Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 3. (Read 40693 times)

member
Activity: 448
Merit: 10
Ethereumun pabucu nasıl dama atılcak hale geldi onu anlamadım evet bu coinler çok konuşuldu ama boğada bile çok bir etki yapamadılar normal yani bunların çok konuşulmaması gibi geliyor çok sağlam olsalardı güncellemeler haber sitelerinde yer almalar olurdu
member
Activity: 322
Merit: 32
Geçen sene her yerde çok konuşulan bir projeydi ama şimdi unutulmuş görünüyor. Piyasa çok hızlı ve yorucu şekil değiştiyor ve malesef bu hiç iyi değil. Geçen sene çok sevdiğimiz bütün projeler yok oldu. Neredeyse Ethereumun bile pabucu dama atılacak hale geldi.

Piyasada ki bu maymun iştah insanı tamamen Bitcoine yönlendiriyor. Hiç bir altcoini alıp hodl yapamazsınız bu durumda.
member
Merit: 17
Bu coini yine bizim türkler çok tuttu şunu anlıyorum ki bizim türklerin tuttuğu projeler bir cacık olmuyor abi waves monetha hepsi aynı yerinde sayıyor  millet 10xler 20xler alırken bunlarda duranlar 2x e seviniyorlar.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
30 sayfa geriye gitmek zorunda kaldım, başlık kaybolup gitmiş Smiley geçen yıl 500k satoshilere dayanan kaya gibi coin şimdilerde 23k satoshilerde, 0,035 ether'lerden gelmiş 0.004-5'e...potansiyeli olup da kıyıda kenarda rağbet görmeyen demirbaş coinlerden biri oldu çıktı...son zamanlarda pek takip etmedim, o nedenle konuyla ilgili yeni-taze bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
1000. mesajı ben yazayım. Strat tan karını alanlar almış, bundan sonra eskisi gibi kazançlar olmaz. Herkes bunun farkındadır tahminim. Elde tuttukça parayı bağlamış olduğumuz coinlerden biri.
sr. member
Activity: 779
Merit: 253
Elde bir miktar tutuyordum fakat bozma kararı aldım, lun gibi birden rahatça x2 x3 yapabilen projelere girmeye başladım, projeye inan bekle bekle derken büyük fırsatlar kaçıyor.
newbie
Activity: 6
Merit: 1
EOS için de aynı şeyi söylüyorlar. Ethereumun tahtına konacağı hatta ethereumu geçeceği şeklinde. Hem EOS'unhem de Stratisin ethereumu geçmesi bence biraz zor gibi.
full member
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Stratise dikkat edin bir anda terste bırakabilecek coinlerden biri.Balinaların hakimiyeti var resmen.Terste kaldıktan sonra 1-2 ay hiç olumlu bir fiyat olmuyor.Dipten girebilecekseniz girin diyeceğimde bu tip coinlerin dip fiyatı da belli değil.Düştükçe düşüyor.

Aynen bu tarz coinler bütün olanca umutlarınızı tüketip bitirebiliyor. Daha sağlam coinler var ethereuma rakip neo gibi mesela, yatırım yapın demiyorum ama daha fazla araştırılmalı gibi
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Alanlaın çoğu strat'ın uzun vadede kazandıracağını düşünüyor. 20 dolar seviyelerini tekrar görürse elden çıkarırım.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
orta/uzun vade coini olarak değerlendirip koydum kenara bir miktar. umarım bu piyasa koşullarında bile zarar ettirmiyorken boğada uçar
newbie
Activity: 40
evet arkadaşlar size soyliyim ben stratın uzun vadede çok güzel kazantıracagını düşünüyorum ve ben size soylüyorum bu fiyatlar şu an bir fırsatır alın ve bekleyin güzel kar edeceksiniz

1856 tesrinisanisinden beridir bekliyorum ben. hadi bakalım.
newbie
evet arkadaşlar size soyliyim ben stratın uzun vadede çok güzel kazantıracagını düşünüyorum ve ben size soylüyorum bu fiyatlar şu an bir fırsatır alın ve bekleyin güzel kar edeceksiniz
member
Activity: 141
Bıraz konu içi saçma olmuş detaylandırmada ve bu konu nıye hortlar ki bi anda oda garip Cheesy Ethereumu gecebılecegını sanmıyorum ve bu sekılde kıyaslamalar yapılmasınada karsıyım.Nerden ve nasıl geldıklerıne bakmanız lazım hazır laf ıle gemı yurumez!.
newbie
Activity: 40
6 dolar olmuş. yoksa smart contracts mi geldi hayırdır.
newbie
ben bundan bir ay önce burda sizlere strayt tın bu fiyatlarda fırsat olduğunu ve bir daha bu fiyatları bulanmayacagınızı söylemiştim ben kendim olarak her fırsata strayt aldım ve ben en az 20 dolardan satmayı düşünüyorum
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Stratise dikkat edin bir anda terste bırakabilecek coinlerden biri.Balinaların hakimiyeti var resmen.Terste kaldıktan sonra 1-2 ay hiç olumlu bir fiyat olmuyor.Dipten girebilecekseniz girin diyeceğimde bu tip coinlerin dip fiyatı da belli değil.Düştükçe düşüyor.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Benimde bu ara niyetim nedense eski coinlere yavaştan dönüş yapıyorum ben neden bilmiyorum ama eskiye özlem galiba o yüzden alacağım waves ve bu ayrılmaz ikilim.
newbie
Activity: 196
Takip ettigim coinlerden biri bu seviyelerden alinir mi diye karar verip en kisa zamanda portfoyume katmayi dusunuyorum
member
Activity: 210
Stratis, 16 Mayıs'ta Smart Contractlarının alpha sürümünü yayınlayacaklar. Fiyatı bir süre daha artış eğiliminde devam edecek gibi duruyor.

https://twitter.com/stratisplatform/status/992420022256652288

Çok çok güzel haber ya keşke alıp da wallet da birazcık yatırım yapsaydık ne olurdu ki yani her zaman böyle şeyleri kaçırdığım için kendimi affetmeyeceğim
member
Activity: 210
Stratis geleceği iyi olan bir coin gerçek manada gelecek vaat ediyor iyi bir yatırım fırsatı olduğunu kaçırmamamız gerektiğini düşünüyorum.
Pages:
Jump to: