Pages:
Author

Topic: İtalya Serie A 2022-23 sezonu - page 12. (Read 2024 times)

copper member
Activity: 644
Merit: 269
October 22, 2022, 03:58:21 AM
Bu sene napoli çok iyi ilerliyor. Efsane Maradona’nın vefat etmeyip bugünleri görmesini çok isterdim. Kendisi tam bir Napoli aşığı ve kulübün efsanesiydi. Bu sene şampiyon olurlar umarım artık zamanı da geldi. Diğer takımların kötü gidişlerini bir fırsat olarak değerlendirmeliler.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
October 22, 2022, 01:15:01 AM
Bugün zor günler geçiren Fiorentina, İnter ile kendi sahasında karşılaşacak.Bizim Avrupa’da temsilcimiz olan Başakşehir’in gelecek hafta Fiorentina ile maçı olduğunu düşünürsek, morallerinin düşmesi açısından İnter galibiyeti bize yarayacaktır.İnter bu maçta zaten bence favori olan takım.Deplasmanda da olsa kazanırlar ve ligde sıralamasını üste taşırlar.Milan ise Monza ile karşılaşacak ve kolay bir galibiyet alacaklar.İtalya liginde bende Napoli veya Atalanta’nın şampiyon olmasını istiyorum.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
October 21, 2022, 05:42:43 PM
Bugün Juventus - Empoli maçı vardı bir Cuma maçına göre oldukça eğlenceli bir maç oldu. Juventus maçın başından sonuna kadar üstün taraftı ve Moise Kean ile erken bir gol buldular. Empoli'nin birkaç atağı oldu ama genel olarak zayıf kaldılar. İkinci yarıda Juve vites artırdı ve goller arka arkaya geldi. Bu sezon ilk kez 4 gol birden attılar. Ligde geride kalan Juve için galibiyet serisi yapmak önemliydi ve bu sezon ilk kez üst üste iki galibiyet aldılar. Haftaya Lecce maçını da kazanırlarsa güzel bir seri yapmış olacaklar.

Diğer taraftan Napoli koptu gidiyor. Henüz yenilgisi olmayan bir diğer takım Atalanta onları takip ediyor ve olağan şüphelilerden Milan bir puan geriden geliyor. Uzun zaman sonra Milan-Inter-Juventus dışında yeni bir şampiyon görürsek çok güzel olacak. Bu sezon Napoli ve Atalanta'yı destekliyorum. Grin
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
October 20, 2022, 05:33:31 AM
Bu yıl açılmış İtalya Serie A tartışma alanını aradım. Ama yoktu. Bir tane olsun dedim sonra. Dünyanın en büyük liglerinden çünkü. Belki İngiltere Premier Liginden sonra İtalya gelebilir. Çünkü son yıllarda eski savunma ligi değil. Transfere de çok para harcamaya başladı takımlar. Bu ligin tartışma alanı mutlaka olmalı. Değerli forumdaşlarımızın görüşleri bize kuponlarımızda ışık tutabilir çünkü. Cheesy

Ligde görünüm şu şekil. Geçen senenin şampiyonu Milan 3. sırada. Geçen senenin ikincisi Inter 7. sırada. Bu sene daha bi çekişme var ligde. Atalanta, Napoli, Roma lige heyecan katabilecek takımlar çünkü. Ve Milan, Inter'in şampiyonluk ambargolarını engelleyebilir bu takımlar bu sene.
Pages:
Jump to: