Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 42. (Read 13314 times)

sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Kaçıncıdır sıraya giriyorum bunun için yeri geliyor yapmam gerekeni yapmıyorum ama ya 1 kere 3 momentlik kart alabildim o kadar. Şans yok bizde dün gece yine 119K sırasını vermişti bana sistem. Bir sonraki kart satışına katılmam gibi geliyor.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
Akıl alır gibi değil, adamlar piyango çıktı diye sevinirken paketin içinden çıkan kartı paketi aldığı fiyatın altına satıyor. Bu kadar fiyat düşüyorken kim neden yatırım yapsın ki? Bence çok yanlış bir politika izleniyor.
Herkes 10 dolarlık paket alırım 100 dolar ederse satarım diyor ve kimsenin moment biriktirmek gibi bir derdi kalmadı. Büyük kar elde edilmediğini görenler de paket satışı kovalamayı bırakıyor. 14 dolarlık şartsız satıştaki katılımcı sayısı da bunun göstergesi, nasıl olsa markette daha ucuz diye millet sıraya da girmiyor Cheesy
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
https://evaluate.market buradan kimde hangi moment var, karda mı zararda mı görebilirsiniz. Grin

Hele bir leaderboard yapmışlar ki insanın içi gidiyor.

Bir gecede cahil kaldım atalarımın mezarını okuyamıyorum Grin.

legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
https://evaluate.market buradan kimde hangi moment var, karda mı zararda mı görebilirsiniz. Grin

Hele bir leaderboard yapmışlar ki insanın içi gidiyor.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Telegram üzerinden topshotybot botunu ekleyerek bota kullanıcı adını gönderdiğiniz zaman size sahip olduklarınızla ilgili bir liste gönderiyor ve hesabınızda bulunanların toplam fiyatını yazıyor. basit ama kullanışlı bir bot.

Reddit üzerinde gördüm kaynak kontrol etmek isterseniz : https://www.reddit.com/r/nbatopshot/comments/lz4fmp/i_made_a_telegram_bot_to_track_nbatopshot_account/

bu kaynaktan ne kadar yaptığını görebilirsin hocam parasında değiiz ki cidden sayılsal loto gibi keyif veriyor.

Eyvallah hocam şimdi baktım heralde piyasadaki en düşük fiyatları gösteriyor bu bot. Birde daha önceden aldığım momentlerden ne kadar kar ne kadar zarar yaptığımıda gösteriyor güzel bot yapmışlar.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Telegram üzerinden topshotybot botunu ekleyerek bota kullanıcı adını gönderdiğiniz zaman size sahip olduklarınızla ilgili bir liste gönderiyor ve hesabınızda bulunanların toplam fiyatını yazıyor. basit ama kullanışlı bir bot.

Reddit üzerinde gördüm kaynak kontrol etmek isterseniz : https://www.reddit.com/r/nbatopshot/comments/lz4fmp/i_made_a_telegram_bot_to_track_nbatopshot_account/

bu kaynaktan ne kadar yaptığını görebilirsin hocam parasında değiiz ki cidden sayılsal loto gibi keyif veriyor.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Bu gün bende katıldım bu yarışa. Belki ipi göğüslerim. Belki de sıkılır vaz geçerim. Sıra numarası olarak 277017 çıktı. Ben bir çay demleyip seyre koyulayım bakayım kaç bine kadar gidecek. Bana kadar varmaz artık.
legendary
ucu ucuna bir sıradayım. pek fazla umudum olmasa da kuyrukta bekliyorum şu anda. önümde 7000 kişi falan var. parasında değilim de heyecanı yetiyormuş gerçekten.

Paketimi şimdi aldım, daha 43 bin küsür paket gözüküyordu alırken sitede size sıra gelme ihtimali çok çok yüksek bekleyin derim.
Paket açma işlemini şimdi mi yapmak mantıklı yoksa daha sonra mı bilemedim,

Açtım paketi çıkanlar şunlar ne kadar eder bilmem ama öyle ahım şahım edecek bir şey yok heralde Sad

DOMANTAS SABONIS
Block - Feb 7 2021, Cool Cats (Series 2), IND
Common#9709 / 15000LE

JAYSON TATUM
Assist - Jan 30 2021, Base Set (Series 2), BOS
Common#16376 / 35000+CC

DONOVAN MITCHELL
Dunk - Jan 1 2021, Base Set (Series 2), UTA
Common#10919 / 35000+CC

GORAN DRAGIĆ
Layup - Jan 18 2021, Base Set (Series 2), MIA
Common#10088 / 35000+CC

ZACH LAVINE
Dunk - Jan 10 2021, Base Set (Series 2), CHI
Common#4112 / 35000+CC

Videolardan benim için en iyisi Donovan Mitchell'in smaçı.
legendary
ucu ucuna bir sıradayım. pek fazla umudum olmasa da kuyrukta bekliyorum şu anda. önümde 7000 kişi falan var. parasında değilim de heyecanı yetiyormuş gerçekten.

Paketimi şimdi aldım, daha 43 bin küsür paket gözüküyordu alırken sitede size sıra gelme ihtimali çok çok yüksek bekleyin derim.
Paket açma işlemini şimdi mi yapmak mantıklı yoksa daha sonra mı bilemedim,
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
bana 4. kez 100bın verdı sırayı. artık taşşak gectiğini dusunmeye basladım. bı kere 80 bın gerısı 100bin 6-7 dropa katıldım.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Bana bugün de çıkmadı ama çıkan arkadaşlar oldu. Base momentların en kötüsü bile 12-13 dolar zaten direk paket parasını çıkartıyor tek bir moment ile. Cool Cats serisinden yeni momentlar olduğu için henüz pazar bilgisi yok, yakında öğreniriz onları.
legendary
12 bininci sıradayım 2. kez almayı başardım yemin ediyorum parası için falan değil heyecanı yetiyor sayısal kazanmış gibi hissediyorum hahaha

İlk alışım olduğundan biraz onun heyecanı var ama şu zamanda ne ico ne bi şey e lottery çıkmadığından giremediğim için şuan bunun çıkması beni aşırı heyecanlandırdı  sadece Cheesy normalde 20 atıp alacağın 100 dolar  çokta uğraşmaya değmez ama heyecanı ayrı Cheesy
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
12 bininci sıradayım 2. kez almayı başardım yemin ediyorum parası için falan değil heyecanı yetiyor sayısal kazanmış gibi hissediyorum hahaha
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Number of users in line ahead of you: 296447

300.000 kişiden 296.000'de olmak bana özgü bir başarı olabilir Cheesy Çok önemsemiyordum bu paketi zaten ama alsaydık kenarda bulunurdu en azından.
Alabilenlere tebrikler şimdiden.
legendary
Sonunda ilk paket alışımı inşallah gerçekleştireceğim sıra numaram 23114 şuanlık bu inşallah bir sıkıntı olmazsa alacaz bakalım ne çıkacak en son baktığımda cool cats dropları en az 60 dolar falan gibi bir şey yapıyordu.

300K insan sıradaymış ciddi rakam valla.

Başka alışı garanti gibi görünen var mı?
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Şu zamana kadar hiç drop alamadım bugun akşam tekrar şansımı deneyeceğim.Herhangi bir sınırlama olmadığı için katılım yüksek olacaktır,bu sefer adet sayısı da fazlaymış 75 bin adet gene drop alamazsam,pazardan bir şeyler yakalamaya çalışırım.
legendary
Bu akşam saat 10 da satış var, 5 moment bulundurmanız gerekiyor satışa katılabilmek için paket detayları şu şekilde; 67,500 adet satış olacak başarılar cümleten.

- 1x common Cool Cats (Series 2)
- 4x Base Set (Series 2)

5 moment bulundurmanız gerekmiyor. 5 moment çıkacak paketten, herhangi bir ekstra koşul yok moment bulundurma konusunda.

Fiyatı sadece 14 dolar, ilgilenen herkesin alması gereken bir paket. Sadece base kartları 5 dolardan bile satsanız parayı fazlasıyla çıkarır. Cool Cats güzel bir şeyler denk gelirse de kar edersiniz. Bu gece yine herkes online olacak şart da olmadığı için katılımcı sayısı öncekine göre daha yüksek olacaktır Smiley

Sitede direk gördüm hemen bilgilendiriyim dedim arkadaşları orda 5 moments görünce geçenkine gitti bundada 5 moments istiyodur heralde dedim, editledim bilgiyi, teşekkürler hocam bilgi için.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
Bu akşam saat 10 da satış var, 5 moment bulundurmanız gerekiyor satışa katılabilmek için paket detayları şu şekilde; 67,500 adet satış olacak başarılar cümleten.

- 1x common Cool Cats (Series 2)
- 4x Base Set (Series 2)

5 moment bulundurmanız gerekmiyor. 5 moment çıkacak paketten, herhangi bir ekstra koşul yok moment bulundurma konusunda.

Fiyatı sadece 14 dolar, ilgilenen herkesin alması gereken bir paket. Sadece base kartları 5 dolardan bile satsanız parayı fazlasıyla çıkarır. Cool Cats güzel bir şeyler denk gelirse de kar edersiniz. Bu gece yine herkes online olacak şart da olmadığı için katılımcı sayısı öncekine göre daha yüksek olacaktır Smiley
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
Abi bana mı garip geliyor her geçen gün paket çıkıyor bir süre sonra elimizdekiler degersizlesmezmi? Bu yeni gelecrk olan için şartlar varmı? Ona göre elimizdekileri çevremdeki kere hediye edeceğim Smiley

Uzun vadeli tutmak için mantıklı görünmüyor. Sonuç itibari ile herkese açık olan videoları satıyorlar.
Köprü satmaktan farkı yok. Smiley fakat hype olduğu için girip vermek kar yapıp çıkmak mantıklı.

Uzun vade içinse az miktar bırakmak mantıklı olabilir.

Ben bu topshot olayına çok geç kaldım. Şuan siteye girdim kayıt olmak için kayıtta almıyorlar.
Sıra gelirse mail atacaklarmış.

Pazarlama taktiğine bak, tok satıcı yapıyorlar kendilerini..

Pages:
Jump to: