Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 11. (Read 129556 times)

jr. member
Activity: 157
Merit: 2
Simdiye kadar alternatif aratmayan tek turk borsam oldun, tesekkurler paribu.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
sabahtan beri giriş için sms alamıyorum.
var mı aynı problemi yaşayan?
member
Activity: 360
Merit: 24
Paribu hangi banka ile çalışıyor. Gece saatlerinde para yatırma ve çekme işlemini hızlı bir şekilde yapmak için hangi banka ile çalışmamız gerek?

Akbank ile calisiyor. 7/24 TL yatirabilirsiniz. Gece 24:00 e kadar TL cekimi yapabilirsiniz. 24:00-09:00 arasi cekim yok.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Paribu hangi banka ile çalışıyor. Gece saatlerinde para yatırma ve çekme işlemini hızlı bir şekilde yapmak için hangi banka ile çalışmamız gerek?
member
Activity: 380
Merit: 31
~snip~

Yukarıda paylaşılan uygulamayı indirip hesabınıza giriş yapmadınız inşallah? Paribu tarafından hiçbir duyuru yapılmadı.

Paribu ios a da geldi ama ios içinde duyurusunu yapmadı.

Kendilerine sordugumda android i çıktıgında 2 sini birlikte yapacağız demişlerdi...

Android konusunda fake uygulama çıkma ihtimali yüksek lakin ilk defa çıkacağı için büyük ihtimal orjinaldir. yinede müşteri hizmetlerine sormak lazım. ben iosa giriş yaptım sıkıntı yok.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
~snip~

Yukarıda paylaşılan uygulamayı indirip hesabınıza giriş yapmadınız inşallah? Paribu tarafından hiçbir duyuru yapılmadı.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Ben uygulama falan göremedim arkadaş atılan linkte de zaten uygulama falan bulunamadı diyor eminmisiniz bir uygulama çıktığına çünkü en azından bilgilendirme yapardı paribu bunun için.
jr. member
Activity: 92
Merit: 4
"The only way out is to invest in Bitcoin."
Paribu'nun resmi uygulamasıymış, destek ekiplerine mail attım az önce. Muhtemelen kullanıcıların yorumlarına, görüşlerine vs. göre uygulamanın eksiği var mı diye gözlemleyeceklerdir. Sonrasında resmi duyurusunu yaparlar diye düşünüyorum. Yoksa duyurusuz uygulama çıkarmaz herhalde kimse Cheesy
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Paribu'nun Android Google Play'e uygulaması gelmiş. Gayet güzel görünüyor

Bugüne kadar istemiyoruz, güvenli değil diyorlardı nereden esti acaba? Resmi uygulama olduğundan emin misiniz acaba? Bazıları dolandırıcılık amaçlı yeni uygulamalar çıkarıyor böyle işallah değildir.

Sanırım bahsi geçen uygulama bu;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.codevist.paribu&hl=tr

İlginç gerçekten resmi uygulama gibi duruyor ancak Paribu'nun ne duyurular sayfasında, ne de twitter'ında konuyla ilgili bilgi yok.
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

Bugüne kadar istemiyoruz, güvenli değil diyorlardı nereden esti acaba? Resmi uygulama olduğundan emin misiniz acaba? Bazıları dolandırıcılık amaçlı yeni uygulamalar çıkarıyor böyle işallah değildir.
jr. member
Activity: 92
Merit: 4
"The only way out is to invest in Bitcoin."
full member
Activity: 350
Merit: 110
Eskiden severek kullanırdım ama gerek kurumsallığının olmayışı gerekse yoğunluk döneminde yaşanan tıkanıklıklar beni bu borsadan soğuttu. Artık kullanmıyorum.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Şu ana kadar sıkıntısız kullandığım borsalar dan biri al sat yapmıyorum ama diğer türlü coin bozdurma ve çekme işlemleri konusunda bir sıkıntı yaşamadım en son işte bir etherden tl dönüştürüp çekim yaparken biraz uzun sürdü ama onda da destek talebi oluşturunca hemen işleme koyuyorlar..
sr. member
Activity: 798
Merit: 260

Ya o konuda öyle hocam tonla bilgimiz ne halde bilmiyoruz gelelim ikisini kıyaslamaya gelirsek paribu arayüz ve destek anlamımda daha iyi bana göre birde ücretsiz transfer başlatsalar süper olacak

BTC haric tum coinlerde transfer zaten ucretsiz, bilginize.

Hadi ya ben bilmiyordum  bitcoini kullanıyorum o neden acaba ücretsiz değil çok saçma onu da ücretsiz yapsalar ya hiç diğer koinleri kullanmadım hacim yoktur diye
member
Activity: 360
Merit: 24

Ya o konuda öyle hocam tonla bilgimiz ne halde bilmiyoruz gelelim ikisini kıyaslamaya gelirsek paribu arayüz ve destek anlamımda daha iyi bana göre birde ücretsiz transfer başlatsalar süper olacak

BTC haric tum coinlerde transfer zaten ucretsiz, bilginize.
sr. member
Paribu btctürkü geçtiği an Btctürk ciddi kan kaybına o zaman başlar.Açıkçası paribuda şuana kadar tek sıkıntı yaşamadım ama btctürkte özellikle sıkıntımı anlatayım.
Btctürk bir kaç sene önce şirketi kapatmıştı.
Daha sonra bende telefonumu değiştirdim.Şimdi tekrar üye olmak istediğimde yüz fotoğrafımı kimliğimi ve bir sürü şey istediler.
Yahu siz kapanmıştınız ? Benim eski telefonum neden hala sizde ? Hem telefonumu değiştirdiğim için neden size yüzümü ve diğer bilgilerimi atayım ki ?

sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Paribu btctürkü geçtiği an Btctürk ciddi kan kaybına o zaman başlar.Açıkçası paribuda şuana kadar tek sıkıntı yaşamadım ama btctürkte özellikle sıkıntımı anlatayım.
Btctürk bir kaç sene önce şirketi kapatmıştı.
Daha sonra bende telefonumu değiştirdim.Şimdi tekrar üye olmak istediğimde yüz fotoğrafımı kimliğimi ve bir sürü şey istediler.
Yahu siz kapanmıştınız ? Benim eski telefonum neden hala sizde ? Hem telefonumu değiştirdiğim için neden size yüzümü ve diğer bilgilerimi atayım ki ?
jr. member
Activity: 137
Merit: 1
giderek borsalar arasında lider konuma geliyor paribu.  çizgisini hiç bozmadılar. geçen onca sürede bir hack, güvenlik açığı dedikoduları falan da çıkmadı hiç diğer borsalar gibi.

hacimlerde de ciddi artış var.

gerçekten fiyat performans olarak harika iş çıkarıyorlar. başka bir borsaya ihtiyaç bırakmıyorlar. teşekkürler paribu.
sr. member
Paribu Apple APP gelmiş, hayırlı uğurlu olsun. Muhtemelen kullanıcıların eleştirilerini önceden alıp, uygulamayı daha da geliştirip resmi duyuru yapacaklar diye düşünüyorum.

İlk İzlenimlerimi Aktarayım:
Öncelikle söyelemeliyim ki, çok hızlı olmuş.
Uygulamaya girer girmez, üye girişi yapmadan tüm coinlerin fiyat ve grafiğini tek bir ekranda görmek gerçekten beni cezbetti.
Keza, tüm coin varlıklarımızı da tek bir sayfada görebilmek de beni cezbetti.
Merakla beklenen Stop-Loss özelliği APP ile gelmiş.
Alım-Satım kısmı gayet stabil, sade ve şık olmuş. Çok işlevsel olmuş.
Touch ID ile giriş yapabilme özelliği de çok hoşuma gitti, her seferinde şifreyle uğraşmayacağım.
Gece modunu aynı şekilde APP'de de yapmışlar, o da gayet kolaylaştırıcı olmuş.

Şuan ilk izlenimlerim olmasından ötürü eksik bir şey göremedim, şuan fazlası var eksiği yok gibi görünüyor. Kullandıkça zamanla hissedilir eksikler, eğer varsa. Yeni uygulamanın herkese bereketli olması temmennisiyle Cheesy

Hocam uygulamayı gördüm ama orijinal mi bilemedim valla helal olsun bana göre ilk tercihim paribu btctürkü sevmiyorum sevemiyorum ben fee olmasa bile çoğu zaman paribu kullanıyorum eğer mobil app işi doğruysa devam kullanmaya
member
Activity: 380
Merit: 31
Paribu Apple APP gelmiş, hayırlı uğurlu olsun. Muhtemelen kullanıcıların eleştirilerini önceden alıp, uygulamayı daha da geliştirip resmi duyuru yapacaklar diye düşünüyorum.

İlk İzlenimlerimi Aktarayım:
Öncelikle söyelemeliyim ki, çok hızlı olmuş.
Uygulamaya girer girmez, üye girişi yapmadan tüm coinlerin fiyat ve grafiğini tek bir ekranda görmek gerçekten beni cezbetti.
Keza, tüm coin varlıklarımızı da tek bir sayfada görebilmek de beni cezbetti.
Merakla beklenen Stop-Loss özelliği APP ile gelmiş.
Alım-Satım kısmı gayet stabil, sade ve şık olmuş. Çok işlevsel olmuş.
Touch ID ile giriş yapabilme özelliği de çok hoşuma gitti, her seferinde şifreyle uğraşmayacağım.
Gece modunu aynı şekilde APP'de de yapmışlar, o da gayet kolaylaştırıcı olmuş.

Şuan ilk izlenimlerim olmasından ötürü eksik bir şey göremedim, şuan fazlası var eksiği yok gibi görünüyor. Kullandıkça zamanla hissedilir eksikler, eğer varsa. Yeni uygulamanın herkese bereketli olması temmennisiyle Cheesy

uygulamada stoplloos varmı ?

işde bu harika haber.

eğer birde uygulamada emirlerde sıkıntılar falan çıkmazsa çok iyi...

ben hala indirmek için paribu resmi duyurusunu bekliyorum.
Pages:
Jump to: