Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 16. (Read 129582 times)

member
Activity: 203
Merit: 16
November 14, 2018, 04:56:56 PM
Filler tepişir, çimler ezilir.

Kripto paralar %10-20 arası düştü karlı çıkan bi boğalar olmuştur bir de borsalar. Ne zamandır yapamadıkları hacimlere kavuştular bi nebze.

Biz mallar da komisyonlar düştü diye seviniyoruz aq. Adam 650 btc hacim yapmış, diğer koinlerden de 150 200 btc eşdeğerinde hacim gelse toplamda 800 btc yapar/günlük.

Komisyonlar %0,15 e düşürdük diyo PAribu. HEsap yapın bakalım günlük karı ne kadar? Günlük gelir sadece 75.000 TL.

Ben böyle işin içine edeyim. Şu verdiğimiz komisyonlara yazık. Çekip gidecem bu piyasadan yetti gari. PAribu'ya btcturk'e binance'e para kazandırıyoruz başka bişey değil.
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
November 14, 2018, 03:20:30 PM
Komisyonlari dusurmusler iyi guzel de, gunluk 250.000TL cekim limiti artmadikca gunluk islem hacmim 250.000i gecemeyecek..
Yani 5000000 uzeri komisyon oranlarindan faydalanamayacagim.
legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
November 14, 2018, 03:18:17 PM
1- Google Authenticator 2fa ya eklenmeli
2- Tusd gibi stabil bir koin eklenmeli
3- düzgün bir api gelmeli

bunlar olursa gelirim bende komisyonlar ve altlar güzel gelişme, hala emir verdin mi tahta da eski emirler yarışıyorsa iş zor tabi
koinimi bıraktım 3 yıl suratlarına bakmıyorum paribu da da 1 yıldır fazla işlemim yok ama yavaş yavaş gelişme kaydediyor
btcturk baya düzeltti kendini paribuya geçmek için çok cazip olması lazım
full member
Activity: 475
Merit: 127
November 14, 2018, 08:18:13 AM
An itibatı ile paribu ile yoğun mesajlaşma sonucu komisyon oranları güncellenmiştir.

Paribuya komisyon indiriminden dolayı teşekkür ederim.  Grin

Güzel bi gelişme. 1 yıldır tatile çıkmış olan Paribu tatilden dönmüş gibi. Hacim öyle düştü ki, hem piyasada hem Paribu'da mecbur kaldılar güncellemeye yalnız bu indirimi yoğun çabalarınla sen mi sağladın o kısmını merak ettim Smiley

Bir de 2018 sonuna kadar geçerli yazmışlar ücretler tablosunda. Devamında ne olacak acaba, mailleşmelerinde buna da değindiniz mi? Değinmediysen bu ücretlerin devamlılığı için maillerine devam eder misin?

Daha önce btctürk'e komisyonları kesinlikle ben indirim yaptırmıştım, ve bu komisyon konusunda üyelerden çok tepki aldım. Paribu ile uzun yazışmam sonucu hedefimize ulaştık hepimize hayırlı olsun.

Mesajlaşma
Etrafımdaki fazlaca kişi ile paribuya geleceğiz. Özellikle yüklü altcoin alım satımları yapıyoruz belirttiğim borsanın oranlarına rekabet rakamlar getirdiğiniz an paribu üzerine geçeceğiz. Sizden istediğimiz 500+ Altına hacim çoğaldıkça yeni düşük komisyonları eklemeniz.

Gelen cevap:
Konu ile ilgili tarafınıza önümüzdeki günlerde dönüş sağlanacaktır.

İyi akşamlar dileriz.

Yeni belirlenecek olan oranlar ile yakın zamanda kesilmeye devam edecektir.

2018 sonrasında'da ağırlığımızı koyarsak ve birlik olursak borsalar isteklerimize cevap verecektir.
member
November 14, 2018, 04:37:50 AM
An itibatı ile paribu ile yoğun mesajlaşma sonucu komisyon oranları güncellenmiştir.

Güzel bi gelişme. 1 yıldır tatile çıkmış olan Paribu tatilden dönmüş gibi. Hacim öyle düştü ki, hem piyasada hem Paribu'da mecbur kaldılar güncellemeye yalnız bu indirimi yoğun çabalarınla sen mi sağladın o kısmını merak ettim Smiley

Bir de 2018 sonuna kadar geçerli yazmışlar ücretler tablosunda. Devamında ne olacak acaba, mailleşmelerinde buna da değindiniz mi? Değinmediysen bu ücretlerin devamlılığı için maillerine devam eder misin?

full member
November 14, 2018, 03:09:26 AM

30 günlük alış satış hacmi (TL)   Piyasa yapıcı(Maker)   Piyasa alıcı(Taker)
0 – 100,000   %0.25   %0.35
100,000 – 1,000,000   %0.15   %0.15
1,000,000 – 5,000,000   %0.10   %0.15
5,000,000 - 10,000,000   %0.05   %0.10
10,000,000 +   %0   %0.10

member
November 11, 2018, 11:27:28 AM
TL cekim limiti 250 bin TL nin uzerinde olan kullanici kaldi mi?
Zorla 24 saatlik hacimlerini dusuruyorlar TL cekim limitini 250 bin TL'de tutarak..

Benim 24 saatlik cekim limiti daha yüksek.

Benim de, kiz arkadasimin ve arkadaslarimin limitleri de 250 bin TL'ye dusuruldu ve yukseltmiyorlar.
Siz yukseltilmesini istediniz de mi yukselttiler yoksa hic dusurmediler mi?

Benim hiç düşürülmedi yanı bir talepte bulunmadım

Benim de 1 milyondan 300.000 e düşürülmüştü Mart ayında çekme yatırma limiti.İşlem hacmim Paribu’da azaldığı için olabilir, gecen ay 250.000e düşürmüşler. Kendileri bilir.. hacimsizlikten kıvranıyolar, daha da kıvranacaklar. Btc hacmi hafta içi 450 btc yazıyo, hafta sonunda 250 btc.. külliyen fake.. hareketleri takip ettiğinizde boyle bi hacmin olmadığını görebilirsiniz. Embarrassed
member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
November 11, 2018, 11:01:50 AM
Zorla 24 saatlik hacimlerini dusuruyorlar TL cekim limitini 250 bin TL'de tutarak..

Benim de, kiz arkadasimin ve arkadaslarimin limitleri de 250 bin TL'ye dusuruldu ve yukseltmiyorlar.

Benim hiç düşürülmedi yanı bir talepte bulunmadım
sr. member
November 11, 2018, 11:00:15 AM

member
November 11, 2018, 10:48:05 AM

sr. member
November 11, 2018, 10:00:54 AM
full member
November 06, 2018, 03:01:54 AM
Altlar ekim boyunca ücretsiz komisyondu fakat halen ücretsiz komisyon galiba soran oldumu komisyon yazmıyor
member
November 01, 2018, 03:41:59 AM
Gece 01:30 da sistemlerinizde sorun vardı, mal kaçıran olmuş olabilir.

Bi kontrol etmenizde fayda var...

member
Activity: 1011
Merit: 65
Yatırımlarının bir kısmını paribuyu kaydirdim. Kendilerini tebrik ediyorum piyasada tek kalabilirler. Ekledikleri koinler gerçek projeler gönül rahatlığıyla yatırım yapılacak projeler. Tebrikler paribu. İlerde gelecek Boğa sezonunda bol bol kazanmanız dileğiyle.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
altcoinler burada eklenmeli derke nbazıları altcoin eklemeyecekler, Onların adı koin market değil, bitcoin market idi vs. noldu?
baktı millet altcoin istiyor dayanamadılar. öyle felsefe yapmaya gerek yokmuş yani. milletin istediğine gelir bu işler yoksa pastayı diğerleri kapar.
umarız yerli borsalarda çeşitlerin daha çok arttığınıda görürürüz.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
paribu şaşırttı beni, güzel haber en babaları ekledi sayılır, btc eth ltc xrp eos daha ne olsun. geçte olsa güzel adımlar atmaya başladılar
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
EOS eklenmiş gözümüz aydın millet.  Helal olsun piyasada , ne kadar sağlam proje varsa eklemişler. ETH LTC EOS BTC XRP başkada coin eklemeye gerek yok
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
İlk çıktığından bu zamana kullanıyorum. BTCTürk hesabımı yeni açmış sayılırım. Fakat Paribu anlaşılan en iyi olmak istemiyor. 2. olsa da ona yeterli gibi davranıyor. Sürekli BTCTürk'ün gerisinde kalıyor. Öncülük yok takip var.

Arkadaşlar nerede o eski Paribu. Bir borsa bu kadar yanlış yönetilir. Hazıra dağ bile dayanmaz. 1 bucuk yılı geçti açılalı neredeyse 2 yıl olacak. Hadi ilk yılını rekor üstüne rekorla geçirdi ama 2018 başından itibaren "düşüşe geçen btc ilgisini" farkedemedi. Yeni koinler eklemesi gerektiği gerçeğini göremedi. Bu düşüşü insanlar farketmesin diye aylarca fake hacimlerle hala piyasanın lideri gibi gösterdi kendini ama artık şapka düştü kel göründü. Zerre hacim yok max 100 btc lik hacim yapıyor ama 450 btc olarak göstriyor BTC hacmini.Çok amatör yöntiliyor, altcoin ekledi reklam duyuru vs hiçbişey yapmadı, yeni koinlerin hacimleri ortada. Geçti borun pazarı.
EOS eklese de işe yaramaz, NEO eklese de. Paribu'yu boğa sezonu kurtarır, başka bişey değil.

EOS eklese herseyimle orada olurum. Smiley Şaka bir yana Neo EOS bence bu borsayı kurtarir

Gözün aydın o zaman EOS geliyomuş Paribu'ya. Herşeyinle PAribu'nun olmaya hazır mısın?
Paribu Bloomberg'e reklam da vermeye başlamış bu arada sabah gördüm.

EOS haberine sevindim. Bloomberg reklamı için de gereksiz bir zaman. Bu gibi reklamları daha aktif olunan zamanlarda yapsalar akılda kalıcı olur. Boşa masraf Smiley
member
Arkadaşlar nerede o eski Paribu. Bir borsa bu kadar yanlış yönetilir. Hazıra dağ bile dayanmaz. 1 bucuk yılı geçti açılalı neredeyse 2 yıl olacak. Hadi ilk yılını rekor üstüne rekorla geçirdi ama 2018 başından itibaren "düşüşe geçen btc ilgisini" farkedemedi. Yeni koinler eklemesi gerektiği gerçeğini göremedi. Bu düşüşü insanlar farketmesin diye aylarca fake hacimlerle hala piyasanın lideri gibi gösterdi kendini ama artık şapka düştü kel göründü. Zerre hacim yok max 100 btc lik hacim yapıyor ama 450 btc olarak göstriyor BTC hacmini.Çok amatör yöntiliyor, altcoin ekledi reklam duyuru vs hiçbişey yapmadı, yeni koinlerin hacimleri ortada. Geçti borun pazarı.
EOS eklese de işe yaramaz, NEO eklese de. Paribu'yu boğa sezonu kurtarır, başka bişey değil.

EOS eklese herseyimle orada olurum. Smiley Şaka bir yana Neo EOS bence bu borsayı kurtarir

Gözün aydın o zaman EOS geliyomuş Paribu'ya. Herşeyinle PAribu'nun olmaya hazır mısın?
Paribu Bloomberg'e reklam da vermeye başlamış bu arada sabah gördüm.
member
Activity: 462
Merit: 42
ben bu borsayı açıkcası beğeniyorum yani diğerlerinden daha ziyade bana güvenli geliyor ve kullanımı çok kolay yada ben ordan işlem yaptığım için öyle geliyor
Pages:
Jump to: