Pages:
Author

Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC] - page 26. (Read 38569 times)

ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
vayy baya tanıtım ve reklama para yatırmışlar sağlam bişey çıkacak belli bakalım iş yerinde giremiyorum bende girsem kesin anasını ağlatırım burada boş oldukça takım kurardım Smiley
idda yapmak yerine bu daha mantıklı bence
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange

21-24 Nisan maçları için yapılacak ücretsiz katılımlı turnuvalarda toplam 300.000 XFC ödül dağıtılacaktır!
full member
Activity: 147
Merit: 100
Footballcoin.io
WE WANT @xfcfootballcoin listed on @bittrexexchange yazarak veya https://twitter.com/xfcfootballcoin hesabından RT yaparak FootballCoin'in Bittrex'te listelenmesine yardımcı olabilirsiniz.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262

Beta süresince yapılan yarışmalar
https://www.footballcoin.io/public-beta-launch/
Yarışmalar 18 Nisan 2017'ye kadar sürecektir. 19 Nisan 2017'de ilk parti token satışı başlayacaktır.

Bugün bir gelişme yaşandı mı ben mi göremedim Huh

edit:Bu arada tüyo derken aklımda sevdiğim oyuncular var onları seçebilceğim zaman direk ekliyordum mesela Lukaku  Grin
sr. member
Activity: 392
ooo çok iyi oldu averaj sıralamam 27 Smiley umarım güzel sevdiğim bir oyuncunun kartını alırım. heyecan ve beklentilerimiz yüksek sayın Moderatörümüz.

emeği geçen bütün proje emekçilerine teşekkürler..

coininiz bol olsun. Wink 
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Şu sıralamada bile nerdeyse yarısından çok türk var. Domine etmişiz sıralamayı komple diyebiliriz. Ben girememişim o kadar'da çalışmıştım  Grin Bundan sonrasında oyun oynanmaya devam ediyormu?

Kesinlikle öyle Türkler ağırlığını koydu oyuna.Keşke nickimi oyunda Kanaryalar yapmasaydım  Grin ben takım ismi sanmıştım o alanı ama bu oyun bence tutucak ben ödülümü satmayı düşünmüyorum messi kartı ile seneye çok daha fazla kazanılabilir seneye Messinin altın topu alacağını düşünüyorum ama satmak istesem 1.2 btc ederi gözüküyor bunu nerede satabilicem borsaya mı giricek v.s bilgin var mı EAL?

Borsaya girmesi gerekiyor şu anda borsaya girmesi için çalışmalar yapılıyor. Elindeki Xfcleride biriktirmiş olursun bu süre zarfında zaten. Ama şu anda Coin marketcapde bozdurulabiliyor diye biliyorum ama Normalde Bittrexe falan girmesi lazım.

Bu hafta oynanmayacak sanırım herhalde 21 nisandan sonramı açılacak.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
ben ortalamada nasıl ilk elliye girdiğim anlmadım Smiley
100 cüydüm ben 50 kişi nere gitti
50 kişinin puanı 5000den aşağı olduğu için elendi o yüzden herkes sıralamada yükseldi.

yimiş o şimdi oyun için bizim iddacı arkadaşları kandırıyorum Cheesy
olum maç sonucunu bilceğine burdan takım kurdiye bi kaç kişi kandırdım bakalım Cheesy komisyonculuk yapcam böyle böyle 
bunlar para yatırmasını beceremez çemkesinide ordan yol bulayım bari  Grin Grin Grin
hero member
Activity: 700
Merit: 550
50 kişinin puanı 5000den aşağı olduğu için elendi o yüzden herkes sıralamada yükseldi.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
sr. member
Activity: 371
Şu sıralamada bile nerdeyse yarısından çok türk var. Domine etmişiz sıralamayı komple diyebiliriz. Ben girememişim o kadar'da çalışmıştım  Grin Bundan sonrasında oyun oynanmaya devam ediyormu?

Kesinlikle öyle Türkler ağırlığını koydu oyuna.Keşke nickimi oyunda Kanaryalar yapmasaydım  Grin ben takım ismi sanmıştım o alanı ama bu oyun bence tutucak ben ödülümü satmayı düşünmüyorum messi kartı ile seneye çok daha fazla kazanılabilir seneye Messinin altın topu alacağını düşünüyorum ama satmak istesem 1.2 btc ederi gözüküyor bunu nerede satabilicem borsaya mı giricek v.s bilgin var mı EAL?

Tebrikler valla çok sağlam sıralama yapmışsınız hocam. Bravo!  Smiley

Tüyolar varsa alalım lütfen konu hakkında.  Grin
full member
Footballcoin.io
Market ve cüzdan yapım aşamasındadır. Çok yakında duyuruları yapılacaktır.

Şu anda Footballcoin'in Bittrex'e girmesi için @bittrexexchange Twitter adresine @xfcfootballcoin ve #XFCCOIN tagini kullanarak tweet atarak farkındalık yaratmak adına yardımcı olabilirsiniz.
sr. member

hero member
Activity: 882
Merit: 507
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
Beta yarışması Ortalama Puan kategorisindeki sıralama:

https://www.footballcoin.io/winners-highest-average-points/

Kazanılan oyuncu kartları 25 Nisan'a kadar hesaplara işlenecektir.
full member
Activity: 237
Ortalama puan kategorisinin açıklanmasının bu kadar gecikmesi çok anormal geldi sadece 5000puan altı alan kişileri ve oyun geliştiricilerini çıkarıcaksınız istiyorsanız bu sıralama konusunda size yardımcı olabilirim 10dakika sürer Huh

https://www.footballcoin.io/winners-highest-average-points/
sr. member
Ortalama puan kategorisinin açıklanmasının bu kadar gecikmesi çok anormal geldi sadece 5000puan altı alan kişileri ve oyun geliştiricilerini çıkarıcaksınız istiyorsanız bu sıralama konusunda size yardımcı olabilirim 10dakika sürer Huh
full member
Footballcoin.io
18 nisanda ilk hafta ödülleri dağıtılmış galiba oyunda, ama hesabımda göremedim bir şey.
Hangi sayfadan bakıyoruz?

İlk hafta değil, beta ödülleri dağıtılıyor. Ödüller 21-25 Nisan'da hesaplara işlenecektir.
Toplam puanda 71. olarak 2500 XFC kazanmışsınız.
https://www.footballcoin.io/game/#!/lead-managers
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
18 nisanda ilk hafta ödülleri dağıtılmış galiba oyunda, ama hesabımda göremedim bir şey.
Hangi sayfadan bakıyoruz?
full member
Footballcoin.io
Nasıl yarışma oluşturulur? ==> https://bitcointalksearch.org/topic/m.18533726

Nasıl yarışmaya girilir? ==> https://bitcointalksearch.org/topic/m.18533922

İmza kampanyası aktiftir. İlk dönem yarın sona erecek ve ödemeler haftalık olarak Footballcoin hesabınıza yapılacaktır.

Ortalama puan kategorisinde kazananlar gün içerisinde duyurulacaktır.

Site içi cüzdan ve market ile ilgili güncellemeler yakında yapılacaktır.

Bu haftasonu yeni yarışmalar olacaktır. Konuyu takipte kalın!
sr. member
Activity: 434
nasil oynaniyor uye oldum ama takim kuramiyorum, imza kampanyasi aktif mi? "add fund"   "withdraw  fund " henuz aktif degil, kafam karisti biraz

şuanda aktif değil betadan çıkıyorlar. imza aktif olması lazım . duyuru yaparlar burdan.
Pages:
Jump to: