Pages:
Author

Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu - page 6. (Read 335898 times)

member
Activity: 518
Merit: 15
Uzun zamandır elimde tuttuğum wavesleri sattım ve yerlerine ethereum classic aldım. Waves aldığımdan bu yana hep hayal kırıklığı oldu. Umarım ETC mutlu eder.
jr. member
Activity: 156
Merit: 1
waves ve neo nun dibi yok durdurulamaz bir düşüş yaşıyorlar ancak öyle yada böyle cmc de uzun zamandır 1. sayfadan ayrılmadılar ileride de ayrılacaklarını sanmıyorum
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Waves'in en iyi yanı kemikleşmiş bir yapı ve eski dayanıklı bir platform oluşu. Bu yüzden hep güven veriyor bana. Ripple'a 10.000 TL yatırım yapmaya korkarım ama Waves'e 100.000 TL yaparım. Sadece risk ve zarar açısından düşünüyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
wavesten açıkçası pek umudum yok önceden waves'e yatırım yapardım şimdi ise sürekli neo yatırım yapmaya çalışıyorum
jr. member
Activity: 111
her allahın günü bir güncelleme bir gelişme yapılıyor , syber bank ile anlasma yapıldı, anlamadım gıttı mıllet akbankla anlaşır 5x yapar , bu waves de var bır cenabetlık Cheesy paraşütlü bir şekilde düşüyor , beklıyoruz bakalım, pr konusunda aşırı kötüler,

aynen sana katılıyorum adamlar ağzıyla kuş tutsa yaramıyor arkadaş. zaten uzun zamandır da girmedim borsasına bayağı değişmiş.
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
her allahın günü bir güncelleme bir gelişme yapılıyor , syber bank ile anlasma yapıldı, anlamadım gıttı mıllet akbankla anlaşır 5x yapar , bu waves de var bır cenabetlık Cheesy paraşütlü bir şekilde düşüyor , beklıyoruz bakalım, pr konusunda aşırı kötüler,
jr. member
Activity: 188
Merit: 8
adamların coinini geçen yıl aldım aldığım fiyatın altına düştü bütün güvenimi kaybetti azbir çıktığı an çıkış yapacağım.
member
Activity: 633
En azından diğer kripto tokenlarını hybrid olarak desteklese fiyat ve hacim zirveleri görür erc20 neo tokenları gibi. Sadece birkaç koinle bu iş bu hacimle yürümez. Öncelikleri hacim olmalı teknoloji vs sonra gelse de olur.
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
Borsa arayüzünde iyileştirmeler yapılmış. Ancak DEX'in kullanımı için daha da kolaylaştırma ve pazarlama gerek.
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
ah waves ah, hala geçen seneki fiyatına bile gelemedin. yazıklar olsun sana.
jr. member
Activity: 140
Başlığı görünce yazmadan duramadım. WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu. Kriptopara piyasasında daha büyük hayal kırıkllığı yok.
member
Activity: 170
Merit: 11
Senin Allah belanı versin Ne umutlarla bekledikbir bok  olacağı yok bunun buna yatıracağım parayı Bağkur'a yatır Saydım şimdiye emekli olmuştum
sr. member
Activity: 329
Merit: 250
Waves artık benim gözümde tamamen bitti. Tüm rakiplerinden erken girdiler piyasaya birşeyler yapabilselerdi şimdiye kadar çoktan yaparlardı.

Bu ekipten çok sonra piyasaya girip çok daha ileri giden projeler mevcut. Waves'i kendiyle başbaşa bırakmanın zamanı geldi artık Smiley
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Bende bu wavesten almıştım airdrop için ama ilk bilmem kaç kişiyeymiş o yüzden boşu boşuna almış oldum elden çıkartayım bari daha düşmeden resmen bişey olacağı yok.
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
1 yılı aşkın süredir elimde tuttuğum wavesler var. ama açıkcası artık umudum da kalmadı. oluruna bıraktım.
member
Activity: 633
Waves platforma her gün gelen spam tokenler yüzünden çöplüğe dönmüş durumda, bedavadan herkes her tokeni yaratırsa olacağı buydu zaten. Bu token yaratma olayının maliyeti yükseltilmeli ki her insan evladı kafasına göre token yaratmamalı. Malesef iyi niyetle oluşturulan kolaylıklar günümüzde kötü niyetli istismarlara daha çok açık.

Yatırım yapanların 2019 yılından önce çok büyük beklentiye girmemesi gerektiğini düşünüyorum, roadmap 2019 da tamamlanıyor.

Umursamadığınız miktarda alınıp köşeye atılabilinir.

Oax gibi yeni, henüz gelişme aşamasında olan borsa tokenlerine yatırım yapabilirseniz, yatırım-kar oranı olarak size daha iyi kazandırabilir.
member
Activity: 518
Aldığıma ve tuttuğuma pişman olduğum ender coinlerden. Hayal kırıklığı yaratan bir diğer coin de VTC. Bu ikisini de Türk twitter fenomenlerinin gazına gelerek almıştım.  Alınan ders, kendi araştırmanı kendin yap.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Waweste beklenen pump gelmedi bu sene yeni haberler var mi. Herseyi geçtim hiç bir boka yaramayan dogecoin bile wawesi geçmek üzere.
sr. member
Activity: 602
Merit: 256
Telegram grubunda AztecGoldHero link i paylaştı bende buradan paylaşayım.

http://dev.pywaves.org/assets/

Yok böyle bir liste 13524 adet token.  Grin

Bakacak arkadaşalara uyarı kör olabilirsiniz  Grin Grin Grin

liste şahane Smiley)) çok dandik işler de var Smiley kör oldum resmen
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Elimdekileri bozdurup yeni zincir ICO larına gireyim diyorum ( Quarkchain veya fantom vb ) . Sonra yükselirse çok üzülürüm diye satamıyorum.
Pages:
Jump to: