Pages:
Author

Topic: Spekulacja na newsach alt/btc - page 8. (Read 1961 times)

full member
Activity: 518
Merit: 106
January 17, 2019, 05:04:30 PM
#10
Oczywiście że Binance to jedna z tych słusznych giełd. Ale akurat na hotBicie miałem wolne ETH i akurat tam wszedł mi order.
Podoba mi się Twoja precyzyjność w określaniu działań.
Ja kupiłem po 0.00298700ETH a sprzedałem 0.00372180ETH, bo nie sprzedałem wczoraj, a dopiero dziś...
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
January 17, 2019, 04:03:59 AM
#9
Udało mi się kilka coinów kupić a na HOTBITcie dzisiaj +34% żałuję teraz że tak mało kupiłem.
Myślisz że jeszcze będzie jakaś "akcja" czy sprzedajemy...
Czy może zostawiać na longa?

No ja wczoraj po 0.000135-0.000140 sprzedałem 20% pozycji. Nie mogłem sobie odmówić zaksięgowania chociaż części 35% zysku Smiley Może odkupię po 0.000110 jak zejdzie tak nisko przed newsem. Obecnie odradzam zakupy. A już na pewno nie na "longa". To drogi projekt (top 50 coinmarketcap), o którym jest strasznie cicho. Codzienny obrót na binance jeden z gorszych - <50 btc - poza pompą, bo obecnie 2500 btc. Mamy więc do czynienia z typowym pump and dump. Jeśli wieloryb robiący tą pompę nie zdecyduje się na druga falę, to będziemy oglądać powolne wykrwawianie się, a sam news może sie nie rozwinąc i od razu zostać zdumpowany przez niego jako okazja do wyjścia. Wchodzenie w long to czysta loteria, a brak zainteresowania projektem poza pompą przemawia in minus. Zwłaszcza, że nie robiłem żadnego głębszego researchu dot. tego coina. Jak pisałem wcześniej

Nie oceniam czy są to porządne coiny, czy shitcoiny. Nie zachęcam również do zakupów. Sądzę tylko, że jest duże prawdopodobnieństwo szybkiego zarobku na nich w najbliższych 2 miesiącach.

Dziś są, jutro może ich nie być, a jest z czego spadać.

BTW. Czemu handlujesz na tak małej giełdzie? Przy obrocie 20k $ na AE na pompie musi być straszny spread. Polecam binance.
full member
Activity: 518
Merit: 106
January 16, 2019, 04:29:56 PM
#8
Udało mi się kilka coinów kupić a na HOTBITcie dzisiaj +34% żałuję teraz że tak mało kupiłem.
Myślisz że jeszcze będzie jakaś "akcja" czy sprzedajemy...
Czy może zostawiać na longa?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
January 15, 2019, 05:03:40 PM
#7
Nie wiadomo. Bo wtedy mógłby zarobić ktoś więcej niż tylko insiderzy:) Ale widziałem jak na telegramie odpowiadali pytani admini, czy będzie wsparcie to mówili, że binance zawsze wspiera wszystkie swapy, więc ten też prędzej czy później będzie. Wiec tylko kwestia czasu, a wiadomo, że jest im to na rękę, bo inaczej zamykają się na arbitraż. Ja ciągle trzymam zbierane po 0.000101 - 0.000103 i czekam spokojnie na news. Patrząc na kurs to wydaje mi się, że jesteśmy blisko.
full member
Activity: 518
Merit: 106
January 14, 2019, 08:23:09 AM
#6
AE zaczyna wyglądać na zbierane pod news. Wolumen wzrósł z 20-100 btc na 950 btc. Moim zdaniem warto się przyjrzeć i podjąć swoją odpowiedzialną decyzję. Ja dziś zebrałem po 0,000103 btc i wystawiłem półki na sell na zyskach +30% - +100% (nigdy nie wiadomo gdzie zajdzie pierwszy strzał pump and dump). Spuszczę jak tylko binance ogłosi wsparcie dla swapa (prędzej czy później muszą, bo zamykają się na arbitrażystów, bo nie da się pewnie i skutecznie arbitrażować ERC-20 tokena z binance z coinami na innych platformach)

Zil i IOST wyglądają dobrze w średnim terminie, do ich mainnetu jeszcze kawałek, może będą pompowane aż do newsa i wtedy pompa finalna. Oczywiście o ile aż tak długo kontynuowana będzie hossa na altcoinach.

Hej, i jak z tym binance i AE? Czy wiadomo już kiedy to wsparcie może nastąpić? Mam trochę ETH i zastanawiam się w co wrzucić. Nie traktuje tego jako porady inwestycyjnej ale lubię wysłuchać opinii.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
January 11, 2019, 07:22:41 AM
#5
Zgadza się. Dzień wydarzenia to dzień realizacji zysków, chyba, że podczas wydarzenia nastapiły jakieś czynniki, które przerosły oczekiwania inwestorów. W przeciwnym wypadku (przy spełnieniu oczekiwań, lub nie spełnieniu) kurs dołuje, bo brakuje w nim elementu "trzymania" ... kupiłem pod news, news jest, kolejnego nie bedzie, to przesiadam się na coś, gdzie są lepsze perspektywy wzrostowe i to powoduje lawinę o której mówisz. Dlatego też zaznaczam w opisanej strategii, że realizacja zysków nastąpi w dniu publikacji przez binance wsparcia swapa na krótkiej pompie (pump and dump).

full member
Activity: 518
Merit: 106
January 09, 2019, 04:39:54 PM
#4
ja zauważyłem że czasami pompy są do momentu wydarzenia a później dołek. Zobacz jak było z Liskiem. Szykowali jakiś event i wszystko pięknie rosło. Od dnia evenu padaka.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
January 06, 2019, 12:09:40 PM
#3
AE zaczyna wyglądać na zbierane pod news. Wolumen wzrósł z 20-100 btc na 950 btc. Moim zdaniem warto się przyjrzeć i podjąć swoją odpowiedzialną decyzję. Ja dziś zebrałem po 0,000103 btc i wystawiłem półki na sell na zyskach +30% - +100% (nigdy nie wiadomo gdzie zajdzie pierwszy strzał pump and dump). Spuszczę jak tylko binance ogłosi wsparcie dla swapa (prędzej czy później muszą, bo zamykają się na arbitrażystów, bo nie da się pewnie i skutecznie arbitrażować ERC-20 tokena z binance z coinami na innych platformach)

Zil i IOST wyglądają dobrze w średnim terminie, do ich mainnetu jeszcze kawałek, może będą pompowane aż do newsa i wtedy pompa finalna. Oczywiście o ile aż tak długo kontynuowana będzie hossa na altcoinach.
full member
Activity: 518
Merit: 106
January 05, 2019, 05:00:11 AM
#2
Myślę że możesz mieć rację, TOMOchain niedawni odpalał mainnet i faktycznie skoczył o 1/3 ceny. Ponadto w półrocznym wykresie pięknie widać "cup and handle"
Dzięki za punkt widzenia i cynk. Przyjrzę się tym tokenom. Może coś w tym jest....
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
December 23, 2018, 07:42:12 AM
#1
Witajcie. Obecnie mamy odreagowanie na altcoinach, co sprawia, że znów można ładnie się pobujać między altami by zwiększyć ilość bitcoinów. Obstawiam, że odbicie będzie trwalo tak długo jak długo bitcoin nie będzie straszył ostrymi ruchami, a obecne odbicie na bitcoinie może nawet sięgnąc 5500 (retest konsolidacji). W związku z tym chcialbym wspólnie z wami stworzyć listę coinów do spekulacji pod newsy.

Zauważyłem, że najmocniejszym ostatnio newsem jest uruchomienie mainnetu, a momentem wystrzału i realizacji zysków jest podanie newsa od binance, że wspiera swap (pompa finalizująca wczesniejsze wzrosty). Binance jest największą giełdą, której twitter jest bacznie obserwowany przez wielu inwestorów jak równiez boty IA, ktore pare sekund po newsie skupują coiny.

Zatem alty, którymi obecnie się interesuje to;

Zil - uruchamia mainnet w końcówce stycznia 2019
IOTX - mainnet 1 kwartał 2019
IOST - mainnet luty 2019
THETA - mainnet marzec 2019
ENIGMA - mainnet marzec 2019
edit: QLC - mainnet 31 marzec 2019

i wisienka na torcie

AE- już uruchomiła mainnet. Wiele giełd wspiera swap. Czekam tylko na binance i finalną pompę. (wydaje mi się, że jest tu do zrobienia 30% w tydzień - alt/btc, przy czym większość zarobku będzie do zrealizowania na 5 min pompie, która wybije cenę w góre)

Nie oceniam czy są to porządne coiny, czy shitcoiny. Nie zachęcam również do zakupów. Sądzę tylko, że jest duże prawdopodobnieństwo szybkiego zarobku na nich w najbliższych 2 miesiącach.

Chciałbym, aby ten temat żył. Zachęcam wam do podzielenia się swoją opinią co do wchodzenia obecnie pod newsy oraz do wrzucania najistiotniejszych newsów pompujących cenę. Osobiście zobowiązuję siebie do monitorowania tego tematu i odświerzania pierwszego posta tak, by posiadał aktualne dane.

Pages:
Jump to: