Pages:
Author

Topic: Polish Hyde Park - altcoiny & tokeny - page 7. (Read 1902 times)

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
June 27, 2019, 01:53:23 PM
#5
@cryptovigi RODO!!  Tongue
hero member
Activity: 714
Merit: 611
June 27, 2019, 01:34:24 PM
#4
...
Pewnie te trzy refy to Wy, dziękuję bardzo.

Na zdrowie!!! ;-)

News z ostatniej chwili MAM kolejnego refa!!! Niejaki Mihaił Duminika to napewno amerykanin z dziada pradziada  Grin Grin Grin Grin

    
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
June 27, 2019, 11:23:57 AM
#3
...@wwzsocki skąd wiesz że 3 refy masz z btt a resztę ze społecznościowych? przecież do linków nie można dołączyć trackerów więc jedyne wyjście które widzę to musisz mieć dwa oddzielne konta...

Na samym początku podzieliłem się tym linkiem referencyjnym Energy, tylko tutaj i od razu zapisało się 5 osób z czego 3 przeszły pełen proces weryfikacji.

Dopiero po jakimś czasie wypuściłem ten link w social media.

Pewnie te trzy refy to Wy, dziękuję bardzo.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
June 27, 2019, 10:31:24 AM
#2
@TytanowyJanusz , @Cryptovigi jak Wam idzie reklamowanie airdropu Energy sygnaturką?

Są takie efekty jak kiedyś? Czy raczej sygnaturki już tak dobrze nie działają?

Biorąc pod uwagę, ile jest do zarobienia, nie powinno być żadnych problemów z refami.

Ja mam jak na razie 14 refferali. 3 z Bitcoinatlk i 11 z Twittera, Facebooka i Linkedin, gdzie tylko kilka razy udostępniłem link referencyjny.

Myślę, że sygnaturka powinna mieć więcej mocy szczególnie, że tu wszyscy są zainteresowani krypto, a już na pewno darmową kasą  Wink.

Mnie osobiście jak przysłowiowa krew z nosa - cały czas na moim koncie jest jeden jedyny reff sprzed kilku tygodni wciąż w fazie pending więc na pewno nie przejdzie... Myślę że głównym problemem jest to że w 95-97% skupiam się na localu a przez cały czas noszenia sygnatury aktywna była runda 2 dla USA i Canady więc nawet nie specjalnie dałem szanse na potencjalnym klikaczom ;-/ Rozwiązaniem byłaby runda globalna ale przewiduję, że nie potrwa nawet 12 godzin.... (zwłaszcza że w rundach 2 i 3 nie było miejsca dla azjatów)

@wwzsocki skąd wiesz że 3 refy masz z btt a resztę ze społecznościowych? przecież do linków nie można dołączyć trackerów więc jedyne wyjście które widzę to musisz mieć dwa oddzielne konta...

legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
June 26, 2019, 06:08:59 PM
#1
Zakładam bliźniaczy temat dla ogólnych dyskusji o altcoinach i tokenach lub gdy ktoś po prostu nie ma ochoty zakładać nowego tematu. Oryginalny temat do dyskusji okołobitcoinowych znajduje się tutaj:

Polish Hyde Park
Pages:
Jump to: