Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 17. (Read 129582 times)

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
paribu nun elinde çok güzel bir fırsat vardı ama , iyi değerlendiremei. piyasada borsa açığı varken girdi hacimi yakaladı. ama zerre üstüne koymadı. geç de olsa atılan yeni coin ekleme adımı pek kimsenin ilgisini çekmiş gbi gözükmüyor.
member
Activity: 1011
Merit: 65
Arkadaşlar nerede o eski Paribu. Bir borsa bu kadar yanlış yönetilir. Hazıra dağ bile dayanmaz. 1 bucuk yılı geçti açılalı neredeyse 2 yıl olacak. Hadi ilk yılını rekor üstüne rekorla geçirdi ama 2018 başından itibaren "düşüşe geçen btc ilgisini" farkedemedi. Yeni koinler eklemesi gerektiği gerçeğini göremedi. Bu düşüşü insanlar farketmesin diye aylarca fake hacimlerle hala piyasanın lideri gibi gösterdi kendini ama artık şapka düştü kel göründü. Zerre hacim yok max 100 btc lik hacim yapıyor ama 450 btc olarak göstriyor BTC hacmini.Çok amatör yöntiliyor, altcoin ekledi reklam duyuru vs hiçbişey yapmadı, yeni koinlerin hacimleri ortada. Geçti borun pazarı.
EOS eklese de işe yaramaz, NEO eklese de. Paribu'yu boğa sezonu kurtarır, başka bişey değil.

EOS eklese herseyimle orada olurum. Smiley Şaka bir yana Neo EOS bence bu borsayı kurtarir
member
Activity: 203
Merit: 16
Arkadaşlar nerede o eski Paribu. Bir borsa bu kadar yanlış yönetilir. Hazıra dağ bile dayanmaz. 1 bucuk yılı geçti açılalı neredeyse 2 yıl olacak. Hadi ilk yılını rekor üstüne rekorla geçirdi ama 2018 başından itibaren "düşüşe geçen btc ilgisini" farkedemedi. Yeni koinler eklemesi gerektiği gerçeğini göremedi. Bu düşüşü insanlar farketmesin diye aylarca fake hacimlerle hala piyasanın lideri gibi gösterdi kendini ama artık şapka düştü kel göründü. Zerre hacim yok max 100 btc lik hacim yapıyor ama 450 btc olarak göstriyor BTC hacmini.Çok amatör yöntiliyor, altcoin ekledi reklam duyuru vs hiçbişey yapmadı, yeni koinlerin hacimleri ortada. Geçti borun pazarı.
EOS eklese de işe yaramaz, NEO eklese de. Paribu'yu boğa sezonu kurtarır, başka bişey değil.

member
Activity: 309
Merit: 15
Xrp, ltc, eth eklenmiş ama hacim ölmüş borsada.

122,131.50 XRP böyle hacim mi olur. birde komisyonlar ay sonuna kadar sıfırmış, keşke bir mail ile haber verseydiniz duyurulardan hasbelkader öğrenmemiş olurduk.

not: botun altını çok kısmışsınız, 11,7 xrp alıp satıyor. Biraz açar mısınız içerisi soğudu.

Modası geçmiş koinleri ekliyorlar yaptıkları bir şey yok. Yani

Modası geçmiş koinler dediğiniz piyada enfazla işlem hacmine sahip coinler içerisinde. Gidip OAX mı eklesin 3-5 kişi 0.1 btclik alış satışlar yapacak diye. Herşeyin bi sırası var. ETH XRP eklemeden de diğer altcoinlerin eklenmesini beklemeyin bi borsadan. Nacizane fikrim.
member

122,131.50 XRP böyle hacim mi olur. birde komisyonlar ay sonuna kadar sıfırmış, keşke bir mail ile haber verseydiniz duyurulardan hasbelkader öğrenmemiş olurduk.

not: botun altını çok kısmışsınız, 11,7 xrp alıp satıyor. Biraz açar mısınız içerisi soğudu.

Modası geçmiş koinleri ekliyorlar yaptıkları bir şey yok. Yani
member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
2fa sonunda gelmiş bu çok iyi haber oldu benim borsalar arasında en sık kullandığım bayadır artık kullanmıyordum.

güzel haber, hack olayı oldu adamlar aylarca sallamadı, 2fa getirmediler. sanırım pazar kaybetmeye başlayınca mecbur kaldılar.

uzun süredir girmemiştim girip aktifleştireyim bari
hero member
Activity: 882
Merit: 507
2fa sonunda gelmiş bu çok iyi haber oldu benim borsalar arasında en sık kullandığım bayadır artık kullanmıyordum.
full member
Activity: 475
Merit: 127
Şu an altcoin alıp satıyorum harika bir altyapıları var herşey çok güzel olmuş fakat komisyon kampanyası bittiğinde kasdırıcı komisyonlarından dolayı malesef paribu ile çalışamayacağım.
full member
Activity: 448
Merit: 124
uzun bir aranın ardından 2FA yı aktifleştirdiğiniz için tebrik ediyorum. Yani uzun zaman önce söylemiş olsanızda 4 gözle bekliyordum çok iyi olmuş oldu. Sağolun.
member
Activity: 224
Merit: 12
Diğer Bitcoin borsalarını çok kullanmadım ama paribu benim için gayet yeterli ve iş görür düzeyde tabi benim ihtiyaçlarımı çözdüğü için bu şekilde söylüyorum
member
Activity: 299
Merit: 11
1.5 sene önce duyurularla google authenticator ekleneceği duyurulduğu halde, hala beklemedeyiz yani nasıl oluyorda 2FA için Google Authenticator u 1.5 senede sisteme entegre etmek mümkün olmuyor anlamak güç.

Google 2FA nın aktif edildiği gün yazmışsınız postunuzu. Tebrikler.

Google 2FA nihayet getirilmiş. Hesap ayarları>Güvenlik ayarları kısmında Google2FA aktifleştirme kısmı getirilmiş. Bilginize.

Aynı zamanda XRP ve ETH cüzdanları da getirilmiş. Marketi de yakında açarlar. Parça parça aktifleştiriliyor.

etkinleştiremiyorum, böyle birşey olamaz cidden borsa açmak bu kadar kolay olmamalı
member
ltc eth ripple eklendi.
Paribu sahalara hızlı dönüş yaptı.
Sırada EOS var
member
1.5 sene önce duyurularla google authenticator ekleneceği duyurulduğu halde, hala beklemedeyiz yani nasıl oluyorda 2FA için Google Authenticator u 1.5 senede sisteme entegre etmek mümkün olmuyor anlamak güç.

Google 2FA nın aktif edildiği gün yazmışsınız postunuzu. Tebrikler.

Google 2FA nihayet getirilmiş. Hesap ayarları>Güvenlik ayarları kısmında Google2FA aktifleştirme kısmı getirilmiş. Bilginize.

Aynı zamanda XRP ve ETH cüzdanları da getirilmiş. Marketi de yakında açarlar. Parça parça aktifleştiriliyor.
full member
Activity: 448
Merit: 124
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
EOS bombasını patlatsalar keşke Türkiyede hala EOS yok şaka gibi ya

HOcam nerde Paribu'da o bomba. O kadar zaman sonra Litecoin eklediler. Bu kadar vizyonsuzluk olur. Litecoinin dünyada hacmi nerelere düştü, toplam market capasitesi olarak 7. sıraya geriledi, gelmiş LTC ekliyor. BTCTurk hacim olarak toplamda Paribu'yu geçti, bi inceleseler BTCTurk hacimlerini, en az hacmi aylardır LTC'nin yaptığını görürlerdi. EOS eklenmesi gereken coinlerden dediğiniz gibi.

valla eklemiyorlar işte adamlar koinimde mesela doge yi ekliyor şaka gibi Cheesy şu millettin yatırımcısı scam projelere muhtaç etmeyin kazansın ekleyin şu EOS'u  artık.
member

HOcam nerde Paribu'da o bomba. O kadar zaman sonra Litecoin eklediler. Bu kadar vizyonsuzluk olur. Litecoinin dünyada hacmi nerelere düştü, toplam market capasitesi olarak 7. sıraya geriledi, gelmiş LTC ekliyor. BTCTurk hacim olarak toplamda Paribu'yu geçti, bi inceleseler BTCTurk hacimlerini, en az hacmi aylardır LTC'nin yaptığını görürlerdi. EOS eklenmesi gereken coinlerden dediğiniz gibi.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
member
Litecoin yatırılıp cekilebiliyor ama litecoin borsası yok.

Dün gece açıldı LTC marketi de. Ama Paribu gerçekten yazılım ekibini ve altyapısını geliştirmeli. Site doğru zamanda piyasaya cıkmanın avantajını iyi kullandı ancak bu avantajı kaybolmadan sitesinde köklü değişiklik yapması gerekiyor. BTC'de alış satış arası açıklık eskiden 50-100 TL üzerine çıkmazdı.. Şimdi 200-300 TL oluyor akşamları ki bu da kullanıcı sayısının azaldığını gösteriyor. Ama her ne hikmetse hacimde 450 BTC nin altına da düşmüyor sözde.
member
Litecoin yatırılıp cekilebiliyor ama litecoin borsası yok.
Pages:
Jump to: