Pages:
Author

Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu - page 7. (Read 335898 times)

member
Activity: 112
Merit: 10
Hala beklenen sıçramayı yapamadı gitti.akıllı kontrat yeni dex falan derken waves hala yerinde sayıyor.bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak
newbie
Activity: 101
Merit: 0
Telegram grubunda AztecGoldHero link i paylaştı bende buradan paylaşayım.

http://dev.pywaves.org/assets/

Yok böyle bir liste 13524 adet token.  Grin

Bakacak arkadaşalara uyarı kör olabilirsiniz  Grin Grin Grin
full member
Activity: 616
Merit: 118
etherscanda da hepsi yok emin ol.
newbie
Merhabalar, waves dex platformuna dahil olan yeni tokenleri ya da daha önceden dahil olmuş olan tokenleri nereden takip edebiliyoruz?

Coinmarketcap e girip waves dex e baktığımda en fazla 20 çeşit coin/token gösteriyor. Ama waves dex te baktığımda daha fazla var. Bunların sıralı olduğu bir yer var mı?

Mesela Ethereum tokenlerini etherscan'den görebiliyoruz, bunun waves için olan bir sistemi var mı?
full member
Activity: 588
Merit: 125
Tekrardan waves depolamaya başladım biliyorumki bu sene wavesin yılı olacak akıllı kontrat falan derken bakacağız önünü alamadık gitti diyeceğiz bu zamanlar son fırsatlar.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Merhabalar,

Waves Dex 2 Waves airdrop unun sonucu ne oldu, yeni açtığımız cüzdana attığımız btc'leri artık çeksek ve kullansak sıkıntı mı yoksa airdroptan gelecek waves leri beklememiz mi lazım?

o kampanya ilk 1000 ile sinirliydi, liste falan da yok ben acikcasi ciddiye alip yeni cuzdan acma geregi duymadim. sartlar martlar bi sayfaya yazmislar dersin ki bankadan kredi cekiyon bir suru madde eklemisler Smiley

ben yaptım bunuda nerede yazıyordu ilk 1000 diye? boşu boşuna uğraştık desene Smiley
https://docs.google.com/document/d/13-5eYRpopb2rSS1MxVVtKOE8T1bBFYiLtcozChUl9AM/edit

8. madde
For Promotional Activity, the first thousand Users will receive crypto cashback in the amount of 2 (two) WAVES, provided that:
teşekkürler görmemiştim bunu.1000 çok azmış ya girememişizdir şimdi bu listeye falan
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
Merhabalar,

Waves Dex 2 Waves airdrop unun sonucu ne oldu, yeni açtığımız cüzdana attığımız btc'leri artık çeksek ve kullansak sıkıntı mı yoksa airdroptan gelecek waves leri beklememiz mi lazım?

o kampanya ilk 1000 ile sinirliydi, liste falan da yok ben acikcasi ciddiye alip yeni cuzdan acma geregi duymadim. sartlar martlar bi sayfaya yazmislar dersin ki bankadan kredi cekiyon bir suru madde eklemisler Smiley

ben yaptım bunuda nerede yazıyordu ilk 1000 diye? boşu boşuna uğraştık desene Smiley
https://docs.google.com/document/d/13-5eYRpopb2rSS1MxVVtKOE8T1bBFYiLtcozChUl9AM/edit

8. madde
For Promotional Activity, the first thousand Users will receive crypto cashback in the amount of 2 (two) WAVES, provided that:
newbie
Merhabalar,

Waves Dex'ten Bittrex'e ETH atmaya çalışıyorum ama bir türlü atamıyorum.

Adresi giriyorum, onay ekranı geliyor ve onayla diyorum, onay butonu yanıp sönüyor ama yollamıyor.

Nerede yanlış yapıyorum?
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Merhabalar,

sr. member
Activity: 756
Merit: 290
Merhabalar,

yeni bi cüzdan açıp bakayım dedim de hakkaten gelen giden olmadı. allahtan btc fee leri düştü de zarar ziyan olmadı.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
başlığı yukarda görünc smart kontrat ile ilgili birşeyler yazıldı zannetim. yazan olmamış. bari ben yazayım. sanırım dün itibariyle waves platformu smart kontrat olayını tanıttı. ethere bir adım daha yaklaştı. sessiz ve derinden gidiyor ağır ağır.
waves icosuna girmiş ve karını çoktan çıkarmış biri olarak uv bir miktar tutuyorum cüzdanda.
süpriz yapabilir diye az da olsa bir ümidim var
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
Merhabalar,

newbie
Merhabalar,

member
Activity: 210
Merit: 10
Waves merkezi olmayan ilk borsa olarak çıkmanın avantajını bana göre hiç iyi değerlendiremedi.Bu konuda ekibin yaptığı büyük hatalar var.Sasha ve arkadaşları bana göre artık olaya el atmalı.
Benim bildigim etherdelta daha eski yerini forkdeltaya birakmis olsada ama coin degil kendisi. zaten bana gore merkezsiz olabilmesi icin bir borsanin coinde cikarmasina gerek yokta Waves neden gerekli hic anlamadim.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
waves de ben artışı btc cinsinden yorumluyorum ona karşı artıyor mu al - sat yapar geçerim.
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
batmadımı bu waves hala.

satın yaw. hype bu artış. smart contrat yok herseyı ertelıyolar. calısan bır platformları yok. hıc bırsey yapmıyorlar sadece twıtterdan onu yapcaz bunu yapcaz road map bu whıte paper bu dıyorlar. cüzdan hergun guncellenmıyor ekıp hıc calısmıyor. tamamen çöp coın. tamamen çöp proje Cheesy

Hocam siz hep savunurdunuz,sizde umudu kaybettiniz demekki 3-5 kişi kaldık Grin

ciddiye mı aldın yazdıklarımı Cheesy yapmayın şöyle şeyler Cheesy
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
batmadımı bu waves hala.

satın yaw. hype bu artış. smart contrat yok herseyı ertelıyolar. calısan bır platformları yok. hıc bırsey yapmıyorlar sadece twıtterdan onu yapcaz bunu yapcaz road map bu whıte paper bu dıyorlar. cüzdan hergun guncellenmıyor ekıp hıc calısmıyor. tamamen çöp coın. tamamen çöp proje Cheesy

Hocam siz hep savunurdunuz,sizde umudu kaybettiniz demekki 3-5 kişi kaldık Grin
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Marketin 250 milyardan - 430 milyar aralığına kadar hic yükselmeyen yerinde sayan waves sonunda biraz artmış. Yatırımcı arkadaşların gözü aydın Smiley
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
batmadımı bu waves hala.

full member
Activity: 420
Merit: 100
Bugün bukadar prim yapmasının bir sebebi var mı ?

Biraz alım yaptım, bir sakıncası yoktur umarım Smiley
Şaka bir yana, kulağıma çalınan dedikoduya göre sasha dan blok olarak waves alamayan bir büyük yatırım şirketi sonunda gözü karartıp borsadan almış.
binance - bittrex - tidex borsalarından toplamda 20 milyon dolarlık bir alım yapılmış.
Bu söylentiyi ilk defa sizden duyuyorum.
Waves'in prim yapmasına gelince  Grin Grin Bu prim yapmak değil geç kalmış bir düzeltme, bunu cmc de waves'ten üst sıralarda yer alıp henüz whitepaper ile milyar dolar eden projelere sorun  Cry

ne güzel yazmışsınız hocam adamlar projeyi sürdürüyorlar bayağı aktifler millet hala projesi olmayan sadece whitepaper üstünde olan projelere yatırım yapıyor
Pages:
Jump to: