Pages:
Author

Topic: Signature campaing - regularnie płatne pewniaki - page 20. (Read 12773 times)

hero member
Activity: 714
Merit: 611

... Już raz tak było tylko @Cryptovigi przywrócił mnie do życia.

Ja niedługo spróbuję zrobić dla niego to samo jak jeszcze przez jakiś czas będzie nieaktywny.

I dziękuję za przywrócenie do życia ;-)

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: MintDice Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Minimum: 5, maximum: 25. $0.50/post
Jakie rangi: 3x Full Member
Dodatkowe informacje: 5 postów tygodniowo w gambling section.

Zwolniło się dziś miejsce dla seniora. 1$ za post. Oprócz tego pozostają 2 miejsca dla full membera, których yahoo nie może obsadzić od poczatku trwania kampanii.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...Nie wiem co bym robił na twoim miejscu. Pewnie nic i dalej pracował dla livecoin. Najlepszy scenariusz to oczyszczenie livecoin z zarzutów i wieloletnia kampania z zaklepanym miejscem.

Doszedłem do takiego właśnie wniosku.

Dopóki DT1 nie rozdają czerwonej farby za uczestnictwo w tej kampanii i jest ciągle tylko ta jedna sprawa przeciwko Livecoin będę się trzymał tej kampanii.

Jestem pewien że jeżeli nie będę w żadnej kampanii to w końcu odpuszczę sobie forum po jakimś czasie. Już raz tak było tylko @Cryptovigi przywrócił mnie do życia.

Ja niedługo spróbuję zrobić dla niego to samo jak jeszcze przez jakiś czas będzie nieaktywny.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Wczoraj cygan i bitcryptex wrzucili 2 nowe kampanie 35$ i 55$. Mintdice płaci 50$ dla hero, ale jest tam już 3 hero i 2 legendary na rangach niższych czekających na zwolnienie rangi wyżej więc w ciągu najbliższych miesięcy nic godnego uwagi nie będzie. No może faktycznie sytuacja jest ciężka, bo jakbyś chciał aplikować to musiałbyś zdjąć sygnaturkę, by nie rzucać się w oczy a to z automatu wywali cię z obecnej kampanii. Nie wiem co bym robił na twoim miejscu. Pewnie nic i dalej pracował dla livecoin. Najlepszy scenariusz to oczyszczenie livecoin z zarzutów i wieloletnia kampania z zaklepanym miejscem.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Przeciętna "legalna i społecznie akceptowalna" kampania płaci 50$. Livecoin z 150 $ prezentował odpowiednią premię do "ryzyka". Teraz z 75$ za 50 postów są praktycznie równo z rynkiem - 50$ za 25 postów (taniej za post ale tygodniowo więcej). Każdy, kto jeszcze nie został wpisany na czarną listę powinien moim zdaniem rozważyć zmianę kampanii póki jeszcze może, bo motywacja finansowa do zostania już przepadła.

Bardzo chętnie bym się przeniósł ale chyba Wiesz, że to graniczy z cudem.

Do sygnaturek jak Mint, 777 czy Bitvest w najniższych grupach, to jeszcze tak za 5 czy 8$ na tydzień, a i tak się nie dostałem pomimo tego, że menadżer obiecał nas wziąć w pierwszej kolejności po LIvecoin  Wink ale wszystko od 50$ wzwyż jest tak obwarowane, że nie ma szans i nie ma też miejsc ostatnio, żeby jakiś ban czy coś. Ja cały czas monitoruje temat i ten właśnie wątek jest najlepszym przykładem, jak mało było dobrych kampanii w ostatnim czasie.

75$ na tydzień, to i tak będzie jedna z lepiej płatnych kampanii i zanosi się, że długa co najmniej ze strony Livecoin. Tak jak pisałem może zwiększą ilość maksymalną postów, bo jeszcze nie było odpowiedzi. Wszyscy co noszą sygnaturę są regularnie na forum i starają się tworzyć dobry kontent. Dużo dobrych użytkowników powoli odpada bez sygnaturki. Wiem sam po sobie jak miałem takie okresy kiedy sobie odpuszczałem na długie miesiące. Bez sygnaturki nie ma konieczności i jeżeli naprawdę nie jesteś jakoś wybitnie zaangażowany w forum, to w końcu przestaniesz zupełnie się udzielać albo znacznie ograniczysz swój czas na forum.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Przeciętna "legalna i społecznie akceptowalna" kampania płaci 50$. Livecoin z 150 $ prezentował odpowiednią premię do "ryzyka". Teraz z 75$ za 50 postów są praktycznie równo z rynkiem - 50$ za 25 postów (taniej za post ale tygodniowo więcej). Każdy, kto jeszcze nie został wpisany na czarną listę powinien moim zdaniem rozważyć zmianę kampanii póki jeszcze może, bo motywacja finansowa do zostania już przepadła.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...zostal tylko jeszcze jeden hero spot wolny

potrzeba tylko sprawdzic spreadsheet (8 tydzien)  Cool Wink

Racja zwracam honor, pomyłka bo nie zauważyłem 8 tygodnia, który dodano po drugiej stronie arkuszu na Googlach docs.

Tak na chwile obecną potrzeba jednego Hero membera, a tygodniowa stawka przy BTC po 10.000$ to 75$.

Może coś się jeszcze zmieni i pozwolą na większą liczbę postów max 70 lub chociaż 65, żeby trochę podnieść te obcięte stawki.

Aktualnie czekamy na odpowiedź, wszyscy starzy partycypanci wysłali wspólną prośbę do Livecoin. Jak zwykle pożyjemy i zobaczymy czy coś zmienią.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
...LiveCoin jest znowu full ...  Undecided

Nie do końca.

Właśnie zmieniły się stawki od tego tygodnia, które obcięli o połowę ale za to przyjmą dodatkowych chętnych do kampanii.

Na chwilę obecną jest jeszcze 5 wolnych miejsc.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.52344044
Quote
Update

5 Spots Left, 3 Legendary & 2 Hero Members

New Rates

Legendary Members-.0002BTC/post
Hero Members-.00015BTC/post

Aby zaaplikować trzeba wysłać PM do LiveCoin Manager


juz jest wszystko full - jak juz pisalem
zostal tylko jeszcze jeden hero spot wolny

potrzeba tylko sprawdzic spreadsheet (8 tydzien)  Cool Wink
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...LiveCoin jest znowu full ...  Undecided

Nie do końca.

Właśnie zmieniły się stawki od tego tygodnia, które obcięli o połowę ale za to przyjmą dodatkowych chętnych do kampanii.

Na chwilę obecną jest jeszcze 5 wolnych miejsc.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.52344044
Quote
Update

5 Spots Left, 3 Legendary & 2 Hero Members

New Rates

Legendary Members-.0002BTC/post
Hero Members-.00015BTC/post

Aby zaaplikować trzeba wysłać PM do LiveCoin Manager
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
tylko teraz ostatnio i wyglada na nowa mode, ze wszystkie kampanie co placa BTC wymagaja minimum 5 postow w gambling - a to tez nie jest dla kazdego "interesujace" jak tak powiem/napisze

ja czekam dalej na cos interesujacego i bez gambling
LiveCoin jest znowu full ...  Undecided
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Właśnie dziś zastanawiałem się - co się dzieje, że nic się nie dzieje. A tu pyk. 2 nowe kampanie. W końcu coś u hampuza, bo u niego była cisza od maja. Ja zostaję u siebie mimo, że na randze senior za 25$ - wyjdę od yahoo to już nie wrócę - nie lubi skaczących po kampaniach. Dopiero chyba 0.01 btc mnie przekona.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: Bspin.io Signature Campaign | Member - Legendary | Up to 0.005BTC/Week
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  minimum 25 postow. Members - 0.002BTC/Week / Full Members - 0.0035BTC/Week / Sr. Members - 0.004BTC/Week / Hero/Legendary Members - 0.005BTC/Week
Jakie rangi: Wszystkie oprócz newbie i jr. member
Dodatkowe informacje: Minimum 5 postów tygodniowo w sekcji gambling.
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: Rocketpot.io Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Stawki za 1 post; max 25 na tydzień. Member $0.2, Full Member $0.4, Sr. Member $0.8, Hero Member $1.4, Legendary $2
Jakie rangi: Wszystkie oprócz newbie i jr. member
Dodatkowe informacje: 5 postów tygodniowo w sekcji gambling.
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: MintDice Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Minimum: 5, maximum: 25. $0.50/post
Jakie rangi: 3x Full Member
Dodatkowe informacje: 5 postów tygodniowo w gambling section.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
jeśli chodzi o membera to nie aż tak głodowe.
Windice płaci 0,25$
777coin i bitvest w okolicach 0,12$
Polyx 0,28$
I tu koniec ofert dla membera. Jest jeszcze bustadice i 1$/post ale chyba łatwiej wbić full membera niż się tam dostać zwłaszcza, że na miejsce membera zgłaszają się nawet legendary.

Bittrade płaci zatem na pewno ponad przeciętnie. Na miejscu membera brałbym.
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Manager: apoorvlathey
Nazwa kampanii: BitTrade Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Member - $0.4/post. Minimum: 15, maximum: 20
Jakie rangi: Member
Dodatkowe informacje: Głodowe stawki.
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
-snip

Taka drobna uwaga. DS nie jest managerem kampanii. On jest odpowiedzialny za środki, które zostały mu przekazane przez zleceniodawcę kampanii. On jedynie rozsyła wypłaty zgodnie z tym co przekaże mu legendster.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
Manager: DarkStar_
Nazwa kampanii: LocalEthereum Signature Campaign (Hero/Legendary)
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Minimum: 40 posts w 10 dni - 0.005BTC dla Hero & 0.006BTC dla Legendary za kazda runde co trwa 10 dni
Jakie rangi: Hero Member & Legendary
Dodatkowe informacje: nie wiecej jak 5 posts w lokal boards i 1 post max. dziennie bedzie sie liczyl
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
ciach

Spóźniłeś się o trzy minuty i @Bitcryptex opublikował swój post z tą sama kampanią, dokładnie wtedy kiedy pisałeś.

Szkoda, że nie sprawdziłeś po opublikowaniu czy ktoś nie był szybszy. Ja tak robię za każdym razem, bo już mi się zdarzyła podobna sytuacja wcześniej.



o kurcze, nawed niezobaczylem - a tez zawsze sprawdzam
nastepnym razem sie to juz niepowtorzy
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
ciach

Spóźniłeś się o trzy minuty i @Bitcryptex opublikował swój post z tą sama kampanią, dokładnie wtedy kiedy pisałeś.

Szkoda, że nie sprawdziłeś po opublikowaniu czy ktoś nie był szybszy. Ja tak robię za każdym razem, bo już mi się zdarzyła podobna sytuacja wcześniej.

Pages:
Jump to: