Pages:
Author

Topic: Signature campaing - regularnie płatne pewniaki - page 18. (Read 12773 times)

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Weź pod uwagę, że będziesz reklamował całkiem nową usługę, która w każdej chwili może się zwinąć. Co prawda każda kampania może się skończyć w dowolnej chwili, ale tutaj sytuacja wydaje mi się bardziej niepewna. Może jestem trochę przewrażliwiony, szkoda też żebyś się męczył pisząc dodatkowe 10 postów tygodniowo.

Fakt. Za bardzo się napaliłem na zmianę i zgłosiłem się zanim przeczytałem twój post. Mam tylko nadzieję, że to uczciwe chłopaki.



Kolejna kampania

Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: blender.io
Jakie rangi: 10x senior - 10x her-Legendary
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 40$/week dla senior. 45$/week dla hero-Legendary; 15 postów na tydzień.
Dodatkowe informacje: lokale się nie liczą
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Masz może jakieś informacje na temat długości trwania tej kapmani?

Weź pod uwagę, że będziesz reklamował całkiem nową usługę, która w każdej chwili może się zwinąć. Co prawda każda kampania może się skończyć w dowolnej chwili, ale tutaj sytuacja wydaje mi się bardziej niepewna. Może jestem trochę przewrażliwiony, szkoda też żebyś się męczył pisząc dodatkowe 10 postów tygodniowo.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
@cygan

Masz może jakieś informacje na temat długości trwania tej kapmani? Niby 5 $ tygodniowo mniej w moim wypadku ale 15 postów wymogu to dla mnie obecnie idealnie. Jak ma trwać kilka tygodni to nie warto mi zostawiać mintdice, bo potem nie będzie dla mnie powrotu. Jak będzie to kilka miesięcy to chętnie.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: SmartMixer
Jakie rangi: 7x Sr. Member - 5x Hero - 5x Legendary
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 25$/week w BTC dla Sr. Member - 30$/week w BTC dla Hero - 35$/week w BTC dla Legendary; 15 postów na tydzień.
Dodatkowe informacje: lokalne oddzialy sa dozwolone
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: PlayBetr
Jakie rangi: hero+
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 50$/tydzień
Dodatkowe informacje: min 25 postów z czego 5 w gambling

zwolniło się 1 miejsce w powyższej kampanii

Tak jak mówiłem. Mamy 2 miejsca w mintdice (senior i hero).

Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: MintDice
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  15-35$ za min 25 postów z czego min 5 postów w gambling.
Jakie rangi: senior-hero


Obecnie 3 senior i 1 hero wolne.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Tak jak mówiłem. Mamy 2 miejsca w mintdice (senior i hero).

Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: MintDice
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  15-35$ za min 25 postów z czego min 5 postów w gambling.
Jakie rangi: senior-hero


Teraz 3 miejsca dla seniora i 0 dla hero.

W cryptotalk maksymalna liczba postów dziennie spadła z 20 na 10.
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Manager: Zwei
Nazwa kampanii: WOLF.BET
Jakie rangi: 5x Sr. Member
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 0.00010 BTC/post; maksimum 40, minimum 15 postów na tydzień.
Dodatkowe informacje: Minimum 7 postów tygodniowo w Gambling, maksymalnie 7 postów w lokalach.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Jak komuś odpowiadają te stawki, to powinny się zwolnić miejsca w przyszłym tyg. Z tego co wiem, to ludzie poodchodzili. Nie ma się co dziwić. 35$ dla hero to mniej niż średnia. Sam napisałem do yahoo, że jak tylko coś znajdę to zawijam się.

Tak jak mówiłem. Mamy 2 miejsca w mintdice (senior i hero).

Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: MintDice
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  15-35$ za min 25 postów z czego min 5 postów w gambling.
Jakie rangi: senior-hero
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Zmieniły się stawki w kampanii Mintdice i miejsca zostały zredukowane o połowę, czyli 50% uczestników została odrzucona.

Parę godzin później pojawiło się po jednym miejscu dla Senior i Hero Memberów. Jak dotąd zgłosiła się tylko jedna osoba, więc stawki skutecznie odstraszają.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
Manager: Coolcryptovator
Nazwa kampanii: Match365 Signature Campaign, Full Member+ Earn up to 0.006 Btc/week
Jakie rangi: od full member do legendary
Ile do zarobienia/tydzień / ilosc postow: Full Member: 0.002BTC na tydzien / Senior : 0.004BTC na tydzien / Hero member & Legendary: 0.006BTC na tydzien
Dodatkowe informacje: min. 25 postow/tyg. - min. 5 postow w dzialach gambling. - posty w dzialach lokalnych licza sie polownie - min. 100 znaków/post - przynajmniej 5 meritow w ostatnich 120 dniach
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Menedżer: Yahoo62278
Nazwa kampanii: CryptoTalk.Org Signature Campaign [Yobit Panel]
Ile do zarobienia/tydzień: ★ Sr Member: 0.00012 BTC za konstruktywny post.
                                      ★ Hero Member: 0.00016 BTC za konstruktywny post.
                                      ★ Legendary Member: 0.00020 BTC za konstruktywny post.
Jakie rangi:                     ★ Sr Member ★ Hero ★ Legendary.
Dodatkowe informacje:     ★ 20 Postów max dzień.
                                      ★ Statystyka aktualizowana co 3-4 hours: https://yobit.net/en/signature/
                                      ★ Natychmiastowa płatność do YoBit balance.


PS
Jeżeli uważacie, że nie powinno być tu tej kampanii, to proszę usunąć.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...uderzasz we mnie personalnie...

Zupełnie nieistotny ktosik, powinieneś zignorować.



PS
Powiem, że nawet nie zauważyłem tego posta wcześniej (jakiś wewnętrzny IGNORE, bo duży jest  Wink)  i dopiero teraz, jak TytanowyJanusz napisał odpowiedź, to dostałem powiadomienie, no i jak zwykle klikam w link i czytam, a tu widzę: "Nie wiem kim jesteś i co tu robisz. Po konstrukcji zdań, gołym okiem widać, że koło Polaka to ty nawet nie stałeś...." i sobie myślę: O CO CHODZI?, Faktycznie od dłuższego czasu (2 dekady) w Polsce nie mieszkam, ale żeby, aż tak źle było?

Dopiero za chwilę zauważyłem, że to nie do mnie  Cheesy
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
W moim punkcie widzenie to to jest zwykła kupa.

Piszesz aby zarobić? Tzn piszesz kupe bo ci za to płacą

Sugestia, albo masz pasje, albo idz do pracuj.pl a nie pisz tu kupe

Nie wiem kim jesteś i co tu robisz. Po konstrukcji zdań, gołym okiem widać, że koło Polaka to ty nawet nie stałeś. Pojawiłeś się tu jako podejrzany element farmy altów. Teraz masz na swoim koncie 4 posty - "kupy" (1 skasowany za off-top) z których nic nie wynika a są tylko opinią o którą nikt nie pytał. Ale przynajmniej pisane z pasji tak? No bo z czego innego skoro za darmo?

90% użytkowników wartych zatrudnienia w kampaniach pracuje w kampaniach. Ale tobie (nie Polakowi) nie spodobał się akurat temat napisany właśnie tutaj. Idź powylewaj żale na dziesiątkach innych wątków opisujących zarówno twoją stronę medalu jak i przeciwną. Ten temat służy tylko do wrzucania raportów o nowych kampaniach.

Jak już uderzasz we mnie personalnie to opisywałem już tu swoją historię. Siedzę na BTT jako oderwanie od tradingu. Dla przyjemności. Głupotą by było nie odbieranie 1/3 pensji kasjerki w supermarkecie, robiącej na pełen etat, w gratisie za coś co i tak robię. Dowodem na to jest fakt, że od maja do sierpnia byłem bez kampanii a aktywność nie spadła.

Skoro już piszesz z pasji, to przyda ci się rada. Nie cytuje się postu na 2 strony A4 tylko po to by dopisać na dole 3 zdania. Cytuje się zdanie do którego się odnosisz. Wtedy twój post nie wygląda jak "kupa".

Osoby które są tu tylko dla kilku $ tygodniowo mają 0 zarobionych meritów (a nie 550) i wszystkie ich posty wyglądają identycznie (2 linijki tekstu które kompletnie nic nie wnoszą).


BTW, @Tytanowy Janusz, myślałem że będziesz OPa aktualizował Wink
Powinienem. Masz racje. Trochę moje życie zmieniło ostatnio tempo więc ograniczyłem pewne czynności, a z OP i tak niewiele osób korzystało moim zdaniem.

Zmieniły się stawki w kampanii Mintdice i miejsca zostało zredukowane o połowę, czyli 50% uczestników została odrzucona.
Jak komuś odpowiadają te stawki, to powinny się zwolnić miejsca w przyszłym tyg. Z tego co wiem, to ludzie poodchodzili. Nie ma się co dziwić. 35$ dla hero to mniej niż średnia. Sam napisałem do yahoo, że jak tylko coś znajdę to zawijam się.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Zmieniły się stawki w kampanii Mintdice i miejsca zostały zredukowane o połowę, czyli 50% uczestników została odrzucona.

Rates
Full Member- $10 btc per week
Sr member- $15 btc per week
Hero- $35 btc per week
Legendary- $50 btc per week


legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Wątpię, żeby ktokolwiek z tu obecnych chciał skorzystać z tej świetnej okazji.

Nazwa kampanii: Windice.io Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień: $5 na tydzień.
Jakie rangi: 7x Member
Dodatkowe informacje: Minimum 20 postów, z czego 5 musi być w sekcji Gambling.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Manager: Cherkez
Nazwa kampanii: vipgame.io | SIGNATURE CAMPAIGN
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  
5x Legendary      @ 0.00020 BTC/post
5x Hero Member    @ 0.00015 BTC/post
Jakie rangi: 5x Legendary, 5x Hero Member
Dodatkowe informacje: 15 postów minimum, 30 max na tydzień
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
W moim punkcie widzenie to to jest zwykła kupa.

Piszesz aby zarobić? Tzn piszesz kupe bo ci za to płacą

Sugestia, albo masz pasje, albo idz do pracuj.pl a nie pisz tu kupe

Przy szczytowym kursie topowa kampania płaciła $15 za jeden post, jak na zarobek 'przy okazji' to chyba nie jest źle. Niestety nie wszystkie kampanie mają porównywalną kontrole jakości jeśli chodzi o dobór uczestników kampanii i czasem jest 'kupa'.

BTW, @Tytanowy Janusz, myślałem że będziesz OPa aktualizował Wink
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Nowe miejsce w bustadice dla membera. Miejsce tak gorące, że zgłaszają się i Legendary. Warto brać jak ktoś jeszcze bez kampanii, nawet na wyższej randze, bo start od niższej rangi to jedyna opcja by się tam wbić - miejsca na wyższych rangach się praktycznie nie zwalniają.

Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: Bustadice Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Member- 25$/week/25 postów + 25$ bonus za merity
Jakie rangi: Member
Dodatkowe informacje: Jedna z najlepszych kampani jeśli chodzi o stostunek $/post.

legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Są jeszcze wolne miejsca w kampanii WOLF.BET. 3 miejsca dla Sr. Member z możliwością dołączenia z wyższą rangą, jeżeli ktoś zgodzi się na niższe stawki. Wymagania i stawki podał już wcześniej malevolent. Nieznacznie się zmieniły, więc polecam przejrzeć pierwszy post.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Manager: Little Mouse
Nazwa kampanii: 2dice.io Signature Campaign
Jakie rangi: 3x Full Member, 4x Sr Member, 3x Hero lub Legendary
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: Full Member i Senior Member - 0.0001/post, Hero i Legendary - 0.00015/post. Minimum 20 postów, w tym 5 postów w sekcji Gambling. Maksimum 30 postów.
Dodatkowe informacje: Teraz wystarczy tylko 10 zdobytych meritów od początku systemu. Bonus za każdy post w Gambling.

Jako, że jest to ostatni link w tym wątku, to chyba warto dodać, że ta kampania jest już aktualnie nieczynna.

Unfortunately, 2dice decided to close the campaign.
Pages:
Jump to: