Pages:
Author

Topic: Spekulacja na newsach alt/btc - page 6. (Read 1966 times)

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
March 28, 2019, 05:04:27 PM
#50
 @Tytanowy Janusz miałem na myśli to że wzrost dynamiki hashrate powyżej dynamiki wzrostu ceny może być jednym z wyznaczników tego, że odbywa się akumulacja coina - wydaje mi się że takie zjawisko obserwowałem podczas bańki na btc - ale być może wyciągnałem błedne wnioski, ponieważ niestety nie dysponuje idealnymi danymi
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
March 28, 2019, 12:59:20 PM
#49
Ja osobiście już od dłuższego czasu siedzę zapakowany w Rebellious. Niedawno zakończyło się testowanie portfeli w testowym mainnecie. Czekam cały czas na odpalenie masternodów.
Pierwotnie miało to nastapić w Q4 '18, później wieszczyli Q1 '19 który właśnie dobiega końca, i nadal nic.
Projekt wydawał się ciekawy, słyszałeś o tym, masz zdanie?
$899 249 USD  marketcap. To na ile ci to spompować? x4 starczy ?Smiley zaraz przeleje jakieś drobniaki na giełdę i będzie x4 Smiley
Oczywiście żartuję. Co do coina to bałbym się w tak małe projekty inwestować. Ogromne ryzyko. Wcześniej o tym nie słyszałem więc zdania nie mam, ale z zasady więcej niż 50$ bym nie wsadził ze strachu. A ty mówisz, że jesteś "zapakowany". No cóż świat należy do odważnych Smiley

więc tutaj wygląda że w ltc idzie "pare w gwizdek" i to więcej niż w przypadku btc (aczkolwiek może mieć to jednak związek głównie z większych wzrostem kursu - gdyż wykres nie pokazuje, aby napłynął nowy sprzęt - o tym będziemy mogli mówić dopiero, kiedy hashrate przebije ATH -> a to będzie wyznacznikiem, że wieloryby akumulują ltc celem opchnięcia po halvingu)

Nie do końca rozumiem "para w gwizdek". Kurs LTC jest 1:1 jak poziom hashratu. Zaczęło rosnąć koło grudnia i wyrównało poziomy z października. Czyli wzraz ze wzrotem ceny wraca rentowność w zamkniętych kopalniach i znów zostają uruchomione. Co to ma do akumulowania przez wielorybów do końca nie rozumiem. Sprecyzuj, to może załapię Smiley

Edit:
Właśnie wyskoczyłem z QLC po 1170 sat - 46% profit
I wczoraj z ENG po 14000-16000 sat - ~57% profitu

Zostało mi IOTX, ELF, WAVES i za zwolniony hasj zebrałem troszke LTC po 0,015 btc/ltc
Uważam jednak, że każdy trade obecnie wiąże się ze sporym ryzykiem. Bitcoin siedzi w konsolidacji od 4 miesięcy. Lada moment strzeli góra albo dołem. Oba kierunki będą zgubne dla altcoinów (jeśli chodzi o ALT/BTC). Alty lubią spokój na bitcoinie. Spadki na bitcoinie odstraszają od podejmowania ryzyka a szybkie wzrosty wysysają kasę z altów. Najlepsza dla altów jest nudna konsolidacja na bitcoinie.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
March 28, 2019, 11:39:32 AM
#48
Nie. Pierwsze słyszę. Korzystałeś z tego?

https://www.litecoinblockhalf.com/
A co o tym sądzicie? Będzie pompka na kursie ltc/btc ? Od grudnia kurs równiutko rośnie bez większych pomp i korekt. Od dołka już +100% ale do halveningu jeszcze kupa czasu na wzrosty.

Co do https://algory.io/ to myślę, że to teraz podstawa - ja korzystałem, korzystam, i będę korzystać ;-)

Co do LTC wszystko możliwe ;-) aczkolwiek tutaj mogą być przesunięcia czasowe zarówno w jedną jak i drugą stronę:

vs

więc tutaj wygląda że w ltc idzie "pare w gwizdek" i to więcej niż w przypadku btc (aczkolwiek może mieć to jednak związek głównie z większych wzrostem kursu - gdyż wykres nie pokazuje, aby napłynął nowy sprzęt - o tym będziemy mogli mówić dopiero, kiedy hashrate przebije ATH -> a to będzie wyznacznikiem, że wieloryby akumulują ltc celem opchnięcia po halvingu)
full member
Activity: 518
Merit: 106
March 28, 2019, 10:39:03 AM
#47
Ja osobiście już od dłuższego czasu siedzę zapakowany w Rebellious. Niedawno zakończyło się testowanie portfeli w testowym mainnecie. Czekam cały czas na odpalenie masternodów.
Pierwotnie miało to nastapić w Q4 '18, później wieszczyli Q1 '19 który właśnie dobiega końca, i nadal nic.
Projekt wydawał się ciekawy, słyszałeś o tym, masz zdanie?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
March 26, 2019, 12:15:53 PM
#46
Wszystko w sumie w wątku na bieżąco. Trzymam poniższe:

Elf - zapakowany czekam na dalsze wzrosty. Zakupy średnio po 3700 stat - obecnie 4316
Mainnet obiecali w Q1. Ostatnie parę dni zostało a jedyne co wiemy to:
Hello, the exact date of the MainNet launch will be announced through the official channels soon, please stay tuned with us on Twitter (https://twitter.com/aelfblockchain) or @aelfnews.

Waves - tu brak newsów poza aidropem vestock tokena ale na to raczej ceny nie trzyma. technicznie wygląda ciekawie.

ENG - Zebrałem w okolicach 9500 sat pod mainnet w Q1. A czytam obecnie i się okazuje, że w Q1 będzie testnet. Nie wiem, czy ja wcześniej źle zrozumiałem ale na telegramie widzę podobne zamieszanie. Cena puchnie to sobie jeszcze potrzymam. obecnie 12000 sat.
QLC - Zebrałem w okolicach 800 sat. Mainnet 31.03 więc za chwile będzie pewnie dump.
LTC - tego nie mam ale zastanawiam się. Troszkę już jest wysoko ale ma czas i miejsce na kolejne wzrosty (https://www.litecoinblockhalf.com/)
IOTX - koło 200 sat brane. Jutro ma być Mainnet Rehearsal  i pewnie podadzą konkretną datę mainnetu. https://medium.com/iotex/mainnet-rehearsal-begins-on-march-27-93cd0e6ff7a7

Tyle. Obecnie ciężko widzę zakupy. Niczego nie jestem pewien z tych newsów i nic przy obecnych wycenach nie mogę polecić. Wszystko porusza się bardzo nerwowo.  Widzieliście pompę EVX? W pewnym momencie wybiło 300%. Najśmieszniejsze jest to, że obrót wynosi 46 000 btc a marketcap wynosi 7000 btc (przed pompą 2500 btc). Czyli statystycznie w ciągu 1 doby każdy token jaki istnieje zmienił właściciela 6.5 razy. Śmierdzi to na kilometr.

edit 28.03.2019:
Iotex :"The public Mainnet launch date will be announced in the coming week. Based on today’s successful Mainnet Rehearsal kickoff, we are confident that the Mainnet will be launched to the public in the next 2–3 weeks."
full member
Activity: 518
Merit: 106
March 26, 2019, 09:25:37 AM
#45
Zatem alty, którymi obecnie się interesuje to;
Cześć, wypatrzyłeś coś na horyzoncie? Jakiś zbliżający się mainnet? Inny news które napompuje jakiś token? szukam czegoś do inwestycji na okres ~miesiąca może dwóch.
Twoje propozycje zawsze warto przeanalizować. Wink
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
March 25, 2019, 10:08:48 AM
#44
Nie. Pierwsze słyszę. Korzystałeś z tego?

https://www.litecoinblockhalf.com/
A co o tym sądzicie? Będzie pompka na kursie ltc/btc ? Od grudnia kurs równiutko rośnie bez większych pomp i korekt. Od dołka już +100% ale do halveningu jeszcze kupa czasu na wzrosty.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
March 24, 2019, 07:18:21 PM
#43
A korzystacie z https://algory.io/ ?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
March 24, 2019, 04:25:58 AM
#42
Przeglądam czasem coiny wyrywkowo na coincheckup w zakładce events. Przykładowy link:
https://coincheckup.com/coins/stellar/events
Chociaż ostatnio rozbudowali troszkę tę stronę i łatwiej się odnaleźć w spamie newsów poprzez opcję wyszukiwania po keywords.
https://coinmarketcal.com/en/?form%5Bdate_range%5D=24%2F03%2F2019+-+31%2F03%2F2022&form%5Bkeyword%5D=mainnet&form%5Bsort_by%5D=&form%5Bsubmit%5D=&form%5Bshow_reset%5D=

W dodatku fallowuje altcoin buzz https://twitter.com/Altcoinbuzzio, bo wrzucają podsumowanie raz w miesiącu czego można się spodziewać, które wygląda tak:
https://twitter.com/Altcoinbuzzio/status/1101778658270707713 W dodatku często wrzucają gorące newsy. O plotce ENJ wiedziałem jak kurs ruszył pierwsze 20% potem zrobił jeszcze 400%. I tak na tym nie zarobiłem, ale mogłem dzięki nim.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
March 23, 2019, 07:20:21 PM
#41
z jakiego źródła newsów korzystacie?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
March 20, 2019, 10:43:40 AM
#40
[Forwarded from Zardique]
QLC CHAIN MAINNET IS LAUNCHING ON MARCH 31!!!

QLC Chain Mainnet is launching with its first application — GLOBAL SMS BILLING PLATFORM, partnering with the Montnets Group
Mainnet will be live on March 31

https://medium.com/qlc-chain/qlc-chain-mainnet-is-launching-on-march-31-796044674461

News sprzed 2 min z telegrama. kurs +20%. Ja trzymam do 28 marca. Do tej pory chłopaki obiecywali, że do końca pierwszego kwartału będzie mainnet. Osobiście zaczynałem już wątpić, bo dokładnej daty nie było, a do końca 10 dni. A tu taka niespodzianka, przy okazji wraz z nowym partnerem.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
March 20, 2019, 05:29:29 AM
#39
Dajcie znać czy ktoś z was podchodził do tematu? Interesuje mnie zwłaszcza czy komuś się udało kupić przy korzystaniu z chroma na windzie (bo ja miałem jakieś ewidentne problemy....)
Odpuściłem tym razem. Zajęty byłem zadumą nad zależnością kursu BNB od tego eventu i opłacalności próby zakupu przy uwzględnieniu ryzyka spadku kursu bnb, ryzyka nie wybicia ceny i prawdopodobieństwa dopchania się do tokenów. Jak czytałem komentarze na twitterze, to ciężko było znaleźć kogokolwiek kto by napisał "nie wiem o czym mówicie, ja się zalogowałem i kupiłem". Wszyscy plują jadem, że się nie udało...

Ja już pisałem, że też nie udało mi się kupić ponieważ nie mogłem załadować strony. Cały czas albo się bez końca ładowała albo wywalało różne błedy 404, 503 co jest dziwne bo nigdy się z czymś takim nie spotkałem żeby pokazywało różne błędy co któreś przeładowanie strony.

Co najlepsze zalogowałem sie do launchpadu na długo przed ICO i oczywiście kiedy się zaczynało (minute czy dwie przed startem) zostałem wylogowany automatycznie i cyrk się zaczął.

To był mój pierwszy raz na launchpadzie Binance tak, że nie mam porównania. Fajnie by było gdyby podzielił się spostrzeżeniami ktoś, kto już kiedyś kupił tam tokeny żeby porównać przebieg różnych ICO.

Mialem madzieję na łatwą tranzakcję i jak zawsze pod górkę jak ze wszystkim w krypto. Do tego trzeba się chyba przyzwyczaić.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
March 20, 2019, 04:59:19 AM
#38

Postanowiłem dzisiaj dla sportu podejść do podrzuconego przez Ciebie tematu...


Czuwam nad nim Smiley. Troszkę się tylko zniechęciłem, bo po raz drugi mój temat został przeniesiony przez moderatora do działu alternatycnych kryptowalut, czyli miejsca spamu wątków ANN i bounty. Biję się jednak z myślami co dalej z bitcoinem. Od 4 miesięcy w konsolidacji. Prawdopodobnie za kilka dni/tyg wystrzeli z impetem w którąś ze stron. Której strony nie obierze prawdopodobnie spowoduje dump altcoinów.

Co do rozegrań, to niewiele się zmieniło w ciągu tygodnia. Wszystkie pozycje czekają dalej na mainnet. Waves tańczy przy stoplossie cały czas. Z obserwacji krótkich interwałów spodziewam się raczej wybicia górą niedługo.

Z newsów wpływających na cenę to powiem wam, że wyczytałem dziś, że podobno CBOE rezygnuje z kontraktów na bitcoina.
https://www.money.pl/gielda/amerykanska-gielda-wycofuje-sie-z-bitcoinow-mial-to-byc-przelom-a-wyszla-klapa-6361028447045249a.html?amp=1
News wielki a reakcji ceny brak. Czyżby słabe ręce już pozbyły się bitcoina i po prostu nie było już komu dumpować?Tyle osób czeka na ETF i BAKKT jak na zbawienie a tu nie dość, że nie przychodzą, to jeszcze cofamy się przez utratę kontraktów.

Osobiście widzę to pozytywnie. Same konkrakty od wieków na jaki papier by nie weszły zawsze skutkowały spadkami. Ich zamknięcie może zdejmie buta z bitcoina? W dodatku ten brak reakcji ceny na taki news również wygląda pozytywnie.


Dajcie znać czy ktoś z was podchodził do tematu? Interesuje mnie zwłaszcza czy komuś się udało kupić przy korzystaniu z chroma na windzie (bo ja miałem jakieś ewidentne problemy....)
Odpuściłem tym razem. Zajęty byłem zadumą nad zależnością kursu BNB od tego eventu i opłacalności próby zakupu przy uwzględnieniu ryzyka spadku kursu bnb, ryzyka nie wybicia ceny i prawdopodobieństwa dopchania się do tokenów. Jak czytałem komentarze na twitterze, to ciężko było znaleźć kogokolwiek kto by napisał "nie wiem o czym mówicie, ja się zalogowałem i kupiłem". Wszyscy plują jadem, że się nie udało. Jeśli więc założymy, że prawdopodobieństwo na dopchanie się wynosi 2%, zysk to podwojenie kapitału a ryzyko, to dump BNB przez wszystkich, którzy się nie dostali o 5% to całe przedsięwzięcie traci sens nawet przy 100% prawdopodobieństwie wejścia na giełdę z podwojoną ceną dochodząc tym samym do wniosku, że nie ma na rynku łatwych pieniędzy.
BNB nie spadło tak drastycznie, ale ryzyko było spore z uwagi na to, jak wysoko spompowany jest wykres i jak silnim impoulsem mogą być ludzie wkurzeni nieudanymi zakupami dumpujący BNB PKC.
Kiedyś jeszcze spróbuję, ale jak będę bardziej przekonany co do ICO. To budziło dodatkowe wątpliwości o których pisałem wcześniej.

hero member
Activity: 714
Merit: 611
March 19, 2019, 11:21:17 AM
#37

Postanowiłem dzisiaj dla sportu podejść do podrzuconego przez Ciebie tematu...

Początkowo wszystko wyglądało ok zalogowałem się i czekam. Bang! Rozpoczęło się więc zarzucam kup teraz fajnie w moment ładuje się formularz, wrzucam kwotę potwierdzam i mieli.... mieli... mieli...... - żadnej reakcji...po dwóch minutach zrezygnowany próbuję jeszcze raz a tam to samo... po trzeciej próbie to samo.... ale spokojnie minęło 5 minut a tu dopiero 1,5% poszło więc próbuję raz jeszcze.... znowu dupa! Wkurzony próbuję powtórzyć akcję przez komórkę i mikro sukces - jestem krok dalej - pojawił się komunikat że czekam w kolejce... to czekam w tym samy czasie podglądam na lapku jak idzie tempo dystrybucji... a tutaj nagle fik -> 20%... bęc 50%... jeszcze moment... 70% zatrzymało na chwilę.... spoglądam na telefon - cały czas w kolejce... rzut oka na lapka a tu już 80%.... 90%.... koniec... i po ptokach ;(

Dajcie znać czy ktoś z was podchodził do tematu? Interesuje mnie zwłaszcza czy komuś się udało kupić przy korzystaniu z chroma na windzie (bo ja miałem jakieś ewidentne problemy....)

hero member
Activity: 714
Merit: 611
March 13, 2019, 08:03:41 PM
#36
...
Jak myślicie, czy to odstraszy inwestorów od tego ICO? Czy sława związana z zawsze zarobkowymi ICO binance i tak da zarobić?
...

Jestem przekonany że dla 70-90% "inwestorów" (celowo piszę to w cudzysłowiu) magia Binance jest tak wielka, że nawet nie zadadzą sobie trudu, żeby ściągnąć tę aplikację a co dopiero ją szczegółowo testować. Więc nawet jeżeli w tym przypadku prawdziwi inwestorzy zachowają wstrzemięźliwość owczy pęd może być wystarczający do osiągnięcia wzrostów - nawet jeżeli nie będą one tak spektakularne i nie sięgną setek procent to wydaje mi się że ryzyko straty jest stosunkowo znikome (przynajmniej w porównaniu do każdego innego ICO które nie jest pompowane prezez binance Wink).

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
March 13, 2019, 10:05:37 AM
#35
Binance wspiera kolejne ICO. Celer.
https://launchpad.binance.com/en/project/52
https://info.binance.com/en/research/CELR-2019-03-05.html

Przypomnę, że BTT otworzyło się przy kursie x3 i w szczycie po paru dniach było warte x10 a Fetch.io otworzyło się na x4 do dziś oddało połowę zatrzymując się przy cenie 2 krotnie większej niż ICO. Wydaje się więc prawie pewne, że to ICO również da zarobić. Moje obawy kieruję jednak w kierunku apki CELERA, która została udostępniona do testów. Nic w niej nie działało. Przez tydzień bezskutecznie próbowałem wykonać to, co wymagali na airdopa. Celer zastępował jedne błędy kolejnymi a w ostatnie dni apka nawet się nie otwierała.
Jak myślicie, czy to odstraszy inwestorów od tego ICO? Czy sława związana z zawsze zarobkowymi ICO binance i tak da zarobić?

Z newsów pompujących - Skycoin obiecał uruchomić SkywireMainnet. Cena wygląda jeszcze kusząco jednak jest to coin wysokiego ryzyka moim zdaniem. Jak dziś pamiętam jak w 2 tyg oddał 70% (czerwiec 2018). Jednak i zyski mogą być astronomiczne zwarzywszy, że sam król pump and dump John McAfee regularnie wrzuca tweety o Skycoinie i osobiście posiada ich Skyminer.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
March 11, 2019, 03:29:19 AM
#34
Samsung - "There is no such funcion in the S10"
Wygląda na to że jest to tylko plotka a w tym wypadku zobaczymy pewnie niedługo wielki dump. Moim zdaniem nawet jeśli to prawda to w najlepszym wypadku zobaczymy teraz co najmniej tydzień - Miesiąc w trendzie bocznym gdzie będzie można wejść pod umiarkowanym ryzykiem (~10%) pod kolejną falę. Na pewno nie wskakiwałbym teraz w jadący pociąg. Bardziej jednak prawdopodobne wydaje mi się oddanie co najmniej 30% -50% tego ruchu przed kolejnym (może to przez doświadczenia bessy ostatniego roku nie ufam takim pompkom).
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
March 10, 2019, 11:40:40 PM
#33
...BTW widzieliście ENJ? Blisko 700% w 3 tyg... marzenie.

Z ENJ najważniejszą rzeczą jest potwierdzenie plotek o ich portfelu wbudowanym w nowy telefon Samsung.

Z tego, co wiem, są to tylko plotki i ludzie, którzy próbują coś potwierdzić, zamieszczają to:

So how it is with this information about ENJIN wallet in Samsung S10? Is it still only rumour, or someone finally oficially confirm that?

EDIT: Answer from Samsung support:
- "Hello Samsung. I would like to ask you a question. Is that true that Samsung 10 will be produced with built-in Enjin Coin wallet?
Samsung - "There is no such funcion in the S10"

So what is the truth?

Jeśli to prawda z S10, to nawet teraz nie jest za późno, szczególnie pod względem wolumenu, który rośnie rekordowo. Myślę, że wieloryby coś wiedzą Wink.

Taka pompa to wciąż nic takiego, biorąc pod uwagę fakt, że te informacje o Samsungu są prawdziwe. Ponadto ENJ jest ściśle związane z niszą do gier, która jest najczęściej używana jak na razie w przestrzeni krypto, gdy chodzi o DApps.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
March 10, 2019, 08:56:00 AM
#32
ELF zszedł ceną idealnie do pułapu ktory wskazałem i zgodnie z obietnicą od wczoraj akumuluje Smiley Mainnet powinien być w marcu, wiec niedługo pojawi się kilka newsów w tym temacie co podratuje trend.

Waves ciągle tańczy mi przy stoplosie utrzymując się w konsolidacji. Ciekawe, bo dzisiejsza zwała na bitcoinie spowodowała czerwień na wszystkich coinach, a na Waves dalej kurs przyklejony do jednego poziomu. Ktoś skupuje ekstra podaż.

Theta - mainnet za 8 dni. Ja już w zeszłym tyg wyzbyłem się reszty. Za wysoko to poszło. 200% w miesiąc z kawałkiem.

QLC - W końcu się ruszyło. Mainnet powinien być 31.03

Wszystko to jednak ma sens w przypadku, w którym bitcoin nie straszy inwestorów. A ostatni tydzień nie był najbezpieczniejszy. W związku z tym, jak ktoś również spekuluje obecnie na altach to polecałbym uważać i pilnować stoplossy.
Update
Elf - zapakowany czekam na dalsze wzrosty. Zakupy średnio po 3700 stat - obecnie 4221
Waves - wywaliło mnie na SL ale widząc jak kurs szybko wraca w konsolidację odebrałem praktycznie przy tej samej cenie (polecam się przyjrzeć. Ostatnie dni w konsolidacji moim zdaniem).
ENG - wybil opór i tańczy przy nim więc cena idealna do wejścia. Zebrałem dziś w okolicach 9500 sat.
QLC - Pięknie się trzyma od 10 dni po wybiciu. Zebrałem dziś w okolicach 800 sat.
Wszystkie pozycje zamierzam trzymać do końca miesiąca, bo wtedy większość z nich powinno wypuścić mainnet.

Fet - wywalilo mnie na SL (na szczęście) - strata ok 3%. Kurs juz oddał 50% od szczytu. Największy przegrany tygodnia. Może już pora na odbicie?
ZIL- od szczytu oddał juz prawie 30%. Ostatnio pojawił się wolumen popytowy a przed nami jeszcze news od binance o wsparciu mainnetu (co ciekawe był już takowy o iost a mainnet był sporo później). Osobiście odpuszczam zagranie pod ten news (AE nauczyło mnie unikać zagrań pod news binance), ale cena wygląda kusząco.


BTW widzieliście ENJ? Blisko 700% w 3 tyg... marzenie.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
March 05, 2019, 10:17:42 AM
#31
... Ale myliłem się już tyle razy, że nie przykładaj do tej opinii dużego znaczenia Smiley

Już pomijam fakt, że zebrane środki w BNB zostaną sprzedane spowrotem do BTC i $ by pokryć realizację projektu, więc defakto długoterminowo nie pompują ceny BNB...

Właśnie tak przegapiłem połowę bańki ETH. Też za każdym razem myślałem, że to nie możliwe żeby cena dalej rosła dopiero co urosło 100 czy więcej procent i bum na następny tydzień znowu wyżej.
Co najlepsze, że jak ty kupisz to w tym momencie zawsze spadnie i było nawet tak, że robiłem takie błędy jak nowicjusz i potrafiłem sprzedać "panic sell" a za dwa dni znowu boom 100% do góry. Ale warunki giełdowe byly nieporównywalnie inne, taka pompa nie miała jeszcze miejsca i to było dla mnie coś nowego..

Błędy też dobre bo doświadczenie jest ważne. To samo jest ze stop losami. Zauważyłśeś pewnie już dawno, że działają one inaczej dla krypto szczególnie podczas bańki czy długotrwałego mocnego trendu. Wahania w cenie są tak duże, że na dżwigni to trejduje chyba tylko samobójca (na nautomacie z ustawionymi stop losami). Nie ma takiej możliwości moim zdaniem zawsze Cię cena złapie i zamknie trejda. Musisz siedzieć i monitorować na bieżąco. Trochę mnie to kosztowalo zanim się nauczyłem, że handel FIAT nie ma nic wspólnego z krypto.

Co do Binance to ja jeszcze będę zwracał uwagę na wolumen. Jak będzie rósł mocno to i tak trochę kupię.

Aktualizacja 9.03

Ustawiłem ordery na FET po 0,00007BTC i sie zastanawiam czy jeszcze nie obnizyć i to o połowę czyli do ceny ICO jeśli się nie mylę?

Trochę bliżej się przyjrzałem i oni maja mainnet dopiero w czwartym kwartale tego roku. Nie wiesz czy to aktualne?
Pages:
Jump to: