Pages:
Author

Topic: Српски (Serbian) - page 4. (Read 3055562 times)

full member
Activity: 165
Merit: 149
November 18, 2022, 10:00:22 AM
Nego, jel neko pratio sta se desava sa NBS i njihovim propalim investicijama u Celsius?
pojavio se spisak svih ulagaca, sa punim nazivom i ulozenim iznosom. Fora je sto se na tom spisku nalazi i NBS kao i jos neki paraziti koji sisaju drzavne pare.

https://rs.n1info.com/biznis/otkud-narodna-banka-srbije-na-spisku-medju-ulagacima-u-kriptovalute/

Nisam primetio ovo... Ko zna sta su muvali, ne mozes da ih uhvatis ni za glavu ni za rep. A sta sve "nenormalno" prolazi nekaznjeno, i ne samo to vec se "nenormalnost" nagradjuje, sumnjam da ce neko da obrati paznju na ovu "sitnicu"! Jebi ga...

Skoro sam gledao "The Kleptocrats": https://filmovizija.la/filmovi/the-kleptocrats-3592661K/. Definitvno vredi pogledati ako vec niste, kako se izvlace milijarde iz drzave, a kako moze i da se stane na put tome. Zanimljivo da je "The Wolf of Wall Street" finansiran od ovih para.
Nije to nista cudno danas svi od velikih investicionih fondova ,penziskih fodova do nekih drzava drze par procenata portfolia u Bitcoinu
Ovi su mozda mislili dodatno da uzmu kamate koje je celzius nudio


Inace poceo je proces vracanja sredstava
Bice vraceno oko 75% sredstava
Ako vec niste idite na stretto i provjerite vasa potrazivanja koja je Celzius prilozio sudu
Ako se ne slazete sa iznosom imate vremena jos uvjek to osporiti
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
November 04, 2022, 06:05:20 AM
Nego, jel neko pratio sta se desava sa NBS i njihovim propalim investicijama u Celsius?
pojavio se spisak svih ulagaca, sa punim nazivom i ulozenim iznosom. Fora je sto se na tom spisku nalazi i NBS kao i jos neki paraziti koji sisaju drzavne pare.

https://rs.n1info.com/biznis/otkud-narodna-banka-srbije-na-spisku-medju-ulagacima-u-kriptovalute/

Nisam primetio ovo... Ko zna sta su muvali, ne mozes da ih uhvatis ni za glavu ni za rep. A sta sve "nenormalno" prolazi nekaznjeno, i ne samo to vec se "nenormalnost" nagradjuje, sumnjam da ce neko da obrati paznju na ovu "sitnicu"! Jebi ga...

Skoro sam gledao "The Kleptocrats": https://filmovizija.la/filmovi/the-kleptocrats-3592661K/. Definitvno vredi pogledati ako vec niste, kako se izvlace milijarde iz drzave, a kako moze i da se stane na put tome. Zanimljivo da je "The Wolf of Wall Street" finansiran od ovih para.
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
November 01, 2022, 08:11:36 PM
Nego, jel neko pratio sta se desava sa NBS i njihovim propalim investicijama u Celsius?
pojavio se spisak svih ulagaca, sa punim nazivom i ulozenim iznosom. Fora je sto se na tom spisku nalazi i NBS kao i jos neki paraziti koji sisaju drzavne pare.

https://rs.n1info.com/biznis/otkud-narodna-banka-srbije-na-spisku-medju-ulagacima-u-kriptovalute/
member
Activity: 62
Merit: 10
CEO @ cryptolandscout.com
October 28, 2022, 07:23:27 AM
Pitanje za sve koji trejduju ovde:

1. Da li trejdujete na malim time frejmovima, kao što su 1m,3m,5m
2. Ako ne koristite baš tako male tajm frejmove koji vam je najmanji time frejm koji koristite
3. Da li radite skalp trejdove?
4. Koji vam je postupak prilikom trejda? Šta je ono što gledate, šta čekate da se ostvari pa da bi ste ušli u trejd?
member
Activity: 62
Merit: 10
CEO @ cryptolandscout.com
October 28, 2022, 07:20:00 AM
Zanimljiv članak za skrivanje stvari, samo da nam da neke kreativne ideje:
https://www.familyhandyman.com/list/the-ultimate-guide-for-secret-hiding-places-in-your-home/

Sjajne ideje, s tim sto bih odrabrao 3-4 razlicite ideje sa po 2-3 seedfraze na svakom mestu. Cheesy





A onda bi rešavao diferncijalnu jednačinu višeg reda za trag gde se nalazi sledeći string od 2 seeda Smiley
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
October 25, 2022, 04:50:04 AM
I crypterijum gasi Srbiju i ibandirekt.

Traze ono standardno dodatnu verifikaciju odradim sve i naravno oni kazu ima nekih neslaganja i blokiraju naloge.



Meni nije blokiran nalog, imam pristup regularno. E sad, nemam sredstava tamo pa im mozda nisam bitan. Mada koliko vidim ogranicili su dostupnost samo na zemlje EU.
Dugo ih ne koristim pa nisam u toku, ali jel ovo neka promena u vlasnistvu ili samo re-brendiranje?

Pa da, ja i par drugara smo koristili i sad su krenuli da nas blokiraju bez obzira sto sam im dostavio sve sto su trazili.

newbie
Activity: 10
Merit: 6
October 17, 2022, 04:57:58 PM
Evo jedan Btc blog od mene, mala eKnjiga:
https://infopedia.io/revolution-of-money/
(Ispod naslova jezik se može prebaciti na srpski ili direktni link https://infopedia.io/sr-latn/revolution-of-money/)

(r)Evolucija Novca
Novac i platni sistem sutrašnjice - Uspon Bitcoin-a sa pričom o kripto industriji
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
October 12, 2022, 07:50:52 AM
I crypterijum gasi Srbiju i ibandirekt.

Traze ono standardno dodatnu verifikaciju odradim sve i naravno oni kazu ima nekih neslaganja i blokiraju naloge.



Meni nije blokiran nalog, imam pristup regularno. E sad, nemam sredstava tamo pa im mozda nisam bitan. Mada koliko vidim ogranicili su dostupnost samo na zemlje EU.
Dugo ih ne koristim pa nisam u toku, ali jel ovo neka promena u vlasnistvu ili samo re-brendiranje?
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
October 07, 2022, 08:16:35 AM
I crypterijum gasi Srbiju i ibandirekt.

Traze ono standardno dodatnu verifikaciju odradim sve i naravno oni kazu ima nekih neslaganja i blokiraju naloge.

newbie
Activity: 6
Merit: 0
October 06, 2022, 01:26:47 PM
Zanimljiv članak za skrivanje stvari, samo da nam da neke kreativne ideje:
https://www.familyhandyman.com/list/the-ultimate-guide-for-secret-hiding-places-in-your-home/

Sjajne ideje, s tim sto bih odrabrao 3-4 razlicite ideje sa po 2-3 seedfraze na svakom mestu. Cheesy



legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
October 05, 2022, 05:53:43 AM
Da li drzite svoje seedphrase negde skrivene u 'slamarici' za svaki slucaj? Cheesy
Slamarica je prva žrtva ako do toga dođe i ne bih spajao seephrase sa novcem, zlatom, i slično u jednoj ''slamarici'', mislim da je bolje rasporediti seedphrase na višestruke lokacije, možda uz multisig setup.
Samo ih nemoj molim te dugo držati u glavi misleći da ih možeš upamtiti, i da imaš super memoriju, to je loša ideja.
Zanimljiv članak za skrivanje stvari, samo da nam da neke kreativne ideje:
https://www.familyhandyman.com/list/the-ultimate-guide-for-secret-hiding-places-in-your-home/

Zasto bi neko bio toliki budala da kaze javno gde drzi seeedphrase..?
A možda kao mamac (decoy) Wink
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
October 05, 2022, 05:38:09 AM
Da li drzite svoje seedphrase negde skrivene u 'slamarici' za svaki slucaj? Cheesy

Zasto bi neko bio toliki budala da kaze javno gde drzi seeedphrase..?

PS osim sto je uvek dobra ideja da ti naslednici znaju gde se nalazi...
newbie
Activity: 6
Merit: 0
October 04, 2022, 03:00:43 PM
Da li drzite svoje seedphrase negde skrivene u 'slamarici' za svaki slucaj? Cheesy
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
September 10, 2022, 05:17:56 PM
Tek sad vidim da je blockchain.com uveo i trejding uslugu ,pre su nudili samo skrbnicki novcanik uslugu
~

Auuu! Pa, Blokcejn ima svoju berzu kriptovaluta jos od kada sam ja otvorio nalog tamo. Mislim da je to bilo krajem 2019.
full member
Activity: 165
Merit: 149
September 09, 2022, 01:54:05 AM
Tek sad vidim da je blockchain.com uveo i trejding uslugu ,pre su nudili samo skrbnicki novcanik uslugu

Sredstva je najbolje cuvati na svom hladnom novcaniku
Koristiti samo provjerene razmjene kao Binance
Na razmjenu prebaciti obaviti razmjenu i odmah vratiti sve u svoj novcanik
Cim predas svoje pare nekom drugom da ih cuva za tebe one vise nisu tvoje
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
August 22, 2022, 05:04:21 PM
~snip
Posle ovoga ne zelim da reaktiviram njihov blockchain, ja sam im jos 20.05. odgovorio na mail poslavsi im adrese ltc i btc, i nakon toga nema ni odgovora ni poslatog novca..

ne znam o kakvim sumama se radi, i koliko si bio aktivan, odnosno koliko ti taj novac znaci
ali ako ti znaci, salji im mailove svaki dan, vise puta dnevno, pokusaj na razlicitim kanalima, nemoj samo da cekas da odgovore

uvek navedes broj tiketa/poruka/cega vec god, pod cim ti je zavedena primedba, i pitas sta se desava, samo kulturno, ali budi dosadan
Mnogo je lakse da si skinuo neki neskrbnicki Bitcoin  novcanik na svoj telefon tipa samuraj  ili muun
Nisu tvoji kljucevi nije tvoj Bitcoin

Njemu je novac bio na trading walletu. Neskrbnicki novcanik ne moze vam mnogo pomoci ako zelite da aktivno trgujete na berzama.
full member
Activity: 165
Merit: 149
August 22, 2022, 07:38:58 AM
~snip
Posle ovoga ne zelim da reaktiviram njihov blockchain, ja sam im jos 20.05. odgovorio na mail poslavsi im adrese ltc i btc, i nakon toga nema ni odgovora ni poslatog novca..

ne znam o kakvim sumama se radi, i koliko si bio aktivan, odnosno koliko ti taj novac znaci
ali ako ti znaci, salji im mailove svaki dan, vise puta dnevno, pokusaj na razlicitim kanalima, nemoj samo da cekas da odgovore

uvek navedes broj tiketa/poruka/cega vec god, pod cim ti je zavedena primedba, i pitas sta se desava, samo kulturno, ali budi dosadan
Mnogo je lakse da si skinuo neki neskrbnicki Bitcoin  novcanik na svoj telefon tipa samuraj  ili muun
Nisu tvoji kljucevi nije tvoj Bitcoin
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
June 21, 2022, 03:38:53 PM
...

Jos je rano za kupovinu, vrlo verovatno da ce da ode na 16.000 - 17.000, pre sledeceg skoka. Po svoj logici trebalo bi da ima dovoljno vremena za kupovinu, ali treba spremati kes da moze da se reaguje, kad jednom krene sa 16.000 na gore nece da stane dok ne dohvati novi ATH.

Realan scenario, samo je pitanje vremenskog perioda u kojem ce se to sve desavati.
Ja bih rekao ovaj trend do kraja godine sigurno, dok ozbiljan rast ne u narednih godinu dana. Takodje vecina ovih NFT i Defi ide u zaborav.

Ne ocekujem ni ja ozbiljniji rast u narednih godinu pa cak i dve! Otprilike tada se pada halving, tako da mozda i plus nekoliko meseci! Ako je suditi po nekoj istoriji... ali do tada mozemo da ocekujemo puno uspna i padova, u poslednih 24h +5%!

Slazem sa da vecina NFT i DeFi ide u zaborav... pretpostavljam da je pitanje od milion dollara koji od njih ce da ostanu, a nije da ih nema gomila!

legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
June 17, 2022, 06:35:05 AM
Sta se desava drugari?! Jel smo poceli da kupujemo ili cemo da cekamo da cena jos malo padne?!

Crveni se svuda, bar vecina je crveno i tek tu i tamo po nesto zeleno! Verovatno neki nisu ocekivali ovako nesto, a neki od nas i jesu... ja mislim da ce ici jos malo dole, mozda ne ovih dana, ali u sledecih par meseci, godinu... vrlo verovatno!

Sta se desava u medjuvremenu? Jel se ulaze u nesto novo i zanimljivo? Jel mozemo da probudimo ovaj nas mali deo foruma?

Jos je rano za kupovinu, vrlo verovatno da ce da ode na 16.000 - 17.000, pre sledeceg skoka. Po svoj logici trebalo bi da ima dovoljno vremena za kupovinu, ali treba spremati kes da moze da se reaguje, kad jednom krene sa 16.000 na gore nece da stane dok ne dohvati novi ATH.

Realan scenario, samo je pitanje vremenskog perioda u kojem ce se to sve desavati.
Ja bih rekao ovaj trend do kraja godine sigurno, dok ozbiljan rast ne u narednih godinu dana. Takodje vecina ovih NFT i Defi ide u zaborav.
legendary
Activity: 1974
Merit: 1075
^ Will code for Bitcoins
June 16, 2022, 06:50:50 PM
Sta se desava drugari?! Jel smo poceli da kupujemo ili cemo da cekamo da cena jos malo padne?!

Crveni se svuda, bar vecina je crveno i tek tu i tamo po nesto zeleno! Verovatno neki nisu ocekivali ovako nesto, a neki od nas i jesu... ja mislim da ce ici jos malo dole, mozda ne ovih dana, ali u sledecih par meseci, godinu... vrlo verovatno!

Sta se desava u medjuvremenu? Jel se ulaze u nesto novo i zanimljivo? Jel mozemo da probudimo ovaj nas mali deo foruma?

Jos je rano za kupovinu, vrlo verovatno da ce da ode na 16.000 - 17.000, pre sledeceg skoka. Po svoj logici trebalo bi da ima dovoljno vremena za kupovinu, ali treba spremati kes da moze da se reaguje, kad jednom krene sa 16.000 na gore nece da stane dok ne dohvati novi ATH.
Pages:
Jump to: