Pages:
Author

Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC] - page 32. (Read 38569 times)

sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Simdi daha iyi anladım oyunu. Ben ligde kurulan takımlar kendi aralarında oynuyor zannediyordum. Reelde oynanan maclarsaki futbolcuların performansına göre klasik fantezi futbol mantıgıymıs.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Güzel bir oyun olacak benim gibi birde iddaa oynuyorsan ohhh Smiley . Maçları daha çok dikkat etmem lazım artık. Hangi adam sakat hangi adam cezalı.
full member
Activity: 147
Merit: 100
Footballcoin.io
Anlatmak istediğinizi şimdi çözdüm ve bir kadro kurdum ama benim bildiğim fantezi futbol mantığında bir bütçe olur mesela 10 milyon euro verir oyun sana C.Ronaldo 5milyon eurodur yani takımı full yıldız oyunculardan kuramazsın şimdi bir kadro kurdum hucum hattım messi neymar suarez kalede buffon sınır yok yani biraz garip gelmedi mi size de bu yüzden sordum?

Oyunu denediğiniz için teşekkürler! Oyunda oyuncuların seviyesine göre yıldız sistemi bulunmaktadır. Ronaldo 5 yıldızlı bir oyuncudur ve oyundaki sınırlı sayıdaki Ronaldo kartının değeri en az 1.2BTC olacaktır. Beta aşamasında tüm oyuncuları kullanabiliyorsunuz, beta bitince 2 yıldızlı oyuncular ücretsiz olacak, 3, 4 ve 5 yıldızlı oyuncular markette satılacak. Bu oyuncu kartlarını ileride takas edip alım satımını yapabileceksiniz. Oyuna katılan oyuncu sayısı arttıkça bu kartların değeri artacak.
5 yıldızlı oyuncuların en yüksek puan getireceği kesin değildir. 2 yıldızlı oyunculardan daha çok puan alabilirsiniz. Oyunun güzelliği de burada. Betada oyunu deneyin ve büyük ödüller kazanma şansı yakalayın!
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Football Manager hastasıyım bu menejerlik oyunları gerçekten çok ilgimi çekiyor daha yeni üye oldum ama tam çözemedim sistemi yardımcı olabilcek arkadaşlar pm atabilirse veya buradan anlatabilirse çok sevinirim  Grin

sistem girdiğin turnavadaki maçların içinde oynayan oyuncuların gerçek hayattaki o hafta oynadıkları maçlardaki performanslarına göre puan alıyorusun
örne olarak bu haftta real atletico maçı vardı   turnuvaya girceksin seçtin birini ligi ayarlayan adamm o maçı koyduğunu varsayalım sende o adamın seçtiği maçlardaki oyunculardan kendi 11 kuruyorsun
pepe defansa koydun diyelim o da gol attı + puan geliyor kart gördü - puan ortasaya grizmanı koydun o da gol attı + puan böyle oynayacak maçlardan kadro kuru en yüksek puanı toplucan
olay bu eskiden fantezifutbol diye bir oyun vardı aynı mantık

Anlatmak istediğinizi şimdi çözdüm ve bir kadro kurdum ama benim bildiğim fantezi futbol mantığında bir bütçe olur mesela 10 milyon euro verir oyun sana C.Ronaldo 5milyon eurodur yani takımı full yıldız oyunculardan kuramazsın şimdi bir kadro kurdum hucum hattım messi neymar suarez kalede buffon sınır yok yani biraz garip gelmedi mi size de bu yüzden sordum?
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Football Manager hastasıyım bu menejerlik oyunları gerçekten çok ilgimi çekiyor daha yeni üye oldum ama tam çözemedim sistemi yardımcı olabilcek arkadaşlar pm atabilirse veya buradan anlatabilirse çok sevinirim  Grin

sistem girdiğin turnavadaki maçların içinde oynayan oyuncuların gerçek hayattaki o hafta oynadıkları maçlardaki performanslarına göre puan alıyorusun
örne olarak bu haftta real atletico maçı vardı   turnuvaya girceksin seçtin birini ligi ayarlayan adamm o maçı koyduğunu varsayalım sende o adamın seçtiği maçlardaki oyunculardan kendi 11 kuruyorsun
pepe defansa koydun diyelim o da gol attı + puan geliyor kart gördü - puan ortasaya grizmanı koydun o da gol attı + puan böyle oynayacak maçlardan kadro kuru en yüksek puanı toplucan
olay bu eskiden fantezifutbol diye bir oyun vardı aynı mantık
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Football Manager hastasıyım bu menejerlik oyunları gerçekten çok ilgimi çekiyor daha yeni üye oldum ama tam çözemedim sistemi yardımcı olabilcek arkadaşlar pm atabilirse veya buradan anlatabilirse çok sevinirim  Grin
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
ben yanlış anlamışım o zaman, açıklığa kavuşturduğunuz için teşekkürler. taasdan sonra duruma göre değerlendirebilirim diye düşünüyorum, rank durumuna göre de önemli tabi.
full member
Footballcoin.io
İlginize teşekkürler! İmza kampanyası 19'unda bitmiyor, ilk round 19'unda bitiyor. Ondan sonra haftalık olarak devam edecek. 19'unda ilk parti token satışı yapılacak.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
su ara ne bereketli ne uretken bir ortam oldu cryptocoin platformlari. bounty sig camplar da keza oyle. biri bitmeden digeri fiskirinca insan acaba ciksam mi demeden gecemiyor. aksama bir account acip fantaaziye baslamak lazim xd

bir account açıp diyince aklıma multiple forum hesabı açan dolandırıcılar geldi. lafım size degil hocam yanlıs anlamayın.. Smiley umarım bu sıralar bu imza kampanyalarının bu kadar üretken olması böyle durumlara sebebiyet vermez, çok çekti forum geçmişte bu fake hesaplardan.

bu arada şimdi farkettim imza kampanyası 19unda bitiyormuş, 2 hafta member için çok küçük bir miktar btc ediyor, taasa geçmeyi daha uygun buldum.. ama bu oyun da çok güzel gözüküyor, oynamaya baslayacagım müsait olur olmaz Smiley

başarılar herkese.
19 unda bitmiyor sanırım ilk dönem 19 nisana kadar sürecek sonra haftalık olarak devam edecek.
sr. member
su ara ne bereketli ne uretken bir ortam oldu cryptocoin platformlari. bounty sig camplar da keza oyle. biri bitmeden digeri fiskirinca insan acaba ciksam mi demeden gecemiyor. aksama bir account acip fantaaziye baslamak lazim xd

bir account açıp diyince aklıma multiple forum hesabı açan dolandırıcılar geldi. lafım size degil hocam yanlıs anlamayın.. Smiley umarım bu sıralar bu imza kampanyalarının bu kadar üretken olması böyle durumlara sebebiyet vermez, çok çekti forum geçmişte bu fake hesaplardan.

bu arada şimdi farkettim imza kampanyası 19unda bitiyormuş, 2 hafta member için çok küçük bir miktar btc ediyor, taasa geçmeyi daha uygun buldum.. ama bu oyun da çok güzel gözüküyor, oynamaya baslayacagım müsait olur olmaz Smiley

başarılar herkese.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
sr. member
çok güzel bir proje, tutacağından da eminim açıkçası çünkü hem bizim millet çok seviyor bu tarz şeyleri hem de kaliteliye benziyor.

imza kampanyası çok iyi çok fakat ters zamana denk geldi herkes matchpooldan sonra taasa geçti.

şu an ben de taasa geçmeyi düşünüyorum mesela. ki onun bitmesine daha 3 haftaya yakın bir süre var.

bir "member" olarak buna mı geçsem diye düşünüyorum, ne önerirsiniz? rütbe daha yüksek olsa gözüm kapalı girer oyunumu da oynardım ama..
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Matchpooldan bir kurtulabilirsem ben geçeceğim. Adamlar inatla benim adresi guncellemediler.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
imza kampanyası çok iyi çok fakat ters zamana denk geldi herkes matchpooldan sonra taasa geçti.
full member
Footballcoin.io
Cakir ortalamada 18., toplam puanda 23. sıradasın. Smiley
Kubra Dam imza kampanyası ücretleri piyasadaki en yüksek rakamlardır. Member seviyesinde bile mesaj başına 1.65 TL'ye denk gelen bir ödeme yapılıyor.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Rütbem daha yüksek olsaydı imza kampanyasına kesinlikle katılırdım diye düşünüyorum. Aktif mesaj atan Hero ve Legendary arkadaşlar için güzel bir fırsat olabilir post başına ödeme olduğu için.  Smiley
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Güzel görünüyor oyun, 2 gündür deniyorum ben de. Bazı duyumlar var tabi ilerde çok iş yapabilecek bir oyun bu Smiley Nick aynı bu arada, ilk 20'deyim şimdilik ilerleyen zamanlarda ne olacak görürüz Smiley
legendary
Activity: 2422
Merit: 1358
Güzel bir oyunmuş gerçekten, ben de kesinlikle oyunu deneyeceğim.
Hem ödüller de güzele benziyor. Oyun tam bize göre Türk lerin "benim takımım daha iyi" muhabbeti bitmez Cheesy
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
İmza kampanyası

Bu konudan başvurularınızı yapabilirsiniz.

100 XFC (0.0012BTC) for Legendary
90 XFC (0.00108BTC) for Hero Members
70 XFC (0.00084BTC) for Sr. Members
50 XFC (0.00060BTC) for Full Members
30 XFC (0.00036BTC) for Members
full member
Footballcoin.io
Mobil uygulamaların Mayısta hazır olması planlanıyor.

Türkiye'den 10 bin kullanıcıya ulaştığımızda Spor Toto Süper Lig için lisanslama işlemleri hızlandırılacak. Beta döneminde oyunu oynayıp 5 bin puan (En az 10 yarışmaya girmek gerekiyor) toplayan herkese ödül var. Arkadaşlarınızı davet edin ve turnuvalar oluşturun!
Pages:
Jump to: