Pages:
Author

Topic: Polish Hyde Park - altcoiny & tokeny - page 5. (Read 1902 times)

legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
October 03, 2019, 01:20:04 PM
#45
ciach

No tak zgadzam się tylko, że to nie były airdropy ani nawet earndropy, tylko promocje, a raczej konkursy na Binance, gdzie trzeba było spełnić kilka warunków, żeby mieć jakąś szansę.

A mi chodziło o airdropy, gdzie wszyscy dostają tyle samo i wystarczy konto na Bitcointalk, czy nawet dostępne dla wszystkich lub earndropy za tweet albo like/follow na Facebooku.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
October 03, 2019, 12:33:47 PM
#44
Jakie airdropy masz na myśli?

Nie lubię się chwalić ale skoro pytasz Smiley
https://bitcointalksearch.org/topic/m.52194126
Z konkursu dostałem airdrop BNB o wartości 217$ za top 50 na jednym koncie i 67 $ za top 200 na drugim - razem 284$

https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/360032888452
Moja skromność zabrania mi się chwalić które miejsce tu zająłem i ile za to dostałem ale powiem tylko, że znacznie wyżej niż top50 a nagrody były znacznie większe, bo wilcza część top50 została zbanowana za wash-trade i multi konta.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
October 03, 2019, 12:21:07 PM
#43
...@wwzsocki Bywały większe airdropy, ale trzeba się było napracować Smiley

Bardzo dziękuje za informacje. Czyli bez zmian dalej czekamy  Cheesy.

Zgadzam się, że były wcześniej ale tak jak napisałem:

...ENERGI najlepszy earndrop od 2018 roku...

Jestem prawie pewien, że nie było już jakichś tłustych airdropów od końca 2018 do teraz, bo o nich nie słyszałem, a dość regularnie przeglądałem strony i wątki związane z tym tematem, które wcześniej dość precyzyjnie informowały mnie o wszystkich lepszych promocjach.

Jakie airdropy masz na myśli?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
October 03, 2019, 11:06:32 AM
#42
5000 uczestników uzbierało się raptem w kilka godzin i po kolejnych kilku godzinach po namowach społeczności limit uczestników został zwiększony do 10 000. Obecnie brakuje jeszcze 1341 osób (ktoś chętny po reflinka i  25$ extra? Smiley PM) A z wypłatą sytuacja jest taka sama jak przy rundzie 2 i 3 - sprawdzimy, odsiejemy oszustów i damy znać ale najpierw dobijcie do pełna. A sprawdzanie zajmie trochę czasu, bo oprócz 10 000 osób jest dodatkowo 1 nowy task do zrobienia nawet przez uczestników poprzednich edycji - instagram- warto się pochylić dla dodatkowych 20$
Po kursie jednak widać, że rynek wystraszył się otwarcia 4 rundy bo prosto po newsie runął o 20%. Mam nadzieję, że do wypłaty cena nie spadnie do 50 centów. Na pewno warto być na bieżąco i sprzedać na wyścigi, bo po ilości uczestników (100k?) wychodzi nam podaż 2.5 mln $ uwolniona jednego dnia przy średnim dziennym wolumenie na poziomie 300 000$. To może być dump o 70% jak się jakiś wieloryb nie zlituje i nie odbierze tego od nas.

@wwzsocki Bywały większe airdropy, ale trzeba się było napracować Smiley
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
October 03, 2019, 05:47:35 AM
#41
Właśnie wystartowała runda 4 airdropa energi. 5000 miejsc (630 wolnych). Dodatkowy task do wypełnienia - instagram (również dla uczestników rundy 2 i 3).
Wygląda jakby jeszcze były miejsca.
edit: No i się rozeszło, To teraz czekamy na wypłatę.

Jak na razie wszystko wygląda dobrze i prawdopodobnie niedługo dostaniemy wypłatę. Całe szczęście, bo już powoli zaczynałem się pocić, że to jakiś kolejny przekręt, a przecież to ja osobiście go tu rozreklamowałem. Szczerze mówiąc zanim zareklamowałem, to najpierw sprawdziłem projekt ENERGI i wszystko wyglądało dobrze.

Jeżeli wypłaciliby niedługo to na dzień dzisiejszy każdy partycypant dostałby 260$ za 100 ENERGI. Myślę, że całkiem nieźle.



Już nie chcę mówić ile by to było podczas ATH, bo prawie 1000$ na głowę, co z pewnością zrobiłoby z ENERGI najlepszy earndrop od 2018 roku.

Poczekamy zobaczymy, wygląda na to, że na 2$ jest mocne wsparcie, więc może chociaż po 200$ uda się zgarnąć jak wypłacą w miarę szybko.



Może ktoś ma jakieś najnowsze informacje, jak długo to jeszcze potrwa do wypłaty od Energi?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
September 29, 2019, 02:53:08 AM
#40
Właśnie wystartowała runda 4 airdropa energi. 5000 miejsc (630 wolnych). Dodatkowy task do wypełnienia - instagram (również dla uczestników rundy 2 i 3).
Wygląda jakby jeszcze były miejsca.

edit: No i się rozeszło, To teraz czekamy na wypłatę.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
September 19, 2019, 07:30:53 AM
#39
to jest USD/XLM a nie XLM/USD SmileySmiley
Czyli ile XLM kupisz za 1 USD a nie ile USD dostaniesz za 1 XLM.

(USD/XLM) = 1/ (XLM/USD)

(11,75) =1/(0,08)= 12,5 - rozbieżność wynika z tego, że nie brałem cen z tego samego okresu.

No tak USD/XLM i wszystko jasne  Grin wiedziałem, ze nie widzę czegoś oczywistego  Shocked Roll Eyes

Ja oczywiście zacząłem sprawdzać (od dupy strony ) czy to aby na pewno XLM, a nie jakiś tam token XLM na blockchainie Stellara, jak to często bywa na ForkDelta i wcześniej EtherDelta.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
September 19, 2019, 06:03:35 AM
#38

Jeżeli to jest prawda to przecież od miesięcy można było zarobić krocie ale musi być jakieś normalne wytłumaczenie, tylko że pół dnia siedzę i nie mogę znaleźć?

HELP!

to jest USD/XLM a nie XLM/USD SmileySmiley
Czyli ile XLM kupisz za 1 USD a nie ile USD dostaniesz za 1 XLM.

(USD/XLM) = 1/ (XLM/USD)

(11,75) =1/(0,08)= 12,5 - rozbieżność wynika z tego, że nie brałem cen z tego samego okresu.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
September 19, 2019, 05:22:58 AM
#37
Mam kolejne pytanie o XLM (Stellar) bo jakoś nie mogę zrozumieć o co chodzi z jego ceną na giełdzie Stellarport???

Wychodzi na to, że w dniu dzisiejszym 1XLM kosztuje na tej giełdzie 11.80USD a całkiem niedawno był po 17USD!!!



Dla potwierdzenia screen, bo już może mam halucynacje od  ciągłego oglądania wykresów  Cheesy Huh

Teraz dla porównania screen z dzisiaj z CMC dla XML:



No przecież jak byk jest, że kosztuje 8 centów, to o co chodzi z tymi 12 prawie dolarami na Stellarport?

Dla pewności screen z Binance, gdzie cena też jest 8 centów, jak przeliczycie z euro.



Jeżeli to jest prawda to przecież od miesięcy można było zarobić krocie ale musi być jakieś normalne wytłumaczenie, tylko że pół dnia siedzę i nie mogę znaleźć?

HELP!
hero member
Activity: 714
Merit: 611
September 18, 2019, 04:42:05 PM
#36
...
Dla zainteresowanych dodam, że earndrop Energi jeszcze ciągle trwa i pozostała jeszcze jedna runda. Nikt nie wie jak długo to jeszcze potrwa.
...

W ostatnim artykule z 15 września zespół tłumaczy długotrwały proces weryfikowania zgłoszeń do 2 i 3 rundy bardzo dużą ilością nadużyć ale jednocześnie potwierdza, że planowanym terminem dystrubucji monet pozostaje IV kwartał 2019....

"...We are sharing this information to keep our community informed as to why the auditing process has taken noticeably longer than originally expected. Our team is working around the clock to validate submissions and ensure that NRG coins will be distributed in Q4 2019."
source: https://medium.com/energi/energi-bureau-of-investigation-4f5effc77556

o przy okazji znalazłem jeszcze jedno info - w najbliższym czasie na maile podane przy rejestracji powinny przyjść dalsze instrukcje...

"...Earndrop rounds will be coming to a close later this month. For participants in Rounds 2 & 3, please watch your inbox (and spam folder) for instructions on how and when to log into the Earndrop portal to complete your outstanding KYC or social media tasks, and provide other required information such as a valid wallet address."
source: https://medium.com/energi/2019-august-newsletter-d79e93d17e8a

legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
September 18, 2019, 05:34:20 AM
#35

Bardzo dziękuję, chociaż już nie aktualne, bo Cryptovigi udzielił mi wszystkich odpowiedzi o earndropie Energi.

Dla zainteresowanych dodam, że earndrop Energi jeszcze ciągle trwa i pozostała jeszcze jedna runda. Nikt nie wie jak długo to jeszcze potrwa.

Chętnie bym poznał Wasze opinie na ten temat? Jest nas tu paru co wzięło udział.

Ja zwątpiłem już po starcie, że to będzie trwało chociaż stosunkowo szybko, kiedy dość ciężko rozmawiało się z supportem Energi o dokładnych datach, w końcu zostałem zablokowany z Twittera (po 3 pytaniach), co było kolejną czerwoną flagą. Ale pisałem o tym i to było jeszcze przed takim gwałtownym wzrostem ceny, który jakby nie było zdarzył się dokładnie podczas 1, 2 i 3 rundy.

Na pewno zyskali rozgłos ale czy to przełożyło się na inwestycje i skok ceny, to nie wiem, bo to jednak był martwy sezon dla altów i w dalszym ciągu jest, a Energi oprócz earndopu z wysokimi nagrodami, niczym się nie wyróżnia  Wink?
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
August 27, 2019, 08:25:55 AM
#33
Czy ktoś wie, w którym wątku rozmawialiśmy o airdropie Energi?
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
August 27, 2019, 08:19:10 AM
#32
a następne to już będą prawdziwe porażki po 100% strat lub wiecej.

100% straty oznaczałoby całkowity przepadek środków, powyżej oznaczaloby że trzebaby jeszcze dopłacać po straceniu wszystkiego.

BTW, zwroty z ICO: https://twitter.com/lawmaster/status/1159130023963561984
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
August 27, 2019, 08:03:02 AM
#31
...Jakie wasze predykcje? Ile jeszcze IEO zobaczymy przed pierwszym otwartym na minus ? Moim zdaniem sporo zależy od rozwoju ceny PERL...

I tak jesteś optymistą myśląc o jeszcze trzech.

Moim zdaniem, już następny może być na zero lub nawet lekki minus (ale zależy jeszcze od jakości projektu i samego pomysłu), a następne to już będą prawdziwe porażki po 50% strat lub wiecej.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
August 27, 2019, 06:48:55 AM
#30
[...]
Właśnie ruszył handel na ERD - nowe IEO binance. Cena IEO - ok. 5 sat. Obecna cena? 70 sat !! Czy ci ludzie do reszty na głowę poupadali? x14 ? Kto to kupuje od ludzi z IEO po tych cenach?
[...]

[...]
jak sam obliczyles tylko 11% szansa na  otrzymanie tokenow - tzn że  chętnych bylo 9x wiecej niz dostepnych tokenow..  więc taki wzrost byl praktycznie "pewny" z automatu...
[...]

[...]
Od kiedy na rynku działa taka prosta arytmetyka ?
[...]

Wczoraj ruszył handel na kolejnym IEO binance - PERL i pokazał, że zgodnie z moim wymądrzaniem się liczba chętnych w IEO nie przekłada się na cenę otwarcia.

% of Winning Tickets: 5.46% - wygrał co 18. Cena powinna wystartować na x15 - x20? Nic bardziej mylnego. Uśredniona cena z pierwszych 2 godzin handlu to 1350 sat - cena IEO ok 700 sat. Więc "zaledwie" x2. Wygląda na to, że rynek zrozumiał, że w IEO binance zarabiają tylko uczestnicy IEO. Dlatego liczba chętnych nieustannie wzrasta a cena otwarcia nieustannie spada w stosunku do ceny IEO. Jakie wasze predykcje? Ile jeszcze IEO zobaczymy przed pierwszym otwartym na minus ? Moim zdaniem sporo zależy od rozwoju ceny PERL. Jeśli runie jak każde inne to czekają nas jeszcze max 3 zyskowne IEO. Jeśli natomiast rynek uzna cenę za promocyjną (najtańsze otwarcie) i podbije na *x to może dać to paliwo dla kolejnych otwarć - w sumie, to na miejscu CZ zastanawiałbym się czy nie warto spompować PERL przed kolejnym IEO, by pokazać, że nie tylko uczestnicy IEO zarabiają na ich tokenach. Wszystkie tokeny warte sa obecnie zaledwie 30 mln$. 1 mln $ wystarczy na fundamenty solidnej pompy moim zdaniem.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
August 11, 2019, 11:29:16 AM
#29
IPO w sensie IEO rozumiem.

Tak IPO czy IEO na każdej giełdzie nazywają stare ICO inaczej.

...Żadne prawo nie każe nikomu robić ICO za pośrednictwem giełdy. IEO nie jest wynikiem odgórnie narzuconych regulacji tylko są wynikiem samoregulacji rynku jako odpowiedź na scamy...

No ale przecież ja właśnie o tym piszę. Jeszcze raz bardzo proszę o dokładnie czytanie moich postów.

Zobacz tylko na najnowsze IEO. Ani jednego oszukanego, nie ma jakichś KYC z nieznanymi serwisami, tylko dobrze znane giełdy, na których i tak większość z nas ma już KYC.
Tokeny zawsze wypłacone i to na czas. A to nie są, żadne regulacje tylko wewnętrzne ustalenia rynku krypto, a dokładnie giełd, projektów i inwesterów.

...wewnętrznie wprowadzonych standartów jak nowe IEO, które są o wiele bezpieczniejsze od ICO.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
August 10, 2019, 07:33:20 PM
#28
Zgadzam się zagrywają całkiem beszczelnie i to nie raz. Najgorsze jest to, że jesteśmy bezsilni i nie zgodzę się z Tobą @Malevolent, że regulacje nie przyniosą nic dobrego.

Zobacz tylko na najnowsze IPO. Ani jednego oszukanego, nie ma jakichś KYC z nieznanymi serwisami, tylko dobrze znane giełdy, na których i tak większość z nas ma już KYC.
Tokeny zawsze wypłacone i to na czas. A to nie są, żadne regulacje tylko wewnętrzne ustalenia rynku krypto, a dokładnie giełd, projektów i inwesterów.

Myślę, że już niedługo wogóle nie będzie ICO. Ja osobiście nie słyszałem o żadnym ważnym. Jedyne co ostatnio słyszę to IPO. Myślę, że dotychczasowe skamy już wymusiły zmiany a to dopoero poczatek.

Sam jestem niechętny jakimś regulacjom, czy mieszaniu się ustawodawców do rynku krypto ale bez tego 1.000.000$ za BTC nie wydaje mi sie możliwe, bo nigdy duże pieniądze nie wejdą w tą bezpieczną przystań, bo nie jest bezpieczna bez regulacji, takie błędne koło. Tak źle i tak niedobrze.

IPO w sensie IEO rozumiem. Żadne prawo nie każe nikomu robić ICO za pośrednictwem giełdy. IEO nie jest wynikiem odgórnie narzuconych regulacji tylko są wynikiem samoregulacji rynku jako odpowiedź na scamy. Jak się państwa do tego zaczną dobierać to dużo osób nawet nie będzie mogła przejść procesu KYC, albo coś się nie będzie zgadzać i wtedy tak jak już niektóre giełdy robią - nie mówią dlaczego osoba nie może przejść KYC (probabilistycznie często decydują), albo będzie to uznane za za duże ryzyko dla inwestorów nieakredytowanych, więc trzeba będzie zakazywać i ograniczać.

Duże pieniądze (w sensie nie tylko osoby fizyczne) zaczęły właśnie jeszcze w 2013 roku wchodzić i cena nie doszła wyżej wtedy tylko dlatego, że ze względu na bariery wejścia, większość rynku kupna/sprzedaży BTC toczyła się wokół jednej giełdy.

legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
August 10, 2019, 08:08:00 AM
#27
...Bardziej bezczelne byłoby chyba tylko płatne KYC z możliwością odzyskania 5% przychodu ze sprzedaży danych na darkwebie...

Zgadzam się zagrywają całkiem beszczelnie i to nie raz. Najgorsze jest to, że jesteśmy bezsilni i nie zgodzę się z Tobą @Malevolent, że regulacje nie przyniosą nic dobrego.

Zobacz tylko na najnowsze IPO. Ani jednego oszukanego, nie ma jakichś KYC z nieznanymi serwisami, tylko dobrze znane giełdy, na których i tak większość z nas ma już KYC.
Tokeny zawsze wypłacone i to na czas. A to nie są, żadne regulacje tylko wewnętrzne ustalenia rynku krypto, a dokładnie giełd, projektów i inwesterów.

Myślę, że już niedługo wogóle nie będzie ICO. Ja osobiście nie słyszałem o żadnym ważnym. Jedyne co ostatnio słyszę to IPO. Myślę, że dotychczasowe skamy już wymusiły zmiany a to dopoero poczatek.

Sam jestem niechętny jakimś regulacjom, czy mieszaniu się ustawodawców do rynku krypto ale bez tego 1.000.000$ za BTC nie wydaje mi sie możliwe, bo nigdy duże pieniądze nie wejdą w tą bezpieczną przystań, bo nie jest bezpieczna bez regulacji, takie błędne koło. Tak źle i tak niedobrze.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
August 08, 2019, 06:17:54 PM
#26
...
Ale to jeszcze nie wszystko. Wymyślili sobie, że u nich KYC kosztuje 1ETH, to było około 100 euro w tamtym czasie. Kiedy ludzie zaczęli się skarżyć, to wprowadzili tą zasadę jako ogólną i teraz jeżeli chcesz korzystać z usług Atlant, będziesz musiał przejść KYC i zapłacić 1ETH. Dotyczy więc wszystkich a nie tylko łowców bounty.
...

No nie tego jeszcze K@#$%a nie było. Bardziej bezczelne byłoby chyba tylko płatne KYC z możliwością odzyskania 5% przychodu ze sprzedaży danych na darkwebie...

Pages:
Jump to: