Pages:
Author

Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu - page 9. (Read 335898 times)

sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Waves cüzdanınıza ripple gelmesi biraz saçma olmuş. Büyük ihtimal waves tabanlı bir token olabilir. Eğer normal ripple ise güzel olur
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
Merhaba, waves dex cüzdanıma bugün 100 ripple gelmiş nedeni nedir bilen var mı? Birisi yanlışlıkla gönderdiyse geri göndericem.

Airdrop var sanırım. Bana da 1000 tane gelmiş. Ancak gerçek Ripple olmayabilir.
newbie
Activity: 27
Merit: 0
Merhaba, waves dex cüzdanıma bugün 100 ripple gelmiş nedeni nedir bilen var mı? Birisi yanlışlıkla gönderdiyse geri göndericem.
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
Ne oldu yav konu öksüz kalmış vay be.Nerede bizim millet hani 100 dolar olacaktık.Battık galiba waveste bizi bitirdi.Bu gidişle kepenk kapatacağız gibi geliyor waveste

alan aldı beklıo ıste Cheesy

batan bırsey yok.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Değerli kullanıcılarımız;

Kiralama amaçlı kullanım için yeni bir “full node” kurduk. Node’umuz aracılığı ile bulunan bloklardan elde edilen kripto paraların %90’ını digilira’ya kiraya verenlerle paylaşacağız.

Detaylar için;

https://leasing.digilira.com sayfamızı ziyaret edebilir veya Waves’lerinizi doğrudan 3PB4uwJUr7G3P5naz7K5SHukXapiGyynXqm adresine kiraya verebilirsiniz.

Not: sayfamız şu anda sadece ingilizce, yakında Türkçe dil eklenecektir.

digilira Ekibi

benimde az biraz waves var, leasing için size yönlendireyim yabancıya gitmesin
newbie
Activity: 101
Waves Dex platformundan Bitcoin Cash Withdraw yapmak için belli bir limit vardı. Bu tarz limitler hala var mı?

Mesela Bitcoin için ya da Bitcoin Cash için?

Bu tarz limit olanları nereden öğrenebilirim.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
waves 2 yılı devirmiş vay arkadaş. 2yılda gelinen nokta malesef fiyata yansımasa da altyapı ile bi gün uçup gidecek diye beklemekten sıkılsam da hodl a devam Smiley

bu arada 2.yıla özel bir etkinlik yapmışlar. john alan falan bi kaç token basmışlar dağıtıyorlar Smiley
https://twitter.com/wavesplatform/status/984050905522819072
hero member
Activity: 896
Merit: 515
Merhaba arkadaşlar,
Waves Dex üzerindeki dolarları en uygun şekilde nasıl hesabımıza aktarabiliriz?

Bunun bir yolu var mı? Bitcoin veya Waves e çevirmek istediğimde zararım büyük oluyor.

Pardon şimdi bir şey gördüm, Waves Dex Beta Client üzerinden mesela USD olarak Bitfinex veya Cex.io hesabımıza direk dolar olarak atabiliyor muyuz?

Waves Dex haricinde diğer hesaplarım onaylı.
Dex'te usd hizmetini sunan şirket coinomot tokenın adı wusd dex ve tidex dışında başka bir exchange kullanmıyor. Usd yi doğrudan banka hesabınıza çekmek istiyorsanız. Coinomot'ın belirlediği yol ile öncelikle idnow dan kimliğinizi onaylamanız ardından sizlere gönderilen banka hesabına düşük bir miktar usd veya euro deposit etmeniz gerekiyor. Böylelikle hesap bilgilerinizi kaydetmiş oluyorlar. Ardından parayı withdraw yapmak için coinomotın adresine wusd leri gönderiyorsunuz.
Uyarıyım coinomot işlemleri çok uzun sürüyor 1 ay da ödeme alamayanlar var. Birde 5k usd den daha yüksek bir miktardan bahsediyorsak, sizden epey bir bir belge isteyebilirler.

En hızlı nasıl çevirebilirim diyorsanız, wusd ile btc- waves alın.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Merhaba arkadaşlar,

Bunun bir yolu var mı? Bitcoin veya Waves e çevirmek istediğimde zararım büyük oluyor.

Pardon şimdi bir şey gördüm, Waves Dex Beta Client üzerinden mesela USD olarak Bitfinex veya Cex.io hesabımıza direk dolar olarak atabiliyor muyuz?

USD çekemiyorsun diye biliyorum USDT (tether) destekliyorsa USDT e döndürerek deneyebilirsin bahsi geçen borsalara çekmeyi.
newbie
Activity: 101
Merhaba arkadaşlar,

hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network

Kiralama amaçlı kullanım için yeni bir “full node” kurduk. Node’umuz aracılığı ile bulunan bloklardan elde edilen kripto paraların %90’ını digilira’ya kiraya verenlerle paylaşacağız.

Detaylar için;

https://leasing.digilira.com sayfamızı ziyaret edebilir veya Waves’lerinizi doğrudan 3PB4uwJUr7G3P5naz7K5SHukXapiGyynXqm adresine kiraya verebilirsiniz.

digilira Ekibi
hayırlı olsun hocam. digilira gibi bir türk gatewayinin ilk önce türkçe dilini eklemesini beklerdim. Yinede güzel bi gelişme. tekrardan hayırlı olsun.
member
Activity: 67
Merit: 35

Detaylar için;

digilira Ekibi
full member
Activity: 364
Merit: 100
waves yine 3 dolarlara dogru gidiyor sanirim. aylarca bu 3 dolar sinirlarinda kalip bir inip bir cikiyordu. tamam 12 dolari gectik ucuyoruz dedik ama yine eski gunlere donduk. wavesten nefret eder oldum artik. aylardir btc bazinda artmiyor. dolar olarak degerlendirip al sat yapanlar belki kazanmistir.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Ne oldu yav konu öksüz kalmış vay be.Nerede bizim millet hani 100 dolar olacaktık.Battık galiba waveste bizi bitirdi.Bu gidişle kepenk kapatacağız gibi geliyor waveste
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
waves smart contract olayinida aktif ederse, ethereum'dan daha iyi bana göre... ethereum'a bir türlü kanim isinmadi isinmiyor, neden bilmiyorum.
ama su son günlerde neo'yu inceledim... neo'da bir problem yasanmazsa, önü cok acik bir coin gibi duruyor... bitcoin'dan bile iyi...
İnsallah yazdıklarınızı espri amaclı yazmıssınızdır.
Local forumdaki waves sevgisi sasha da bile yok yeminle.
Neo ile etheri kıyaslasaydınız bari btc yi değil

ara ara girip kopuyorum bu başlıkta 2 haftada 1 okuyorum, fiyatlar bakmaksızın Smiley
inşallah waves tutan herkes çok kazanır, bende ICO sunda yer aldım, ama başka yerlere dönüş yapmayı dogru buldum. Buradaki her arkadaşın da kazanmasını dilerim, hepimiz burada arkadaşız, hep elin gavuru mu kazanacak

Üzüldüm doğrusu çıkmanıza daha işin başında çıkmışsınız belki vakit varken geri dönersiniz hazır alım fırsatı varken bence dönün çok geç olmadan. Hiç yoksa biraz alım yapın 500 olur 1000 olur en kötü 100 waves al dursun hiç satma en kötü 120 dolar olsa 20X yapıyor az para değil.

o 100 waves al dursun kafasını uygulacağım aklımda aslında orası, smart contract filan da yaklaşıyor bakalım
member
Activity: 67
Merit: 35
Değerli kullanıcılarımız,

Waves Platform üzerinde yakın zamanda gerçekleşecek olan Tradingene ICO'su için WTRY sahiplerine 10 Bin Dolarlık airdrop sözü aldık.

Tradingene, Waves Platform üzerinde algoritmik takas araçlarının alınıp satıldığı bir platform olarak hizmet verecek.

https://twitter.com/Digilira/status/973119160036265984

digilira Ekibi
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
waves kendi ilerleyişi olsun, takipçileri ve sevmeyenler olsun herkesin beklentisi olduğu bir coin.

beklentiler insanlarda sabırsızlık yaratır. kek yapacaksınız, 40 dakika fırında kalması lazım. azı veya fazlası hamuru bozuyor. waves'in ne olup, olmayacağını zaman gösterecek. tam şu zamanda bu olur denmez çünkü değişkenler çok fazla. beklentiler büyük, adamların kökeni rus, piyasa zaten dengesiz. bu üç değişkenlik bile denklemi bozabiliyor.

ng geldi, tık yok. smart contract gelecek, emin olun ilk sefer büyük bir yükseliş olmayacak. ne zaman kullanım artarsa işte o zaman yükselecek.
full member
Activity: 322
Merit: 100
Wavesin ekibi kesinlikle çok fazla uyuşuk. Aylardır insanları oyalıyorlar. Dediklerini hiçbir zaman tarihinde yapmıyorlar. Sürekli insanların onlara olan güvenlerini yitiriyorlar. Bu gidişle marketcapte de gerilere doğru gidecekler. Bu onlar için kaçınılmaz malesef.

sorma hocam. beni de deli eden bu arkadaş ya. bu insanlar nasıl bu kadar rahat oluyorlar.biraz çalışsalar belki ilk 5 coinden biri olacaklar ama hala yatışa devam ediyorlar.
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Wavesin ekibi kesinlikle çok fazla uyuşuk. Aylardır insanları oyalıyorlar. Dediklerini hiçbir zaman tarihinde yapmıyorlar. Sürekli insanların onlara olan güvenlerini yitiriyorlar. Bu gidişle marketcapte de gerilere doğru gidecekler. Bu onlar için kaçınılmaz malesef.
member
Activity: 79
Merit: 10
Waves 1.5 yıllık bir çöp, isteyen istediğini desin fakat Stratis'te Waves olma yönünde ilerliyor.. Waves'i satın alanlar bile Waves'in borsasını kullanmıyor, hacim yok ayrıca Waves assetleri gerçekten neredeyse beş para etmiyor.. 2018 sonunda EOS merkezsiz borsa çıkartıyor, bitfinex'in merkezsiz borsa hedefleri var, streamity var, neonexchange var kısacası bu uyuşuk ekiple waves an itibariyle bitmiştir.

Waves exchange'nin günlük hacmi 1 milyon dolar ama Waves'in günlük hacmi 24 milyon dolar.. ya gözünü seviyim daha satın alanlar borsayı kullanmıyor çünkü aşırı işlevsiz.

Ya bırak Allah'ını seversen o exchangeler daha yeni çıkacak ama waves  bi kaç güncellemeyle bu işi bitirecek, o dediğin dexlerin  waves dexinin şu anki potansiyeline ulaşması için bile kırk fırın ekmek yemeleri Lazım. Senin gibi wavesi sadece dex üzerinden değerlendirenler çöp olarak görüyor. Bu at gözlüğü takmak gibi bişey. Wavesin bir sürü teknolojik hedefi var ve kullanılabilirliği bir tarafa sen bana Türk lirasıyla hangi coini bu kadar hızlı ve sıkıntısız alabileceğimi söyle  de ben de çöp olarak göreyim
Pages:
Jump to: