Pages:
Author

Topic: Signature campaing - regularnie płatne pewniaki - page 21. (Read 12773 times)

legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: MintDice Signature Campaign https://bitcointalksearch.org/topic/mintdice-signature-campaignclosed-5176221
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: Full Member- $.50 per post / Sr member- $1 per post / Hero- $2 per post / Legendary- $3 per post. Minimum: 5, maximum: 25
Jakie rangi: Full Member, Sr Member, Her & Legendary
Dodatkowe informacje: 5 postow w gambling section & All will be paid in BTC at this rate and paid to their MintDice account
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: MintDice Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Minimum: 5, maximum: 25. Stawki lepsze niż kampania wyżej.
Jakie rangi: Full Member, Sr. Member, Hero Member, Legendary
Dodatkowe informacje: Należy często postować w gambling section.
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Manager: apoorvlathey
Nazwa kampanii: BitTrade Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Member - $0.4/post. Minimum: 15, maximum: 20
Jakie rangi: Member
Dodatkowe informacje: Głodowe stawki.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: Bustadice Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Member- 25$/week/25 postów + 25$ bonus za merity
Jakie rangi: Member
Dodatkowe informacje: Jedna z najlepszych kampani jeśli chodzi o stostunek $/post.


Cholera przespałem temat.... wprawdzie tylko Member ale będąc w środku łatwiej by pewnie było awansować... swoją drogą yahoo tym razem zmienił taktykę - do tej pory w 90% przypadków wybierał rangę zgodną z wolnym slotem (przy wolnym Memberze brał również Membera nawet jak zgłaszali się seniorzy czy herosi) a dzisiaj wybrał użytkownika dwie rangi wyżej...



Do windice od tygodni nie może znaleźć membera godnego uwagi. Sami spamerzy. Stąd jak zobaczył 1 osobę z 300 meritami zarobionymi to nie czekał długo z decyzją podejmując jedyną słuszną. Sam długo myślałem, czy się zgłosić jednak wolne miejsce w bustadice pojawia się wyjątkowo rzadko. Może raz na 2 miesiące? Stąd zajęcie odpowiedniego do swojej rangi miejsca zajmie pewnie z pół roku biorąc pod uwagę, że niejeden wewnątrz czeka na awans.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: Bustadice Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Member- 25$/week/25 postów + 25$ bonus za merity
Jakie rangi: Member
Dodatkowe informacje: Jedna z najlepszych kampani jeśli chodzi o stostunek $/post.


Cholera przespałem temat.... wprawdzie tylko Member ale będąc w środku łatwiej by pewnie było awansować... swoją drogą yahoo tym razem zmienił taktykę - do tej pory w 90% przypadków wybierał rangę zgodną z wolnym slotem (przy wolnym Memberze brał również Membera nawet jak zgłaszali się seniorzy czy herosi) a dzisiaj wybrał użytkownika dwie rangi wyżej...

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: Bustadice Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Member- 25$/week/25 postów + 25$ bonus za merity
Jakie rangi: Member
Dodatkowe informacje: Jedna z najlepszych kampani jeśli chodzi o stostunek $/post.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
Manager: apoorvlathey
Nazwa kampanii: [OPEN] BitTrade Signature Campaign | Hero/Legendary to Member
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Minimum 15 & Maximum 20 postów/tydzień - Hero/Legendary: $1/post / Sr. Member: $0.75/post / Full Member: $0.5/post / Member: $0.4/post
Jakie rangi: Member/Full Member/Sr. Member/Hero/Legendary
Dodatkowe informacje: Posty w Off topic, Games & Rounds, Lending, Auctions, Politics & Society, lub Archival nie beda liczone. Zarobek tygodniowy bedzie na BTC przeliczony

https://bitcointalksearch.org/topic/ended-bittrade-signature-campaign-herolegendary-to-member-5173068
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...Wolałbym ograniczyć w tym wątku dyskusję do minimum. Odszedłem już od kasowania waszych postów, bo mamy tu 5 regularnie postujących uczestników i dosłownie nikt nie trzymał porządku tego wątku (nie ograniczał zaśmiecania) więc uznałem, że skoro 100% uczestników forum woli umieszczać tu krótkie odpowiedzi na temat to dlaczego miałbym je kasować skoro tylko mi to nie odpowiada. A raczej odpowiada tylko kłuci się z pierwotnym założeniem...

Rozumiem Twoją decyzję i postaram się już więcej tu nie postować niczego innego jak tylko anonsów o wolnych miejscach w dobrych kampaniach, dodatkowo używając oryginalnego schematu.

Mamy już na forum inny wątek Twojego autorstwa, który pasuje do ogólnego tematu sygnatur.

A jest nim Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur do którego wszystkich serdecznie zapraszam, jeżeli chcecie podyskutować o kampaniach sygnatur.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
O wyborach menedżerów się nie dyskutuje ale tylko o tych dobrych  Wink. Tak więc chcę Was zapytać co sądzicie o ostatnich naborach do Chipmixera?

@TytanowyJanusz, jeżeli nie chcesz takiej dyskusji w tym temacie, to po prostu usuń mój post.

Wolałbym ograniczyć w tym wątku dyskusję do minimum. Odszedłem już od kasowania waszych postów, bo mamy tu 5 regularnie postujących uczestników i dosłownie nikt nie trzymał porządku tego wątku (nie ograniczał zaśmiecania) więc uznałem, że skoro 100% uczestników forum woli umieszczać tu krótkie odpowiedzi na temat to dlaczego miałbym je kasować skoro tylko mi to nie odpowiada. A raczej odpowiada tylko kłuci się z pierwotnym założeniem.

A pierwotnym założeniem było to, że każdy doda sobie ten wątek do Watchlist i będzie wiedział, że jak pojawi mu się powiadomienie o nowym poście będzie to oznaczało, że jest nowe miejsce w dobrej kampanii i jak zależy mu na dostaniu się to musi szybko siadać przed kompa i pisać zgłoszenie. A nie, że pojawiła się nowa odpowiedź do dyskusji w temacie kampanii sygnatur.

Kasowanie postów nie zmieni faktu, że i tak wszyscy dostaną powiadomienie o nowym poście. Więc czy będę je kasował czy nie to i tak pierwotne założenie się nie trzyma.

Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż lepiej dla wszystkich (przynajmniej moim zdaniem) jest zaczynanie ogólnych dyskusji dotyczących kampani sygnatur w odpowiednim do tego watku.

5 nowych miejsc w Windice - chyba najbardziej ruchliwa kampania. Praktycznie co tydzień zwalniają się miejsca:
Payments have been sent to those who qualified. I have 5 open slots from hero down may apply. 1 hero slot open

Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: Windice.io Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień:
Member- $.25 cents per post
Full member- $.50 cents per post
Sr member- $1 per post
Hero- $1.75 per post
max 20 postów, czyli od 5 do 35$

Jakie rangi: Member - Hero


legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Zobaczymy, czy i tym razem będziesz miał rację Smiley Kandydaci są bardzo solidni. Jak na najlepszą kampanię przystało. Zgłosiłem się, ale chyba tylko dla własnego spokoju, że spróbowałem - pierwszy raz mam wymaganą rangę.

O wyborach menedżerów się nie dyskutuje ale tylko o tych dobrych  Wink. Tak więc chcę Was zapytać co sądzicie o ostatnich naborach do Chipmixera?

@TytanowyJanusz, jeżeli nie chcesz takiej dyskusji w tym temacie, to po prostu usuń mój post.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
@Tytanowy Janusz, coś mówiłeś o cięciach w budżecie Wink?

Miałeś rację Smiley. Chodziło o postowanie w sekcjach o spekulacji i tradingu - tam też najczęściej widywałem tych gości. Ciekawe, czy dostali jakieś ostrzeżenie. Przy obecnej cenie BTC chipmixer płaci prawie 6000zł miesięcznie. Za tyle to ja bym się Chińskiego nauczył jakby taki był wymóg i dostałbym ostrzeżenie "za mało postów na Chińskim lokalu" Smiley Stąd też moim typem były cięcia budżetowe.

Obawiam się, że to miejsce zgarnie bitmover. Jest bardzo aktywny w Development & Technical Discussion.

Zobaczymy, czy i tym razem będziesz miał rację Smiley Kandydaci są bardzo solidni. Jak na najlepszą kampanię przystało. Zgłosiłem się, ale chyba tylko dla własnego spokoju, że spróbowałem - pierwszy raz mam wymaganą rangę.
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
do tego wszystkiego postawil DarkStar_ jeszcze 3 warunki w kturych ten nowy uczestnik musi byc aktywnym

Nie wszystkie z tych trzech warunków muszą zostać spełnione. Dodatkowo, DarkStar respektuje czarną listę yahoo, więc dobrze, że się wycofaliście z kampanii LiveCoin. @Tytanowy Janusz, coś mówiłeś o cięciach w budżecie Wink?

jestem bardzo ciekawym kogo DarkStar_ tym razem wybierze.

Obawiam się, że to miejsce zgarnie bitmover. Jest bardzo aktywny w Development & Technical Discussion.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
Dziś dla kogoś marzenia się spełnią. 1 wolne miejce w chipmixerze

Manager: DarkStar_
Nazwa kampanii: ChipMixer Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień: 0,0375 BTC
Jakie rangi: Senior+


no tez juz zobaczylem.
jestem bardzo ciekawym kogo DarkStar_ tym razem wybierze.

do tego wszystkiego postawil DarkStar_ jeszcze 3 warunki w kturych ten nowy uczestnik musi byc aktywnym

There is one open slot. This slot is for those who are one (or more) of:
- Active in a Local board(s)
- Active in Bitcoin Technical Support
- Active in Development & Technical Discussion
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Dziś dla kogoś marzenia się spełnią. 1 wolne miejce w chipmixerze

Manager: DarkStar_
Nazwa kampanii: ChipMixer Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień: 0,0375 BTC
Jakie rangi: Senior+


Oraz nowe miejsce w Playbetr

Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii:   PlayBetr Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień: 50$/tydzień
Jakie rangi: hero+
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Dla chętnych Full Member i poniżej są 3 wolne miejsca w windice (było 5 ale dwa już zapłnione.

Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: Windice.io Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień: Full Member $0,5 za post (od 5 do 20 postów na tydzień z czego min 5 w sekcji gambling)
Jakie rangi: M-F


legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
czyżby jednak ta formuła reklamy się przejadła jej skuteczność spadła czy może po prostu forum przestaje być atrakcyjnym miejsce do zwiększania świadomości marki....

Tyle osób ma sygnaturki, więc możliwe że tzw. ad blindness dochodzi, ciężko się przebić i opłacalność spada. Może się mylę, trzeba by zapytać osób opłacających sygnaturki. Trzeba też pamiętać, że rynek na różne usługi, np. kasyna ma także ograniczoną pulę potencjalnych zainteresowanych. Im większa konkurencja tym mniejsza część tortu przypadająca na każdy biznes. ICO/IEO też się w końcu może przejeść. Do tego są inne kanały reklamowania się, na bitcointalk ludzie są raczej bardziej poinformowani i sceptycznie (mam nadzieję przynajmniej) niż na reddit/fb/telegram/discord.
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Zastanawia mnie aktualna sytuacja na rynku sygnatur (oczywiście mam na myśli "wartościowe" kampanie płatne w btc) - od paru miesięcy mamy jakieś tam poruszenie na rynku krypto tymczasem ilość graczy na rynku kampanii sygnatur zdecydowanie mniejsza niż w okresie kiedy btc rył nosem po ziemi na poziomie 30% dzisiejszej wartości. Wprawdzie mamy kilka kampanii które trzymają się nieźle na forum długie miesiące czy nawet lata ale nowe pojawiają się jak na lekarstwo - zastanawia mnie o co chodzi - czyżby jednak ta formuła reklamy się przejadła jej skuteczność spadła czy może po prostu forum przestaje być atrakcyjnym miejsce do zwiększania świadomości marki....

hero member
Activity: 714
Merit: 611

Manager: izanagi narukami
Nazwa kampanii: UTOPIA [SIGNATURE CAMPAIGN] [SENIOR ONLY]
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  25 postów/tydzień Sr. Member = 0.003 BTC
Jakie rangi: Tylko Sr. Member
Dodatkowe informacje: Posty w localboardach się nie liczą  Angry

https://bitcointalksearch.org/topic/utopia-signature-campaign-senior-only-5164827
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Sam ma czerwony trust, który dostał ostatnio i kilka wcześniejszych, aktualnie zmienionych na neutral (za przewinienia, które teraz sam ściga).

Pozwól, że odniosę się do tego fragmentu. Nie zagłębiałem się w jego przewinienia i raczej nie zamierzam tego robić, ale chciałbym zwrócić na coś uwagę. Jeżeli ktoś się otwarcie do czegoś przyznał i poprawił się, to nie widzę problemu, żeby taka osoba ścigała innych ludzi za to samo przewinienie. Prosty przykład, ludzie, którzy ścigają osoby posiadające masę kont w celu dodawania dziesiątek nic nie wnoszących postów tygodniowo, sami kiedyś postowali w tematach mających masę odpowiedzi. Nie znam jego przypadku, więc niekoniecznie to co napisałem pasuje akurat do niego.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
Manager: Zwei
Nazwa kampanii: [OPEN] WOLF.BET Signature Campaign - Hero/Legendary - Up to 0.01BTC/week!
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Minimum 15 & Maximum 50 postów/tydzień Legendary = 0.0002 BTC/post (0.01BTC/week) & Hero Member = 0.00015 BTC/post (0.0075BTC/week)
Jakie rangi: Hero/Legendary Members
Dodatkowe informacje: 10 postow tygodniowo musi znajdowac sie w sekcji gambling, posty w lokalnych sekcjach sie nie liczya

https://bitcointalksearch.org/topic/cfnp-wolfbet-signature-campaign-herolegendary-up-to-001btcweek-5167738
Pages:
Jump to: