Pages:
Author

Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC] - page 31. (Read 38569 times)

newbie
Activity: 4
Merit: 0
Merhaba, örneğin 19unda ortalama puanda 1. olan kişi 5000 puanın altında kaldı diyelim böyle bir durumda messi kartı kimseye verilmeyecek mi yoksa ondan sonra gelen 5000 puan üzerindeki kişi mi alacak bu kartı
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Valla bu saate kadar bekledim 1-2 yerden çok düşük sonuçlar almasam ortalama puanda çok farklı yerlerde olabilirdim şuan 11.sıraya yükselmişim bakalım  Grin
full member
Activity: 147
Merit: 100
Footballcoin.io
Bugünkü puanlar gecikmeli hesaplanıyor. Database üzerinde bazı testler yapıldı. Yarın kesin sonuçları görebilirsiniz.
sr. member
Ben kadro kurmak için en yakın maçın ilk 11 lerinin netleşmesini bekliyorum  Grin yedekte kalan oyuncuyu kadroya almak istemiyorum çünkü bugünkü puanlar daha hesaplanmadı onları bekliyorum interden oluşturduğum kadro çok düşük puan alabilir ama  Cry
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Pazartesi seçimleri için tüyolar:

Arsenal
David Ospina ve Petr Cech sakat. Arsenal 3. kalecisiyle oynayacak.
Santi Cazorla sezonu kapattı. Koscielny ve Lucas Perez'in ne zaman dönecekleri belli değil.

Crystal Palace
Cabaye, Scott Dann, Remy, Aanholt, Tomkins, Wickham, McArthur, Souaré ve Campbell sakat.
Kaleci Mandanda sakatlığını yeni atlattı.

Tüyolar İçin teşekkürler. Ama bu durum pazartesinden sonramı ortaya çıkacak tam olarak siz şimdiden söylüyorsunuz şu anda kadroda belli olmuyor çünkü ondan dolayı sordum 20 saat kalmış maç oynamama. Smiley
full member
Footballcoin.io
Pazartesi seçimleri için tüyolar:

Arsenal
David Ospina ve Petr Cech sakat. Arsenal 3. kalecisiyle oynayacak.
Santi Cazorla sezonu kapattı. Koscielny ve Lucas Perez'in ne zaman dönecekleri belli değil.

Crystal Palace
Cabaye, Scott Dann, Remy, Aanholt, Tomkins, Wickham, McArthur, Souaré ve Campbell sakat.
Kaleci Mandanda sakatlığını yeni atlattı.

sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Ödüller direk BTC olarak mı dağıtılıyor yoksa XFC olarak mı? Anlayamadım gerçekten de son yazdığınız mesajdan.
ödüller xfc olarak dağıtalacak bitcoin karşılıkları ödül tutarını daha kolay anlamamız için verilmiş btc karşılıkları xfcnin ico satış tutarına eşit yani 1 xfc= 1200 satoshi

Tamamdır şimdi anladım ilk sayfayı da dikkatli okuyunca. Teşekkürler.  Smiley
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
Ödüller direk BTC olarak mı dağıtılıyor yoksa XFC olarak mı? Anlayamadım gerçekten de son yazdığınız mesajdan.
ödüller xfc olarak dağıtalacak bitcoin karşılıkları ödül tutarını daha kolay anlamamız için verilmiş btc karşılıkları xfcnin ico satış tutarına eşit yani 1 xfc= 1200 satoshi
sr. member
sr. member
Aslında ortalama puan kategorisine biraz daha fazla ağırlık vermeniz daha iyi olur  Grin çünkü aynı kadrodan sınırsız kere oluşturulabilir sınırsız yarışma olduğu için   Huh

edit: Ortalama puan kategorisi zaten varmış gerçekten heyecanlı oluyor bugün interden oluşan kadro oluşturdum fark atar diye en son yeniliyordu  Grin
full member
Footballcoin.io
Beta aşamasında oyunu deneyen herkes ödüller kazanacak. Bunun için 10 yarışmaya girip 5 bin puan toplamanız yeterli. Toplam puan kategorisindeki ödüllerin değeri şu şekilde:
1. 0.60BTC (2700 TL değerinde)
2. 0.48BTC (2160 TL değerinde)
3. 0.36BTC (1620 TL değerinde)
4. 0.24BTC (1080 TL değerinde)
5. 0.12BTC (540 TL değerinde)
6. 0.108BTC
7. 0.096BTC
8. 0.084BTC
9. 0.072BTC
10. 0.06BTC
11.-20. 0.048BTC
21.-50. 0.036BTC
51.-100. 0.03BTC
101.-250. 0.024BTC
250. ve altı 0.012BTC değerinde XFC kazanacak. Yani beta aşamasında oyunu oynayıp 5 bin puan toplamanız halinde en az 55 TL değerinde XFC kazanmanız garanti!
sr. member
Heyecanlı bir şeye benziyor, bir de coin gibi şeyler işin içinde olunca dayanamadım ben de katıldım. İnşallah düzgün bir şeyler yaparız.  Grin
full member
Footballcoin.io
İlginize teşekkürler! 2* oyuncular ücretsiz ve sınırsızdır. 3*, 4* ve 5* oyuncular oyunda sınırlı sayıdadır. Sınırlı sayıdaki oyuncuların 1000-6000 arasında olması bekleniyor. Örneğin Ronaldo'dan (Başlangıç değeri 100.000 XFC) yalnızca 1000 adet olacak. Oyuna katılan üyeler arttıkça bu oyuncular daha değerli hale gelecektir.
Bir menejer aynı oyuncu kartından birden fazla sahip olabilir ve ayrı yarışmalara katılabilir.
Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: https://www.footballcoin.io/tr/economy/player-cards-distribution/
hero member
Activity: 840
Merit: 532
oyuncular unique mi olacak peki? ronaldo'ya sadece bir oyuncu mu sahip olacak?
full member
Footballcoin.io
Önerileriniz için teşekkürler! Bahsettiğiniz haftalık La Liga ve Premier Lig yarışmaları halihazırda yoksa kendiniz açabilirsiniz. Bunun için Create Contest menüsünden o ligi seçmeniz ve Contest Date bölümünden ilgili haftayı seçmeniz (örneğin Premier League Round 33) yeterlidir. Beta aşamasında istediğiniz kadar yarışma oluşturabilirsiniz ve ister tüm ligi isterseniz seçili ligden tek bir maçı yarışmaya ekleyebilirsiniz. Bu özgürlük sizin elinizde!
sr. member
Şuan beta aşamasında olduğu için görüşlerimi açık olarak paylaşmakta sakınca görmüyorum.Öncelikle bu projenin tutacağını düşünüyorum.Fakat oyun şuanki haliyle bana karışık geldi. Menejerlik oyunlarına çok ilgili birisi olmama rağmen oyundaki yarışmalar karışık olduğu için oynamaya üşeniyorum. Şuanki sistemden farklı olarak maçlar için değilde ligin o haftası için kadro yapmak daha güzel olur diye düşünüyorum örneğin la liga 16.haftası için kadro kurabilirsiniz o hafta lig bitince ona göre puan alırsınız İngiltere premier ligi için aynı şekilde yapabilirsiniz bunu en sonunda puanlar toplanır v.s
legendary
iletmek istediğim diğer bir konu local ann duyurusu tam anlamıyla diğer icoların ki kadar basit ve crowsale tanıtımı ilgi çekici olmamıs fazla rağbet görmemesinin sebeblerinden biri olabilir.
siteye üye olacağım linki bulmak için bile bayağı tüm konuyu gezinmek zorunda kaldım. konunun başlarına büyük puntolarla üye olma linki ve crowdsale hakkında bilgiler ne kadar coin satılacak , ne zaman başlayacak gibi bilgilerde verilirse daha faydalı bir ann olabilir bu arada site de tr dil seçeneği var ama oyun menüleri halen çevrilmemiş.
full member
Footballcoin.io
Yarışmalara katıldığınız için teşekkürler! 15 oyuncuyu da özellikle oynamayanlar arasından seçmediyseniz sıfır çekmenize imkan yok. Smiley
Puanlama sistemi son maç bittikten 6 saat sonra kesin sonuçları veriyor. Partnerlerimizden çektiğimiz datada hata ve sonradan değiştirme olmaması adına bu süreyi beklemek zorundayız. Puanınız ve sıralamanız çok yakında görünecektir. Anlayışınız için teşekkürler.
legendary
karambole takımlar kurmuştum puanlamalara yıldızlara dikkat etmeden girdiğim tüm girdiğim yarışmalardan sıfır çekmişim bu sefer yüksek kartlar seçerek takım kurdum bakalım netice olacak
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Football Manager hastasıyım bu menejerlik oyunları gerçekten çok ilgimi çekiyor daha yeni üye oldum ama tam çözemedim sistemi yardımcı olabilcek arkadaşlar pm atabilirse veya buradan anlatabilirse çok sevinirim  Grin

sistem girdiğin turnavadaki maçların içinde oynayan oyuncuların gerçek hayattaki o hafta oynadıkları maçlardaki performanslarına göre puan alıyorusun
örne olarak bu haftta real atletico maçı vardı   turnuvaya girceksin seçtin birini ligi ayarlayan adamm o maçı koyduğunu varsayalım sende o adamın seçtiği maçlardaki oyunculardan kendi 11 kuruyorsun
pepe defansa koydun diyelim o da gol attı + puan geliyor kart gördü - puan ortasaya grizmanı koydun o da gol attı + puan böyle oynayacak maçlardan kadro kuru en yüksek puanı toplucan
olay bu eskiden fantezifutbol diye bir oyun vardı aynı mantık

Anlatım için teşekkürler iyi oldu bu bende bir kadroyu kurdum her şeyi ayarladım ama tam olarak ne yapılcağını bilmiyordum gitmişim arsenalın bütün oyuncularını sisteme dizmişim biraz öyle oldu. Cheesy

İmza kampanyasıda güzelmiş maksimum 35 post denmiş şartlarda iyi gibi duruyor. Herhalde direk Xfc olarak oynadığımız hesaba yatıyor sanırım?
Pages:
Jump to: