Pages:
Author

Topic: Signature campaing - regularnie płatne pewniaki - page 22. (Read 12757 times)

legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...Ciekawie zachował się marlboroza który dał czerwonego trusta Livecoin potem LiveCoin Manager a następnie.... sam zaaplikował do kampanii

Oczywiście to niby taki żarcik z jego strony, ale czemu tylko niektórzy mogą sobie tak żartować?
Ja nie mam poczucia humoru w takich sprawach, szczególnie, jeżeli chodzi o listy śmierci od menedżerów, czy czerwone trusty, bo oczywiście nie został wciągnięty na żadną listę, czy też napiętnowany w truscie. Przecież teraz wszycy, którzy zaaplikowali mogą powiedzieć, że to taki właśnie "żarcik".

Już zostawmy to, że był największym oskarżycielem w mojej sprawie i jako jedyny pozostawił mi neutrala. Sam ma czerwony trust, który dostał ostatnio i kilka wcześniejszych, aktualnie zmienionych na neutral (za przewinienia, które teraz sam ściga). Czy taka osoba jest napewno warta zaufania i powinna być postrzegana jako prawy watch dog? No nie wiem.
Tak na marginesie, jeżeli chodzi o efekt końcowy mojej sprawy, to jest taki, że następna normalna osoba ma dość Bitcointalk. Widzę, że CryptoMania, już zupełnie odpuścił, a jak go pytam o forum, to nawet nie chce rozmawiać, tylko się śmieje i mówi, że nie rozumie tego miejsca i nie czuje się tu dobrze. "Stado wilków, gdzie jedyne co się liczy, to większe plecy". Ciężko się nie zgodzić.

Naprawdę daleki jestem od jakiejś osobistej zemsty, ale oczywiście z zainteresowaniem przyglądam się poczynaniom tego użytkownika i widzę, że dużo ludzi ma go po prostu dość.
Już nie chodzi o to, że jest wszędzie, gdzie coś się dzieje i nie miał bym nic przeciwko, gdyby była to osoba z przeszłością nie budzącą, żadnych zastrzeżeń i wątpliwości.
Samo podejście do ludzi i spraw, w których bierze nagminnie udział. Rzuca mięsem, obraża, feruje za szybkie wyroki, wyzywa od kłamców i nie potrafi przyznać się do błędu. Zupełnie ślepy na argumenty i jak już poczuje krew, to nikt nie jest w stanie wpłynąć na jego decyzję. Widzę po sobie, że póżniej blisko obserwuje takiego osoby i zrobi wszystko, żeby je pogrążyć, jak tylko znowu im się podwinie noga.

Nie widzę, żadnych normalnych postów od tego użytkownika. Jest wszędzie tam, gdzie są oskarżenia, dochodzenia, skamy, itd. Forumowy policjant, który zdaje sobie sprawę ze swojej siły, którą bez skrupułów wykorzystuje przy każdej możliwej okazji. Nie pomyśli o kimś, nawet przez sekundę, że może mu narobić problemów, pomio wszystko robi swoje, a jak się okaże, że nie do końca ma rację, to i tak drąży dziurę w całym, żeby wyszło na jego rację lub kończy temat i znika jak kamfora, wrzucając oskarżonego na IGNORE i zmieniając farbe ale tylko na neutraljeżeli to możliwe.

Powiem szczerze, czy na forum, czy to w prywatnym życiu, staram się trzymać z daleka od takich ludzi.

legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Cięcia w chip-mixerze. 2 osoby wyleciały ( a brak nowych miejsc). Ktoś coś wie? Oboje aktywnie postujący, nie zbanowanowi. Czyżby okrojony budżet zmusił managera do wybrania 2 pechowców?)

W kampanii docelowo ma brać udział 60 osób, z czego dwa miejsca powinny być zarezerwowane dla osób, które aplikują jako wyjątek. Ci dwaj panowie mogli wylecieć za nadmierną ilość postów w 'Speculation' i 'Bitcoin Discussion'. Gdyby chodziło o budżet, to raczej wyleciałoby więcej osób. Stawki za post nie zmieniły się od samego początku.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Cięcia w chip-mixerze. 2 osoby wyleciały ( a brak nowych miejsc). Ktoś coś wie? Oboje aktywnie postujący, nie zbanowanowi. Czyżby okrojony budżet zmusił managera do wybrania 2 pechowców?)
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Właśnie się zastanawiałem, co myślicie o nowej edycji kampanii Livecoin - widziałem że @wwzsocki i @cygan zaklepali sobie miejsce ale zanim zdążyłem zapostować widzę że chłopaki wycofali się z tematu... Domyślam się że była to ciężka decyzja - z jednej strony łatwa (i niezła) kasa ale z drugiej smród który pozostał po poprzedniej edycji i ryzyko czerwonych flag.... Na szczęście ja nie miałem tego dylematu... jeszcze co najmniej dwa tygodnie z seniorem... W każdym razie gratuluje Panowie decyzji - czasami nie kasa jest najważniejsza....

Ciekawie zachował się marlboroza który dał czerwonego trusta Livecoin potem LiveCoin Manager a następnie.... sam zaaplikował do kampanii

legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
-snip

Wygląda na to, że Hhampuz zaczął już tagować uczestników. Widzę, że zdecydowałeś wycofać się z kampanii. Nie zapomnij napisać do yahoo, że wycofujesz się z niej, bo nie masz na razie możliwości usunięcia swojego posta z aplikacją. @cygan też się najwidoczniej wycofał. Powodzenia panowie ze znalezieniem kampanii. Pamiętajcie, że nie dostaniecie się do tych lepszych, jeżeli nie będziecie pracować "w okresie bezrobocia".

Dziękuję za gratulacje i również gratuluję Wink
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...@wwzsocki co zamierzacie zrobić? Pytam z czystej ciekawości.

No mam problem.

Znacie moje zdanie na temat tej kampanii, giełdy Livecoin i całego zamieszania. Dodatkowo jakimś cudem przyjął mnie ten nowy menedżer do kampanii i to dosłownie kilka minut po aplikacji. Zaaplikowałem zaraz po przeczytaniu w wątku o wolnych miejscach, a to i tak juz było późno, bo dopiero na drugi dzień i byłem ostatni, na czwartej stronie, a przede mną dużo mocnych uzytkowników, dodatkowo kilkunastu było, juz wybranych na liście. Byłem pewien, że nic z tego, a tu bum.

Grozi mi nie tylko bycie na liście u Yahoo ale i całej reszty menedżerów i to nie pozostawia mi innego wyjścia jak zrezygnować, chyba.

Jeżeli to by miał być tylko Yahoo, to nawet bym się nie zastanawiał i został w kampanii, bo od 6 lat próbuje się dostać do jego kampanii i nigdy nie trafiłem nawet do finałowej puli. Tylko raz miałem przyjemność uczestniczyć w zwykłym bounty, z którego sam zrezygnowałem przed czasem.

Tak naprawdę Livecoin, to moja pierwsz lepiej płatna kampania w BTC z sygnaturek. Przez tyle lat nigdy mi się to nie udawało, a próbowałem praktycznie zawsze kiedy było wolne miejsce.
Może być tak, że ta kampania będzie trwać bardzo długo, bo rozmawiałem z tym mebedżerem i mówił, że wogóle nie mają zamiaru jej kończyć i nigdy nie mieli. Sam nie wiem, prześpie się z tym.

Dobrze, że BTC idzie do góry, wtedy najgorsze wiadomości jakość lżej przełknąć, jak na koncie rośnie równo z zielonymi dildosami na czartach  Grin.

legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
2 tematy o tej kampanii. Myślę, że warto być na bierząco będąc w livecoin 2.0. Gadają o tagowaniu uczestników, o banowaniu managera za plagiat, o włączeniu na czarną listę uczestników przez yahoo i wiele innych.

Tagowanie uczestników raczej nie będzie miało miejsca, ale yahoo opublikował listę osób, które trafią na jego czarną listę, jeżeli nie wycofają się z kampanii w ciągu 72 godzin. @cygan, @wwzsocki co zamierzacie zrobić? Pytam z czystej ciekawości.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
selekcja nowych uczestnikow w nowej LiveCoin kampanii dalej trwa, bo dostalem teraz potwierdzenie przez LiveCoin Manager jako pm ze tez zostalem wybranym
spreadsheet bedzie dalej aktualizowanym 👌
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Gratulacje Smiley

https://bitcointalksearch.org/topic/livecoin-signature-is-back-5166722
https://bitcointalksearch.org/topic/m.51885452

2 tematy o tej kampanii. Myślę, że warto być na bierząco będąc w livecoin 2.0. Gadają o tagowaniu uczestników, o banowaniu managera za plagiat, o włączeniu na czarną listę uczestników przez yahoo i wiele innych.

Manager juz dostał "newbie flag"

legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
@wwzsocki

zostales wybrany przez nowego bm i mozesz uczestniczyc w tej nowej LiveCoin kampanii - gratuluje tobie Wink
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Manager: LiveCoin Manager
Nazwa kampanii: [OPEN]LiveCoin.Net Signature Campaign | Hero/Legendary Members | Weekly Payments
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Minimum 8 & Maximum 50 postów/tydzień 0.0003 lub 0.00035 BTC/post
Jakie rangi: Hero/Legendary Members  .
Dodatkowe informacje: Znowu ruszyła kampania Livecoin z takimi samymi stawkami i regułami jeżeli chodzi o ilość postów. Proszę to jeszcze dokładnie sprawdzić, bo piszę zaraz jak się dowiedziałem i nie dokońca spradziłem. Uwaga mendżer już dostał czerwona flagę!!!
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Pojawiły się dwa wolne miejsca w kampanii LiveCoin 1x Hero i 1x Legendary
(P.S. Szkoda że dzisiaj a nie za 24 dni Wink)

Manager:  Hhampuz
Nazwa kampanii: LiveCoin Signature Campaign | Hero/Legendary Members | Up to 0.0195BTC/Week
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 12x Hero Members - 0.0003BTC/Post.
                                                           12x Legendary Members - 0.00035BTC/Post.
Jakie rangi: hero - legendary
Dodatkowe informacje: min 15 postów max 55, stawki hero max 0.165, legendary 0.192 na tydzień za 55 postów.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Nie jest to post z informacją o nowym miejscu w kampanii, ale obserwujcie wątek Cloudbet: https://bitcointalksearch.org/topic/m.51296671  - z tego posta wynika, że w ciągu kilku dni powinien być restart kampanii ;-)
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: PlayBetr Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  minimum 25 postów/tydzień
Jakie rangi: 10x Hero/Legendary Members - $50 in BTC/Week.
Dodatkowe informacje: 5 Meritów w ostatnich 120 dniach i posty muszą mieć minimum 150 znaków.

Round 3 Payments have been sent out!


One member got removed which means one spot has opened up, apply now!

jeden wolny slot w PlayBetr kampanii (hero lub legendary member)
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
moze adamvp bedzie opuszczal kampaniie w LiveCoin...  Shocked Roll Eyes Lips sealed

Mam nadzieję, że nie i cieszę się że odzyskałem swoje miejsce w kampanii już w tym tygodniu, bo gdyby faktycznie @Adamvp opuścił Livecoin kampanię i miałbym zająć jego miejsce, to bym się bardzo źle z tym czuł i nie wiem, czy napewno bym się zgodził.

Chyba, że po długiej rozmowie z Adamvp. w której nie nie dał bym rady nawówić go, do pozostania w kampanii. Ciesze się, że to już nie będzie miało miejsca.


to byl tez tylko zart z adamvp  Grin
a tobie wwzsocki gratuluje ze znowu odzyskales swoje miejsce w LiveCoin kamapanii!

oby ta kamapania jeszcze dlugo trwala  Wink

niestety, to nie był żart, co prawda jest troche lepiej niż się spodziewałem bo już drugi raz w tym tygodniu dałem radę wejść na forum, jednak na dłuższą metę nie wiem czy to ma sens - lepiej żeby na moim miejscu była osoba, która lepiej je spożytkuje - i tutaj pytanie czy myślicie że wchodziłaby opcja żebym zasugerował kogoś (i czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany?)
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
The sheet has been turned in to the owner, I will get you all paid ASAP.

PAID

1 Legendary slot open

150$/tyg HOT !

Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: Bitsler
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 150$/ 25 postów
Jakie rangi: wszystkie
Dodatkowe informacje: "Posts on local boards will receive half credit"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

One of our members got banned, probably for years old plagiarism.

As such, 1x Legendary Member position has opened up so apply now!
[edited]
Manager:  Hhampuz
Nazwa kampanii: LiveCoin Signature Campaign | Hero/Legendary Members | Up to 0.02BTC/Week
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:
                                                           10x Legendary Members - 0.00035BTC/Post.
Jakie rangi: legendary
Dodatkowe informacje: min 15 postów max 55


legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
wie moze ktos skad Hhampuz i DarkStar_ pochodza - chodzi mi z jakiego kraju sa obydwoje

Hhampuz jest ze Szwecji.
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
wie moze ktos skad Hhampuz i DarkStar_ pochodza - chodzi mi z jakiego kraju sa obydwoje

DarkStar pochodzi z Kanady. Wystarczyło wejść w jego profil i zerknąć na dostępne tam linki. Nie mogę się wypowiedzieć co do użytkownika Hhampuz, bo tego już nie wiem.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
wie moze ktos skad Hhampuz i DarkStar_ pochodza - chodzi mi z jakiego kraju sa obydwoje
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...wwzsocki gratuluje ze znowu odzyskales swoje miejsce w LiveCoin kamapanii!...

Dziękuję bardzo. Moja zasługa praktycznie żadna a wszystko możliwe tylko dzięki Hhampuzowi, który jest po prostu niesamowitym gościem.

Miałem juz kilka razy doczynienia z nim w różnych sprawach i skala jego profesjonalizmu przechodzi wszelkie oczekiwania.

Ja raczej mam bagaż bardzo złych doświadczeń, jeżeli chodzi o bounty menedżerów i tu właśnie lubię podkreślać, że Hhampuz nie jest bounty menedżerem tylko CM (campaign manager), a to właśnie jest duża różnica  Wink.

Myślę, że gdyby większość menedżerów podeszło tak profesjonalnie do kampanii jak Hhampuz czy DarkStar, to problem z bounty, spamem i skamem byłby o wiele mniejszy rok temu.

Do takich absurdalnych sytuacji doprowadzili właśnie nieprofesjonalni bounty menago, którzy byli w stanie zaakceptować każde ICO, źeby tylko zbudować portfolio i wystartować z tym biznesem, który dla niektórych okazał się strzałem w dziesiątke.
Pages:
Jump to: