Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 39. (Read 13321 times)

legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Bu seferki premium drop için premium gereklilikler var. Hem pazarda 99$ harcamış olmanız gerekiyor hem de ya en az 1 rare mg le, ya 2 rare moment ya da 15 moment tutmanız gerekiyor.

-Own 1+ Metallic Gold LE Moments; or
-Own 2+ Rare Moments; or
-Own 15+ Moments

Additionally, you must also have spent at least $99 on the Marketplace

https://blog.nbatopshot.com/posts/premium-packs-s2-2
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
boş iş bunlar arkadaşlar. bu sistem ilk başladığında girenler iyi kazandılar tebrik etmek lazım onları ama artık üç beş kuruş kazanacam diye gereksiz yok kuyruğa gir yok bilmemne yap bence zaman kaybından başka bir şey değil ama siz bilirsiniz yani. benim zamanım değerli sizinkini bilemem.  

Şöyle bir durum söz konusu, içerde parası olanların sıraya girmesi çok mantıklı çünkü içerideki paramızı şuan çekemiyoruz, en azından 3-5 üstüne bir şeyler katmış oluyoruz sıraya girerek, diğer türlü zaten zarardayızdır sanıyorum, ben ethereum bozdurup girmiştim şuan zarardayım, içerideki paramı çekene kadarda bu işleri kovalamak zorunda hissediyorum kendimi 20 dolara al paketten çıkanları 40-60 arası sat iyi yani.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
boş iş bunlar arkadaşlar. bu sistem ilk başladığında girenler iyi kazandılar tebrik etmek lazım onları ama artık üç beş kuruş kazanacam diye gereksiz yok kuyruğa gir yok bilmemne yap bence zaman kaybından başka bir şey değil ama siz bilirsiniz yani. benim zamanım değerli sizinkini bilemem.  
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Dün öylesine gireyim bakalım diye girdim. Kuyruğa girdim ve 42k geldi, şu zamana kadar en değerli momentimi almış durumdayım, bogdan bogdanovic  handles cool cats ederi 40 dolar. En başlarda sıra gelmiyordu şimdi sıra geliyor momentlar para etmiyor Smiley
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
bende alamadım 120. sıradaydım alırım dedim ama 5000. sırada bitti kısmet değilmiş yanlız bu manyaklar çok paket çıkartmaya başladı bu hızla daha önceden burada arkadaşların söylediği gibi bir iki dolaa moment bulmak zor olmayacak.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
95bin moment satıldı ben yine alamadım Smiley 195bin moment satılsa yine alamam heralde artık, buranında yavaş yavaş tadını kaçırmaya başladılar, bir şey zaten ne kadar popüler olursa o kadar tadı kaçıyor, neyse ki yatırdığımdan çok çok daha fazlasını çektim ve elimde 25-30 tane daha moment var, bunları da uzun süre tutmayı düşünüyorum, zarara girme gibi bir derdim olmadığı için rahatım.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
artık eskisi gibi bu paketler çok fazla para etmiyor. çıkan 4 karta bakınca ederleri şu an toplamda 70-80 dolar. işin aslı ben şu yöntemi izliyorum: kartta sevdiğim bir isim çıkarsa tutuyorum. fiyatı çok uçuk bir şey değilse tutuyorum tabii ki. yoksa 10-20k dolar olsa anasını bile satarım. neyse sattığım boktan kartlarla sevdiğim oyuncuları alıp onları da satıyorum sonra:)) canım sıkılıyor arkadaş ne yapayım.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Cool Cats de beklenen ilgiyi görmeden düşük fiyatlara gidecek gibi görünüyor. Herkes 10 dolara alayım 20 dolara satarım kafasıyla hareket edip ufak karlar peşinde koşunca istediğimiz değeri kazanamıyor. Zaten para çekme işlemleri KYC falan derken çok zaman da alıyor, şu saatten sonra buraya yatırım yapmak hiç mantıklı gelmemeye başladı. Yatırdığımız paranın karşılığını alamıyoruz, ilk yükselişte elimdeki tüm momentleri satacağımı düşünüyorum.
10 dolara alıp 20 dolara satma işine ben de girişecem artık madem Smiley
legendary
Arada 5-10k fark vardı ama sıra gelmedi herkes almış demekki boşuna 2-3 saat bekledik alırız diye vallaha alanlara hayırlı olsun inşallah güzel seriler çıkmıştırda para eder boş beklememiş olmuşlardır.
full member
Activity: 546
Merit: 154
Bende almak için sıraya girmiştim 140 binlerde bir sıra numarası geldi bukez şansım yaver gitmedi alamadık hayırlısı olsun gelecek maçlara bakacağız artık .
legendary
Number of users in line ahead of you: 75005
Status last updated: 11:58:19 AM PDT
Message last updated: 11:27 AM PDT
Update: 82,461 packs remaining.

Sıra geldi gibi duruyorda bu sıra ne zaman gelir bize allah bilir inşallah çok uzun süre bekletmez 12 den önce biter de alabilirim boşu boşuna şimdi bunu beklemeyelim geceye kadar. 20k fark vardı beyler ilk açıldığında 50k ya kadar beklenebilir bence.
legendary
millet hobi amaçlı mi sıraya giriyor? Kalan kartların altına düştü sıram ben alamam diyordum ama şansa bak alacağım gibi
legendary
Lan ne kadar çok para harcamak isteyen varmış 120 bin küsur verdi Kısmet değilmiş sabaha kadar bekleyeceğini düşünmüyorum bir saate biter 8000 kişi almış bile

92500 paket satışa çıktı, 120 bine sıra gelebilir. 105 bine kesin gelir.

Bize yine çıkmadı, 200 binden aşağı kimse yok.
legendary
Lan ne kadar çok para harcamak isteyen varmış 120 bin küsur verdi Kısmet değilmiş sabaha kadar bekleyeceğini düşünmüyorum bir saate biter 8000 kişi almış bile
legendary
105559 sıra numarasına bak sabaha kadar bekleyeceğiz heralde vere vere 105k yı verdi ne diyim ben buna inşallah uyuya falan kalmamda alırım bari 5k kişide almaz heralde diye düşünüyorum.

Totalde 100.000k paket satılacak beyler bilginize.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Son yarım saat kaldı. şansımı denerim sıra gelirse alırım paket gelirse açması keyifli oluyor, tabi öyle bir beklentimde yok bu paketten en azından zarar olmuyor şansın varsa da güzel bir moment cıkabiliyor bakalım deniyelim şansımızı.
legendary
Çok para edecek bir paket değil, denk gelirse alırız. Sıra gelmezse de üzülmem.

NBA'de sezon bitiyor adamlar hala para çekimlerini açamadılar. Bu kadar yavaş çalışan başka bir ekip yoktur.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Deneyelim bakalım şansımızı, pek bir beklentim yok ama sıra bize gelirse alırız Cheesy
Base kartlar 5 dolardan satılıyor, Cool Cats fiyatları daha yüksek. Alan kişinin zarar etme şansı yok, iyi bir şeyler çıkarsa güzel kar eder. İçeride para tutmuyorum yine de girsem mi diye düşünen varsa kaçırmasın Smiley
legendary
Cool Cats (Drop 4)
11:00 AM PDT, Thu, Apr 15

Saat akşam 9 da herhalde yeni bir satış var beyler girmek isteyenler denesinler şanslarını paket parasını çok rahat çıkartabilirsiniz bu paketten, ben deneyeceğim içeride para nasıl olsa çeksek çekemiyoruz bari burada paket alım satımı yapalım. Smiley

Boş şanslar hepinize şimdiden.
legendary
9 Dolara satın aldığım paket gelmiş sonunda içinden 20-25 dolarlık moment çıktı totalde tabi şuanki fiyatı o satabilirsek o fiyatlara eder artık momentler kaliteli bir şey olmayınca para etmiyor.
Pages:
Jump to: