Pages:
Author

Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC] - page 30. (Read 38569 times)

newbie
Activity: 4
Merit: 0
taktik sayısı artsa daha iyi olur tek forvetten oluşan bir dizilim yok mesela
sr. member
Activity: 371
Merit: 250
rusların local konusuda açılmış meydanı boş bırakırsak ruslar bountyi yıkarlar acele edin herkes hesabını açsın tüm yarışmalara girip takım oluşturun en kötü ihtimalle 5k puan toplayan herkes 0.01 değerinde xfc kazanacak şirket elinde sermayeyle girmiş projeye diğer scam projelerle karıştırmayın.

Ruslar onar yirmişer hesap açarlar benden söylemesi. Bunun kontrolü ne şekilde sağlanacak veya sağlanabilecek mi bilmiyorum ama sıkı bir kontrol olmazsa Ruslar hilenin anasını beller.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Herkes herhalde 2-3 takım açıp öyle yarışıyor sanırım ben bir takım açmıştım ama daha sonrasında silindi ne oldu anlamadım. Şimdi 1 tane var bende fazla takım kurabiliyozmu acaba? Yoksa sadece bir takımlamı oynuyoruz.
full member
Activity: 147
Merit: 100
Footballcoin.io
İlginize teşekkürler! Beta aşamasında oyunu 100 ile 250. sıra arasında bitirirseniz 0.024 BTC, 250. sıradan daha düşük bir sırada bitirirseniz 0.012 BTC değerinde XFC almanız garanti! Bunun için yapmanız gereken tek şey beta bitmeden yaklaşık 15 yarışmaya girerek 5000 puanı toplamak.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
rusların local konusuda açılmış meydanı boş bırakırsak ruslar bountyi yıkarlar acele edin herkes hesabını açsın tüm yarışmalara girip takım oluşturun en kötü ihtimalle 5k puan toplayan herkes 0.01 değerinde xfc kazanacak şirket elinde sermayeyle girmiş projeye diğer scam projelerle karıştırmayın.
sr. member
Activity: 371
oyun güzel yalnız bağımlılık yapma yönü baya kötü bence. hele mesai başındayken de sürekli oyun oynama hastalığınız varsa dikkatli olmanız şart. xfc-btc olayını incelemek istiyorum.
full member
Footballcoin.io
Contest won sayısının beta aşamasında bir önemi varmı?Genelde kaybediyorumda Smiley rastgele kurduğum takımlara göre puanım fena değil gibi

Bir önemi yok. Yalnızca toplam puan ve ortalama puana göre ödül dağıtılacak.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Contest won sayısının beta aşamasında bir önemi varmı?Genelde kaybediyorumda Smiley rastgele kurduğum takımlara göre puanım fena değil gibi
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Güzel bir oyun büyük ihtimalle tutar diye düşünüyorum açıkcası baktığımızda da durmadan leaderboar da bakıyorum bende. Cheesy İmza kampanyasıda iyiymiş normal imza kampanyalarına göre bir hayli iyi diyebilirim.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Bunun basketbol için olaninida yaparsanız süper olur
full member
Footballcoin.io
Facebook ve Twitter için 6 farklı kampanya düzenliyoruz. Konu yapım aşamasında, çok yakında buradan duyurusu yapılacak!
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Valla ben oyunu da sevdim  Grin ilk başlarda karışık diyordum ama alıştım şu 2 kişilik yarışmaların kaldırılması çok isabetli bir karar olmuş.Keşke forum ismimi yapsaydım username olarak  Cry olsun Kanaryalarda güzel ama son olarak sosyal medya kampanyası tarzında bir şey düşünüyor musunuz?   Huh
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Kampanya yöneticisi bizim EAL'miş, bu kampanya iyi kazandırır bence. Kaçırmasın uygun arkadaşlar Wink
Yarışma da iştah açıcı, katıldık bakalım.
full member
Footballcoin.io
Nasıl yarışmaya girilir?

Yarışmalar sayfası: https://www.footballcoin.io/game/#!/contests/

*En sağ sütunda Status bölümünden enter'a tıklıyoruz.
*Açılan pencerede sağ üstten Join butonuna tıklıyoruz.
*New team name: Takımımıza isim veriyoruz.
*Taktiği belirliyoruz.
*Her pozisyon için oyuncu seçimini yapıyoruz. +'ya tıklayarak açılan listeden istediğimiz oyuncuyu seçmek için Select'e tıklıyoruz.
Seçtiğiniz oyuncuyu değiştirmek isterseniz oyuncuya tıklayarak Unselect butonuna basın.
*Bir yardımcı antrenör (assistant manager) ve 4 yedeği seçtikten sonra Save team butonuna tıklayarak takımımızı oluşturuyoruz.
full member
Footballcoin.io
Nasıl yarışma oluşturulur?

*Create Contest sayfasına geliyoruz. ==> https://www.footballcoin.io/game/#!/create-contest
*Contest Title: Yarışmamıza bir isim belirliyoruz.
*Select League: Yarışmada olmasını istediğimiz ligleri seçiyoruz.
*Select Stadium: Stadyumu seçiyoruz.
Contest Size: Yarışmanın kaç kişilik olacağını seçiyoruz. (Stadyumun özelliklerine göre 2, 11, 55, 110, sınırsız)
*Contest Type: Yarışmanın türünü seçiyoruz.
*Opponent: Rakipleri seçiyoruz. Herkes veya sadece arkadaşlar (Arkadaş ekleme özelliği ileride aktif olacak)
*Contest Date: Yarışmanın olacağı tarih. Burada günlük veya maçgünü (ligde o hafta oynanacak tüm maçlar) olarak seçim yapabiliriz.
*Choose Matches: Buradan yarışmada olmasını istediğimiz maçları seçiyrouz.
*Entry Fee: Giriş ücreti
*Prize Structure: Ödül dağılımı. Sadece 1., ilk 3, ilk %30 seçebilirsiniz.
*Allow cancellation: Yarışmaya katılan katılımını iptal edebilsin mi? (Maçlar başlamadan 15 dk. öncesine kadar geçerli)

Create Contest'e tıklayarak yarışmamızı açıyoruz.
sr. member
Activity: 392
Çok güzel bir oyun olacak. Eskiden Telefonda hep oynardım. Nexon firmasının oyununuda az oynamamıştım . http://united11.nexoneu.com/tr/ ama işin içinde coin varsa birde daha zevkli ve eğlenceli olacak.
manager oyunlarını çok severim. bende oynamıştım nexon çok iyi yapmıştı ama kurumdan web sitesine erişim engellendiği için uzun sürmedi.
çok eğlenceli olacağını düşünüyorum. yarışmaların hepsine katılmaya çalışıyorum. Kurumun internetinden de bağlantıda olmadığı için yeni trend.

43. sırada MGK(beginner)
AVERAGE POINTS: 358.25
TOTAL POINTS: 3,224.28
TOTAL PRIZES: 6,480,020.00
XFCCONTEST WON: 0

Coininiz bol olsun..
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
çok iyi olmuş kaldırıldığı 1 sayfa yarışmayı hep aynı kişi 2 kişilik açıp sadece kendisi giriyordu milletin de yarışmaya girip puan almasını engelliyordu.
full member
Footballcoin.io
*Beta süresi boyunca düzenlenen bire bir (H2H) yarışmaları kaldırılmıştır, var olanlar sınırsıza çevrilmiştir.
*Beta süresi boyunca yarışmalarda görünen kazanılan XFC miktarları test amaçlıdır.
full member
Footballcoin.io
Beta süresi sonunda 5000 puanı geçemeyen ama ortalama puanı yüksek olan herkes elenecek ve üst sıralara çıkacaksınız. Elenenlerden sonra ilk 50'deki herkes oyuncu kartı kazanacaktır.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
O kadar server a girdim hiç puan alamamış. Ama şansımızı zorlayım daha çok deneyeceğim.
Pages:
Jump to: