Pages:
Author

Topic: Polish Hyde Park - altcoiny & tokeny - page 2. (Read 1902 times)

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
December 24, 2020, 08:49:50 AM
@tytanowy janusz, Eth tez zaczynało jako ICO..

W sumie wczoraj z większych coinow to chyba tylko ZIL byl na plus..

W tym ukladzie w sumie to co? Tylko LTC i BCH byloby bezpieczne?
Kurcze , ze musialo sie tak zes** akurat  na swieta
Ale tak jest jak człowiek nie mysli..

Jesli to FUD to ktore coiny uwazacie, ze warto zastanowic sie nad zakupem?
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 23, 2020, 09:35:26 PM
Wygląda na to że wystarczy 2 dni nie śledzić wiadmości ze świata krypto i jesteś już tak jakby rok do tyłu  Wink.

Wydarzyło się tyle w te dwa dni, że ja już sam nie wiem, czy tak dużo się dzieje zawsze, czy to jakiś przedświąteczny sczyt?

Właśnie nadrabiam zaległości z XRP, bo powiem, że nic nie wiedziałem a sprawa jest gruba oj gruba.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
December 23, 2020, 09:13:09 PM
tak, myslalem o wycenie w dolarach,
oczywiscie nie mysle, ze kazdy projekt osiagnie 100% ath  z 2017/2018 roku, ale takie x3 - x4 od obecnych poziomow w wypadku wielu z nich, chyba nie jest takie calkiem nierealne?
Tymczasem znowu mam rzeznie na wszystkim chyba prawie.. a tylko bitcoin jeszcze sie trzyma - czy to zapoowiada, ze BTC rowniez poleci?

Podobno przypisywane to jest atakowi SEC na XRP (a co może się rozejść wiele/wszystkie alty??)

https://www.pb.pl/sec-dobija-wycene-kryptowaluty-xrp-1104023
"Notowania wirtualnej waluty XRP kontynuują w środę przecenę po tym jak amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd złożyła pozew przeciw Ripple, firmie blockchainowej stojącej za kryptowalutą. Zarzuca jej przeprowadzenie oferty sprzedaży niezarejestrowanych papierów wartościowych o wartości 1,3 mld USD."

Czyli mam rozumieć dotyczy to wszystkiego, co zaczynało jako ICO? To się nazywa patologia ...zaśpij ... nie reguluj ...ignoruj ... a potem obudź się po 8latach z pozwem. Teraz czekam na swój pozew, że tradowałem nielegalnie wyemitowanym produktem inwestycyjnym...

Ale powiem wam, że z tym ICO coś śmierdziało od jakiegoś czasu. Widziałem dyskusje, jak właściciel giełdy poproszony o listowanie jakiegoś tokenu odpowiedział, że nie może, bo token zaczynał jako ICO, a oni, jako zarejestrowani w USA moga listowac tylko takie coiny, które nie zbierały środków w ten sposób.

edit: Podobno pomniejsze giełdy juz zaczynają delistowac XRP. Skoro to nielegalnie wydany papier wartościowy to udostępnianie obrotu nim równiez wydaje sie nielegalne. Problem w tym, że 99% altów pozyskały środki w formie ICO. W tym etherum. Czyli teraz jak giełda chce funkcjonowac dla Amerykanów to nie możlie listować 99% altów?

edit2: a może to tylko zamierzone wywołaniu FUDU? Odpowiedź ripple:

https://ripple.com/insights/the-secs-attack-on-crypto-in-the-united-states/
“The SEC is completely wrong on the facts and law and we are confident we will ultimately prevail before a neutral fact-finder. XRP, the third largest virtual currency with billions of dollars in trading every day, is a currency like the SEC has deemed Bitcoin and Ether, and is not an investment contract. This case bears no resemblance to the initial coin offering cases the SEC has previously brought and stretches the Howey standard beyond recognition.” Andrew Ceresney, Debevoise & Plimpton
“This complaint is wrong as a matter of law. Other major branches of the U.S. government, including the Justice Department and the Treasury Department’s FinCen, have already determined that XRP is a currency. Transactions in XRP thus fall outside the scope of the federal securities laws. This is not the first time the SEC has tried to go beyond its statutory authority. The courts have corrected it before and will do so again.” Michael Kellogg, Kellogg, Hansen, Todd, Figel & Frederick

"We’ve always said that there is a lack of regulatory clarity for crypto in the US, and the SEC here in the United States has sat back and watched for years. In fact, the discussion around why XRP is a currency (and not a security) is one we have been having with the SEC for nearly three years and yet we’ve never been met with clarity. We have, however explained that XRP is not a security because, among other things:

XRP is not an “investment contract.” XRP holders do not share in the profits of Ripple or receive dividends, nor do they have voting rights or other corporate rights. Purchasers receive nothing from their purchase of XRP except the asset. In fact the vast majority of XRP holders have no connection or relationship with Ripple whatsoever.  
Ripple (our company) has shareholders; if you want to invest in Ripple, you do not buy XRP but rather shares in Ripple.
Unlike securities, the market value of XRP has not been correlated with Ripple’s activities. Instead, the price of XRP is correlated to the movement of other virtual currencies."

"Unfortunately, in this lame duck status as Chairman Jay Clayton exits, he has decided to make very serious allegations, which suggest that Ripple, Chris Larsen and I have violated the Securities Act. I expect the SEC will share that filing publicly in the next couple of days, so I wanted to give you all a heads up. You should also know and expect that the SEC will likely do everything they can to paint Ripple, Chris and me in the worst possible light – quotes could be taken out of context, personal details may be shared, etc.  "

Wygląda to, że takiego ETH to nie dotyczy, ale co do XRP SEC również zmienił narrację... Coś mi się wydaje że moja inwestycja w BNB jednak nie jest aż tak dobra Smiley.
https://fortune.com/2020/12/21/ripple-to-be-sued-by-sec-cryptocurrency-xrp/
In recent years, the SEC has ruled that the two most valuable cryptocurrencies—Bitcoin and Ethereum—are not securities, partly on the grounds they are decentralized with no person or company in control of them.

Coś mi się wydaje że moja inwestycja w BNB może okazać się nie aż tak dobra. Chociaż w sumie ... że XRP zebrał 1.3 miliarda a binance zaledwie 15 mln$. Jaka może być kara za zebranie 15 mln $? 50 mln $? Chyba sie binance nie obrazi:). Ale w przypadku ewentualnego pozwu w stosunku do BNB to spanikowani inwestorzy pewnie polecą z czerwonym dildo głęboko na południe.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
December 23, 2020, 07:06:48 PM
tak, myslalem o wycenie w dolarach,
oczywiscie nie mysle, ze kazdy projekt osiagnie 100% ath  z 2017/2018 roku, ale takie x3 - x4 od obecnych poziomow w wypadku wielu z nich, chyba nie jest takie calkiem nierealne?
Tymczasem znowu mam rzeznie na wszystkim chyba prawie.. a tylko bitcoin jeszcze sie trzyma - czy to zapoowiada, ze BTC rowniez poleci?
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
December 23, 2020, 02:22:28 PM
Hmm w poszukiwaniu optymizmu - a czy taka opcja jak "nowy, tanszy, bitcoin" moze zadzialac?
Skoro w przeszłości ulica wystarczyła do spompowania przykladowo takiego  dasha do 1500usd to dlaczego teraz mialoby to nie  zadzialac? Szczególnie, ze wykreowanego pieniądza jest w obiegu o wiele wiecej niz 3lata temu

Nawet jeśli część kapitału zacznie szukać czegoś na rynku poza bitcoinem to:
1- zrobi to mały % inwestorów a ci zostaną prawdopodobnie omamieni przez pozi scamy i ponzi podobne projekty i szybko pozbędą się kasy.
2- taki dash może i był czymś w 2017 ale teraz ... po co komu dash? Ktoś to używa? Od 2017 forków dashy to powstało setki. Jak w 2017 było 1000-2000 projektów na CMC tak teraz jest 8000. Więc kapitał się rozwodni.

Jeśli myślisz o wycenie w $ to prawdopodobnie niektóre projekty w wyniku pump and dump osiągnie nowe szczyty, ale w wycenie ALT/BTC będzie to 1 na 100.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
December 23, 2020, 12:52:59 PM
Hmm w poszukiwaniu optymizmu - a czy taka opcja jak "nowy, tanszy, bitcoin" moze zadzialac?
Skoro w przeszłości ulica wystarczyła do spompowania przykladowo takiego  dasha do 1500usd to dlaczego teraz mialoby to nie  zadzialac? Szczególnie, ze wykreowanego pieniądza jest w obiegu o wiele wiecej niz 3lata temu
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
December 23, 2020, 09:15:30 AM
#99
Tymczasem wyglada na to ze znowu mamy rzez na altach , a ja sie pytam kiedy będziemy mieli w koncu alt season z prawdziwego zdarzenia?!

Możliwe, że nigdy. Już to kiedyś tutaj pisałem. Każda bańka jest inna.

Bańka 2017:

Media wrzały, że bitcoin będzie nową globalną walutą, że wyprze fiaty. Że bitcoin lada dzień zacznie być akceptowany na ebay, amazonie itp. Ten paradygmat wywiózł bitcoina na nowe ATH gdzie... przeciętna osoba złapana na medialna nagonkę została zderzona z realiami w postaci 200$ opłaty za transfer bitcoina... ale nie ma tego złego ... są przecież inne lepsze bitcoiny. I tak kapitał rozlał się na XRP, ETH i dalej w dół szukając szybszego lepszego bitcoina który zajmie jego miejsce jako waluta globalna. Potem "alt seazon" sam się nakręcał i rosło każde badziewie. Kapitał rozlewał się coraz dalej.

kto inwestował? Przeważnie milenialsi podatni na wizje zmiany świata, lambo inwestorzy. Scamy zniszczyły piękne inicjatywy jak ICO (narzędzie inwestycyjne/ crowdfunding) ... serio ICO jest czymś wielkim, ale jest nieużyteczne przez połączenie lekkomyślnego inwestora i scamera.

Bańka 2021:

Media nakręcają bitcoina jako safe-haven. Alternatywna inwestycja. Największe fundusze inwestycyjne zalecają posiadać co najmniej 5% dobrze zdywersyfikowanego portfela w bitcoinie. Na rynek wpływają inwestorzy instytucjonalni. Wielkie korporacje lokują część rezerw w bitcoinie.

Wygląda na to, że Fidelity* również czyta moje wypociny przedstawiając dokładnie takie samo podejście w swoim raporcie. Powie im ktoś, że byłem szybszy o 8 miesięcy? Smiley

"Innymi słowy, bitcoin miałby być rodzajem „poduszki” dla portfela ze zdywersyfikowanymi inwestycjami. Fidelity zaleca, aby inwestorzy lokowali w swoich portfelach minimum 5% w BTC. "
https://bithub.pl/raporty/rewolucyjny-raport-fidelity-do-bitcoina-plyna-biliony-dolarow/

Ja pisałem jeszcze o małym procencie w altach o solidnych fundamentach udowodnionych trwardymi zyskami. Spokojnie, Fidelity dojdzie do tego za pół roku Smiley

*Fidelity - "It is one of the largest asset managers in the world with $3.3 trillion in assets under management as of June 2020 and a combined total customer asset value number of $8.3 trillion."
https://en.wikipedia.org/wiki/Fidelity_Investments

Zalecają 5% trzymać w btc a sami mają 3.3 biliona dolarów ... Jakby się zastosowali do swoich zaleceń to musieliby kupić BTC za 150 mld$ (kupić prawie wszystkie BTC w obiegu po obecnej cenie). Jak tu nie być bykiem?

I teraz mi powiedz... czy obecny kapitał dołączający do kryptowalut pod obecnie królujący paradygmat, wielkie korporacje, które muszą zwołać spotaknie zarządu do wydania każdego $ (nie inwestujące emocjonalnie) szukając dywersyfikacji portfela w celu ucieczki przed inflacją zainwestują w niezrealizowany od 3 lat pomysł wyceniany na 4,6 mld $!!! - cardano. Albo w oracle (zwykle oracle, banda małp dająca informacje do blockchaina) wycenione na 4.8 mld$?! - link. Jaki zysk musiałby wygenerować link by uzasadnić taką wycenę? Koło 400 mln $ ... teraz wymień firmy jakie są w stanie zapłacić 400 mln$ rocznie za ORACLE. Rynek altów spadł srogo, ale do realnych wycen brakuje jeszcze 1000x.

Moim zdaniem ... jeśli dojdzie do alt seazonu to rosnąc będą fundamentalnie silne projekty o realnych zyskach/ wielomilionych bazach stałych klientów, które da się obliczyć wskaźnikowo, porównać do alternatyw na rynku tradycyjnym. Liderzy rynku. Najbezpieczniejsze aktywa. ETH (królowa rynku), BNB(niedowartościowany fundamentalnie - P/E, lider branży CEXów), co dziwne może też LTC mimo, że według mnie martwy (dla inwestorów szukających cyfrowego srebra, a taką łatkę ma przyklejony litecoin)

Oczywiście to tylko moja wizja ewentualnego przebiegu bańki 2020-2022 i według niej ... alty zostaną daleeeko w tyle.

BTW:
Udzielałem się trochę na dziale dot. altów. Serio ... strzyżenie owiec/baranów ... ten rynek ma jeszcze dużo do oddania jeśli taką amatorszczyzną charakteryzują się inwestorzy.
1- co sądzicie o altcoinie xxx?
2- Dobry projekt, wysoka aktywność na githubie, aktywnie rozwijany, na pewno odbije...

Aha ... A może jakieś odniesienie do obecnej wyceny, próba oszacowania zysków w najbliższych 10 latach (optymistycznie i pesymistycznie), porównanie tego z wyceną, oszacowanie ryzyk, sprawdzenie konkurencji ... wiele by wymieniać. To, że 2 programistów robi coś na githubie to nie uzasadnia wyceny na poziomie miliarda dolarów. Ale niestety, youtobowi celebryci wmówili ludziom, że research polega na sprawdzeniu liczby osób na telegramie, twitterze, aktywnośc na githubie (w liczbie zmian).

Ale mam nadzieję, że zobaczę jeszcze kiedyś prawdziwe ICO. Że przyjdzie koleś i powie, że zakłada warzywniak. Że ma taka i taką lokalizacje, tylu potencjalnych klientów, takie szacowane zyski, że wypuszcza xxx tokenów za 10k zł bo tyle potrzebuje na inwestycje i że za 20 % zysków będzie skupował tokeny.  Bo to jest całe piękno tego rynku. Przenoszenie kapitału od inwestorów do przedsiębiorców. A nie od dzieciaków do scammerów, którzy robią tysięcznego forka monero ale z masternodami/innym modelem dystrybucji itp. a potem 3 lata utrzymują "aktywność na githubie", która wygląda tak - "1 new commits a31f27b - Fix typo".



hero member
Activity: 1246
Merit: 708
December 23, 2020, 08:03:00 AM
#98
W sumie zbieralem dosyc sporo tego jak planowalem sie zajac tradingiem zawodowo, no ale jednak odpuścilem, więc  generalnie  moge podpowiadać pojedyncze rozwiazania jak mi sie cos skojarzy;

Tymczasem wyglada na to ze znowu mamy rzez na altach , a ja sie pytam  kiedy  będziemy mieli w koncu alt season z prawdziwego zdarzenia?!
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 22, 2020, 02:17:15 AM
#97
A moze jakies narzedzia do sledzenia uzyj? Moze np cryptoscanner z algory.io Ci pomoze?

A dzięki powiem Ci, że nie znałem, a całkiem ciekawe.

Jest tych narzędzi cała masa, można by może wątek otworzyć gdzie byśmy wrzucali takie ciekawostki.

Każdy z nas czegoś używa, a co najważniejsze każdy z nas jest w krypto i interesuje sie tematem, więc często wpadają nam w ręce ciekawe narzędzia.

Ja sam już zacząłem sobie je jakoś grupować w bookmarkach, bo jest tego dużo, a cały czas powstają nowe - jeszcze lepsze  Wink.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
December 21, 2020, 12:39:57 PM
#96
hmm te % to sa chyba w stosunku do ceny dokładnie 24 godziny wczesniej?
Wczoraj byla dosyc konkretna pompka na tokenie NBS (new bitshares), z tego co wiem  to byla interwencja rynkowa devow; moze warto będzie znowu kupic w nadziei na nastepna pompke, jesli cena odpowiednio spadnie..

A moze jakies narzedzia do sledzenia uzyj? Moze np cryptoscanner z algory.io Ci pomoze?
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 20, 2020, 06:44:25 PM
#95
Gdzieś ten alt sezon jest jakiś dziwny, zgodzicie się ze mną?

Niby gdzieś widzę alty, ale wszystkie już po pompie, albo spadkach, gdzieś to wszystko się rozgrywa za kulisami.

Tak jak wczoraj po raz pierwszy znalazłem The Graph (GRT), który od 4 dni jest na Binance i cena skoczyła w tym czasie 10X przy wolumenie miliarda dolarów dziennie.

A jak klikniesz w największych liderów dnia, to go tam nie znajdziesz oczywiście, a przy takich wzrostach, to przecież 100% na dzień.

https://research.binance.com/en/projects/the-graph

Nie wiem czy to ja, jak zwykle jestem ślepy, ale to juz zaczyna być normalka, że znajduję alta już po pompce, gdzie ja często siedzę i przeglądam te koiny i ich wykresy po kilkadziesiąt na dzień.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
December 08, 2020, 10:42:12 AM
#94
Teoretycznie to sushi ma aktualnie juz bardzo mocno zmniejszona podaz.. chyba juz jest 100 sushi tylko na block na 160pare milionow w obiegu?to bardzo niewielki  ułamek..
Co do altow 2-ligowych (1, jesli liczyc, ze Eth juz nie jest altem tylko glownym coinem) to nie bylbym taki pewny w sumie juz dzisiaj widzimy, nie poradziły sobie zbyt dobrze ze spadkami, to juz bardziej takie niszowe wynalazki lepiej wypadaja

Osobiscie to nie spodziewałbym sie zbyt znacznych** pomp na altach dopoki ewentualnie btc nie wbije targetu (nowego, wyraznego ath)*
*Nie jest powiedziane ze tak sie stanie
** mam na mysli sytuacji, ze wiekszosc coinow będzie rosnac po kilkaset  %, bo znalezienie pojedynczych "perełek" jak najbardziej uwazam za możliwe
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 08, 2020, 08:59:21 AM
#93
ale moze warto by odkupic? co myslicie?

Nie wiem, na pewno można trafić na ładną pompkę, taką kilku dniową lub nawet tygodniową, ale moje zdanie jest takie o każdym tokenie, który sie farmi, że zawsze kiedyś będzie dump i duża presja podażowa, no bo famują po to, żeby sprzedać.

Teraz trzeba by siedzieć w projekcie (DYOR) i rozważać wszystkie za i przeciw, trzeba obserwować portfele, wolumeny, tranzakcje od wielorybów, największych bag holderów, żeby decydować o inwestowaniu na dłuższą metę, oczywiście, należałoby też zacząć farmić, żeby zmaksymalizować dochód.

Lub możesz próbować szczęścia na ślepo, tylko patrząc na wykresy i zbierając opinie na forum, jest szansa, że alty zaczną pompować na maksa, jak w 2018 i nie ważne wtedy, żadne fundamenty, można inwestować na ślepo, ale to chyba, jeszcze nie ten moment, bo najpierw BTC musi mieć korektę, a jak wiemy, kiedy BTC na dół - wszystko na dół  Wink.

To moje zdanie na chwilę obecną, jeżeli chodzi o Sushi i inne alty z DeFi lub Yield Farmingu, myślę, że zaczęła się już pompa w Top 50 do 100 altcoinów, jak widać niektóre, jak Waves, prą do góry bez przystanku.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
December 02, 2020, 06:24:47 AM
#92
hmm a nie czasem jak pullback to do 12k (ktore bylo poprzednim resistance przed wybiciem)?
A tak w ogole to widzialem rano sushi ladnie poszlo, ja niestety juz dawno temu sie pozbylem Sad
ale moze warto by odkupic? co myslicie?
member
Activity: 373
Merit: 37
December 02, 2020, 05:27:51 AM
#91
No i jak tam chłopaki (i dziewczyny, nieśmiałe;-)) wszyscy trzymamy się  z daleka od altów, żeby przypadkiem nie natrafić znowu na minę przeciwpancerną, czy jednak ryzykujemu i szukamy potencjalnego profitu?
Widzialem, ze cos sie ruszylo w defi (LP) tokeny typu Sushi mialy po 20-30% wzrostu do USD a do eth nawet jeszcze troche wiecej, bo kurs eth delikatnie spadl. Pytanie czy to tradycjne P&D czy może jednak odwrócenie trendu?
Np takiemu sushi przydarzylo sie spasc z ponad 10usd do chyba 50centow..

Większość altów oscyluje wokół all time low vs BTC, teraz jest Hype na Defi np yearnfinance na BitMexie został w pewnym momencie tak zdumpwany 2020-11-09 nie było żadnego dna/supportu cena na innych giełdach się trzymała tak jak by ktoś sprawdzał order book /głębokość płynności. Nie zdziwiłbym się jak by BTC pullback do 10 k zrobił albo nawet 8 k
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
November 20, 2020, 04:36:13 AM
#90
Linka do zródeł niestety nie moge podać, bo ta informacje zaczerpnąłem  z dyskusji w jednej z grup na telegramie.
Zreszta i tak bym sie nie spodziewal oficjalnego potwierdzenia - korpo typu google raczej po prostu wprowadzaja okreslone  kiedy staja sie ich pewne, a niekoniecznie sie "rozgaduja" o przeprowadzanych testach..
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
November 18, 2020, 02:32:02 PM
#89
A o takim projekcie jak HBAR (hedera hashgraph) slyszales moze?...

Jasne, że słyszałem, nawet chciałem kupić w presalu, chyba gdzieś pod koniec 2018 roku, ale nie było mi dane, bo tylko dla prywatnych inwestorów zrobili rundę.

Tak Hadera, to miał być tkzw. "game changer", niesamowita technologia, ale jak wiekszość projektów z 2018-2019, gdzieś zniknął z mojego radaru.

Trochę mnie zaskoczyłeś ta widomością, fajnie by było, żebyś wrzucał linki do zródeł, zeby można było łatwo dowiedzieć się więcej szczegółów  Wink.

Wystartowali jak większość projektów bardzo dobrze i podczas zimy altów rozpłyneli się w tłumie, powiem szczerze, ze nie słyszałem nic o Haderze od długich miesięcy.

Ja jestem dość na bierząco, więc to znaczy, że albo nie ma czym się chwalić, albo zupełnie nie mają marketingu, tak źle i tak nie dobrze.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
November 17, 2020, 06:12:42 PM
#88
Prosze Cie nie przypominaj mi o stokarzu, gosc mnie  zbanował  jak go prosiłem, zeby sie zastanowil  z tym promowaniem farmingu Sad
Byc moze mam zbyt etyczne podejscie jak na ten rynek, ale uwazam, ze powinno sie mówić tyle samo o potencjalnym ryzyku co o potencjalnym zysku..

A o takim projekcie jak HBAR (hedera hashgraph) slyszales moze? Podobno jest  nim zainteresowane google jako potencjalnym blockchainem do ich zastosowan (wiadomo pewnie zrobia forka/klona i nie wykorzystaja tokenow bedacych w obiegu), ale to nie przeszkodzi w hype na tokenie..


legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
November 17, 2020, 05:46:12 PM
#87
No i jak tam chłopaki (i dziewczyny, nieśmiałe;-)) wszyscy trzymamy się  z daleka od altów, żeby przypadkiem nie natrafić znowu na minę przeciwpancerną, czy jednak ryzykujemu i szukamy potencjalnego profitu?...

Ryzykujemy i szukamy  Cheesy

Ja mam już wypróbowaną strategię i 5% moich środków inwestuję właśnie w low cap alty.

Zawsze jakaś nutka hazardu w tym jest i powód do szukania i robienia poważniejszych researchy, brakuje czasem polskich słów  Wink.

Przez jakiś czas zrezygnowałem, kiedy alty miały cięźkie czasy i powiem Ci, że cięźko było się zebrać, żeby szukać jaichś nowych projektów, jednak bez kasy, to już tak nie kręci, brak motywacji.

A tak zawsze mam rękę na pulsie i wszystkie ciekawe nowości chętnie przeglądam, jest tego masa, więc dużo jednak zależy od szczęścia, trzeba być w dobrym miejscu (grupie na Telegramie albo watku na forum) o dobrym czasie  Wink.

PS
A co do Sushi to bardzo był hajpowany w polskich grupach przez samego Stokarza, co dziwi, bo przecież wszyscy wiemy, jak kończy się farmienie, dumpem  Cheesy.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
November 16, 2020, 10:32:10 AM
#86
No i jak tam chłopaki (i dziewczyny, nieśmiałe;-)) wszyscy trzymamy się  z daleka od altów, żeby przypadkiem nie natrafić znowu na minę przeciwpancerną, czy jednak ryzykujemu i szukamy potencjalnego profitu?
Widzialem, ze cos sie ruszylo w defi (LP) tokeny typu Sushi mialy po 20-30% wzrostu do USD a do eth nawet jeszcze troche wiecej, bo kurs eth delikatnie spadl. Pytanie czy to tradycjne P&D czy może jednak odwrócenie trendu?
Np takiemu sushi przydarzylo sie spasc z ponad 10usd do chyba 50centow..
Pages:
Jump to: