Pages:
Author

Topic: Српски (Serbian) - page 6. (Read 3055562 times)

legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
May 20, 2022, 12:04:19 PM
Ne zele da mi napisu pod kakvom istragom, pise samo da je kao under review i da se strpim, da njihov tim to trenutno prati i da ce se brzo resiti, i naravno kulturno mi napisu kao hvala vam na vasem strpljenju.. uradio sam taj KYC, koristim Blockchain vec 3 godine, nikada nije bio nikakav problem, cak sam pre toga par dana vrsio transakcije.. saljem im mejlove konstantno, na njihov jedan odgovor ja posaljem 2 mejla, sada ne odgovaraju dan i po, dva.. live support nemaju, kao ni broj na koji bih mogao da ih kontaktiram, jedini nacin je putem mejla..hvala ti svakako na tvom odgovoru, samo me je zanimalo da li je jos neko imao ovakvo iskustvo..

Kakav tacno novac si im poslao? Kripto ili fiat? Ako si slao fiat, moguce da su nase banke zakomplikovale.
Sto se kriptovaluta tice, znam da su znali da proveravaju ako je u pitanju veci iznos ili ako dolazi sa nekih "sumnjivih" adresa.
Takodje, nadam se da se nisi zakacio sa nekog phishing sajta, ima ih bas dosta.

Ne koristim blockchain wallet vec 3-4 godine, mozda i duze! Jbg, ona stara uvek vazi "not your keys not your coins"!

Ako se dobro secam, moguce je preneti svoje "private keys" sa blockchain.com/info platforme

Ne znam sta je phishing sajt? Meni su sve transakcije na pending (sending) i takodje mi stoji preostali novac na walletu normalno, samo verovatno ne mogu ni sa njim nista da radim.. to su transakcije od 100-300 dolara, na sportsbet kladionicu, na neko placanje za neke skinove, i tako, nikakva problematika sa moje strane.. ti transferi nisu ni stigli do banke..

To ne bi trebalo da je moguce na blockchain walletu.

Proveri da li se transakcija vidi na bitcoin blockchainu da nije mozda otisla sa mnogo malim fee pa samo ne moze da se potvrdi pre mi deluje da je tako nesto.

A ovo under review moze da znaci da je samo taj tvoj case koji si otvorio under review. Koliko znam za wallet oni nemaju nikakva pravila itd ti si vlasnik kljuceva mozes da ih export itd. Wallet nema veze sa menjacnicom.
jr. member
Activity: 771
Merit: 1
May 19, 2022, 08:21:15 PM
Ne zele da mi napisu pod kakvom istragom, pise samo da je kao under review i da se strpim, da njihov tim to trenutno prati i da ce se brzo resiti, i naravno kulturno mi napisu kao hvala vam na vasem strpljenju.. uradio sam taj KYC, koristim Blockchain vec 3 godine, nikada nije bio nikakav problem, cak sam pre toga par dana vrsio transakcije.. saljem im mejlove konstantno, na njihov jedan odgovor ja posaljem 2 mejla, sada ne odgovaraju dan i po, dva.. live support nemaju, kao ni broj na koji bih mogao da ih kontaktiram, jedini nacin je putem mejla..hvala ti svakako na tvom odgovoru, samo me je zanimalo da li je jos neko imao ovakvo iskustvo..

Kakav tacno novac si im poslao? Kripto ili fiat? Ako si slao fiat, moguce da su nase banke zakomplikovale.
Sto se kriptovaluta tice, znam da su znali da proveravaju ako je u pitanju veci iznos ili ako dolazi sa nekih "sumnjivih" adresa.
Takodje, nadam se da se nisi zakacio sa nekog phishing sajta, ima ih bas dosta.

Ne koristim blockchain wallet vec 3-4 godine, mozda i duze! Jbg, ona stara uvek vazi "not your keys not your coins"!

Ako se dobro secam, moguce je preneti svoje "private keys" sa blockchain.com/info platforme

Ne znam sta je phishing sajt? Meni su sve transakcije na pending (sending) i takodje mi stoji preostali novac na walletu normalno, samo verovatno ne mogu ni sa njim nista da radim.. to su transakcije od 100-300 dolara, na sportsbet kladionicu, na neko placanje za neke skinove, i tako, nikakva problematika sa moje strane.. ti transferi nisu ni stigli do banke..
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
May 19, 2022, 06:35:06 PM
Ne zele da mi napisu pod kakvom istragom, pise samo da je kao under review i da se strpim, da njihov tim to trenutno prati i da ce se brzo resiti, i naravno kulturno mi napisu kao hvala vam na vasem strpljenju.. uradio sam taj KYC, koristim Blockchain vec 3 godine, nikada nije bio nikakav problem, cak sam pre toga par dana vrsio transakcije.. saljem im mejlove konstantno, na njihov jedan odgovor ja posaljem 2 mejla, sada ne odgovaraju dan i po, dva.. live support nemaju, kao ni broj na koji bih mogao da ih kontaktiram, jedini nacin je putem mejla..hvala ti svakako na tvom odgovoru, samo me je zanimalo da li je jos neko imao ovakvo iskustvo..

Kakav tacno novac si im poslao? Kripto ili fiat? Ako si slao fiat, moguce da su nase banke zakomplikovale.
Sto se kriptovaluta tice, znam da su znali da proveravaju ako je u pitanju veci iznos ili ako dolazi sa nekih "sumnjivih" adresa.
Takodje, nadam se da se nisi zakacio sa nekog phishing sajta, ima ih bas dosta.

Ne koristim blockchain wallet vec 3-4 godine, mozda i duze! Jbg, ona stara uvek vazi "not your keys not your coins"!

Ako se dobro secam, moguce je preneti svoje "private keys" sa blockchain.com/info platforme
jr. member
Activity: 771
Merit: 1
May 19, 2022, 05:03:39 PM
Imam jedno pitanje u vezi Blockchaina walleta. Poslao sam novac sa Blockchaina 05.05.2022. i idalje mi stoji novac na Pending (sending). Kontaktirao sam ih putem maila, dobio sam odgovore da mi je akaunt pod nekom trenutnom istragom, i da ce se brzo resiti. Da li je jos neko imao ovakvo iskustvo da podeli sa mnom ili da me posavetuje?

Pod kakvom istragom? Da li ima jos neko objasnjenje ili samo to? Jel si sa KYC-om ili bez? Ne koristim blockchain wallet vec 3-4 godine, mozda i duze! Jbg, ona stara uvek vazi "not your keys not your coins"! Svakako da trebas da ih malo pritisnes i da ti objasne zasto si "pod istragom", ipak je 14 dana dug period! Probaj direktno live support i posalji im mail... vise puta (svaki dan ih cacni nekim pitanjem)!

Imao sam situaciju skoro sa binance novcanikom, poslao sam +600 USDT (BSC chain) na pogresnu adresu, kliknuo sam na adresu iz "recently used addresses" i to na pogresnu! Pogledam adresu, tamo samo jedna transakcija, ta moja poslednja, znaci adresa koju nisam koristio! Kako je onda u "recently used" ako nije koriscena ni za jednu transakciju! 3 dana mi je trebalo da pronadjem gde adresa pripada, Wolf kasinu! Ja sam probao da posaljem nesto BNB u Wolf, transakcija mi je bila odbijena, ali zapamcena! Kada sam poslao USDT ona je odmah prosla!
Adresa gde sam poslao novac pripada Wolf kazinu, ali oni ne prihvataju BSC network! Danima sam se ubedjivao sa njima, support meni objasnjava da pare su i dalje kod mene, kakvi kreteni! Tri puta sam im slao slike novcanika i moje BNB adrese u kazinu, transakcija, adresu gde se vide pare... ali oni ne prihvataju i to je to! Peti dan javi se Kathy, ja krenem istu pricu, ona kaze prihvataju BSC i resila mi problem za par sati!
Nekad moras da budes naporan, da trazis...

Ima li ovde nesto sto ja ne znam? Vas dvojica ocekujete da ce cena jaja skociti u nebo  Huh
Jedan ulaze u Ovostar (https://www.ovostar.global), a drugi kupuje kokoske... Nesto tu meni smrdi (a nadam se da nisu pokvarena jaja).   Cheesy


Ne samo jaja…  Undecided

Pa i u jaja se ulaze, moja vec krenula! Ne zaradjujem, ali donose uzivanje za stomak!

Ne zele da mi napisu pod kakvom istragom, pise samo da je kao under review i da se strpim, da njihov tim to trenutno prati i da ce se brzo resiti, i naravno kulturno mi napisu kao hvala vam na vasem strpljenju.. uradio sam taj KYC, koristim Blockchain vec 3 godine, nikada nije bio nikakav problem, cak sam pre toga par dana vrsio transakcije.. saljem im mejlove konstantno, na njihov jedan odgovor ja posaljem 2 mejla, sada ne odgovaraju dan i po, dva.. live support nemaju, kao ni broj na koji bih mogao da ih kontaktiram, jedini nacin je putem mejla..hvala ti svakako na tvom odgovoru, samo me je zanimalo da li je jos neko imao ovakvo iskustvo..
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
May 19, 2022, 02:11:27 PM
[...]
Ima li ovde nesto sto ja ne znam? Vas dvojica ocekujete da ce cena jaja skociti u nebo  Huh
Jedan ulaze u Ovostar (https://www.ovostar.global), a drugi kupuje kokoske... Nesto tu meni smrdi (a nadam se da nisu pokvarena jaja).   Cheesy
Ne samo jaja…  Undecided
Pa i u jaja se ulaze, moja vec krenula! Ne zaradjujem, ali donose uzivanje za stomak!

Pa sta je na kraju krajeva bitnije: hrana ili zarada?  Grin

A ja vec znam odgovor! Na kraju krajeva pare niti mozes da jedes, niti pijes, a ni da pusis (to mozda mozes, ali ne znam kakav ukus ima, jos manje kakav rad?!)! Nazalost bio sam u situaciji da nema para, ali se snadjes za osnovno! A bio sam i u situaciji da imam para ali da ne mogu dodjem do toga sto mi treba! Jbg, iskustvo... godine... neke stvari se ne kupuju parama, vec dobrim delima! Wink

PS: Sto se tice mog pretposlednjeg posta i moje greske! Sada sam se setio da sam trazio i neku pomoc sa strane... "efialtis" je kontaktirao vlasnika i mozda tako pogurao stvari! Verovatno da ima i toga, ali svejedno sam bio uporan! Smiley
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
May 19, 2022, 11:24:25 AM
[...]
Ima li ovde nesto sto ja ne znam? Vas dvojica ocekujete da ce cena jaja skociti u nebo  Huh
Jedan ulaze u Ovostar (https://www.ovostar.global), a drugi kupuje kokoske... Nesto tu meni smrdi (a nadam se da nisu pokvarena jaja).   Cheesy
Ne samo jaja…  Undecided
Pa i u jaja se ulaze, moja vec krenula! Ne zaradjujem, ali donose uzivanje za stomak!

Pa sta je na kraju krajeva bitnije: hrana ili zarada?  Grin
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
May 19, 2022, 11:22:02 AM
Imam jedno pitanje u vezi Blockchaina walleta. Poslao sam novac sa Blockchaina 05.05.2022. i idalje mi stoji novac na Pending (sending). Kontaktirao sam ih putem maila, dobio sam odgovore da mi je akaunt pod nekom trenutnom istragom, i da ce se brzo resiti. Da li je jos neko imao ovakvo iskustvo da podeli sa mnom ili da me posavetuje?

Pod kakvom istragom? Da li ima jos neko objasnjenje ili samo to? Jel si sa KYC-om ili bez? Ne koristim blockchain wallet vec 3-4 godine, mozda i duze! Jbg, ona stara uvek vazi "not your keys not your coins"! Svakako da trebas da ih malo pritisnes i da ti objasne zasto si "pod istragom", ipak je 14 dana dug period! Probaj direktno live support i posalji im mail... vise puta (svaki dan ih cacni nekim pitanjem)!

Imao sam situaciju skoro sa binance novcanikom, poslao sam +600 USDT (BSC chain) na pogresnu adresu, kliknuo sam na adresu iz "recently used addresses" i to na pogresnu! Pogledam adresu, tamo samo jedna transakcija, ta moja poslednja, znaci adresa koju nisam koristio! Kako je onda u "recently used" ako nije koriscena ni za jednu transakciju! 3 dana mi je trebalo da pronadjem gde adresa pripada, Wolf kasinu! Ja sam probao da posaljem nesto BNB u Wolf, transakcija mi je bila odbijena, ali zapamcena! Kada sam poslao USDT ona je odmah prosla!
Adresa gde sam poslao novac pripada Wolf kazinu, ali oni ne prihvataju BSC network! Danima sam se ubedjivao sa njima, support meni objasnjava da pare su i dalje kod mene, kakvi kreteni! Tri puta sam im slao slike novcanika i moje BNB adrese u kazinu, transakcija, adresu gde se vide pare... ali oni ne prihvataju i to je to! Peti dan javi se Kathy, ja krenem istu pricu, ona kaze prihvataju BSC i resila mi problem za par sati!
Nekad moras da budes naporan, da trazis...

Ima li ovde nesto sto ja ne znam? Vas dvojica ocekujete da ce cena jaja skociti u nebo  Huh
Jedan ulaze u Ovostar (https://www.ovostar.global), a drugi kupuje kokoske... Nesto tu meni smrdi (a nadam se da nisu pokvarena jaja).   Cheesy


Ne samo jaja…  Undecided

Pa i u jaja se ulaze, moja vec krenula! Ne zaradjujem, ali donose uzivanje za stomak!
jr. member
Activity: 771
Merit: 1
May 19, 2022, 10:50:30 AM
Imam jedno pitanje u vezi Blockchaina walleta. Poslao sam novac sa Blockchaina 05.05.2022. i idalje mi stoji novac na Pending (sending). Kontaktirao sam ih putem maila, dobio sam odgovore da mi je akaunt pod nekom trenutnom istragom, i da ce se brzo resiti. Da li je jos neko imao ovakvo iskustvo da podeli sa mnom ili da me posavetuje?
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
April 24, 2022, 08:00:16 AM
Ima li ovde nesto sto ja ne znam? Vas dvojica ocekujete da ce cena jaja skociti u nebo  Huh
Jedan ulaze u Ovostar (https://www.ovostar.global), a drugi kupuje kokoske... Nesto tu meni smrdi (a nadam se da nisu pokvarena jaja).   Cheesy


Ne samo jaja…  Undecided
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
April 23, 2022, 03:38:29 PM
Ima li ovde nesto sto ja ne znam? Vas dvojica ocekujete da ce cena jaja skociti u nebo  Huh
Jedan ulaze u Ovostar (https://www.ovostar.global), a drugi kupuje kokoske... Nesto tu meni smrdi (a nadam se da nisu pokvarena jaja).   Cheesy
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
April 22, 2022, 04:06:56 PM
....
Rekao bih da kupis nesto deonica Ukrainskih firma (sam sam "duboko" u Ovostar).  Grin

Kupio sam ja 7 kokosaka, cerka mi je trazila 10, ali smo se nekako nasli na 7! To je neka slicna investicija kao tvoja, samo ja nisam otisao bas "duboko" sa samo 7 koka!

Rekla je sledece dolazi koza, ovca i magare... nisam siguran da li cu moci i u to da udjem! Popustio sam za kokoske, ne znam da li mogu da izdrzim i sve ostalo! Kada sam joj rekao da koza i ovca moraju da se muzu svaki dan (i objasnio sta muzenje znaci) rekla mi je "Odlicno! Vise necemo morati da kupujemo mleko"! Pa ti vidi sa cime se ja borim...

Nije valjda da se niko ne kesira u Srbiji?! Jel bar kupujete da vam nesto prodam?! Smiley
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
April 20, 2022, 10:41:31 AM
[...] Pomislio sam da napisem "Jel ima nesto zanimljivo a da nije BTC", da ne bi dobio odgovor kakav sam ocekivao! Potpuno te razumem! Ali to je jace od mene, ja volim da se igram! Smiley [...] Uvek sam imao po neki shitcoin sa strane, neki su me lepo iznenadili, a neki i ne bas! Opet neka igra (kako ja to vidim), a ja sam uvek da se igramo, da se salimo! Smiley [...]Ja sam uvek raspolozen za kocku! A i kockam se, da budemo iskreni! Naucio da treba imati "tiket" ako zelis da dobijes nesto, tako da se ja trudim da imam "tikete" gde god stignem! Imam i na cekanju, imam i za neki spin... sve je to neka lutrija, ali ako nemas tiket nema ni dobitka! Smiley Sve je lutrija moj druze, sve je neka kocka, cak i kad prelazis ulicu!

Rekao bih da kupis nesto deonica Ukrainskih firma (sam sam "duboko" u Ovostar).  Grin

legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
April 18, 2022, 05:29:49 PM
Kada smo kod "akumulacije" podeli sa nama neki dobar pik! Jel ima nesto zanimljivo? Smiley

Naravno da ima: BTC.

Pomislio sam da napisem "Jel ima nesto zanimljivo a da nije BTC", da ne bi dobio odgovor kakav sam ocekivao! Potpuno te razumem! Ali to je jace od mene, ja volim da se igram! Smiley


Od shitcoin-a bezi glavom bez obzira, ni jedan nikada nije dugorocno mogao da prati BTC, pa nece ni ubuduce.

Uvek sam imao po neki shitcoin sa strane, neki su me lepo iznenadili, a neki i ne bas! Opet neka igra (kako ja to vidim), a ja sam uvek da se igramo, da se salimo! Smiley

Jedino ako si opet raspolozen za kocku od koje si se opekao, pa ti je kratkorocan car i dugorocan gubitak drazi od cekanja da sigurno dobijes.

Ja sam uvek raspolozen za kocku! A i kockam se, da budemo iskreni! Naucio da treba imati "tiket" ako zelis da dobijes nesto, tako da se ja trudim da imam "tikete" gde god stignem! Imam i na cekanju, imam i za neki spin... sve je to neka lutrija, ali ako nemas tiket nema ni dobitka! Smiley Sve je lutrija moj druze, sve je neka kocka, cak i kad prelazis ulicu!


legendary
Activity: 1974
Merit: 1075
^ Will code for Bitcoins
April 18, 2022, 05:38:42 AM
Kada smo kod "akumulacije" podeli sa nama neki dobar pik! Jel ima nesto zanimljivo? Smiley

Naravno da ima: BTC.

Od shitcoin-a bezi glavom bez obzira, ni jedan nikada nije dugorocno mogao da prati BTC, pa nece ni ubuduce.
Jedino ako si opet raspolozen za kocku od koje si se opekao, pa ti je kratkorocan car i dugorocan gubitak drazi od cekanja da sigurno dobijes.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
April 17, 2022, 05:02:03 PM
...

Ko kaze da se uopste kesiramo? Znas da smo u bear marketu? Sada je faza akumulacije, pa kesiranje nedolazi u obzir!  Wink


Ja sam prodao mnogo jos na $200... Smiley tad mi trebalo, a i sada mi treba! Verovatno bi bio multimilioner do sada da se nisam kesirao, a i da se nisam kockao! Ovo drugo vise nego prvo, al' nema veze! Shhhh! Smiley

Upalim ECD ovih dana i traze KYC za sve! Nije da je to problem, ali ako mogu da izbegnem bilo bi odlicno! Imao sam dobru kombinaciju za kesiranje, ali to se zavrsilo i sada kao trazim neke opcije... ne zuri mi se, samo ispitujem stvari.

Ja cesto poslovno putujem u Hrvatsku, pa ako bas treba, kesiram u nekoj od fizickih menjacnica. Ne traze nikakve dokumente niti KYC (ne znam tacno koji je limit, mislim da je bilo do 2000 evra).
Ovde imas listu i adrese: https://bitcointalksearch.org/topic/m.58047013
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
April 17, 2022, 04:44:52 PM
...

Ko kaze da se uopste kesiramo? Znas da smo u bear marketu? Sada je faza akumulacije, pa kesiranje nedolazi u obzir!  Wink


Ja sam prodao mnogo jos na $200... Smiley tad mi trebalo, a i sada mi treba! Verovatno bi bio multimilioner do sada da se nisam kesirao, a i da se nisam kockao! Ovo drugo vise nego prvo, al' nema veze! Shhhh! Smiley

Upalim ECD ovih dana i traze KYC za sve! Nije da je to problem, ali ako mogu da izbegnem bilo bi odlicno! Imao sam dobru kombinaciju za kesiranje, ali to se zavrsilo i sada kao trazim neke opcije... ne zuri mi se, samo ispitujem stvari.

Kada smo kod "akumulacije" podeli sa nama neki dobar pik! Jel ima nesto zanimljivo? Smiley
legendary
Activity: 1484
Merit: 1355
April 17, 2022, 03:50:55 PM
~
Ali na stranu ta politika i sve to, kako se kesirate u poslednje vreme? Nisam bio lenj, provrteo sam ovaj nas thread ali nekako mi se cini kao da je sve to odavno, verovatno su se stvari promenile... a ne bih da istrazujem, lakse mi je da pitam sve vas i mozda malo osvezimo tu temu!


Ko kaze da se uopste kesiramo? Znas da smo u bear marketu? Sada je faza akumulacije, pa kesiranje nedolazi u obzir!  Wink
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
April 17, 2022, 10:44:29 AM
Vucko opet pobedio, reklo bi se lagano, i nastao je muk!  Smiley

Bas smo aktivni u poslednje vreme, kao da se nista ne desava! Svi smo dobri, svi smo mirni... prosecna plata 2026 bice 1000 evra, bar kaze/najavljuje nase visocanstvo, sto je nekih 60-70% vise nego sada! Zvuci odlicno, samo sve drugo ce verovatno da poskupi 500 do 1000% do tada! Matematika je jasna, nikad necemo da izadjemo iz minusa!

Sanse za III WW rastu iz dana u dan, ali kao da nemamo dovoljno nasih gluposti pa sada i sa tim da se smaramo! Blagi uzas, blago receno!

Ali na stranu ta politika i sve to, kako se kesirate u poslednje vreme? Nisam bio lenj, provrteo sam ovaj nas thread ali nekako mi se cini kao da je sve to odavno, verovatno su se stvari promenile... a ne bih da istrazujem, lakse mi je da pitam sve vas i mozda malo osvezimo tu temu!
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
March 19, 2022, 06:01:04 AM
Hello Serbian friends

I need a help from you. While I was traveling around Republika Srpska, I was listening Republika Srpska Radio and I suddenly loved the song, although I do not know Serbian it is impossible to find that song. Luckily I was able to record 15-20 seconds of the song. Could you help me to find that song with decode my recording Smiley

Appreciated in advance

Upload your recording somewhere, that we can listen to it. surely someone will be able to help you
legendary
Activity: 3122
Merit: 1171
March 12, 2022, 05:23:22 PM
Kako mogu da zaradim merite? Da li moze neko da mi pomogne?

Ispratim ja po neki tvoj komentar s vremena na vreme, cini mi se da si nekako 50/50 za ono sto sam ja pratio, bar sto se tice tih besplatnih pikova, ali imas po neki dobar udarac! Ispratio sam za danas, 3 od 5 si!

Jel neko cuo ili probao: OTC Trgovina Tether-om u Srbiji - https://tether.rs/?!
Neke brojke su impresivne! Smiley
Pages:
Jump to: