Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 37. (Read 13321 times)

sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
103K sıra verdi bana. İyi en azından bu paketi de alacağım. Şimdi bu sıra gelene kadar gece 12 olur galiba neyse bekler dururuz artık. Son artık sonra satışa koyacağım tüm kartları giderse gider. Umarım içinde çıkan 5 moment güzel çıkar.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
140 bin paket olur bana gelen rakam 169620 bu olur şans yokki toplam katılımcıda nerden bakarsan 180k 190k dır en fazla oda. Son sıraya düştük gene belki, vazgeçip çıkan olur da belki şansımı denemiş olurum bende.
full member
Activity: 546
Merit: 154
141475. Sırayı verdi ne çıkacak bakalım kutumdan gerçi buradan gelenden de bişey anlamıyorum ancak elimde moment sayisı artıyor arada satılıyor da ondan gelenle de yeni satışa katiliyorum öyle bir döngüye girdik bakalım
full member
NBA moment satışı için sıraya girdinizmi . Girmediyseniz online olanlar az kaldı hemen sıraya girebilir almak isteyenler. Ben beklemedeyim bakalım bukez şansına ne gelecek

sr. member
14 $ son bakiyem kalmıştı . Yarın gece katılayım unutmadan. Daha önce olan satışları görmemiştim bu sefer bari en azında şansımızı deneyelim. Bir de 1000 $ olmadan çekilmiyor gibi birşey okumuştum bu hala geçerli değil mi?
geçen haftalarda 100 dolar çektim. usdc cinsinden yaptığım çekim işlemi yaklaşık olarak 1 hafta gibi bir sürede cüzdanıma geldi.  kyc yap yoluna devam et reiiissss:) kyc işlemi de 1 dakika gibi çok kısa bir sürede onaylanmıştı.

Eyvallah Teşekkür ettim @gospodin.

Akşam şu 14$ kart çıkarsa alırım sonra uygun bir yerden elimdeki tüm kartları satıp çıkacağım. Bakalım ne kadar kar etmiş olacağız. Bir daha da bulaşmam iş biraz sıkıntılı süreçlere gidiyor. Daha çok para harcamaya teşvik ediyor sistem.

KYC yapmamıştım onunla hemen ilgileneceğim. Her yerde var kimlik zaten NBATopShot da eksik kalmasın Smiley
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Para çekimleri bende 1000 dolar değilmiydi değişti mi ? içerde 100 150 usd birşey var öyleyse çekeyim boş duracagına. Paket cekilişlerinede denk geldikçe katılıyorum, hem paket açması keyifli oluyor hemde zarar etmiyorsun süpriz var momentlede güzel para kazanabilme ihtimalinde var hem.
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
Bende hala çekimle alakalı bir şey gözükmüyor 6-8 hafta ibaresi aynı şekilde duruyor artık paramı içeriden çekmek istiyorum durdukça zarar yazıyor orda para bana.

2 Moment istemiş bu paket satışı için uğraşıpta moment almıyıcam fiyatlar zaten 1.5 katına çıkıyo böyle paket satışları olduğunda şart arayan.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
14 $ son bakiyem kalmıştı . Yarın gece katılayım unutmadan. Daha önce olan satışları görmemiştim bu sefer bari en azında şansımızı deneyelim. Bir de 1000 $ olmadan çekilmiyor gibi birşey okumuştum bu hala geçerli değil mi?
geçen haftalarda 100 dolar çektim. usdc cinsinden yaptığım çekim işlemi yaklaşık olarak 1 hafta gibi bir sürede cüzdanıma geldi.  kyc yap yoluna devam et reiiissss:) kyc işlemi de 1 dakika gibi çok kısa bir sürede onaylanmıştı.
sr. member
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
2 moment tutma şartı benim işime geldi, elimdeki moment sayısı düşmeye başlamıştı. Bundan sonraki şartlarda tekrar 15 ya da 20 moment tutma şartı gelirse şaşırmam, 5 momentlik paket oldukça iyi bir sayı.
Çok yüksek bir gelir olarak düşünmeyi bırakmak lazım Topshot'u. Eğlenip geçiyoruz işte muhabbet oluyor Smiley
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Şartların ağırlaştırılmasi gerekli bu şekilde aynen dostumuzun söylediği gibi çöpe dönüyor ve elimizdeki paraları boşa harciyoruz bu iş iyice sadece nbatopshot un kazanmasına döndü onun haricinde kimse kazanmıyor bir şekilde içerideki para çöp oluyor
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Yarın akşam saat 21:00'da 14 usdlik yeni bir paket satılacak ve herhangi bir şartı yok geçenkini aldık beş para etmedi umarım bundan birşeyler çıkar.
2 moment tutma sartı var
paket içerikleri burada: https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vRl7c4Gxou7KCIkJH0N7UmSLuH602xpyBj5T0w7e_2CZyczBfDgZANjJkcZdldU78vCiQIo3RBhvaVf/pubhtml?gid=1517678496&single=true

şart kısmını ben de göremedim. (20 tane şart koysa bile alırım, o derece çöp eve döndüm.) içerikler fena değil gibi de bu sefer yine çıkmaz bana. son dönemde nbatopshot'tan market dışında ancak 500 bin adet kart satışı olduğu zaman alabildim.

edit:
en az ıkı kokent olma şartı var sadece birde 140 000 adet
5 moment var içinde ve 14$
herkese bol şans

kaynak:  https://t.me/trnft
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Yarın akşam saat 21:00'da 14 usdlik yeni bir paket satılacak ve herhangi bir şartı yok geçenkini aldık beş para etmedi umarım bundan birşeyler çıkar.
2 moment tutma sartı var
legendary
legendary
Hocam eski üye sayılmam birgün girişte kyc istedi birkaç hafta sonra çekim açıldı 30 usd alt limitle istediğim rakamı cekebiliyorum

Bu arada şuanda paket satışı mevcut
legendary
Çekiliyor hocam benden kyc istedi kimliğimi verdim bir yada iki hafta geçmemiştir otomatik olarak açıldı çekim işlemi başlatıyorum 5 USD fee alıyor burada ne birikirse kardır

We thank you for your patience while we enable withdrawals for your account. You will receive access after passing a review on our end. No further action is necessary from you.

This process may take 6 to 8 weeks due to heavy demand. We appreciate your patience - these protections are in place to ensure a safe and compliant trading experience for everyone. We are processing reviews as quickly as possible and our process will continue to get faster.

Bende neden çekmek istediğimde üsteki uyarıyı veriyor?
Kaç aydır üyeylim hala 6-8 hafta sürebilir diyor ama herhangi bir gelişme olmadı maalesef.
Siz baya eski bir üye olabilir misiniz?
legendary
Çekiliyor hocam benden kyc istedi kimliğimi verdim bir yada iki hafta geçmemiştir otomatik olarak açıldı çekim işlemi başlatıyorum 5 USD fee alıyor burada ne birikirse kardır
legendary
PRE-REGISTRATION: BASE SET (SERIES 2, RELEASE 32)

https://nbatopshot.com/listings/pack/13da736b-d52f-47d4-99d4-26e7ac485eed

Koşun koşun katılın, garanti paket var! Cheesy içi de fena çıkmayacak gibi duruyor

What's Inside?
These Base Set packs include 245 Moments, including 32 Three-Star Rookie Moments, 57 other Top Shot Debuts and a wide variety of memorable highlights from the stars you know and love.

Saol hocam bilgilendirme için ön kayıt yaptım 9 doları 20 dolar yapmak için sabırsızlanıyorum Smiley

Her zaman dediğim gibi içeride paranız varsa girin paranız yoksa girmenizi tavsiye etmem çünkü çekemiyorsunuz bunu gözünüzün önünde bulundurun benden tavsiye.
full member

Koşun koşun katılın, garanti paket var! Cheesy içi de fena çıkmayacak gibi duruyor

What's Inside?
These Base Set packs include 245 Moments, including 32 Three-Star Rookie Moments, 57 other Top Shot Debuts and a wide variety of memorable highlights from the stars you know and love.

Sağolun hocam koştuk yaptık gerekeni beklemedeyiz bakalım hayırlısı Smiley
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482

What's Inside?

Pages:
Jump to: