Pages:
Author

Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu - page 5. (Read 335898 times)

member
Activity: 633
Merit: 15
Waves yine ölü taklidi yapıyor, ne pump ne de dump.

Doğal olarak hype olmadıkça isterse proje uzaya çıksın fiyatlanmaz.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
waves de ICo dan bile bayağıdır bekleyenler var kar realizassyonlarını al satlar ile geç yapanlardan dolayıdır diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Hadi smart contract haberi kesmedi de neden Ledger Wallet desteği açıklandığında hala dump yer bu coin?

https://twitter.com/LedgerHQ/status/1036976685579685894

İyi dileklerimle
sr. member
Merit: 290
sc haberi henüz bir etki göstermemiş sanırım fiyatta bir kıpırtı yok. artık kıpırdasın şu waves o kadar kişinin ahını aldı Smiley
hero member
Merhaba;

Bear marketin diplerinde iken (Tam dip olmama ihtimali yüksek) Waves'ten beklenen harekette geldi. 10 Eylülde Smart Contract MainNet'e geçiyor.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
cesitli platformlarda waves client 1.0 in duyurusuna denk geldim. ulan bu client daha once cikmamis miydi? yeni gwler falan eklenip tekrar version numarasini mi sifirladilar? 3 senede gele gele client 1.0 version a mi geldi Smiley
https://blog.wavesplatform.com/waves-july-review-9220f11d9390
edit: oncekiler hep beta versiyonmus Grin
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
30 haziranda telegramdan  adamlara uyumayın patentinizi alıyorlar diye mesaj atmıştım;

[Application for trademark registration of China TM-Tencent, infcoin, WAVES, etc.]
China 's largest IT company, Tencent, has filed for trademark registration, reminiscent of ciphers and block chains such as infcoin, WAVES, Qbanking, and LinkBanking, according to China' s National Bureau of Industry and Commerce.

daha donus yapacaklar.. hani çinde durumlar düzelince  gateaway ile çok buyucez vsvs muhabbetleri oluyordu bi donem..sasha desen altın gunu yapan kadınlar gibi  dunyayı turluyor o seminer  senin  bu event benim geze geze..ilk 10 event te bende destekliyordum Smiley ama  biz bile anladık bu eventlerin roadshowların hic bi boka yaradıgı yok..zaten buyuksehirlerde elini salasan haftada bir tane  seminer/event var..ne guzel adamdın sen sasha şimdiki halin instagram fenomenlerinden bi farkı yok..

nerden geldiysem buralara dün binanceın  youtube kanalında merkezsiz borsa projeleriyle ilgili  bi video yayınlanmıştı..nerden nereye..
full member
Activity: 406
Merit: 189
valla şu waves ekibi kadar düzenli çalışan ekip yoktur. az çok roadmape sadık kalıyorlar, iyi kötü bir şeyler yapıyorlar. ama düşütükçe düşüyor meret. çekiklerden destek bulamadılar. uzakdoğudan destek alsaydı , çoğu saçma sapna projenin gerisinde kalmazdı diye düşünüyorum.
ne yaparsan yap yeterli hyip yaratamazsan sonun çöpe doğru gidiyor maalesef
full member
Activity: 322
Merit: 100
Vay be bir aralar hep aktifti bu konu waves bitti konuda konuşanda kalmamış ya ama kendilerine çeki düzen verse waves zirveye oynardı ama yapmadı yerinde saydı.
jr. member
Activity: 131
Merit: 1
bu arada borsası harika olmuş ama neden bir türlü toparlanamadı anlayamadık.
hero member
Merhaba;

30k sat benim bir sonraki giriş noktam olur, öncesi ziyandır. Tarihe not düşelim.

İyi dileklerimle

Merhaba;

Beklediğim yer geldi. Umarım Waves istikrarını bozar ve bu sefer üzmez.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
190 200k değerinden waves alanlar oldu, dolar olarak karda olabilirler ama btc ve dolar olarak aslında zarardalar. Beklenen çıkışı ne yazık ki, yapamadılar.

190-200K değerinden alanlar dolar olarak 15 dolar civarından aldılar yanlış hatırlamıyorsam. Yılbaşındaki BTC yükselişinde de 15 doları buldu. Onun harici hiç o fiyatlara çıkamadı. BTC olarak ise neredeyse hep zarar.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
190 200k değerinden waves alanlar oldu, dolar olarak karda olabilirler ama btc ve dolar olarak aslında zarardalar. Beklenen çıkışı ne yazık ki, yapamadılar.
member
Activity: 633
Merit: 15
Waves gelişimin de çok geç kaldı, gateway ile erc20 tokenlerini kullanmak çok mantıklı değil, önceki yorumda anlatıldığı gibi akıllı kontratlarla o işi geçen yıl yapıp bitirselerdi şimdi hacim ve fiyat olarak çok farklı noktada olurdu. Ben waveslerimin %90 ınından çıkıp diğer sağlam projelere geçiş yaptım. Waves adam olsa da çok geç olacak.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
bu durumu zaman zaman bu baslik altinda surekli dillendirip durduk, platform disina token coin gonderme mevzularinin gatewayler uzerinden degil de smart contractlar ile anlik olarak transferlerinin mumkun kilinmasi gerekli diye.
gateway lerde sikinti hic eksik olmuyor tas catlasa 3 5 sefer platform disina waves harici transfer yaptim ama herbirinde sikinti yasadim. bunu bu sekilde aktif olarak kullanmak olanaksiz malesef. en kritik en ihtiyac duyulan sistem malesef hala aktif edilemedi.
full member
Activity: 406
Merit: 189
https://twitter.com/sasha35625/status/1019171734287773697

buraya da yazayım görmeyenler için,

erc20 tokenlerı eklenıyor dex e, bır kac tanesını önden ekleyecekler, daha sonra ekleme olayı oylama ile yapılıcak, telegramda oyle dedıler en azından, uzun suredır bekledıgım bır hamle ıdı bu, hacıme katkısı olur,

fıyatı tabıkı oynatmadı bıle yerınden Cheesy
waves sürekli birşeyer yapıyor. güncellemeler , eklemeler yenilikler falan ama, bir türlü fiyata beklenen etkiyi yapamıyor. yerinde saymaya devam ediyor. Türk topluluğu için tam bir hayal kırıklığı oldu. çok yüksek beklentileri olan bir türk destekçileri vardı
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
Waves hareketleri BTC ile paralellik gösteriyor. BTC'nin çıkışı sürerse Waves'de tekrar 50-60 arasına yerleşir. BTC 5000 altı fiyatları görürse, Waves de 40 altına inecektir.
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
https://twitter.com/sasha35625/status/1019171734287773697

buraya da yazayım görmeyenler için,

erc20 tokenlerı eklenıyor dex e, bır kac tanesını önden ekleyecekler, daha sonra ekleme olayı oylama ile yapılıcak, telegramda oyle dedıler en azından, uzun suredır bekledıgım bır hamle ıdı bu, hacıme katkısı olur,

fıyatı tabıkı oynatmadı bıle yerınden Cheesy
hero member
Merhaba;

30k sat benim bir sonraki giriş noktam olur, öncesi ziyandır. Tarihe not düşelim.

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
ben elimde hatıra olsun diye bir miktar bulunduruyorum zamanında iyi kazandırdı waves boğa umarım boğa sezonunda tekrar eski konumuna gelir
Pages:
Jump to: