Pages:
Author

Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC] - page 27. (Read 38569 times)

sr. member
Activity: 490
Merit: 250
nasil oynaniyor uye oldum ama takim kuramiyorum, imza kampanyasi aktif mi? "add fund"   "withdraw  fund " henuz aktif degil, kafam karisti biraz
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Toplam puan kategorisinde minimum 5000 puan zorunluluğu YOK. 1000 puanı geçen herkes ödül KAZANDI.

Ortalama puan kategorisinde minimum 5000 puan zorunluluğu VAR. Toplam 5000 puanı olmayanlar sıralamadan düşülecek.

Hesaplama işlemi ne zaman biter.Ortalama puan kategorisi için
full member
Activity: 147
Merit: 100
Footballcoin.io
Toplam puan kategorisinde minimum 5000 puan zorunluluğu YOK. 1000 puanı geçen herkes ödül KAZANDI.

Ortalama puan kategorisinde minimum 5000 puan zorunluluğu VAR. Toplam 5000 puanı olmayanlar sıralamadan düşülecek.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
82 cabsav
AVERAGE POINTS:
321.13
TOTAL POINTS:
6,422.54

Durumum böyle benim anladığım  82. olduğum için genel puanda 2500 xfc alıcam.
Ama siz ortalamada puanda ilk 50 ve toplam puanda 5000 ise diyorsunuz bu durumda hiçbirşey alamıyorum. yada ordaki ve baglacının veya olması lazım..
full member
Footballcoin.io
Normalde toplam puanı 5000'in altında olanlar ödül kazanamıyordu. Ancak 1000-4999 puan arası alanlara da ödül olarak 1000 XFC verilmesi kararlaştırıldı.

Ortalama puan kategorisinde ilk 50 içindeyseniz ve toplam puanınız en az 5000 ise ödül alacaksınız.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Şimdi 6800 puan almışım sıralamama göre 2500 coin alıyorum sanırım. Birde 1k bonus mu alıcam? yoksa puan 5k altında kalsammı 1k bonus alıyordum. birde ortalama puandan ayrı ödül mü alıcaz?
sr. member
Activity: 434
türkler damga vurmuş resmen Cheesy deli gibi kasanlara emeğine yetecek kadar gelir inşallah .
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Sıralamaya bak ilk 3 üde türk domine ettik valla footbalcoini güzel ve eğlenceli oldu diyebilirim.  Bende ilk 50 giremedim ama olsun zevkli oldu. Bir dahaki yarışmalara artık. Smiley
sr. member
Activity: 392
Ortalama puan kategorisi kesin sonuçları ilerleyen saatlerde açıklanacaktır. Yeterli puana sahip olmayan kullanıcılar ve geliştiriciler elendikten sonra kesin sıranızı görebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim hocam. umarım sıralamalar netleştikten sonra ilk 50 de olurum bende. Smiley

6/10 çok iyi bir istatistik Türkiye adına. Moderatörümüz (EAL) sayesinde Türk BTCseverler hem eğlenceli bir platformda oyun oynayarak stres attı hemde kazanç sağladı.

Emeği geçen herkese teşekkür ederiz..
kesinlikle katılıyorum burada ne kadar çok Türkçe çeviri yapılırsa o kadar hızlı bir gelişme kaydederiz bu piyasada. bizimde söz hakkımız olmuş olur gelecek projeler için.
bu arada hocam bir şeye katılmıyorum sizin yorumunuzda; stres attı demişsiniz sanırım siz oyunu fazla oynamadınız ya da bir kaç tane turnuvaya ya da maça giriş yaptınız. Smiley eğlenceli ama bayağı yorucu emeğimiz var o kazanacağımız her XFC sinde.. Smiley
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
6/10 çok iyi bir istatistik Türkiye adına. Moderatörümüz (EAL) sayesinde Türk BTCseverler hem eğlenceli bir platformda oyun oynayarak stres attı hemde kazanç sağladı.

Emeği geçen herkese teşekkür ederiz..
full member
Footballcoin.io
Ortalama puan kategorisi kesin sonuçları ilerleyen saatlerde açıklanacaktır. Yeterli puana sahip olmayan kullanıcılar ve geliştiriciler elendikten sonra kesin sıranızı görebilirsiniz.
sr. member
Activity: 392
MGK (junior)
AVERAGE POINTS:382.79
TOTAL POINTS:5,741.79
TOTAL PRIZES:6,743,299.70 XFC

Total points kategorisinde 5000 puan yapmanız beta ödüllerine hak kazanmanız için yeterli. Artık toplam puan kategorisinden ödül almanız garanti!
Şu anda ortalama puan kategorisinde 37.siniz, ilk 50'de kalmanız durumunda ortalama puan kategorisinden 1 oyuncu kartı kazanacaksınız.

teşekkür ederim.
AVERAGE POINTS:381.80 sıralama: 61 = (1-50 aralığında olmadığım için hediye oyuncu kartı yok.)
TOTAL POINTS:17,562.73 sıralama: 30 = (21-50 aralığında olduğum için 3000XFC ödül alacağım. )

19 Nisan 2017 de ico başlayacak. (xfc alabileceğiz.) *** BTC yükseldi umarım etkilenmez. Huh
Ödüllerimiz 21-25 Nisan 2017 tarihilerinde dağıtılacakmış.

coininiz bol olsun.. Smiley
ikm
sr. member
Activity: 420
vay be ilk defa türk bayrağını böyle bişeylede dalgandırabildik.
doping çıkmasa bari  Grin Grin Grin
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
Kazananlar belli oldu! İşte Beta yarışması Toplam Puan kategorisindeki sıralama:

https://www.footballcoin.io/winners-total-number-points/

Ayrıca 1000 - 4999 toplam puan alan tüm katılımcılar bonus olarak 1000 XFC alacak!
full member
Footballcoin.io
Beta yarışması resmi sonuçları bugün açıklanacaktır. Oyunla ilgili diğer duyurular gün içinde yapılacaktır.
ikm
sr. member
Activity: 420
2. mesajda yazdığı gibi, "Ödüller 21-25 Nisan arasında dağıtılacaktır."
Ödüller direk olarak Footballcoin hesabınıza yansıtılacaktır.

Oyuncu kartlarının satışı ve takası Mayısta mobil uygulamanın hazır olmasıyla başlayacak.
Bu sezon bitene kadar tüm oyuncu kartları betada olduğu gibi oyunda kullanılabilir olacak.

Şimdi ben Messi kartını kazandım.Satma düşüncem şuan yok ama satmak istesem nasıl satıcam bunu bu al/sat konusunda daha detaylı bilgi verme şansınız var mı?

onunla ilgli mutemelen satış ekranı oluşturulur . oda ya direk fiyat yada açık artırma usulu(ki bu olursa çok boktan olur diye düşünüyorum) yapılacaktır  ama daha onun zamanı var sistemi tam stabil yaplması gerek
hero member
Activity: 700
Merit: 550
Şimdilik oynamanın puanı arttırmaktan ve alıştırma yapmaktan başka getirisi yok değil mi? Sezon bitene kadar.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262

Oyuncu kartlarının satışı ve takası Mayısta mobil uygulamanın hazır olmasıyla başlayacak.
Bu sezon bitene kadar tüm oyuncu kartları betada olduğu gibi oyunda kullanılabilir olacak.

Şimdi ben Messi kartını kazandım.Satma düşüncem şuan yok ama satmak istesem nasıl satıcam bunu bu al/sat konusunda daha detaylı bilgi verme şansınız var mı?
full member
Footballcoin.io

twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Leardborddaki oyuncuların çoğu 5 bin puanın altında kalmış onlar elenince sıralamamız bayağı yükselecek sanırım hem average, hem de total points kategorisinden ödül alacağız.Ödül almak için xcp adresimi açacağız.
Pages:
Jump to: