Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 2. (Read 466859 times)

full member
Activity: 966
Merit: 142
April 27, 2018, 04:42:59 PM
Poloniex gercekten guvendigim borsalarin basinda geliyor.  Ama yeni coin ve tokenlar eklenmedigi surece yavas yavas musteriler baska yerlere kaymaya basliyorlar.  Belli basli coinler icin ilk tercihim yine poloniex.
full member
Activity: 546
Merit: 100
April 08, 2018, 07:41:54 PM
poloniex'in işlem hacminde satıldıktan sonra gözle görülür bir artış var sanırım satış poloniex'in başına güzel şeyler getirebilir, umarım daha elit ve kaliteli bir site olurlar
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
April 08, 2018, 07:31:06 PM
Borsa el degistirdi satildi bakalim bir hareket gelecek mi.  Su haliyle neredeyse 2-3 aydir girmiyorum.  Borsada bir miktar coin var hatta onlarin ne oldugunu dahi unuttum desem yeridir.  Yeni coinler yeni tokenlar girmeli,  aslinda hali hazirda iyi bir musteri kitlesi var ama kaybediyorlar gunden gune.

bu satılma ile ilgili detaylari var mı ? ben ilk defa duyuyorum.

Goldman'ın satın aldığı haberi galiba üzerinden çok geçti bu haberin. Gerçek olup olmadığı da muamma.

https://advisorhub.com/goldman-backed-circle-buys-digital-exchange-poloniex/
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
April 08, 2018, 02:38:10 PM
Borsa el degistirdi satildi bakalim bir hareket gelecek mi.  Su haliyle neredeyse 2-3 aydir girmiyorum.  Borsada bir miktar coin var hatta onlarin ne oldugunu dahi unuttum desem yeridir.  Yeni coinler yeni tokenlar girmeli,  aslinda hali hazirda iyi bir musteri kitlesi var ama kaybediyorlar gunden gune.

bu satılma ile ilgili detaylari var mı ? ben ilk defa duyuyorum.
full member
Activity: 966
Merit: 142
April 08, 2018, 02:09:39 PM
full member
Activity: 450
Merit: 122
April 08, 2018, 10:33:47 AM
evet poloniexe girmeyeli baya oldu bittrexe bile nadir girer olduk ama bunun piyasanın havasıyla çok alakası var insanın canı token görmek istemiyor
hero member
Activity: 756
Merit: 541
April 08, 2018, 09:28:43 AM
Merak ettim arkadaşlar poloniex kullanan kaldı mı acaba?Şöyle bakayım dedim gözüme takıldı girdim.Ben polo hesabına girmeyeli 5-6 ay oldu herhalde.Zamanının kralı kayboldu
Merhaba;

Boş vakit bulabildiğimde geri dönmeyi planlıyorum. Circle + Polo ortaklığı piyasada fark yaratacaktır.

İyi dileklerimle
full member
Activity: 588
Merit: 125
April 08, 2018, 07:51:40 AM
Merak ettim arkadaşlar poloniex kullanan kaldı mı acaba?Şöyle bakayım dedim gözüme takıldı girdim.Ben polo hesabına girmeyeli 5-6 ay oldu herhalde.Zamanının kralı kayboldu
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
April 05, 2018, 06:56:14 AM
Polo bitik şimdi bınance moda

Bir yıldır Poloya girmiyorum

binance için böyle başlık var mı? takip edelim güncel şeyleri oradan ortak bi şekilde.
member
Activity: 81
Merit: 10
April 05, 2018, 06:50:52 AM

Polo şifremi bile unuttum Smiley
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
April 05, 2018, 02:31:39 AM

full member
Activity: 208
Merit: 100
February 11, 2018, 10:30:16 AM
Poloniexden bende coinlerimi çekmeye başladım.
member
Activity: 210
February 11, 2018, 10:13:28 AM
Poloniex eskiden en popüler borsaydı . Listelenen proje 2X yapardı . Adamlar nedense hiç bir projeiyi eklemez oldu ve ticketlarla ilgilenmediler ve unutulup gitti çoğumuzun gözünde .

Poloniex yasal olarak denetlenmeye başlandı ve gelen ICO lardan KYC dökümanlatı talep etmeye başladı bu yüzden artık doğru düzgün gidip kimse ekleme talebi geçmiyor

Bu aslında iyi bir şey; poloniex te olan koin ve tokenları oraya kaydırmak mantıklı o zaman diğer girmeyen yeni çıkanlar ile de farklı borsalar da işlem yapılabilir. Ancak poloniex te sadece sıkıntı denetlenmesi değil farklı sorunlar da yaşattı zamanın da bu yüzden pek güven telkin etmiyor.

zaten artık dex yani merkezsiz borsaların popüler olduğu bir eradayız. artık hiç bir zaman polonun eski popülaritesine ulaşabileceğini sanmıyorum radikal değişiklikler yapmazlarsa. hala ticketlara 5 ay sonra falan dönüyorlardır eminim. Smiley
Ben genelde bitcoin cekmem gerektiginde oraya mevcut altcoinleri aktarip cekmek icin kullaniyorum cunku az fee aliyorlar ve islem hizli gerceklesiyor. Bu yonu iyi.
sr. member
February 11, 2018, 10:03:29 AM
Poloniex eskiden en popüler borsaydı . Listelenen proje 2X yapardı . Adamlar nedense hiç bir projeiyi eklemez oldu ve ticketlarla ilgilenmediler ve unutulup gitti çoğumuzun gözünde .

Poloniex yasal olarak denetlenmeye başlandı ve gelen ICO lardan KYC dökümanlatı talep etmeye başladı bu yüzden artık doğru düzgün gidip kimse ekleme talebi geçmiyor

Bu aslında iyi bir şey; poloniex te olan koin ve tokenları oraya kaydırmak mantıklı o zaman diğer girmeyen yeni çıkanlar ile de farklı borsalar da işlem yapılabilir. Ancak poloniex te sadece sıkıntı denetlenmesi değil farklı sorunlar da yaşattı zamanın da bu yüzden pek güven telkin etmiyor.

zaten artık dex yani merkezsiz borsaların popüler olduğu bir eradayız. artık hiç bir zaman polonun eski popülaritesine ulaşabileceğini sanmıyorum radikal değişiklikler yapmazlarsa. hala ticketlara 5 ay sonra falan dönüyorlardır eminim. Smiley
member
Activity: 448
February 09, 2018, 02:58:32 AM

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
February 09, 2018, 02:53:30 AM

hero member
Activity: 896
Merit: 630
February 09, 2018, 02:35:04 AM
wash tradinge goz yummaları bence polonun sonunu hazırlayan en buyuk etkenlerdne biriydi(diger musteri memnuniyeti vs konuların dısında) en son 4 ay once kullanmısım poloniexi.
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
February 05, 2018, 09:46:53 AM
sr. member
February 05, 2018, 09:44:25 AM
Hortlatayım dedim konuyu bu başlık birinci sayfadan aşağı düşmezdi. Kimsenin keyfi yok sanırım.

poloniex mi kaldı hocam? herkes önce bittrex'e, sonra binance'a geçti.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
February 04, 2018, 02:28:11 PM
Merhaba;

Bir aralar aldığım Ardorlar dışında ilişiğimi kestiğim, DDOS saldırıları nedeni ile API dışında day trade için kullanılmaması gereken borsa.

İyi dileklerimle
Pages:
Jump to: