Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 69. (Read 129582 times)

twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
dün akşam gönderdiğim para hesabıma bu sabah eklendi. 5100 liraya alacakken şu an olmu 5500 lira  Sad mağdurum
Eft yapmissinizdir dolayisiyla eft ertesi gun hesaba yansir. Sansiniza btc su siralar asiri degerleniyor. Bunda paribunun hatasi oldugunu dusunmuyorum
sr. member
Activity: 574
Merit: 250
dün akşam gönderdiğim para hesabıma bu sabah eklendi. 5100 liraya alacakken şu an olmu 5500 lira  Sad mağdurum
full member
Activity: 163
Merit: 100
Parayı yatırınca otomatik onaylanma olayı çok güzel olmuş. Şuanlık en iyisi Paribu
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Düne kadar güzel giden hersey dun itibariyle rezil oldu. Daha kendi hesaplarına onay almayan btc yi bana göndermeye çalışıyorlar. destekten mesaj atıp duruyorum ama desteğe bakan kişinin btc le alakası yok. Surekli fee yi artıracağız diyip duruyorlar. ama hala anlamadıkları sey kendilerine onay almayan ve almıcakta olan(cunku 6 satoshi işlem ücretiyle gönderilmiş) btcyi bana atmaya çalışıyorlar. ve bunu defalarca kendilerine anlatmama rağmen hala anlamadılar. Surekli bot mesajı atar gibi işleminizdeki fee ücreti artırılmıştır. yazıp duruyorlar.
edit: işlem iptal olmuş zincirden de düşmüş. Btc ne gonderdiğim hesapta ne gideceği hesapta. Bakalım ne olacak.
edit2: aradılar konuştuk. Beklemeye devam
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Arada bir kopmalar oluyor bundada bir giriyorsa bir girmiyor desek yeridir. Ama şu ana kadar çok fazla sorunla karşılaşılmadı. En azından koinime göre biraz daha iyi.
full member
Activity: 195
Merit: 111
paribudan baska onaysiz dusuk limitlerde islem yapan site var mi? koinimde onaysiz hesaba hicbir islem yaptirmiyor

İşte paribu var sadece. Bitkapital TL işlemleri için onay istiyor. BTC ile girer çıkarsanız sorun yok.
member
Activity: 69
Merit: 10
paribudan baska onaysiz dusuk limitlerde islem yapan site var mi? koinimde onaysiz hesaba hicbir islem yaptirmiyor
hero member
Activity: 510
Merit: 500
kimliksiz buradan btc alınabiliyor mu?

Siteden alıntı

"Hesap Onayı                 24 Saatlik BTC   30 Günlük BTC   24 Saatlik TL   30 Günlük TL
Onaylanmamış Hesap             Limitsiz                 Limitsiz      500 TL             5.000 TL"
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
kimliksiz buradan btc alınabiliyor mu?
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Guzel fiyatlar, kalsin fiyatlar buralarda bizim borsalarda her zaman bu piyasaya bu kadar yakin olmuyor.
1 btc 400 tl fark var şuan türk borsaları ve yabancı borsalar arasında ? Tuhaf geldi bana normalde türk borsaları daha pahalı oluyordu .
Usdt yuzunden alıp yabancı borsada da okutamıyor kimse onunda etkisi var. Pazar alanı btc satmaya calısanlarla dolu.

En iyisi Usdt sorunu çözülene kadar beklemek
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Guzel fiyatlar, kalsin fiyatlar buralarda bizim borsalarda her zaman bu piyasaya bu kadar yakin olmuyor.
1 btc 400 tl fark var şuan türk borsaları ve yabancı borsalar arasında ? Tuhaf geldi bana normalde türk borsaları daha pahalı oluyordu .
Usdt yuzunden alıp yabancı borsada da okutamıyor kimse onunda etkisi var. Pazar alanı btc satmaya calısanlarla dolu.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Suanki kur bitstampin bile altinda tr den alip yurtdisinda satmak isteyenler varsa degerlendirebilir
Şuan neden bu kadar ucuz ? Yabancı sitelerde 1375 dolar yani 4950 tl , türk borsalarında 4575 max
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Suanki kur bitstampin bile altinda tr den alip yurtdisinda satmak isteyenler varsa degerlendirebilir
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Kullanıcılarına İki tercih hakkı sunsa daha iyi olur. İsteyen Google authentication isteyen ise sms ile giriş yapsa güzel olur.
full member
Activity: 126
Merit: 100

Google Auth lütfen !
Bu konuya el atma zamanı geçiyor artık.
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
An itibariyle ulasamiyorum :/
Kur cok guzelken gidiverdi..
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
Sistem şuanda(yarın ne olacağı belli değil ama bugün) para yatırma için TEB bilgileri veriyor.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Şu an para yatırmak için TEB çıkıyor bende ya farklı bankalarda hesap açtılar kullanıcılara ayrı bankalar çıkıyor yada bankayı değiştirdiler. 2.ci durumsa pek iyi değil bu kadar sık banka değişmek problemdir .

bence bankaların radarından kurtulmak için birden fazla bankayla anlaştılar, giren çıkan parayı belli limit çerçevesinde dağıtıyorlar. tek bankaya yüklenince  malum patlıyor.

mantıklı duruyor hocam sonuçta gün içerisinde deli para girişi cıkışı oluyordur. acaba vergi felan mi vermiyorlar diye düşündürttürüyor. öyle bir durumda en azindan kaçak göçek iş olmaz. koinim sanırım belli bir sürede fatura kesip mail atiyordu diye hatirliyorum.paribu dan hiç bir zaman bu şekilde bir mail almadim.günlük para girişi çıkışı cok olan bir hesabı bir şekilde iş hesabına çevirip vergisini ödese acaba daha az kazançli olup daha garantide olmak daha kabul edilebilir değilmi tabi bu benim fikrim.

vergi ödemek sorun değil, mesele paranın kaynağının net olarak açıklanamaması, bitcoin resmi olarak tanınmıyor. burdan gelen parada muhtemel bankalar tarafından kara para olarak algılanıyor. bunu aşarlarsa sorun çözülür
Pages:
Jump to: