Pages:
Author

Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu - page 2. (Read 335898 times)

hero member
Activity: 1582
Merit: 670
bump olacak belki ama bu gelişme duyurulmadı henüz localde. waves yeni bir dex sistemine geçiyor
https://waves.exchange/
pazartesi telegram grubunda salı günü uygulamaların haber bildirimlerine düştü ama baktım burada hala kıpırtı yok bi yazma ihtiyacı duydum.
11 gün sonra yeni dex in aktif olacağını söylüyorlar.

Detay var mı?

Gördüğüm kadarıyla, bir geri sayım var anasayfasında,

We are working on an awesome new project, which will be ready soon. Stay tuned!

Daha iyi reklamı yapılabilir bir şey olabilir direkt exchange olarak lanse edilirse. Sanırım Waves ile bağları olan üstadlar detaylı bilgi verebilirler.
Bu arada masaüstü uygulaması var bu ilginç. Exchange olarak Windows, MAC ve Linux için download'ta linkler mevcut.
member
Activity: 633
Merit: 15
Ekip mal olduğu sürece wavesten bir cacık olmaz.

Waves ekosisteminde adam akıllı bir Waves Tokeni yok.

Kim niye alsın ki waves?

Kendi ekosistemini düşünmeyen ekibin kripto parasını neyleyeyim  Smiley
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
malesef bu haber de waves fiyatlarında bir etki göstermemiş. kan kaybetmeye devam Grin waves sanırım kripto pazarının en lanetli coinlerinden biri. hiçbir gelişmesi beklenen etkiyi gösteremedi.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
bump olacak belki ama bu gelişme duyurulmadı henüz localde. waves yeni bir dex sistemine geçiyor
https://waves.exchange/
pazartesi telegram grubunda salı günü uygulamaların haber bildirimlerine düştü ama baktım burada hala kıpırtı yok bi yazma ihtiyacı duydum.
11 gün sonra yeni dex in aktif olacağını söylüyorlar.

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Vay bee kaç sene oldu sonunda waves tekrardan aldığım fiyatlara geri dönmüş.Nedendir bilinmez zamanında bu kadar geri geleceğini düşünmezdim.Waves için biçtiğim değer hep 3-4 dolar üstüydü ama piyasanın hali ve wavesin hiç olmayan çabası yüzünden bu hallerde olması artık bana bu fiyatlara düşmesini normal olarak düşündürüyor.

WAVES de eninde sonunda bir altcoin. Bu fiyatlara gelmesi gayet normal. Geliştiricisi Sasha pek bir yenilik getiremedi. ilk çıktıgında herkes "yeni ethereum" lakabını uygun gördü fakat bırak ether'i bir çok altcoin'in yakaladıgı communiteyi yakalayamadilar. Elimde zamanında 1000 waves vardı ve büyük altcoin sezonunda 1,1 btc ye satabilen şanslılardanım. Şahsen bir daha da yanına yaklaşmam.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Vay bee kaç sene oldu sonunda waves tekrardan aldığım fiyatlara geri dönmüş.Nedendir bilinmez zamanında bu kadar geri geleceğini düşünmezdim.Waves için biçtiğim değer hep 3-4 dolar üstüydü ama piyasanın hali ve wavesin hiç olmayan çabası yüzünden bu hallerde olması artık bana bu fiyatlara düşmesini normal olarak düşündürüyor.
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
try gatewayi forumdan bir arkadasındı srknbyr gibi bir nicki vardı yanlış yazmış olabilirim. Büyük yatırım yaptı diye hatırlıyorum umarım yatırımı pul olmamıştır.
wavesi ben şeye benzetiyorum bazı futbolcular vardır 16-17 yaşında geleceğin maradonası denir, 35 yaşına geldiğinde hep iyi takımlardan iyi takımlara transfer olmuştur ama hep bekleneni verememiştir. waveste aynen bu.
Yok doğru hatırlıyorsunuz serkan hocaydı baya da uğraşmıştı 2.5 3 yıl önce reklamları için ama ilerletemedi sanırım sonradan. Waves konusunu gördükçe sinirlerim zıplıyor. AztecGoldHero nerede waves konusu onsuz olmaz. Bu arada Batuhan Karadeniz tam verdiğiniz örneğe uyuyor  Grin

ben buralardayım yaw Cheesy forma gırmıyorum cok uzun zamandır sımdı bı gıreyım dedım waves konusu yukarı cıkmıs gene bull mu gelıo wavese ne Cheesy wavesden zarar eden gıtsın kafasını taşlara vursun, adam gibi kar ettırmedı ama zarar da ettırmedı waves kımseye yaptıgı aırdroplar yeter hep demısımdır, ama beklentılerı bır turlu karsılayamadı sebebı de ekıbın sacma salak işlerle uğraşıp asıl yapması gerekenleri ertelemesi, ellerinin altında düzdün çalışan bir borsa varken onu geliştirmek yerine 5 yıl sonra lazım olacak şeylerle uğraşıyorlar, ehh buda dex teki volume ve fiyatı etkiliyor, yüz tanıma çıkartıyorlar mesela blockchainde Cheesy yani herşey tam o eksik Cheesy
hero member
Activity: 756
Merit: 500

Kriptopara denizinde gördüğünüz "beyazlık" buzdağının görünen yüzü... Arkada yapılan geliştirmeden, yazılan milyonlarca satır koddan, harcanan emekten ben de dahil çoğumuzun haberi yok. Github'da kodlara bakmak yerine Coinmarketcap'te rakamlara bakmakla meşgul olanların bunu farketmesi de pek mümkün olmayacak...

Onur hocam kesinlikle çok haklısınız. Hele ki son kısımda verdiğiniz örnek gerçekten doğru. Waves'i oldum olası sevmişimdir. Waves'in fiyatının uçmasını kaçmasını bekleyenler veya az da olsa yatırım yapıp fiyatında pek değişiklik olmadığını görenler hemen sallayıp duruyorlar waves hakkında.

Waves elbet bir zaman fiyat olarak da hakettiği yere geleceğinden eminim. O zamanda millet yine sallayacak. Smiley
wavesi ilk tanıdığımda 1 dolardı. aldım ve 20 dolardan çıktım. şu anda da o fiyatlarda. diğer tokenlerle karşılaştırınca 2-3 yıl içinde çok bi şey katmadı fiyat olarak. teknolojik olarak biraz gelişti ama insanlar paraya bakıyorlar.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449

Kriptopara denizinde gördüğünüz "beyazlık" buzdağının görünen yüzü... Arkada yapılan geliştirmeden, yazılan milyonlarca satır koddan, harcanan emekten ben de dahil çoğumuzun haberi yok. Github'da kodlara bakmak yerine Coinmarketcap'te rakamlara bakmakla meşgul olanların bunu farketmesi de pek mümkün olmayacak...

Onur hocam kesinlikle çok haklısınız. Hele ki son kısımda verdiğiniz örnek gerçekten doğru. Waves'i oldum olası sevmişimdir. Waves'in fiyatının uçmasını kaçmasını bekleyenler veya az da olsa yatırım yapıp fiyatında pek değişiklik olmadığını görenler hemen sallayıp duruyorlar waves hakkında.

Waves elbet bir zaman fiyat olarak da hakettiği yere geleceğinden eminim. O zamanda millet yine sallayacak. Smiley
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Evet Serkan Bayar, Digilira'nın kurucularından doğru hatırlıyorsunuz. İlerletmedi kısmı doğru değil. Digilira şu an Türkiye için dünyaya örnek olabilecek bir proje için çalışıyor. digilirapay.com 'a gözatabilirsiniz.
Türkiye gerçekten ödeme sistemlerde gerçekten iyi işler başarıyor. Buna en iyi örnek 165 milyon dolarlık iyzico. Gerçekten haberim yoktu digilirapayden şimdi baktım forumda da konusu görmemiştim digilira baya uzun süre gündemde kalmıştı localde yapılan onca çalışmayı çöpe atmayıp waves üzerinden bir sistem kurması benim hoşuma gitti açıkçası
hero member
Activity: 1284
Merit: 591
In #Bitcoin me trust
Yok doğru hatırlıyorsunuz serkan hocaydı baya da uğraşmıştı 2.5 3 yıl önce reklamları için ama ilerletemedi sanırım sonradan. Waves konusunu gördükçe sinirlerim zıplıyor. AztecGoldHero nerede waves konusu onsuz olmaz. Bu arada Batuhan Karadeniz tam verdiğiniz örneğe uyuyor  Grin

Evet Serkan Bayar, Digilira'nın kurucularından doğru hatırlıyorsunuz. İlerletmedi kısmı doğru değil. Digilira şu an Türkiye için dünyaya örnek olabilecek bir proje için çalışıyor. digilirapay.com 'a gözatabilirsiniz.

sr. member
Activity: 364
Merit: 250
try gatewayi forumdan bir arkadasındı srknbyr gibi bir nicki vardı yanlış yazmış olabilirim. Büyük yatırım yaptı diye hatırlıyorum umarım yatırımı pul olmamıştır.
wavesi ben şeye benzetiyorum bazı futbolcular vardır 16-17 yaşında geleceğin maradonası denir, 35 yaşına geldiğinde hep iyi takımlardan iyi takımlara transfer olmuştur ama hep bekleneni verememiştir. waveste aynen bu.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
hero member
In #Bitcoin me trust
Hocam sendeki bu bağlılığa hayranım. Senelerdir ekipten hiçbir beklentin olmadan waves shilliyorsun. Bana kalırsa çok romantik düşünüyorsun. Sanırım try gateway tarzında operasyonların da vardı tam hatırlamıyamadım. Projelere aşık olmayıp onları kullanıp atmak gerek saygılar...

İşte anlaşamadığımız nokta tam olarak bu: ben Waves'i shillemiyorum Alın demiyorum, yanlış yeri eleştiriyorsunuz diyorum. Fiyat odaklı bakmayın, ekip teknolojiye odaklandı diyorum. Daha ne diyeyim? Adamlar web3.0 için çalışıyor, Rusya, Waves ekibi ile dijital Ruble'yi çıkarmayı konuşuyor, biz hala Waves neden 100$ olmadı diye sorguluyoruz. Mevzu o değil kesinlikle... Bir iddia paylaştım, 100$ üzerime yapıştı ama ben fiyatlarla ilgilenmediğimi anlatmaya çalışıyorum yıllardır...

Bir de TRY Gateway benim değil, Digilira'nın operasyonu ve benim kurucularını tanımak dışında Digilira ile hiç bir bağlantım yok. Zamanında çok soru cevapladığım için beni Digilira'da çalışıyor zannedenler de olmuştu ama öyle bir durum yok.
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Ben 3$ civarında alıp, 10$ civarında tüm Waves'leri elimden çıkarmıştım. Ara sıra gaza gelip düştükçe alsam da hep zararına satış yaptım sonrasında.
Tamam Waves'i seviyoruz ama gelecek için umut var mı diyorsunuz üstadlar?

Millet HOLO'ya güveniyor ne bileyim adını duymadığın token'ı ballandıra ballandıra anlatıyor. Bir ara Shitcoin Cash için konuşuyorlardı. TRON'a bile sırtını dayayanlar oldu. Ama nedense iş Waves'e gelince kimsenin umudu yok Smiley Ekip teknolojiye değil de Justin Sun gibi goygoya para harcasaydı Waves şimdiye kadar 30-40$'ı çoktan geçmişti. Gel gör ki ürün geliştirmek, kullanıcının beklentisini bir an önce karşılamayı değil, en iyi ürünü ortaya koymayı gerektirir. 2800 kriptopara projesi var. 5 sene sonra kaçını hatırlayacağız sizce?
Hocam sendeki bu bağlılığa hayranım. Senelerdir ekipten hiçbir beklentin olmadan waves shilliyorsun. Bana kalırsa çok romantik düşünüyorsun. Sanırım try gateway tarzında operasyonların da vardı tam hatırlamıyamadım. Projelere aşık olmayıp onları kullanıp atmak gerek saygılar...
hero member
In #Bitcoin me trust
Ben 3$ civarında alıp, 10$ civarında tüm Waves'leri elimden çıkarmıştım. Ara sıra gaza gelip düştükçe alsam da hep zararına satış yaptım sonrasında.

Millet HOLO'ya güveniyor ne bileyim adını duymadığın token'ı ballandıra ballandıra anlatıyor. Bir ara Shitcoin Cash için konuşuyorlardı. TRON'a bile sırtını dayayanlar oldu. Ama nedense iş Waves'e gelince kimsenin umudu yok Smiley Ekip teknolojiye değil de Justin Sun gibi goygoya para harcasaydı Waves şimdiye kadar 30-40$'ı çoktan geçmişti. Gel gör ki ürün geliştirmek, kullanıcının beklentisini bir an önce karşılamayı değil, en iyi ürünü ortaya koymayı gerektirir. 2800 kriptopara projesi var. 5 sene sonra kaçını hatırlayacağız sizce?
sr. member
Activity: 1134
Merit: 342
hayaller paris, gerçekler bitlis.. aslında platformun eksik bir tarafı yok, sıkıntı her yatırımcının voleyi buradan vuracağına inanmasında.

Çok güzel bir özet yazmışsınız.
waves in platform olarak teknolojik bir eksiği yok. Topluluk olarak da bir eksiği olmadığını düşünüyorum.
Sıkıntı bizim yatırımcı sandığımız kitlenin 1 koyup 5 alma beklentisi.

Bu piyasaya son toplu yükselişin hemen öncesinde giren kitlenin hayal kırıklığı çok büyük, onlar piyasa hep böyle yükselecek zannediyorlardı.
Oysa waves e doğru zamanda yatırım yapan, doğru zamanda karını gerçeğe döndürmeyi bilenler çok muazzam kar ettiler.
1 - 2 dolar aralığında yatırım yapıp 12 - 15 dolar aralığında satanlar çok güzel kar ettiler.
ICO dan yatırım yapanları zaten söylememe gerek yok.

ben 1 - 2 dolar aralığından yaptım waves yatırımı. 12 dolar üstüne çıktığında çevremdeki bir çok waves yatırımcısı ellerindeki miktarın %30 unu sattılar (ben satmadım.)
waves fiyatı 15 doların üstüne çıktığında aynı yatırımcılar ellerinde kalan miktarın %30 unu daha sattılar. (ben yine satmadım.)
yani ellerindeki waves in yarısını satmış oldular. sonra 6 dolar seviyesine indiğinde sattıklarını yerine koymaya başladılar.
hala ara sıra konuşmalarına denk geliyorum. waves 1 doların altına her gevşediğinde alım zamanı diye grup ta yazıyorlar.

biraz uzun vadeli ve öngörülü olmak lazım.

legendary
Activity: 3122
Merit: 1516
hayaller paris, gerçekler bitlis.. aslında platformun eksik bir tarafı yok, sıkıntı her yatırımcının voleyi buradan vuracağına inanmasında.

Çok güzel bir özet yazmışsınız.
waves in platform olarak teknolojik bir eksiği yok. Topluluk olarak da bir eksiği olmadığını düşünüyorum.
Sıkıntı bizim yatırımcı sandığımız kitlenin 1 koyup 5 alma beklentisi.

Bu piyasaya son toplu yükselişin hemen öncesinde giren kitlenin hayal kırıklığı çok büyük, onlar piyasa hep böyle yükselecek zannediyorlardı.
Oysa waves e doğru zamanda yatırım yapan, doğru zamanda karını gerçeğe döndürmeyi bilenler çok muazzam kar ettiler.
1 - 2 dolar aralığında yatırım yapıp 12 - 15 dolar aralığında satanlar çok güzel kar ettiler.
ICO dan yatırım yapanları zaten söylememe gerek yok.

ben 1 - 2 dolar aralığından yaptım waves yatırımı. 12 dolar üstüne çıktığında çevremdeki bir çok waves yatırımcısı ellerindeki miktarın %30 unu sattılar (ben satmadım.)
waves fiyatı 15 doların üstüne çıktığında aynı yatırımcılar ellerinde kalan miktarın %30 unu daha sattılar. (ben yine satmadım.)
yani ellerindeki waves in yarısını satmış oldular. sonra 6 dolar seviyesine indiğinde sattıklarını yerine koymaya başladılar.
hala ara sıra konuşmalarına denk geliyorum. waves 1 doların altına her gevşediğinde alım zamanı diye grup ta yazıyorlar.

biraz uzun vadeli ve öngörülü olmak lazım.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Waves boğa zamanları öncesinden başlayan süreçle en fazla hayal kurduran coinlerden biri oldu. Bunun sebebi ethereum trenini kaçıranların waves ile kendini kandırmasıydı Smiley
Aynen öyleydi Smiley Bugünde çöp tenekesi gibi birşey benim gözümde. yanlız ilk imza kampanyasıydı galiba katıldığım waves imzası. güzel mutlu günlerdi be...
Pages:
Jump to: