sektorunun kralı olursun.

Evet bu yüzden yeni challengelar güzel, eskiden bu şekilde değildi. Eski challengelara bakınca ortada hiçbir şey yokken bir anda bazı isimleri toplamamızı istiyorlardı, elimizdekileri random bir şekilde challengelara girsin diye tutuyorduk. Seçilen oyuncuların istatistikler ile bir ilgisi olmuyordu ama bazı hesaplar bilgiyi önden aldığı için ne var ne yoksa önceden topluyorlardı.
Şu an aktif ve iyi oyuncuları tutmak gerekiyor, eğer iyi oyuncular elinizde varsa zorlanmadan ödülü alabiliyorsunuz. Flash Challenge adı altında yapılan son seferlerin hepsi güzel oldu bu yüzden
Pages:
Jump to: