Pages:
Author

Topic: Spekulacja na newsach alt/btc - page 7. (Read 1961 times)

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
March 05, 2019, 09:11:18 AM
#30

Ja myślę że to strzał w dziesiątkę. Wysoki volume, dobry team, projekt i cena tylko 2 razy wyzsza od ICO i akurat w nainiższym punkcie od początkusprzedaży na giełdzie. Ja jeszcze nie teraz ale wieczorem jak będę miał więcej czasu to ustawiam ordery.

Jakie ewenty czekają Fetch.ai w najblizszym czasie bo na stronie jest roadmap ale tylko pokazane kwartalnie?

Może znalazłeś gdzieś @T.Janusz wyszczególnione konkrektnie każdy następny etap.

Tak patrzę na Binace coin i żałuje że nie kupiłem wiecej. Myślę że będzie szło do góry do 24$. Nie jest w stanie nawet spadajacy BTC ich zatrzymać w szczególności że juz są największa gieldą a każde nastepne ICO to miliony kupionych Binance coin.

Co ty na to bo już są po pompie i nie wiadomo kupwać czy sprzedawać? Tylko że ten wzrost ceny jest zupełnie naturalny taka organiczna pompa  Grin.


https://info.binance.com/en/research/FET-2019-01-31.html#section4 - Chyba to tyle.

Ja celowałem w BNB w listopadzie po 13000 sat ale wywalało mnie wielokrotnie na knotach dniówek na stoplossach aż w końcu odpuściłem i zapakowałem się w inne coiny... teraz 35000 sat - co patrzę to mi większy gul rośnie. Według mnie cena odjechała i będzie jeszcze okazja zakupu po 25000 sat. No chyba, że zaczyna się wielka bańka na altach jak w grudniu a BNB było pierwszym które aż tak wystartowało i wielka hossa odbierze ludziom rozum i zaczną kupować coiny odjechane na księżyc w nadziei na trip na mars.

Jak dla mnie rynek przecenia zapotrzebowanie na BNB wynikające z Launchpadów. Hardcap na fetch.io wynosił 6 mln $ a BTT 7.2 mln $ = 13 mln. Dokładnie tyle rynek musiał skupić bnb by skupić fetch i BTT. A kapitalizacja w między czasie spuchła o 133%, czyli blisko 1 mld $. Moim zdaniem to pęknie, uspokoi się przy 25 000 sat i tam można upatrywać wejścia. Ale myliłem się już tyle razy, że nie przykładaj do tej opinii dużego znaczenia Smiley

Już pomijam fakt, że zebrane środki w BNB zostaną sprzedane spowrotem do BTC i $ by pokryć realizację projektu, więc defakto długoterminowo nie pompują ceny BNB.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
March 05, 2019, 08:54:08 AM
#29
Co sądzicie o Fetch.ia teraz? Siedzi przy wparciu krótkoterminowym . Stoploss pod daje małe ryzyko na poziomie około 3% a co czeka tą walute w najbliższych czasach:
1-wejście na wszystkie giełdy (ktore z pewnością nie będą chciały stac z boku w obliczu takiego wolumenu i hypu)
2-prawdopodobnie konkurs na binance (wytraduj xx i wygraj tokeny). To śmiałe twierdzenie, ale zarówno BTT jak i GTO miały takowy konkurs. Nie pamiętam jak bread ale i tak daje nam to 66% szans na ten news.
3- może jakiś airdrop jak w wypadku BTT

Ja myślę że to strzał w dziesiątkę.

Wysoki volume, dobry team, projekt i cena tylko 2 razy wyzsza od ICO i akurat w najniższym punkcie od początku sprzedaży na giełdzie.

Ja jeszcze nie teraz ale wieczorem jak będę miał więcej czasu to ustawiam ordery. Każda nowa większa giełda to gwarantowana pompa dla tej koiny. To już nawet nie blockchain tylko 4 generacja.

Jakie ewenty czekają Fetch.ai w najblizszym czasie bo na stronie jest roadmap ale tylko pokazane kwartalnie?

Może znalazłeś gdzieś @T.Janusz wyszczególnione konkrektnie każdy następny etap.

Tak patrzę na Binace coin i żałuje że nie kupiłem wiecej. Myślę że będzie szło dalej do góry do 24$. Nie jest w stanie nawet spadajacy BTC ich zatrzymać w szczególności że juz są największa gieldą a każde nastepne ICO to miliony kupionych Binance coin.

Co ty na to bo już są po pompie i nie wiadomo kupować czy sprzedawać? Tylko że ten wzrost ceny jest zupełnie naturalny taka organiczna pompa  Grin.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
March 05, 2019, 03:58:30 AM
#28
Na Waves też spoglądam od jakiegoś czasu ale myślę, że to za duże ryzko teraz no chyba, że się wybije bo od kilku tygodni balansuje na wsparciu i jak tylko BTC dostanie baty to Waves na pewno też. Bez jakiegoś poważnego inwestora i szybkiego skoku volume nie widzę szansy na wybicie co więcej myślę że jeszcze spadnie poniżej 2$.

ELF to dobry pomysł i myślę że też się skuszę bo mają całkiem konkretny volume, cena lezy na łopatkach a projekt jest solidny. Jescze trochę poczekam bo ciągle spada dzisiaj nawet 10%. Ustawiłem ordery od 10 centów mam nadzieję że wejdzie.

Co do QLC to będę musiał się przyjżeć bo nie znam ale na pierwszy rzut oka strasznie niski volume i jest już na Binance tak że projekt musi mieć solidny roadmap żeby coś z tego było.

Ciągle myślę że jeszcze zobaczymy jeden spadek ceny BTC do 2700$ zanim zacznie na prawdę coś się dziać i dla tego ciągle mam dylemat czy już, czy może jeszcze poczekać bo ceny są kuszące muszę przyznać wszystko leży 85-99% poniżej cen ATH.



W swoich propozycjach zawsze uwględniam cenę ALT/BTC a nie ALT/$ z uwagi na fakt, że w mojej strategii zainwestowałem już to co mogłem w krypto (wszystko głęboko pod wodą) i trzymam to w najpewniejszej moim zdaniem walucie - BTC. Jedyne więc co robię, to spekuluję na parach ALT/BTC w celu zwiększenia jego ilości czekając na odpowiednią cenę do jego sprzedaży.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że cena altcoinów w $ to tylko wypadkowa ceny bitcoina i ceny ALT/BTC. Dlaczego? Bo większość walut nie jest nawet notowana w $ i cały handel odbywa się alt/btc. A nawet jak są notowane w $, to większośc wolumenu pochodzi z par ALT/BTC a wiekszość wolumenu na ALT/$ to arbitrażyści. Jeżeli więc jakiekolwiek zagrania techniczne powinny działać to łatwiej jest je znaleźć na parze ALT/BTC bo nie są zakłucone przez zmiany btc/usd

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co sądzicie o Fetch.ia teraz? Siedzi przy wparciu krótkoterminowym . Stoploss pod daje małe ryzyko na poziomie około 3% a co czeka tą walute w najbliższych czasach:
1-wejście na wszystkie giełdy (ktore z pewnością nie będą chciały stac z boku w obliczu takiego wolumenu i hypu)
2-prawdopodobnie konkurs na binance (wytraduj xx i wygraj tokeny). To śmiałe twierdzenie, ale zarówno BTT jak i GTO miały takowy konkurs. Nie pamiętam jak bread ale i tak daje nam to 66% szans na ten news.
3- może jakiś airdrop jak w wypadku BTT
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
March 04, 2019, 07:31:57 AM
#27
Jakies newsy @Tytanowy Janusz?

Minal prawie tydzien od twojego ostatniego posta i jestem ciekaw na co teraz spogladasz?

Jak narazie stagnacja na rynku. Lekkie pompy i wszystko wraca do normy po kilku dniach.

Kumulacja? Wieloryby nabijaja portfele tanimi altami?

ELF zszedł ceną idealnie do pułapu ktory wskazałem i zgodnie z obietnicą od wczoraj akumuluje Smiley Mainnet powinien być w marcu, wiec niedługo pojawi się kilka newsów w tym temacie co podratuje trend.

Waves ciągle tańczy mi przy stoplosie utrzymując się w konsolidacji. Ciekawe, bo dzisiejsza zwała na bitcoinie spowodowała czerwień na wszystkich coinach, a na Waves dalej kurs przyklejony do jednego poziomu. Ktoś skupuje ekstra podaż.

Theta - mainnet za 8 dni. Ja już w zeszłym tyg wyzbyłem się reszty. Za wysoko to poszło. 200% w miesiąc z kawałkiem.

QLC - W końcu się ruszyło. Mainnet powinien być 31.03

Wszystko to jednak ma sens w przypadku, w którym bitcoin nie straszy inwestorów. A ostatni tydzień nie był najbezpieczniejszy. W związku z tym, jak ktoś również spekuluje obecnie na altach to polecałbym uważać i pilnować stoplossy.

Dzięki @Janusz właśnie o takie podsumowanie mi chodziło.

Na Waves też spoglądam od jakiegoś czasu ale myślę, że to za duże ryzko teraz no chyba, że się wybije bo od kilku tygodni balansuje na wsparciu i jak tylko BTC dostanie baty to Waves na pewno też. Bez jakiegoś poważnego inwestora i szybkiego skoku volume nie widzę szansy na wybicie co więcej myślę że jeszcze spadnie poniżej 2$.

ELF to dobry pomysł i myślę że też się skuszę bo mają całkiem konkretny volume, cena lezy na łopatkach a projekt jest solidny. Jescze trochę poczekam bo ciągle spada dzisiaj nawet 10%. Ustawiłem ordery od 10 centów mam nadzieję że wejdzie.

Co do QLC to będę musiał się przyjżeć bo nie znam ale na pierwszy rzut oka strasznie niski volume i jest już na Binance tak że projekt musi mieć solidny roadmap żeby coś z tego było.

Ciągle myślę że jeszcze zobaczymy jeden spadek ceny BTC do 2700$ zanim zacznie na prawdę coś się dziać i dla tego ciągle mam dylemat czy już, czy może jeszcze poczekać bo ceny są kuszące muszę przyznać wszystko leży 85-99% poniżej cen ATH.

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
March 04, 2019, 04:08:03 AM
#26
Jakies newsy @Tytanowy Janusz?

Minal prawie tydzien od twojego ostatniego posta i jestem ciekaw na co teraz spogladasz?

Jak narazie stagnacja na rynku. Lekkie pompy i wszystko wraca do normy po kilku dniach.

Kumulacja? Wieloryby nabijaja portfele tanimi altami?

ELF zszedł ceną idealnie do pułapu ktory wskazałem i zgodnie z obietnicą od wczoraj akumuluje Smiley Mainnet powinien być w marcu, wiec niedługo pojawi się kilka newsów w tym temacie co podratuje trend.

Waves ciągle tańczy mi przy stoplosie utrzymując się w konsolidacji. Ciekawe, bo dzisiejsza zwała na bitcoinie spowodowała czerwień na wszystkich coinach, a na Waves dalej kurs przyklejony do jednego poziomu. Ktoś skupuje ekstra podaż.

Theta - mainnet za 8 dni. Ja już w zeszłym tyg wyzbyłem się reszty. Za wysoko to poszło. 200% w miesiąc z kawałkiem.

QLC - W końcu się ruszyło. Mainnet powinien być 31.03

Wszystko to jednak ma sens w przypadku, w którym bitcoin nie straszy inwestorów. A ostatni tydzień nie był najbezpieczniejszy. W związku z tym, jak ktoś również spekuluje obecnie na altach to polecałbym uważać i pilnować stoplossy.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
March 02, 2019, 06:03:51 AM
#25
Jakies newsy @Tytanowy Janusz?

Minal prawie tydzien od twojego ostatniego posta i jestem ciekaw na co teraz spogladasz?

Jak narazie stagnacja na rynku. Lekkie pompy i wszystko wraca do normy po kilku dniach.

Kumulacja? Wieloryby nabijaja portfele tanimi altami?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
February 27, 2019, 01:16:43 PM
#24

Waves w kwietniu będzie miał aidropa ( w sensie posiadacze waves dostaną jakiś inny token). Pewnie w ciągu 3-4 tyg binance ogłosi wsparcie (w tym wypadku musi przed eventem by użytkownicy nie zabrali środków) Cena przy wsparciu ... Biorę i stoplos pod wsparciem. Ryzyko do zysku malutkie bo stoploss na 2% a zysk spodziewany przy braku dumpu na bitcoinie w okolicach 50%

Dziś jest chyba idealny moment do brania. Dump bitcoina spowodował wybicie wsparcia, co zostało na ładnym wolumenie zebrane. Kurs zachowal się nie technicznie (wybicie wsparcia powinno uwalić kurs, a ten szybko wrócil do konsolidacji) co wskazuje na wieloryba zbierającego. Stoploss pozostaje w odlegółości 3% co daje bardzo małe ryzyko do spodziewanych zysków.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
February 27, 2019, 06:25:12 AM
#23
ELF - mainnet w okolicach końca marca. Obecna cena 4200 sat jak dla mnie jest za duża na wejście i w przeciągu kilku dni powinniśmy zobaczyć 3800, 3600 i tam zacznę się powoli pakować. ELF to duży i popularny projekt z top 100 i mainnet zapewne nie przejdzie bez echa. Obecnie mój nr 1 na marzec. Tylko za późno to zauważyłem i cena już lekko napompowana. Mam nadzieje, że troszke się jeszcze cofnie.

Zachęcam wszystkich to wrzucania tutaj pompujących newsów i dyskusji co do zagrań na nich.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
February 22, 2019, 03:49:29 PM
#22

...Dawno cię nie było na Polskiej sekcji. Co tam porabiałeś...

Dobrze że trzymasz ręke na pulsie.

Ja jestem tylko nie pisałem dużo bo nie byłem w żadnej kampanii bounty i na zdołowanym rynku nie dużo się działo.

Jestem ciekaw jak będą wyglądały nastepne tygodnie.

Alty mają się dobrze w ostatnim misiącu pytanie tylko czy BTC przebije barierę 4000 i ruszy do 6000 czy to tylko kolejna pułapka (bull trap)?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
February 21, 2019, 06:08:08 AM
#21
Reszta IOST wypadła na stoplossie. I tak planowałem dziś sprzedać. Mainnet za 4 dni.
Z AE zostąło mi tylko 30% pozycji. Porażka. Strat nie ma, ale spora część portfela kisila się tam przez 2 miesiące podczas gdy cały rynek wraz z pozostałymi pozycjami puchł jak szalony.


Dobry temat panowie, nareszcie ktoś pisze z sensem.

Czytam wlaśnie ten temat i oglądam dyskutowane alty. Powiem szczerze, że nawet kilku z nich nie znałem.
Zawsze lubiłem być na bierząco ale w ostatnim roku ilość nowych projektów wrosła tak strasznie, że cięzko jest znależć czas aby za wszystkimi nadążyć.

Skupiłem się na już znanych krypto i staram sie wyczekać naijniższą możliwą cenę. Oczywiście mam masę tokenów w portfelach i czekam na pompy  Grin.
Ale chyba widzę że nie ma co czekać tylko próbować grać na tym zdołowanym rynku i najlepsze do tego będą właśnie takie alty jak te wyżej omawiane.

Jestem ciekaw jak wyszliście w osatnich 3 miesiącach na handlu krypto? Na plus, minus a może na 0?

Nie uprawiam dziennego tradingu czy jkiegoś innego od pół roku tylko monitoruje rynek bo byłem pewien, że w tych warunkach nie da się zarobić.
Oczywiście mówie o uczciwym tradingu a nie o jakichś grupach pump and dump.

Nie używam też dżwigni dlatego nie zarabiam na spadkach. Myślę, że jest to za bardzo ryzykowne w tym tak bardzo zmiennym rynku gdzie wahania cen 50 do 100% dziennie sa norma.

Spekulacja średnioterminowa pod newsy pompujące Smiley też o sporej częsci tych coinów nie słyszałem ... i pewnie długo nie usłyszę po zamknięciu pozycji Smiley Ostatnie 3 miesiące były wypasione. (tradując ALT/BTC i ciesząc się z zwiększonej ilości bitcoinów). Przynajmniej dla mnie. Theta, EOS, IOST, BNB, ZIL podniosły ładnie mój portfel. AE jednak trzymało sporą część mojego portfela poza wzrostami.

Dawno cię nie było na Polskiej sekcji. Co tam porabiałeś.

Waves w kwietniu będzie miał aidropa ( w sensie posiadacze waves dostaną jakiś inny token). Cena przy wsparciu ... Biorę i stoplos pod wsparciem. Ryzyko do zysku malutkie bo stoploss na 2% a zysk spodziewany przy braku dumpu na bitcoinie w okolicach 50%
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
February 20, 2019, 07:38:20 AM
#20
Dobry temat panowie, nareszcie ktoś pisze z sensem.

Czytam wlaśnie ten temat i oglądam dyskutowane alty. Powiem szczerze, że nawet kilku z nich nie znałem.
Zawsze lubiłem być na bierząco ale w ostatnim roku ilość nowych projektów wrosła tak strasznie, że cięzko jest znależć czas aby za wszystkimi nadążyć.

Skupiłem się na już znanych krypto i staram sie wyczekać naijniższą możliwą cenę. Oczywiście mam masę tokenów w portfelach i czekam na pompy  Grin.
Ale chyba widzę że nie ma co czekać tylko próbować grać na tym zdołowanym rynku i najlepsze do tego będą właśnie takie alty jak te wyżej omawiane.

Jestem ciekaw jak wyszliście w osatnich 3 miesiącach na handlu krypto? Na plus, minus a może na 0?

Nie uprawiam dziennego tradingu czy jkiegoś innego od pół roku tylko monitoruje rynek bo byłem pewien, że w tych warunkach nie da się zarobić.
Oczywiście mówie o uczciwym tradingu a nie o jakichś grupach pump and dump.

Nie używam też dżwigni dlatego nie zarabiam na spadkach. Myślę, że jest to za bardzo ryzykowne w tym tak bardzo zmiennym rynku gdzie wahania cen 50 do 100% dziennie sa norma.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
February 20, 2019, 04:29:28 AM
#19
Spuściłem dziś połowę IOST reszta na ciasnym stoplossie. Mainnet za 5 dni - Zill zaczął lecieć na 4 dni przed mainnetem. Wydaje mi się, że w tak niedużej odległości od newsa pierwsi zaczynają już realizować zyski.

Ostatecznie zakup przy 135, a sprzedaż przy 210 połowa i przy 198 reszta jak wypali stoploss - 52% zysku.

Macie jakiś pomysł jak prowadzić statystykę z tych rozegrań, by wątek ten był uporządkowany?

Zachęcam do wrzucania tutaj pompujących newsów. Niech ten wątek ożyje i da zarobić wielu Polakom Smiley
full member
Activity: 180
Merit: 102
hero member
Activity: 714
Merit: 611
February 17, 2019, 04:27:59 PM
#17


Wszystko to skłoniło mnie do redukcji pozycji o połowę (mimo, że na niekorzystnej cenie) i zacieśnienie stoplossa na reszcie.
Cóż ... nie zawsze się zarabia.


Wygląda na to że odpalenie mainneta jest jak na razie lepszym prognostykiem niż spekulacje na temat wejścia na binance...
Koniecznie kontynuuj ten wątek bardzo jestem ciekaw rozwoju sytuacji...

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
February 15, 2019, 06:30:46 AM
#16
Dziś binance ogłosił delist 4 coinów (MOD, SUB, WINGS, CLOAK). Reakcja rynku była natychmiastowa ~-30% w 2 godziny. Niepokoi mnie, że nie ogłosili jeszcze wsparcia dla swapa na AE. Czyżby nie robili tego, bo również przygotowują się do usunięcia go z binance?

AE cechuje obrót na poziomie 50 btc dziennie. Usunięte coiny oscylowały wokół tego (top 60 najgorszych pod tym względem coinów).

1- porządki na binance wsród niskoobrotowych coinów (do których należy AE)
2- zwlekanie ze swapem
3- wieczna konsolidacja z 1 pump and dump od ponad 2 miesięcy.

Wszystko to skłoniło mnie do redukcji pozycji o połowę (mimo, że na niekorzystnej cenie) i zacieśnienie stoplossa na reszcie.
Cóż ... nie zawsze się zarabia.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
February 14, 2019, 04:43:07 AM
#15

Widzę że mamy tutaj wątek spekulanta sprytnie ukryty pomiędzy dziesiątkami wątków ANN  które mało kro odwiedza... Właśnie dlatego głosowałem za wydzieleniem ANNów i BOUNTYów z ALTCOINÓW wtedy takie tematy jak ten nie ginęłyby w tłumie... Mam nadzieję że moderator po powrocie z urlopu zajmie się tym tematem...

Dzięki za zwrócenie uwagi. Nie wiem skąd on tam się wziął. Przeniosłem do działu ogólnego.

Wracając do wątku @TytanowyJanusz - ciekawe spostrzeżenia...
To że uruchomienie mainnetu na alcie może  spowodować wzrost wydaje się absolutnie oczywiste... niemniej jednak nigdy nie przyszło mi do głowy żeby wyszukiwać coinsy/tokeny do inwestowania pod tym kątem... Będę obserwował ten wątek i może też skorzystam z taktyki


Puki co:

Zil - dał zarobić 28% od mojego postu do mainnetu (gdzie należało sprzedać fakty)
IOTX -  -6 % - pewnie dlatego nie rusza się, bo ma być to jednak mainnet alfa i startować dopiero w marcu
IOST - 38% - mainnet 25 lutego. Maksymalnie 22 lutego będę uciekał z pozycji.
THETA - 92% - mainnet 15 marca. Wątpię by z taką siłą rosło jeszcze miesiąc. Ja Upłynniłem juz 75% pozycji. Może odbiorę 30% niżej jak spadnie przed mainnetem.
ENIGMA - 24%
edit: QLC - ~0% - po drodze dało dużo zarobić ale obecnie kisi się.

Należy pamiętać, że mieliśmy hossę na alt/btc parach i sporo z tych wzrostów nie ma nic wspólnego z mainetem, ale i tak niektóre wzrosty są spektakularne jak na 2 miesięczny okres. Największym moim zawodem jest AE puki co. Od 2 miesięcy pozycja na 0 (z małym kółkiem po drodze) czekając na news od binance, który uparcie milczy ... Powinno im chyba zależeć na szybkim swapie. Sytuacja w której część giełd handluje tokenem a część coinem jest niezdrowa. Na przyszłość odpuszczam wchodzenie spekulacyjne pod news z binance. Jak widać lepiej obstawić mainet 2 miesiące przed dla 30% zysku niż celować w jednodniową pompkę.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
February 10, 2019, 07:14:37 AM
#14

Widzę że mamy tutaj wątek spekulanta sprytnie ukryty pomiędzy dziesiątkami wątków ANN  które mało kro odwiedza... Właśnie dlatego głosowałem za wydzieleniem ANNów i BOUNTYów z ALTCOINÓW wtedy takie tematy jak ten nie ginęłyby w tłumie... Mam nadzieję że moderator po powrocie z urlopu zajmie się tym tematem...

Wracając do wątku @TytanowyJanusz - ciekawe spostrzeżenia...
To że uruchomienie mainnetu na alcie może  spowodować wzrost wydaje się absolutnie oczywiste... niemniej jednak nigdy nie przyszło mi do głowy żeby wyszukiwać coinsy/tokeny do inwestowania pod tym kątem... Będę obserwował ten wątek i może też skorzystam z taktyki

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
January 22, 2019, 08:09:33 AM
#13
Pęknąłem dziś i odebrałem po 0.000115 zamiast 0.000110 tą część co wcześniej sprzedałem. To aż niemożliwe, że ten news tak długo nie przychodzi
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
January 17, 2019, 05:29:09 PM
#12
Miałem tam konto. Na szczęście puste. Pytanie czy faktycznie hack czy może już dawno zaczęli sprzedawać coiny użytkowników i teraz przerosły ich wypłaty. Ostatnio jakoś zwątpiłem w giełdy i ich uczciwość. https://bitcointalksearch.org/topic/m.49099952

Co do ZIL to jest już drogo moim zdaniem. 30 % urosło od mojego postu i na oko 80% od dołka. Do newsa od binance jeszcze daleko, więc pewnie pod to pompowane nie będzie, chyba że pod mainnet sam w sobie. Jest w ładnym trendzie na h4 i tu można szukać wejścia na dołkach z ciasnym stoplossem i może pociągnie dalej. Wszystko zależy od tego gdzie będzie szedł w tym czasie cały rynek z bitcoinem na czele. Obecna hossa trwa już z 2 miesiące. Sporo coinów porobiły po 200% - 400% (alt/btc). Jak się skończy to wszystko poleci pytanie tylko kiedy się skończy ... w grudniu 1000% się zdarzalo
 
full member
Activity: 518
Merit: 106
January 17, 2019, 05:07:53 PM
#11
Polecasz nadal przyjrzeć się ZIL? Coś się tam trafi? Nie sprawdzałem, jest na Binance? Słyszałeś co się na wywijało na Cryptopi? Taka fajna giełda...
Pages:
Jump to: