Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 38. (Read 13321 times)

full member
Activity: 546
Merit: 154
9 dolara aldığım paketten ortalama 20-25 dolarlık moment çıktı. Zaten Dapper bakiyesi ile ödeme yapınca cepten ekstra çıkan bir şey de olmuyor, 3 momentten birini 8 dolara sattım diğer ikisi biraz daha yüksek fiyatla alıcısını bekliyor. Yaklaşık 120 bin kişi katıldı ve 50 bin paket satıldı, çıkma olasılığı yüksek bir drop oldu. Parasını çıkartma konusunda garantili olduğu için ucuz paketlere girmek lazım. Piyango vurursa pahalı bir base moment gelebilir, maksat eğlence zaten 3-5 dolar kazanç oluyor Smiley

Aynen dediğiniz gibi bende alabildim 9 dolara 35 dolar aldım ama daha az para yapanları elden çıkarmayıp moment sayımı arttirmaya çalışıyorum 15moment gerektiren droplara katilamiyorum yoksa.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
9 dolara aldığım paketten ortalama 20-25 dolarlık moment çıktı. Zaten Dapper bakiyesi ile ödeme yapınca cepten ekstra çıkan bir şey de olmuyor, 3 momentten birini 8 dolara sattım diğer ikisi biraz daha yüksek fiyatla alıcısını bekliyor. Yaklaşık 120 bin kişi katıldı ve 50 bin paket satıldı, çıkma olasılığı yüksek bir drop oldu. Parasını çıkartma konusunda garantili olduğu için ucuz paketlere girmek lazım. Piyango vurursa pahalı bir base moment gelebilir, maksat eğlence zaten 3-5 dolar kazanç oluyor Smiley
ben de bu şekilde yapıyorum hocam. dandik kartların içinden ne çıkacağı hiç belli olmuyor. doncic'i mesela 25-30 dolara rahatlıkla okuttuğum olmuştu. en kötüsü 9 dolara alınan kart 20 dolara satılabiliyor. millet öyle bir alıştı ki 9 dolarlık kart alayım onu 15000 dolara satayım. lan yok öyle bir dünya:) bu arada bilgilendirme için teşekkür ederim. son 1 dakika kala girdim ama sıra numarası olarak 96k geldi.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
Dün İftara kadar yatıyım dedim o ara yazmışsın saat 10 gibi gördüm hiç uğraşmadım valla, zaten iftarıda kaçırmışım yarım saat geç açtım,

Abi içeride paranız varsa kesinlikle girin en azından aldığınız paketten min %50 karınız var boşa durmasın paranız içerde her gün değer kaybediyor içerde.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Teşekkür ederim uzun zamandır merit gelmedi borcum olsun. Sayende birşeyler alabilecegiz.
Hocam ne kadar geldiğinin önemi yok benim çekimler açıldı geleni çekerim ne olacak içeride az bir para bırakıyorum o yetiyor
legendary
BASE SET (SERIES 2, RELEASE 31)

50K Moment, katılım için son 5 dakika. Online olan arkadaşlar girebilir

Habersiz yapılan bir drop, yanılmıyorsam 2 gün önce de olmuştu. Çok bir getirisi olmaz ama elinizdeki moment sayısını arttırma şansınız olur, şansınız varsa da yıldız bir oyuncunun momenti de denk gelebilir Cheesy
legendary
Moment tutma şartı zorunluluğunun baştan gelmesi gerekiyordu, yok yere base moment fiyatlarının dibe vurmasına sebep oldular millet 4 dolara moment topladı. Şimdi market açılınca herkes ucuz momentlere hücum etmiş 5-6 dolarlık moment kalmamış, deli gibi alım var.
Bence yine geçen sefer olduğu gibi şart olmadan bir paket daha satıp milletin base moment almasını sağlarlar tekrar. Kullanıcılar da akıllanmaya başlıyor yavaş yavaş Cheesy

Baştan gelseydi böyle salak saçma fiyatlara düşmezdi moment fiyatları 4-5 dolara kadar düştü millet 9 dolara paket alıyor elinden çıkartıyor, yeni girecekler için hiç bir koşul aranmıyor bari onu yapın, bu gidişlede pek para etmemeye başlayacak 1 dolara kadar düşecektir momentler çünkü dolaşımda çok moment var artık.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Son rare paketi alamadım yine ikidir 1000 kişiyle kaybediyorum bakalım 3. de ne olacak, teselli ikramiyesi aldık ama dandik bir base paket Smiley
legendary
şükür bundada havamızı aldık.
hiç sekmiyor sürekli havamızı alır olduk. +1000 kart olsa alıyormuşuz.
legendary
Moment tutma şartı zorunluluğunun baştan gelmesi gerekiyordu, yok yere base moment fiyatlarının dibe vurmasına sebep oldular millet 4 dolara moment topladı. Şimdi market açılınca herkes ucuz momentlere hücum etmiş 5-6 dolarlık moment kalmamış, deli gibi alım var.
Bence yine geçen sefer olduğu gibi şart olmadan bir paket daha satıp milletin base moment almasını sağlarlar tekrar. Kullanıcılar da akıllanmaya başlıyor yavaş yavaş Cheesy
legendary
Beyler şuan alım falan yapmaya kalkmayın haberiniz olsun ben yapıyordum şartlara son bir kere daha baktım ayın 20sinde snapshot almışlar o tarihten önce getirmeniz gerekiyordu şartları yerine.
ahahha

keşke bu yazıyı daha önce yazsaydın hocam. oturdum tek tek marketten çöpleri toplayarak moment sayımı 15'e çıkardım. sonra girip bir baktım hala bana "bizimle değilsin." diyor. ulan şartlara bakınca ise 20 nisan tarihineki snapshotın geçerli olduğu yazısını gördüm. mantıklı olan da bu zaten. yoksa herkes multi hesapla ortalığı dağıtırdı. kendi açımdan işin boktan yanı her alış için 5 dakika bekletmesiydi. boşa giden zaman oldu atomlar yine parçalanmadı!!!

bu arada geçen sefer de 15 moment istemişlerdi diye hatırlıyorum. demek ki tarihini bilmesek de ya seve seve ya da ............ olarak en az 15 tane moment tutmamız gerekecek.

ahahahah bende 1 tane almış olabilirim sonra baktım hala 9 gözüküyor lan dedim niye yükselmiyo sonra üstte kocaman yazmışlar 20 sinde snapshot aldık diye sonra sakince geri çekildim aldığımı satmaya çalışıyorum Cheesy
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Beyler şuan alım falan yapmaya kalkmayın haberiniz olsun ben yapıyordum şartlara son bir kere daha baktım ayın 20sinde snapshot almışlar o tarihten önce getirmeniz gerekiyordu şartları yerine.
ahahha

keşke bu yazıyı daha önce yazsaydın hocam. oturdum tek tek marketten çöpleri toplayarak moment sayımı 15'e çıkardım. sonra girip bir baktım hala bana "bizimle değilsin." diyor. ulan şartlara bakınca ise 20 nisan tarihineki snapshotın geçerli olduğu yazısını gördüm. mantıklı olan da bu zaten. yoksa herkes multi hesapla ortalığı dağıtırdı. kendi açımdan işin boktan yanı her alış için 5 dakika bekletmesiydi. boşa giden zaman oldu atomlar yine parçalanmadı!!!

bu arada geçen sefer de 15 moment istemişlerdi diye hatırlıyorum. demek ki tarihini bilmesek de ya seve seve ya da ............ olarak en az 15 tane moment tutmamız gerekecek.
legendary
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
20 moment var elimde ama marketplace harcamama 96 dolarda kaldıgı icin eligible olamadım şaka gibi 3 dolarla kacırdım.
Arkadaşlar hep moment sayısına dıkkat etmıs beyler 99 dolarlık harcama yapmısta olmanız lazım.
legendary
evet herhangi bir şartı karşılamak yeiyor ancak en sonda bir şart var 99 usdlik işlem yapma şartı büyük ihtimalle moment fiyatları çakılırken 15x5 usd den alanlar katılmasını istemiyorlar buda iyi bir seçenek
legendary
Şimdi anlamadım nokta bunlardan bir tanesini karşılak yetiyor mu?

Yetiyorsa 3-4 dolarlık alalım bir iki şey de buna da deneyelim şansımızı bari boş boş durmasın paralar acil cevap yazarsanız çok iyi olur Smiley
legendary
+15 bendede mevcut şükür bu sefer katılma hakkına sabip oldum bakalım sırada alabilecekmiyiz.

Hoş daha önceki paketlerim de değersizdi bir şekilde içerideki tutarı 1000 usd yapmam lazımki çekebileyim yoksa öyle yatıyor paracıklar
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Bu seferki premium drop için premium gereklilikler var. Hem pazarda 99$ harcamış olmanız gerekiyor hem de ya en az 1 rare mg le, ya 2 rare moment ya da 15 moment tutmanız gerekiyor.

-Own 1+ Metallic Gold LE Moments; or
-Own 2+ Rare Moments; or
-Own 15+ Moments

Additionally, you must also have spent at least $99 on the Marketplace

https://blog.nbatopshot.com/posts/premium-packs-s2-2

+15 own moments tamam elimde mevutta, bu nbatopshot her seferinde şartları ağırtlaştıracak gibi, şu zamana kadar denediklerimde ya sıra gelmedi yada paket açsam bile değerli bir moment'e erişemedim.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Bu seferki premium drop için premium gereklilikler var. Hem pazarda 99$ harcamış olmanız gerekiyor hem de ya en az 1 rare mg le, ya 2 rare moment ya da 15 moment tutmanız gerekiyor.

-Own 2+ Rare Moments; or
-Own 15+ Moments

Hocam satışa girebilmek ayrı dert, hadi girmeye hak kazandın diyelim alabilmek ayrı dert, ben şartları sağlıyorum her defasında ama bir sıra veriyor, burdan aya yol olur, yok 200bin yok olmadı 150bin, bakalım bu sefer kaç yüz bin baloncuk olacak.
legendary

-Own 2+ Rare Moments; or
-Own 15+ Moments

Tek karşıladığım Own 15+ Moment onuda tam karşılayamıyorum 9 tane moment vardı buna girmek çok zahmetli, uğraşılmaz şahsen bunlardan hiç biri yoksa.
Pages:
Jump to: