Pages:
Author

Topic: NOTIFICARE IMPORTANTĂ: vă rugăm să va retrageți toate fondurile din BTCXchange - page 10. (Read 20683 times)

full member
Activity: 227
Merit: 100
btcxchange e cazut complet. incercati si voi poate e doar de la mine.

Adevarat e cazut de tot .
sr. member
Activity: 351
Merit: 252
btcxchange e cazut complet. incercati si voi poate e doar de la mine.
full member
Activity: 227
Merit: 100
Cel mai bun proiect pentru romania . Tocmai cand au anuntat si netopia parteneriat si tot s-a ales praful Smiley
Credeam ca putem cumpara in curand de la emag cu BTC.

Donez si eu pentru salariul lui.
sr. member
Activity: 471
Merit: 250
BTC trader
valiz , suta aia de btc la 1176 e a ta ?
lol... dacă aveam așa ceva atunci mă vedeați umblând cu merțanul nu cu metroul sau bicicleta cea amărâtă Smiley  Wink  Roll Eyes
sr. member
Activity: 351
Merit: 252
Cumpărați BTC din oferta de 100 la 1176 și retrageți în formă de BTC. Cu cât mai repede, cu atât mai bine.

La mine a retras toți BTC fără probleme.

Și era un exchange drăguț Sad . Mergea perfect engine-ul, mergea și botul, tot. Mare păcat...
 Cry


valiz , suta aia de btc la 1176 e a ta ?
newbie
Activity: 1
Merit: 0
nasol moment Sad
ne poti da msg cand isi revine site ul la normal?
sr. member
Activity: 471
Merit: 250
BTC trader
Cumpărați BTC din oferta de 100 la 1176 și retrageți în formă de BTC. Cu cât mai repede, cu atât mai bine.

La mine a retras toți BTC fără probleme.

Și era un exchange drăguț Sad . Mergea perfect engine-ul, mergea și botul, tot. Mare păcat...
 Cry
hero member
Activity: 762
Merit: 500
am facut azi o retragere Fiat. Sper sa imi primesc banii!
sr. member
Activity: 467
Merit: 250
Buna ziua,

Din motive de siguranță, rugăm toți utilizatorii platformei BTCXchange.ro să își retraga toate fondurile atât FIAT cât și BTC (bitcoin) din contul aferent platformei până în data de 19 decembrie 2014 inclusiv. De asemenea, vă rugăm să opriți utilizarea serviciului BTCXpay.ro.

Acest fapt se datorează neînțelegerii cu programatorul nostru principal care și-a dat demisia. De aceea, după data respectivă NU MAI PUTEM GARANTA PLĂȚILE CĂTRE DVS.


Ne cerem scuze pentru disconfortul creat.

Cu stimă,
Echipa BTCXchange.ro


pai si ce se intampla cu btcxpay?
hero member
Activity: 700
Merit: 500
Mariti-i salariul.
Putem face o petitie sa strangem fonduri pentru salariul lui. Eu sunt dispus sa donez. Odata cu btcXchange se va duce si bitcoinul de la noi din Romania. Sad

A fost în curs de desfășurare la această chestiune?Surpriza acum în timpul sezonului de Krampus?
sr. member
Activity: 460
Merit: 500
Nu l-ati luat in Dubai si pe el?

sau poate vrea sa-si lanseze el un exchange (sa ma contacteze) Smiley
HrN
sr. member
Activity: 339
Merit: 250
Mariti-i salariul.
Putem face o petitie sa strangem fonduri pentru salariul lui. Eu sunt dispus sa donez. Odata cu btcXchange se va duce si bitcoinul de la noi din Romania. Sad
sr. member
Activity: 460
Merit: 500
full member
Activity: 186
Merit: 100
Buna ziua,

Din motive de siguranță, rugăm toți utilizatorii platformei BTCXchange.ro să își retraga toate fondurile atât FIAT cât și BTC (bitcoin) din contul aferent platformei până în data de 19 decembrie 2014 inclusiv. De asemenea, vă rugăm să opriți utilizarea serviciului BTCXpay.ro.

Acest fapt se datorează neînțelegerii cu programatorul nostru principal care și-a dat demisia. De aceea, după data respectivă NU MAI PUTEM GARANTA PLĂȚILE CĂTRE DVS.


Ne cerem scuze pentru disconfortul creat.

Cu stimă,
Echipa BTCXchange.ro
Pages:
Jump to: