Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 15. (Read 129582 times)

member
Activity: 203
Merit: 16
Suyunun kaynadığı borsadır.

Arkadaşlar dikkat.

Selam,

Hocam yazılarını önemsiyorum. Hayrola, nedir durum? Ciddi bir iddia.

Bir sıkıntı yok Trollüyor olabilir tam olarak Açıldığı zamandan beri kullanırım bir sıkıntı yaşamadım tek sıkıntı yaşadığım ise arayüzünün bazen çökmesi olabiliyor diyebilirim onun dışında herhangi bir sorun olmuyor.

Selam

bitskytr nin trollediğini ya da öylesine yazdığını düşünmüyorum ama ben de şahsen güven zedeleyici çok bişey yaşamadım paribuda. Sadece limit düşürme vs olayları yüzünden paramı çekemedim bi takım mağduriyet yaşattı bana 1 kere o yüzden paribu yu sevmiyorum. mallığını gördüğümde direkt yazma isteği doğuyor içimde.

coinito biskytrgyt  hangi borsanın trolüyseniz bizi bi salın bilader. yok suyu kaynamış yok ciddi iddiaymış, buradaki kıt akılllılar aklına gelen ne varsa ergen ergen yazıyor. 2 yıldır paribu kullanıyorum tek sorun yaşamadım. son güncellemelerle çok daha iyi oldu

özgürsün canım benim saldım seni. ilk postun hayırlı olsun, çok yararlı oldu, faydalandık. hadi saldım.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529

Arkadaşlar dikkat.

Selam,

Bir sıkıntı yok Trollüyor olabilir tam olarak Açıldığı zamandan beri kullanırım bir sıkıntı yaşamadım tek sıkıntı yaşadığım ise arayüzünün bazen çökmesi olabiliyor diyebilirim onun dışında herhangi bir sorun olmuyor.
member
Activity: 360
Merit: 24
Paribu Tron’u eklemiş, hayırlı olsun.. iyi alışverişler..

Ama şöyle bir mallık var olayda.. virgülden sonra 2 hane girilmesine izin veriliyor emirlerde.
Tahtada 0.15 TL satış- 0,14 TL alış emri.. oranladığında alış satış arası fark mecburen %7 ye tekabul ediyor..
saçmalık.

Daha anlaşılır olması açısından btc üzerinden örnek verirsek.. tahtada 21.400 TL satış- 20.000 TL alış gibi düşünebilirsiniz.. spread minimum 1400 tl yani. as usual Paribu bullshitness..

Edit: Cardanoda bile virgülden sonra 3 hane.. fiyatı 0.60 larda olmasına rağmen.. 0.15 TL olan Trona 2 hane olması tam salaklık.. aynı salaklık Btcturk te de var.. stellar virgül sonrası 2 hane..

Merhabalar,

Daha once baska bir konuda hararetli bir tartismamiz olmustu, malum birbirimizden pek haz etmeyiz o yuzden ama yigidi oldurup hakkini vereceksin. Coinitonun yazdiklarina katiliyorum (Kullandigi kelimeler ve hakaretler haric). Degeri kucuk olan para birimlerinde virgulden sonraki basamak sayisi gorece arttirilmalidir yoksa aynen Coinitonun dedigi gibi spread anlamsiz derecede buyuk olur. Ama Paribu ADA yi ekledigindede 2 basamak olarak eklemisti , 1-2 gun sonra hatasini anlayip hemen 1 basamak daha ekleyip 3 basamaga getirmisti . Tron dada ayni seyi yapacagini dusunuyorum zira bu sekilde kalirsa alim satim anlaminda hicbirsey olmaz Cheesy. Tron icin tavsiyem 2 basamak daha eklenip 4 basamaga cikarilmasidir.

newbie
Activity: 1
Merit: 0
coinito biskytrgyt  hangi borsanın trolüyseniz bizi bi salın bilader. yok suyu kaynamış yok ciddi iddiaymış, buradaki kıt akılllılar aklına gelen ne varsa ergen ergen yazıyor. 2 yıldır paribu kullanıyorum tek sorun yaşamadım. son güncellemelerle çok daha iyi oldu
member
Paribu Tron’u eklemiş, hayırlı olsun.. iyi alışverişler..

Ama şöyle bir mallık var olayda.. virgülden sonra 2 hane girilmesine izin veriliyor emirlerde.
Tahtada 0.15 TL satış- 0,14 TL alış emri.. oranladığında alış satış arası fark mecburen %7 ye tekabul ediyor..
saçmalık.

Daha anlaşılır olması açısından btc üzerinden örnek verirsek.. tahtada 21.400 TL satış- 20.000 TL alış gibi düşünebilirsiniz.. spread minimum 1400 tl yani. as usual Paribu bullshitness..

Edit: Cardanoda bile virgülden sonra 3 hane.. fiyatı 0.60 larda olmasına rağmen.. 0.15 TL olan Trona 2 hane olması tam salaklık.. aynı salaklık Btcturk te de var.. stellar virgül sonrası 2 hane..

member
December 18, 2018, 03:51:46 AM

Arkadaşlar dikkat.

Selam,

member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
December 18, 2018, 03:39:55 AM

Arkadaşlar dikkat.
legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
December 14, 2018, 11:26:59 PM
https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360020702932
binance yaptığı arızayı düzeltiyor usdc/btc açtığı pariteyi btc/usdc ye çeviriyor
bu fırsattan istifade paribu usdc ekleyebilir
USDC yaygınlaşınca TR de eklemiş tek borsa olacak faydası olacaktır. Paribu nun umrundaysa tabi
member
December 05, 2018, 02:28:26 PM
Binance USDC ye geçiyor, Amerikan bankaları ve finans sistemi tarafından denetlenen bir stabilcoin , bu coin Paribu ya eklenirse çok şey değişir, bir stabil koin eklenecekse USDC olmalı , ethereum ağında işlem görüyor TR de şimdilik yok güzel bir fırsat.

Hmm bu bilgiyi nerden edindin kardesim, eger gercekse aklima 1000 tane soru geliyor, mesela usdt ye ne olacak? o kalacakmi yoksa onu komple cikartip yerinemi gelecek usdc, bu gecis ne zaman olacak?

Binancenin news kisminda yazan seyi kasdediyorsan orda baska birseyden bahsediyor, sadece eskiden usdt olan TAB (sekme) nin ismini USDS olarak degistirip altina tum stable coinli pairleri koymuslar olay bundan ibaret. Ama senin bahsettigin konu bunla alakasi olmayan tamamen baska bir konuysa acikcasi detayini ogrenmek isterim. Cunku eger gercekten Binance usdc ye gececekse bu acayip bir bilgi, ve detaylari son derece onemli.
https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360019828831-Binance-Will-List-USD-Coin-USDC-on-2018-11-17
burada yazıyordu
eklediler zaten ama tersten eklediler, niye böyle yaptılar anlamadım,btc/ usdc şeklinde değil usdc/btc şeklinde marketi var
https://www.binance.com/tr/trade/USDC_BTC
diğer stabil koinler listesine koymamışlar şaka gibi , bu haliyle stabilitesini kontrol zor olur
arıza bir şekilde koymuşlar paribunun 2fa google auth koymaması kadar arıza değil ama yine arıza...

Hehe sen onu diyosun Cheesy ilk mesajinda oyle bir yazmissinki "Binance USDC ye geciyor" seklinde bende dedim noooluyo lo Cheesy USDT yi birakip USDC ye geciyor gibi anladim ilk okudugumda Smiley sadece standart her coin gibi USDC coininide eklemis ve bir kac pairini eklemis onun haberiymis. Aciklama icin tesekkurler.
full member
Activity: 602
Merit: 122
December 05, 2018, 12:59:39 PM
2fa sonunda gelmiş bu çok iyi haber oldu benim borsalar arasında en sık kullandığım bayadır artık kullanmıyordum.

güzel haber, hack olayı oldu adamlar aylarca sallamadı, 2fa getirmediler. sanırım pazar kaybetmeye başlayınca mecbur kaldılar.

uzun süredir girmemiştim girip aktifleştireyim bari

Daha önemlisi hacklendiklerini hiç bir zaman kabul etmediler.
legendary
December 05, 2018, 12:42:00 PM
Binance USDC ye geçiyor, Amerikan bankaları ve finans sistemi tarafından denetlenen bir stabilcoin , bu coin Paribu ya eklenirse çok şey değişir, bir stabil koin eklenecekse USDC olmalı , ethereum ağında işlem görüyor TR de şimdilik yok güzel bir fırsat.

Hmm bu bilgiyi nerden edindin kardesim, eger gercekse aklima 1000 tane soru geliyor, mesela usdt ye ne olacak? o kalacakmi yoksa onu komple cikartip yerinemi gelecek usdc, bu gecis ne zaman olacak?

Binancenin news kisminda yazan seyi kasdediyorsan orda baska birseyden bahsediyor, sadece eskiden usdt olan TAB (sekme) nin ismini USDS olarak degistirip altina tum stable coinli pairleri koymuslar olay bundan ibaret. Ama senin bahsettigin konu bunla alakasi olmayan tamamen baska bir konuysa acikcasi detayini ogrenmek isterim. Cunku eger gercekten Binance usdc ye gececekse bu acayip bir bilgi, ve detaylari son derece onemli.
https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360019828831-Binance-Will-List-USD-Coin-USDC-on-2018-11-17
burada yazıyordu
eklediler zaten ama tersten eklediler, niye böyle yaptılar anlamadım,btc/ usdc şeklinde değil usdc/btc şeklinde marketi var
https://www.binance.com/tr/trade/USDC_BTC
diğer stabil koinler listesine koymamışlar şaka gibi , bu haliyle stabilitesini kontrol zor olur
arıza bir şekilde koymuşlar paribunun 2fa google auth koymaması kadar arıza değil ama yine arıza...
member
November 27, 2018, 08:48:59 PM
Aylik TL cekimi 5 milyondan 2 milyona dusurulmus.
Hayirli ugurlu olsun.

Arkadasimin hesabinin da 1 milyon.

Dusurmeye gelince hesap bazinda habersiz cart curt dusurup duruyorlar aylardir.
Artirmak isteyince guncellemeye kadar artiramiyoruz diyorlar.

Artik bir alternatif lazim.
Diger borsalarda da satis fiyati hep Paribunun 200-300TL altinda gidiyor..

Benim hesapta suanda Cekim + Yatirma 3.000.000 TL aylik, herkese farkli tarife uygulaniyor gorunuse gore.
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
November 27, 2018, 07:53:07 PM
Aylik TL cekimi 5 milyondan 2 milyona dusurulmus.
Hayirli ugurlu olsun.

Arkadasimin hesabinin da 1 milyon.

Dusurmeye gelince hesap bazinda habersiz cart curt dusurup duruyorlar aylardir.
Artirmak isteyince guncellemeye kadar artiramiyoruz diyorlar.

Artik bir alternatif lazim.
Diger borsalarda da satis fiyati hep Paribunun 200-300TL altinda gidiyor..
hero member
Activity: 882
Merit: 507
November 27, 2018, 07:32:07 PM
Circle ve bitmainin ortaklık yaptığı USDC sanırım bence bu hemen olmaz bana göre. Binanceye girmesi iyi bir şey ama paribu bile etheri falan çok geç almıştı bunu da öyle yapabilir.
member
November 26, 2018, 07:34:28 PM

legendary
November 26, 2018, 04:20:36 PM
member
November 26, 2018, 08:36:07 AM
Merhaba,

Saat 13.20 den beri Paribu'da işlem yapılamıyor. (şuan 13.52) Verilen emirleri almıyor, hata veriyor. Logout olup tekrar girdim, yok işlem olmuyor.
Son yapılan işlem de yatım saat öncesini gösterdiğine göre kimse demekki işlem yapamıyor. Koinler kaldı içeride, satacam satamıyorum anasını satayım. Var mı sorun yaşamayan?

Selamlar kardesim yazini simdi okudum, ben 1 saattir coin satiyorum, emir giriste ve satista sorun yasamiyorum ama coin almadim o konuda bir bilgim yok.

Teşekkürler hocam, ama 14.10 da geldi geri.. 50 dk işlem olmadı. Şu an açık.
member
November 26, 2018, 08:18:09 AM
Merhaba,

Saat 13.20 den beri Paribu'da işlem yapılamıyor. (şuan 13.52) Verilen emirleri almıyor, hata veriyor. Logout olup tekrar girdim, yok işlem olmuyor.
Son yapılan işlem de yatım saat öncesini gösterdiğine göre kimse demekki işlem yapamıyor. Koinler kaldı içeride, satacam satamıyorum anasını satayım. Var mı sorun yaşamayan?

Selamlar kardesim yazini simdi okudum, ben 1 saattir coin satiyorum, emir giriste ve satista sorun yasamiyorum ama coin almadim o konuda bir bilgim yok.
member
November 26, 2018, 06:52:34 AM
Merhaba,

member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
November 19, 2018, 07:18:57 AM
XLM geliyor.
Pages:
Jump to: