Pages:
Author

Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu - page 8. (Read 335898 times)

hero member
Activity: 896
Merit: 515
Bugün bukadar prim yapmasının bir sebebi var mı ?

Biraz alım yaptım, bir sakıncası yoktur umarım Smiley
Şaka bir yana, kulağıma çalınan dedikoduya göre sasha dan blok olarak waves alamayan bir büyük yatırım şirketi sonunda gözü karartıp borsadan almış.
binance - bittrex - tidex borsalarından toplamda 20 milyon dolarlık bir alım yapılmış.
Bu söylentiyi ilk defa sizden duyuyorum.
Waves'in prim yapmasına gelince  Grin Grin Bu prim yapmak değil geç kalmış bir düzeltme, bunu cmc de waves'ten üst sıralarda yer alıp henüz whitepaper ile milyar dolar eden projelere sorun  Cry
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516

Biraz alım yaptım, bir sakıncası yoktur umarım Smiley
Şaka bir yana, kulağıma çalınan dedikoduya göre sasha dan blok olarak waves alamayan bir büyük yatırım şirketi sonunda gözü karartıp borsadan almış.
binance - bittrex - tidex borsalarından toplamda 20 milyon dolarlık bir alım yapılmış.
member
Activity: 633
Merit: 15

smart kontrat testnette aktive edildi.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
waves ufaktan fiyatlanmaya başlamış. bu kez sessiz sessiz yükseliyor. bakalım nereye kadar uzanacak
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
Waves merkezi olmayan ilk borsa olarak çıkmanın avantajını bana göre hiç iyi değerlendiremedi.Bu konuda ekibin yaptığı büyük hatalar var.Sasha ve arkadaşları bana göre artık olaya el atmalı.

1. waves merkezi olmayan ilk borsa değil. misal Bitshares, waves den daha eski.
2. waves'i özel kılan arayüzünün bitshares, nxt gibi yapılara kıyasla çok daha kullanışlı bir arayüze sahip olması.
Ekibin bir hatası waves in fiyatı üzerinde spekülasyon yapmaması.
full member
Activity: 182
Merit: 100
The future is your Genome
Waves merkezi olmayan ilk borsa olarak çıkmanın avantajını bana göre hiç iyi değerlendiremedi.Bu konuda ekibin yaptığı büyük hatalar var.Sasha ve arkadaşları bana göre artık olaya el atmalı.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
http://wavescommunity.com/airdrop-to-new-btc-holders/?nice

waves cüzdanlarında 0.001 btc tutanlara 2 waves gelicekmiş
hero member
Merit: 541
Merhaba;

Aylar önce Waves'ten çıkarak çok iyi bir karar vermişim. Ne olur ne olmaz diye elimde sembolik bir miktar bulunduruyorum. Hala elinde tutanlar pes etmesinler, bu kadar bekledikten sonra meyvesini yememek olmaz.

İyi dileklerimle
member
Activity: 67
Merit: 35
Değerli kullanıcılarımız;

Bildiğiniz üzere Waves Platform cüzdanlarınızı artık Türkçe dil seçeneği ile kullanabiliyorsunuz. Bugün gelen bir güncelleme ile Türk lirası artık Waves cüzdan ana sayfasında yer alıyor! Aynı zamanda Türk Lirası simgesi de eklendi.

beta.wavesplatform.com sitesi üzerinden Waves cüzdanınızı kullanabilirsiniz. İndirilebilir masaüstü versiyonu ise çarşamba günü güncellenecek.

Saygılarımızla,

digilira Ekibi
full member
Activity: 350
Merit: 110
Waves'ten yavaş yavaş daha kötüye gitmeden çıkmak gerektiğini düşünüyorum. Buradaki başlıkta ilgiyi yavaş yavaş yitirmeye başladı. Geleceği çok aydınlık durmuyor artık.
full member
Activity: 420
Merit: 100
ben waves tutmaya devam ediyorum satmıştım geri aldım boğa sezonunda en az 20 dolar olacaktır gibime geliyor ümidimi yitirmiştim ama tekrar gelen haberlerle aldım
full member
Activity: 630
Merit: 103
Waves'i yatırım olarak uzun zamandır tutuyorum doğru düzgün kazandırdığını hiç görmedim komple başarısız bir girişim bence.

eminim ki sattığınız anda da fiyat yükselir, bu işler böyle Cheesy girişim başarısız değil fakat zamana ihtiyacı var, proje güzel ve işlevsel fakat sorunları henüz bitmiş değil ki hala yeterince talep görmüyor Smiley
member
Activity: 266
Merit: 12
Waves'in artık azalarak bitmesi gerekiyor, tonla iyi proje gelmekte artık zaman ve para kaybından başka bir şey değil bence.
newbie
Activity: 150
Merit: 0
Waves'i yatırım olarak uzun zamandır tutuyorum doğru düzgün kazandırdığını hiç görmedim komple başarısız bir girişim bence.
sr. member
Merit: 290
waves in core ekibi platforma belirli standartlar oturtmaları lazım. ulan bakıyorum leasing e bıraktığım 3 5 waves için skindirik tokenler reward olarak gönderilmeye başlamış bu nedir arkadaş. node lar her tokeni fee olarak kabul mü ediyor? mrt diyorlardı ne oldu ne olacak wct deniyordu waves ekibi bile onlarca asset oluşturdu hala işe yarar yürür bişey yok. neo gas ilişkisi waves wct olarak benzetilebilirdi zamanında.
hadi waves bin dolar seviyesinde işlem görse fee için alternatif tokenler kullanılsın denebilir anlaşılabilir ama bu fee olarak kullanılan diğer assetlere acayip sinir olmaya başladım.
hani sasha bir ara waves leasing için yıllık %7 mi 8 mi ne değerleme yapmıştı.şuanki değerlerle %1 belki yapacak.. nolcak bu leasing sisteminin hali.. hakkaten hiçbir cazibesi kalmadı bu sistemin.
member

Bildiğiniz üzere Waves Platform’un kuluçka merkezi Waves Lab’a dahil olmuştuk. digilira olarak Waves Platform üzerinde fiat para geçidi açmak isteyen firmalara danışmanlık hizmetleri sunacağız. Konu ile ilgili kurucumuz Serkan Bayar’ın Waves Lab’da yazdığı ilk makale yayımlandı.

https://medium.com/waves-lab/digilira-case-exchanging-turkish-lira-into-wtry-token-and-back-dba28eb421f?source=linkShare-e741bb328dc7-1524296053

Destekleriniz için teşekkür ederiz,

digilira Ekibi
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Waves fiyat olarak insanları tatmin etmese de Türkiye'den Serkan Bayar ve Digilira ekibi ciddi şekilde çalışıyorlar. Yakın zamanda hak ettiklerini alacaklarını düşünüyorum. Waves ICO sonrası ilk bir senesinde de herkesi mutsuz etmişti ancak sonradan güzel bir yükseliş yaşamıştı.
member

Waves Platform cüzdanlarınızı artık Türkçe dil seçeceği ile kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla,

digilira Ekibi
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
bende 24bin adet gelmiş
Pages:
Jump to: