Pages:
Author

Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC] - page 28. (Read 38569 times)

newbie
Activity: 12
Merit: 0
oyuncu kartları ne zaman alınıp satılabilir olacak acaba ve 3 yıldızlı bir kartın değeri kaç xfc mesela belli mi

Oyunda ki OSxHAN sen değilsin dimi?  Shocked Grin
newbie
Activity: 4
oyuncu kartları ne zaman alınıp satılabilir olacak acaba ve 3 yıldızlı bir kartın değeri kaç xfc mesela belli mi
newbie
Activity: 12
Beta Contest
poncikler
500.42
Rank 1.
2000000XFC

Tek 1. liğim bu oldu Smiley çok oynayamadım 5-6 conteste katılabildim ama olsun. total average da 32. olmuşum Cheesy
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
çılgınlar gibi oynandı aynı hareketleri coin basarakta bekliyorum herkesten proje destek olmak lazım Cheesy
ama burda lider olan açtıkları turnuvalara girecek oyuncu bulacak mı acaba Cheesy
onlar başkalarının kurduklarına girebilir ancak
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Az önce biten Middlesbrough-Arsenal maçıyla beta süreci sona erdi bakalım son maçların puanların hesaplanmasıyla sıralamalar belli olacak herkese şimdiden hayırlı olsun  Smiley(Kanaryalar)
Kanaryalar
AVERAGE POINTS:
462.97

Tebrik ederim hocam cidden büyük başarı. Bütün beta süresince imrenerek izledim Cheesy

Çok teşekkür ederim  Grin Talat hocam sizin ortalama puanınızda baya iyi zaten 6. sıradada siz varsınız.Ben de sizi tebrik ederim bu arada

talat
AVERAGE POINTS:
446.42
hero member
Activity: 700
Merit: 550
Az önce biten Middlesbrough-Arsenal maçıyla beta süreci sona erdi bakalım son maçların puanların hesaplanmasıyla sıralamalar belli olacak herkese şimdiden hayırlı olsun  Smiley(Kanaryalar)
Kanaryalar
AVERAGE POINTS:
462.97

Tebrik ederim hocam cidden büyük başarı. Bütün beta süresince imrenerek izledim Cheesy
full member
Activity: 147
Merit: 100
Footballcoin.io
Beta sürecine katılıp oyunu test eden tüm erken kullanıcılara teşekkürler! En az 5000 puan topladıysanız kesin olarak ödül kazandınız.
Bu gece TSİ 4'te bugünkü maçların kesin puanları gelince liste son kez güncellenecektir.
sr. member
full member
Footballcoin.io
Öncelikli olarak Counterparty DEX'te işlem görecek, sonrasında diğer borsalar açıklanacaktır.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
2. mesajda "Ödüller 21-25 Nisan arasında dağıtılacaktır." yazıyor.

Beta süreci bu hafta sonu yapılacak maçların ardından bitiyor. Toplamda 100.000 dolar değerindeki ödülleri kazanmanız için son 3 gün!

Ödüller dağıtıldıktan sonra XFC ler ile al/sat işlemi yapabilecek miyiz Huh

Coinmarketcap ve Cex.io 'da yapılabiliyor diyebiliyorum. Yada Xfc'leri sitede kullanabiliriz. Ama sanırım site betada olduğu için hemen kullanabilirmiyiz bilmiyorum.
sr. member
2. mesajda "Ödüller 21-25 Nisan arasında dağıtılacaktır." yazıyor.

Beta süreci bu hafta sonu yapılacak maçların ardından bitiyor. Toplamda 100.000 dolar değerindeki ödülleri kazanmanız için son 3 gün!

Ödüller dağıtıldıktan sonra XFC ler ile al/sat işlemi yapabilecek miyiz Huh
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Onlar geçersiz sayılır herhalde . Bazıları 35 gün sonraya turnuva açmış.
newbie
Activity: 4
Şimdiden ayın 19undan sonrası için açılan turnuvalar var. Bunlardan gelen ödül xfcler ne olacak sonuçta kimse şuan o turnuvalara katılım için bi xfc ödemedi.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
OSxHAN Kimse ödülleri topladı diyebiliriz bir aksilik olmazsa hem ortalama puan kategorisinde hem toplam puan kategorisinde  Cry

Adam bütün turnuvalara katılıyor da ondan boş durmuyor dün biri daha vardı hepsine katılmıştı.Adam demekki yılların menajercisi olamazmı? Grin

Hepsine katılabilir toplam puanda 1. olabilir tamam ama hepsine katılıp herkesden iyi ortalama tutturmak büyük başarı gerçekten  Grin bugünkü yarışmalar toplanır öyle hesaplanır dime 5000 sınırındayım bugünküler ile geçicem

Bugün Son gün iki maç daha var ondan sonrasında bitiyor. Zaten normaldede öyle oluyor baktığımızda Arsenal maçı ve Villareal maçı var şu anda. Tam olarak hepsi toplanıp ona göremi oluyor bilmiyorum ayrıca şu xfc olanlar var onlar öylesinemi yazıyor onu anlamadım bende hep 0xfc çünkü sanırım öylesine yazıyor.
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Son günlerde abuk sabuk isimlerle contest açıp bildiğin takım kastı adamlar 50 kişilik bounty varsa 45 i kafadan bu bounty hunterlardır.

Bountyciler daimanhaklidir coinin kanunu.   Smiley
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Son günlerde abuk sabuk isimlerle contest açıp bildiğin takım kastı adamlar 50 kişilik bounty varsa 45 i kafadan bu bounty hunterlardır.
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
Liğ periyodu normalde de Cuma başlar ve pazartesi biter .
full member
Footballcoin.io
Beta süreci yarın oynanacak iki maçın ardından bitiyor. Hala oyunu oynayarak ödül kazanma şansınız var.
hero member
Activity: 700
Merit: 550
Tek anlamadığım şimdi bu haftasonu maçları bitti yarınki maçlar sayılmayacak mı ödüller için? Kurallarda açıkça 18'ine kadar olan contestler diyor ama siz bu haftasonu bitti diyorsunuz Huh
sr. member
OSxHAN Kimse ödülleri topladı diyebiliriz bir aksilik olmazsa hem ortalama puan kategorisinde hem toplam puan kategorisinde  Cry

Adam bütün turnuvalara katılıyor da ondan boş durmuyor dün biri daha vardı hepsine katılmıştı.Adam demekki yılların menajercisi olamazmı? Grin

Hepsine katılabilir toplam puanda 1. olabilir tamam ama hepsine katılıp herkesden iyi ortalama tutturmak büyük başarı gerçekten  Grin bugünkü yarışmalar toplanır öyle hesaplanır dime 5000 sınırındayım bugünküler ile geçicem
Pages:
Jump to: